Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) shark300


shark300
tag

Én általában elsőnek letöltöm (huh, ezt lehetne halkabban...), majd ha tetszik a szám, megveszem a boltban (tehát egyszerűen nem a boltban olvasgatok bele). Szv mostanában én is észrevettem, hogy mintha valami más lenne, valahogy nem tud lekötni. Néha még most is előveszek egy-egy régi számot és bele olvasgatok, de a mostaniakat, ha meg is veszem, kiolvasom, félreteszem. A havi specifikáció adagomat meg megadja a PH! (persze nem csak azt... :) ), sőt kb. hetente szokott lenni egy olyan írás, ami teljesen a képernyő elő köt, amire a Chip már pár hónapja nem képes.

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#2) albertboy


albertboy
tag

Én ezt a lépést, akkor tettem meg, amikor (hál'isten) pár éve kicsiny falunkba is behoztak egy adsl vonalat. Sajnos az, hogy mennyire tényállóak a cikkek nem mindig a szerkesztőkön múlik. Ez olyan, mint amikor szórólapozásra jelentkezel, terjeszd, és reklámozd, mondjuk XY bevásárlóközpont hulladékát, te pedig közben tudod, hogy annyit sem érdemel az az áruház, hogy a közelébe menjen akárki is.

A másik oldala az éremnek: ha jól tudom, mára a CHIP magazin-t is 4 országban(régen így tudtam, ha ma már nem így van előre is sry) készítik(cseh,szlovák, stb.), és a tartalmat is szinte csak összeollózzák, mint ha egy cms rendszer lenne, és ilyenkor előfordulnak olyanok, hogy "egyszer a csíkos zakó a menő, máskor a kockás" ;)

Én úgy hiszem, mára már minden megtalálható a neten, csak úgy, mint minden IT hír, teszt és stb. Gondolj arra: hogy hány fát vágnak ki azért, hogy papíron is megjelenjen, miközben neten 3x annyi írást találok egy bizonyos témával kapcsolatban, 10x annyi véleményezéssel, akár videókkal is kiegészítve.

"Védd a fákat, ne vegyé' újságot" ^^ :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) Pyton


Pyton
aktív tag

Egyetértek, valóban gagyi. Minden 2002 őszén dőlt el, amikor az eredeti CHIP szakadt, egy része megamarad CHIP-nek, a másik Magyar Pc magazin lett. Én ez utóbbit favorizáltam egészen 2005-ig, amikor is megszűnt. :( Sokkal inkább szakmai volt, (ezért szerettem), de úgy tűnik ez lett a veszte, folyamatosan csökkenő példányszám, majd a halál. Hiába, az emberek a gagyit veszik.
Amikor ilyenek vannak a címlapon óriás betűvel, hogy VISTA SZUPERTITKOK, hát menten felfordulok...

R.I.P MPCM....

[ Szerkesztve ]

(#4) Xantomas


Xantomas
őstag

Már a 2002-es megújuláskor oly mértékben elzűlött a Chip színvonala, hogy említésre se méltó a magyar offline médiában. A cikkek pocsékak, nem jó olvasni, gyakorlatilag a kiadása környezetszennyezésnek minősül.

Egy ideig a valós utódja, a Magyar PC magazin hozta a régi Chip szinvonalát, minőségét, és cikkíróit, de szépen 2005-ben meg lett szüntetve, helyet adva a PCWorldnek, mint összeurópai brandnek.

Na Azóta nem olvas senki a családból nyomtatott informatikai sajtóterméket.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#5) k.


k.
őstag

ÉN nem vagyok elözifzető de olvasom.Azt én is észrevettem hogy kissé bulvárosabb lett viszont igy is van mit olvasni és jók a hozzá járó szoftverek.
A vistás cikk tényleg fura.Én nekem is feltünt hogy csak ebben a számban 2szer szidják 1szer dícsérik.

Egyébként most fizettem elö pcworldre.Az le is köt és amelett tényleg minőségiek a cikkek.

