Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leviske


leviske
veterán

Az után, hogy mennyire nem találták magukat az első Gladius firmware frissítéseivel, érdekes, hogy kapott utódot, ráadásul FPS játékosoknak szánva.

(#2) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

"ASUS Aura Sync RGB"= 20+K indító ár. A ROG Strix Evolve árába pedig belegondolni se merek...

(Amúgy az Impact meg tiszta Logi G Pro rip-off...) :D

(#3) ribizly


ribizly
veterán

Tudom, hogy elfogadható egereket gyárt az, Asus, de nekem sosem fog eszembe jutni tőlük egeret venni. Nem azért, mert rosszak, hanem mert előbb jut eszembe kb 5 másik gyártó és tőlük addigra már veszek is. :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Wáoh! Nem is hallottam eddig a BRT-AC828-ról.
Végre egy normális router, amin van bőséggel lan port.
Ezt helyezze el úgy a paraszt, hogy a Wi-Fi megfelelően fedje le a kecót, de ne kelljen 20m-es kábeleket mellé húznia. :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5) Sefter válasza kakuk.tamas (#4) üzenetére


Sefter
veterán

Az árára lennék kiváncsi, pont ilyesmire lenne igényem mostanában...

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#6) kakuk.tamas válasza Sefter (#5) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Engem is érdekelt, de nem találtam semmi infót, hogy menmyi lesz. Majd az angoloknál fog elstartolni a jövőben.
De gondolom nem lesz 150k alatt...

És van benne M.2 sata is. :o

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#7) CsabaSteel


CsabaSteel
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne felétek bár egyértelmű a válasz. Amikor belépek a router beállításiaba és ott a hálozat nevét szeretném csak át írni az az(SSID) Nyugodtan át írhatom gondolom csak ilyen, hogy ps5 eszközön akkor arra kell rá csatlakozni vagy felismeri majd?

Csé

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.