Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) albertboy


albertboy
tag

Én ezt a lépést, akkor tettem meg, amikor (hál'isten) pár éve kicsiny falunkba is behoztak egy adsl vonalat. Sajnos az, hogy mennyire tényállóak a cikkek nem mindig a szerkesztőkön múlik. Ez olyan, mint amikor szórólapozásra jelentkezel, terjeszd, és reklámozd, mondjuk XY bevásárlóközpont hulladékát, te pedig közben tudod, hogy annyit sem érdemel az az áruház, hogy a közelébe menjen akárki is.

A másik oldala az éremnek: ha jól tudom, mára a CHIP magazin-t is 4 országban(régen így tudtam, ha ma már nem így van előre is sry) készítik(cseh,szlovák, stb.), és a tartalmat is szinte csak összeollózzák, mint ha egy cms rendszer lenne, és ilyenkor előfordulnak olyanok, hogy "egyszer a csíkos zakó a menő, máskor a kockás" ;)

Én úgy hiszem, mára már minden megtalálható a neten, csak úgy, mint minden IT hír, teszt és stb. Gondolj arra: hogy hány fát vágnak ki azért, hogy papíron is megjelenjen, miközben neten 3x annyi írást találok egy bizonyos témával kapcsolatban, 10x annyi véleményezéssel, akár videókkal is kiegészítve.

"Védd a fákat, ne vegyé' újságot" ^^ :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.