(#6) RexpecT válasza Pyton (#3) üzenetére


RexpecT
addikt

Én is a Magyar Pc magazint vettem... amíg meg nem szűnt :O .Normális cikkek és tesztek voltak benne, az egész újság sokkal színvonalasabb volt.

(#7) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Anno a szakadás után az MPCM egy ideig színvonalas volt, aztán meredeken zuhanni kezdett a színvonal, ahogyan a korábbi CHIP újságírói visszamentek a megújult laphoz. Idén azonban a mostani magazint is utolérte a végzete, mára semmivel nem jobb, mint a PCW*, vagy az MPCM utolsó számai.

https://www.coreinfinity.tech

(#8) JoeYi


JoeYi
őstag

-25e - Windows
-5e - MS Works
-10e - PowerDVD
-12e - Norton Antivirus
-10e - NTI CD Maker

Nem mondod, hogy ez így benne volt? Windowst, Worksot hol vesznek ennyiért? Még használtan se. PowerDVD-t meg Norton Antivirust kutya se használ, látszik, hogy vmi begyöpösödött régi motoros lehet a szerkesztő. Az uccsó szöftverről nem is beszélve, még életemben nem is halottam róla, lol.

Végülis ez a cikk arról szólt, hogy miért jelent meg a 100e forint alatti laptopok?

(#9) (Kolombusz) válasza JoeYi (#8) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nem, ez a Vistás cikkben volt egy külön kis rész, hogy mennyivel olcsóbb lenne ugyanazon notebook szoftverek nélkül.

(#10) eziskamu


eziskamu
addikt

Eleve elő sem kellett volna fizetni a Chip-re 2003-tól. A régi Chippeket és MPC-ket még mostanában is előveszem és olvasgatom.

(#11) aXXon válasza JoeYi (#8) üzenetére


aXXon
senior tag

Valahol igazad van, mert mind windowst, mind worksot kapnak boltból, újan OLCSÓBBAN :))

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#12) domi007


domi007
őstag

Magam is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz: az újság egyszerűen lerobbant..
Néha-néha van egy két érdekesség, ami jó (pl. megoldás egy problémára, amivel szembesülök, vagy ha haverom kérdezi, hogy milyen progit tudnék erre meg erre a feladatra, akkor jó, emrt előkapom). Egészen ritkán még most is találok benne olyan cikket, ami jó, de ez bitosan azárt van, mert én olyan vagyok, hogy nem veszem észre a pici szaggatást egy játéknál, vagy ha hiányzik egy árnyék stb...(ja, asszem ezt hívják: optimistának? :DDD)

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#13) Male válasza RexpecT (#6) üzenetére


Male
nagyúr

Szintén ezt az utat jártam be... sok éven át Chip magazin, majd a szakadáskor MPCM, csak én voltam olyan hülye, hogy előfizettem az MPCM-re... 11 szám árát buktam, amikor megszűntek :W ( többet nem fizetek elő újságra ).

(#14) Pompi válasza JoeYi (#8) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Windowst, Worksot hol vesznek ennyiért? Még használtan se."

OEM Windows XP Home 20e, Vista Home, 20e, Vista Home Premium 26e
Micorosft Works 8.5 ~3e

Feel Good Inc.

(#15) Athanáz9


Athanáz9
aktív tag

Üdv. Namármost a PC World valóban, mindenki szerint jobb? Mert akkor a ChipM legújabb számát még bűcsűzóul megveszem, de aztán :( ...

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#16) twollah


twollah
nagyúr

Anno oktober vegen pont errol irtam magamnak a Logouton.

Annyira fos lett a Chip Magazin, hogy egyszeruen meg letolteni sem erdemes.

Sajnalom a kedves belolunk megelni probalo szerkesztoket, cikkirokat ez az igazsag.
Annyira alacsony lett az ujsag szinvonala, hogy meg arra is sajnalom az adatforgalmam es a ratiom, hogy leszedjem az ujsag scannel "verziojat".

