Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Mackósajt válasza albertboy (#2) üzenetére


Mackósajt
senior tag

"A másik oldala az éremnek: ha jól tudom, mára a CHIP magazin-t is 4 országban(régen így tudtam, ha ma már nem így van előre is sry) készítik(cseh,szlovák, stb.), és a tartalmat is szinte csak összeollózzák, mint ha egy cms rendszer lenne, és ilyenkor előfordulnak olyanok, hogy "egyszer a csíkos zakó a menő, máskor a kockás" ;)"

Szerintem a cikkek jelentékeny része fordítás németből. Kedvencem volt, amikor egy a programok Vista-kompatibilitásával foglalkozó cikk fordításakor a hozzá tartozó táblázat fölött elsiklottak, és a "bis", "auf", stb. szépen benne maradt. :U
De vannak kevésbé nyilvánvaló jelek. Pl. olyan sztorik, amik szinte biztosan nem eshettek meg Magyarországon, stb.

Én egyébként előfizető vagyok. Azért, mert a DVD-n vannak hasznos programok, amiket összenetezni több idő lenne. (Pláne a döglődő sávszélemmel.) A lap átfutása mostanában tényleg 30 perc, este, mielőtt elalszom.

De ami a legjobban felbosszantott, az a weboldaluk, ahol a fórum elég csúnya és amatőr hibáit fél év alatt még részleteiben sem tudták kijavítani. Egy számítástechnikai szaklapnak illene kerülnie azt a látszatot, egy működőképes fórum összehozása fölülmúlja a képességeiket... (Lehet, hogy azóta javult a helyzet, hónapok óta nem néztem be.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.