Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) mefistofeles

Most tényleg nem bántás de az én példám is mutatja (részben) hogy miért nem lesz sokkal több linuxos.....
Gondoltam kipróbálom a chakrát live módban, mit veszíthetek. Tudjátok még mindig izgat a linux 100 csalódás után is.....
Nos a cikkben eleve van egy rosszul megfogalmazott mondat (nem szőrözni akarok de észre kellett vennem) Egyrészt írva vagyon "A képfájlt lemezre bármivel ki lehet írni pendrive-ra" de azonnal van is ajánlat linux alól, windowsra viszont határozott utasítás az adott cucc használatára. Akkor hol is a bármivel??
Mindegy lépjünk tovább.
Az ajánlatban szereplő progi, ránézett az ISO-ra és hibaüzivel azonnal közölte is, hogy ezt aztán nem! (win 8.1 fut a gépemen)
Gondoltam megpróbálom rufussal, ez a kedvelt eszközöm és eddig mindennel megbirkózott hibátlanúl..... eddig. Ezt az isot nem tudja megírni. Olyan bonyolult és nyakatekert magyarázattal amit én egyszerű földi felhasználó nem is értek.
Tudtok valami olyant ajánlani ami win 8.1 alól meg tudja írni a chakrát pendrivera?

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.