Majd 2 evig megvettem husegesen az ujsagot minden honapban a megjelenes napjan, de ez a bulvaros hangnem nalam kiverte a biztositekot.
Ha bulvart akarok olvasni akkor veszek egy napi szennylapot es azt olvasom, annak a cikkiroi is ossze tudjak hanyni az ilyen szinvonalu iromanyokat.

Ha majd valtozik a stilus akkor ujra venni fogom a havilapot, addig maradok az online ujsagoknal.

(#17) twollah válasza JoeYi (#8) üzenetére


twollah
nagyúr

Pedig az Acer notebookon melle jar az NTI CD Maker.
Mondjuk en szinte azonnal le is szedtem a rendszerrol, igy nem tudok rola nyilatkozni, hogy jo vagy nem jo.

(#18) moma


moma
őstag

vistával kapcsolatban nem lehet, hogy itt is az megy, mint máshol is, hogy nem azt mondják, hogy szar, csak azt, hogy fölösleges rá váltani(magyarul nem nyújt elég újat ahhoz, hogy megérje az érte kért pénzt), és ezt érzed látszólag ellentmondásosnak?

Egyébként már pár éve nem veszek papír újságot semmit. még napi lapot sem. pedig elvileg pl a népszabi(és még jó pár más) szerintem röhögve megéri az árát, mégis sokkal kényelmesebb a net, pláne az rss-óta. Szerintem a papír újságok egyre nagyobb gondban lesznek, mert csak lojalitásból nem hiszem, hogy sokan előfizetnének, ha közben szívesebben olvassák a weben.

we all deserve a bit of luck.

(#19) twollah válasza moma (#18) üzenetére


twollah
nagyúr

Erre csak azt tudom mondani, hogy a jomunkas ember a vonaton, buszon, stbn igen csak nehezen tudja olvasni a Nepsportjat, "Kis kocsmai futball megmondot", napi bulvar ujsagjat.

(#20) philoxenia válasza moma (#18) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A papíralapú újságot még sokáig megveszem, az intenet mellé, pl. a Mobilarena mellé a Telecomot, a Totalcar mellé az A2-t, Autobildet, a Prohardver mellé a PcWorld-öt.
A Chipet csak a gyűjteményes kadásokban szoktam megvenni, úgy azért sokkal olcsóbb, aktuálisnak meg úgyse. ;]
A Digitális Fotó-t meg az interneten eleve ritkán nézem meg.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21) moma válasza twollah (#19) üzenetére


moma
őstag

mondjuk ez tényleg igaz. bár az is érdekes, hogy budapesti tömegközlekedésen, több embert látok könyvet olvasni, mint újságot. pedig aztán egy könyvbe belemerülni, 5 megálló erejéig sem lehet nagyon egyszerű.

we all deserve a bit of luck.

(#22) JoeYi válasza Pompi (#14) üzenetére


JoeYi
őstag

abszolút jogos, de nemhiszem, hogy napjainkban bármi mellé Office 8.5öt adnának. Őszintén szólva az is csoda, hogy még fellelhető bolti forgalomban. Sokkal inkább ilyesmit, vagy OpenOfficet adnak sztem gép mellé. Esetleg 2003-t

Mellesleg én PCWORLD előfizető vok. Mondjuk teljes OK a tartalom, csakhogy 80-t elolvasom neten, mire kézbe kapom. Egyedül a PCStudió fog hiányozni.

(#23) Mackósajt válasza albertboy (#2) üzenetére


Mackósajt
senior tag

"A másik oldala az éremnek: ha jól tudom, mára a CHIP magazin-t is 4 országban(régen így tudtam, ha ma már nem így van előre is sry) készítik(cseh,szlovák, stb.), és a tartalmat is szinte csak összeollózzák, mint ha egy cms rendszer lenne, és ilyenkor előfordulnak olyanok, hogy "egyszer a csíkos zakó a menő, máskor a kockás" ;)"

Szerintem a cikkek jelentékeny része fordítás németből. Kedvencem volt, amikor egy a programok Vista-kompatibilitásával foglalkozó cikk fordításakor a hozzá tartozó táblázat fölött elsiklottak, és a "bis", "auf", stb. szépen benne maradt. :U
De vannak kevésbé nyilvánvaló jelek. Pl. olyan sztorik, amik szinte biztosan nem eshettek meg Magyarországon, stb.

