Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) mefistofeles

Köszönöm a sok hozzászólást de azért megjegyezném, hogy kinek ez, kinek az a progi a "legjobb" USB telepítő készítéséhez. Nekem spec a rufus az. Ubuntu, Mint vagy az összes win verzió, gyorsan hiba nélkül készült eddig el vele. A Chakrát is megcsinálta csak két fájlt le kellett szednie hozzá.
UEFI-t nem tud a gépem.

feketebirka: Nem vagyok "keménylegény", és nem parasztvakító, csilivili OS-t akarok csak egy egyszerűen telepíthető, minél kevesebb macerával járó stabil rendszert. Próbáltam már ubuntut, mint-et, most chakrát de egyik sem ment gond nélkül, illetve ha a telepítés simán lezajlott akkor kivétel nélkül driverproblémák jöttek elő. és igen virtualboxot sem akarok telepíteni...... Általában ha egy birka windowsos, linuxot akar telepíteni akkor sok hozzáértő (segítőkészek nem mondom, hogy nem) nem tart feleslegesnek, vagy bonyolultnak bármiféle programokkal való trükközést vagy akár a fél konfig kicserélését sem! Nálam a "felhasználóbarát" OS (az egyik leg gyakrabban felhozott érv linuxok telepítése mellett) az egyszerűen gyorsan települ és mindenféle bűvészkedések nélkül egy többé-kevésbé kész rendszert eredményez. Most lehet pfujjolni de pl. a win 8.1 pont ilyen rendszer. Lehet, hogy én vagyok a kivétel akinek semmi sem sikerül linux fronton de azért elmondanám, hogy nem is múzeális és nem is egy ismeretlen dzsunkán összedrótozott hardverekből áll a cuccom.
...most pár hónapig megint nem kisérletezek....... :(

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.