Én egyébként előfizető vagyok. Azért, mert a DVD-n vannak hasznos programok, amiket összenetezni több idő lenne. (Pláne a döglődő sávszélemmel.) A lap átfutása mostanában tényleg 30 perc, este, mielőtt elalszom.

De ami a legjobban felbosszantott, az a weboldaluk, ahol a fórum elég csúnya és amatőr hibáit fél év alatt még részleteiben sem tudták kijavítani. Egy számítástechnikai szaklapnak illene kerülnie azt a látszatot, egy működőképes fórum összehozása fölülmúlja a képességeiket... (Lehet, hogy azóta javult a helyzet, hónapok óta nem néztem be.)

(#24) Pompi válasza JoeYi (#22) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Office 8.5 ? :U
Felvilágosítalak, hogy a Works nem egyenlő az Office programcsomaggal, de még csak a Word-höz sincs semmi köze, tehát nem is értem, hogy miért hasonlítod egy 50+ ezer forintos csomaghoz a 3 ezer forintos tételt.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#25) #06658560 válasza philoxenia (#20) üzenetére


#06658560
törölt tag

Háát, Auto Bild szerintem Mo-n egy nagy kalap lótrágyát sem ér. Azérta német sem oskkal jobb, de az mégiscsak ér egy keveset.

Tényleg, vki nem tudja létezik EU-ban vmi nyomtatott CAD FEA magazin? Mert németeknél láttam vagy 20 féle újságot eddig, de ilyet még nem. Az otthoni CADVilág meg Autodesk promóvá züllőtt le. :(

(#26) balintka


balintka
addikt

Anno a Chip CD-i állandóan vírusosak voltak. :C Erre az újságra 1 Ft-ot nem adnék ki, annyit se ér. Hajrá GameStar!

(#27) Xantomas válasza #06658560 (#25) üzenetére


Xantomas
őstag

Auto Bild, Auto-Motor... Mindkettő GM és VW bérenc. Elég megfigyelni a cikkeiket, a GM, és VW-es márkák autóival van tele, azokról mindíg csak jókat írnak, míg az összes többit folyamatosan alázzák. Tesztekből is mindíg ezen két csoport típusa jön ki győztesen.

CAD viszonylatban én is csak a CADVilágról tudok. Kicsi piac vagyunk, nem éri meg kiadni, pedig ilyen témában inkább olvas az ember papír alapú hordozóról. Az hogy autodesk promó, nem zavar, Más általánosan elfogadott nincs a piacon, ami hasonlít az Inventorhoz, vagy a Maya/ 3D Studiohoz.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#28) csibor


csibor
őstag

Már nem itt van a Chip fórum ;] most néztem meg.Pedig hogy be volt harangozva.

(#29) Calibos válasza csibor (#28) üzenetére


Calibos
addikt

PH és Chip között nem volt valamilyen együttműködés?

(#30) twollah válasza Calibos (#29) üzenetére


twollah
nagyúr

Anno volt, mostanaban nem tudom, mert le van tiltva az osszes reklam az oldalon.

(#31) concret_hp


concret_hp
addikt

minek bármilyen magazin, ha van ph? :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#32) woker válasza balintka (#26) üzenetére


woker
aktív tag

Ezt az infót mégis honnan vetted? :) 97 vége (talán 97 augusztusi vagy szeptemberi volt az első szám amit megvettem) és a 2002 vége körüli nagy szakadásig kevés kivétellel szinte minden számot megvettem, és hát 1 kezemen megtudom számolni, hogy hány alkalommal került vírus a CD-re.
Én meg éppenséggel a leginkább játékokra szakosodott újságokért rajongtam (baráti körből mindig volt valaki aki vett valami olyat), mert a legjobb cikkük sem ért fel a régi Chip leggagyibb cikkével.

A szakadás után MPCM-et már nagyon vettem (az új Chipet meg pláne nem), közel sem volt olyan hangulata mint sajnos mint a régi Chipnek, azóta már kizárólag csak elektronikus formában tájékozódok, mert nincs egy olyan újság ami a régi Chip színvonalát megközelítené.

(#33) Calibos válasza woker (#32) üzenetére


Calibos
addikt

A Chip 2002-es átalakulás után én sem vettem többé, talán ha 1-2db.

Olvasd át amit írtál mert kicsit ellentmondásos, gondolom gyorsan írtál és ezért csúszott be a hiba :)

(#34) balintka válasza woker (#32) üzenetére


balintka
addikt

Régen terjedtek a hírek többször is a vírusról. Lehet nem hallottál róla. Én Gamestart veszek néha, de csak a játék miatt.

(#35) pweisz válasza RexpecT (#6) üzenetére


pweisz
senior tag

Szintúgy. Látom vagyunk így páran. PCmagazin utolsó száma után már énse vettem tovább, a CHIPre nem akartam átálni, PCmagazin messze jobb volt.

(#36) tapa


tapa
csendes tag

Huhh... Már azt hittem, megint bennem a hiba. 1994-től vettem a lapot, MINDIG.
Idén nyár elején abbahagytam, az általatok is írt "bulvárosodás" miatt.
Lassan semmi köze a számítás technikához, hülyeségek tömkelege. Most megint megvettem a 2008-01-t, de látom, biztos ez lesz az utolsó.

(#37) Fáraó


Fáraó
őstag

Kb. 7-8 éve veszem az újságot -minden szám itt van a polcon-, de a mostani számok után azt hiszem én sem veszek több CHIP magazint. Mostanában már csak belelapozgatok, de szinte semmi tartalmas cikk nincs benne. Csak a KAV key érdekelt, de olcsóbb lesz ha veszek a boltba egy 12k-s KAV Internet Sec. csomagot.
Anno a MPCM-et vásároltam én is. Az akkori éra jobb volt, mármint a MPCM korszaka és az előtte való időben a CHIP színvonala.
Kár volt érte...

VIGYORRRGAZMUS.....

(#38) sh4d0w válasza balintka (#34) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Volt 2 szám 1x év alatt, amihez vírusos volt a CD... Ez azt jelenti, hogy majd' mindegyik vírusos volt? Pfff....

#28: itt volt a CHIP fóruma, ha felmentél az újság oldalára és kattintottál a fórumra, ide dobott. Az együttműködésnek már rég vége, nyilván lejárt a szerződés és nem hosszabbították meg.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#39) balintka válasza sh4d0w (#38) üzenetére


balintka
addikt

Az is szánalmas, ha csak 1x is volt rajta vírus...

(#40) #96302336 válasza Pyton (#3) üzenetére


#96302336
törölt tag

Én pl. a Pc-Guru társlappal voltam így. A nagy kettészakadás után a Gamer-t vettem, és egy ideig a Gurut is. És a Gamer sokkal összeszedettebb volt. Aztán sajnos a nagy kiadók megölték, mert a Gamer nem tudott versenyezni a hozzádatott játékok terén. De sajnos a többségnek a játék a lényeg, és nem a tartalom. Így a Magyar PC Magazinnal egyetemben megszűnt. :O A Gamestar pedig ugyanolyan gagyi, mint amikor először megjelent. Kinőttem a 12 éveseknek szánt újságokból.
Hülyéknek kell sajtót csinálni sajnos. :O

(#41) balintka válasza #96302336 (#40) üzenetére


balintka
addikt

Hát akkor sajnos én is hülye vagyok, mert megvettem a hozzáadott Painkiller és kiegészítője miatt. Csaka játék többe kerülne, mint az újság. És hülye vagyok, mert játszok. Szerencsére csak te gondolod így, eladásokban szerencsére nagyba ver mindenkit a GameStar. Csak így tovább.

A Gamertől sem kell elájulni. Én vettem anno, semmivel nem jobb, mint a mostani GameStar. És ők legalább nem 12 CD-t adnak az újsághoz, hanem egy DVD-9-et. A tartalom is bőven rendben, engem pl. videókártyák erősorrendje érdekel, nem informatikusoknak írt elvont cikkek. Meg olyan, hogy megmagyarázza, hogy nem jó a Vista, ami szánalmas.

[ Szerkesztve ]

(#42) #96302336 válasza balintka (#41) üzenetére


#96302336
törölt tag

A Gamer, mikor még volt, sehol sem volt a Vista. Szerintem kevered valami másik lappal.
Mellesleg a Painkiller szerintem eléggé gagyi játék, már megjelenésekor is az volt ;]

[ Szerkesztve ]

(#43) cskamacska válasza balintka (#41) üzenetére


cskamacska
addikt

Nyilván nem, én is elgondolkodtam a megvásárlásán a Nexus miatt. Lehet meg is veszem.
"eladásokban szerencsére nagyba ver mindenkit a GameStar. Csak így tovább." Állított már ki magáról komolyabb szegénységi bizonyítványt is az ország, az, hogy a jelenlegi Gamestar piacvezető lehet, az már fel sem tűnik senkinek. :DDD

A Gamestar mikor 99-ben megalakult már akkor is lejjebb vették a minőségi mércét, a tulaj IDG kitalálta, hogy szórakozatató magazint fognak ők készíteni fijataloknak, a kamaszkort lassan kinövők meg amúgy sem gamélnak már, majd vesznek pécéwörldöt. Aztán vagy utasításra, vagy éppen csak úgy alakult, hogy a 2000-es években még lejjebb csúsztak, és kifejezetten a 12-16 éves vérpistikéket szólították meg. És így tűnik jól számítottak, piacvezetők is lettek. Ezt látva a PCGURU is elment abba az irányba, és hát úgy jutottunk a mai állapothoz, hogy akkor is kétszer meggondolom, hogy vegyek-e olyan lapot, ha csak a teljes játék miatt is venném meg. :O

második bekezdés: :U ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#44) balintka válasza #96302336 (#42) üzenetére


balintka
addikt

A Chipre írtam, h lehúzza a Vistát.

(#45) balintka válasza cskamacska (#43) üzenetére


balintka
addikt

A GS igenis újság szerintem. Kicsit több hadrver cikk és rovat kéne, akkor még jobb lenne. A teljes játék ennyiért szinte ingyen van, boltban többe jönne.

(#46) bullseye válasza k. (#5) üzenetére


bullseye
addikt

na most a többit inkább nem érinteném elfogultság okán, de az szakmailag érdekel, hogy miben érzed minőséginek csakis a PCW cikekket, és mitől kötnek le. (Mielőtt ezt valaki flame-nek veszi, nem így akarom trükkösen cáfolni, hanem az ovasói nézőpontokra vagyok kíváncsi...)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#47) Wolverine válasza balintka (#45) üzenetére


Wolverine
félisten

Újság, mert papírra nyomják és újságosnál veszed :U de egyéb oka ennek nincs. (a Nexus miatt sem veszem meg; kivárom, amíg a Szoftverpiacon megjelenik egy :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#48) balintka válasza Wolverine (#47) üzenetére


balintka
addikt

a jó szó kimaradt belőle :DDD

(#49) Wolverine válasza balintka (#48) üzenetére


Wolverine
félisten

Az nem is hiányzott oda :P Amikor utoljára beleolvastam egy GS-be, sikítottam a hardverrészétől. A játékok meg már nem érdekelnek annyira... megvannak az egyéb infóforrásaim.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#50) philoxenia válasza Xantomas (#27) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jól megfigyelted az összes cikket ?
Például a merciről is szoktak jókat írni. :DDD
Ha hozzáveszed azt, hogy német újság, amit a nevében is jelez, egész korrektnek mondható, igenis sokszor ír rosszat a VW-ről és az Opelról is.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.