Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #41133696


#41133696
törölt tag

Nos a Steam felhasználói értékelések után nem éreztem szükségét:

[ Szerkesztve ]

(#2) .LnB válasza #41133696 (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

Az meg még inkább ciki, hogy már a Beta is tele van cheaterrel! :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) xNAGOYAx válasza .LnB (#2) üzenetére


xNAGOYAx
tag

Engem sokkal inkább az esti órákban igencsak 400- 600-as pingek zavartak amikor áll előttem valaki rálövök ás továbbsétál xD De remélhetőleg ez majd változik ha kijön a játék :D

(#4) .LnB válasza xNAGOYAx (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A normális énem ezt mondja: Beta még, ezt könnyen javíthatják.

A Cod hater énem ezt mondja: Biztos nehéz épkézláb netkódot írni pc-re. Holott évek óta ugyan azt a motort használják, mert a cheaterek is elég hamar átültették a hackeket az új kódra. Így nem értem miért nem lehetett az évek alatt egy értelmes netkódot megírni. Vagy a szerverparkal lehetett gond, túl nagy volt az érdeklődés. Dedikált szerverek gondolom nincsenek ugye? Miért is lenne, az az egyetlen multiplayerre alkalmas megoldás, miért alkalmaznák ők azt?! Ugye?!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) xxSanchez válasza .LnB (#4) üzenetére


xxSanchez
őstag

Tudtommal pont az az egyik legnagyobb újdonság, hogy csak dedikált szerverek vannak. Nekem viszont a béta egyáltalán nem jött be, talán összesen 1 órát bírtam játszani vele. :(

Heyho.

(#6) #41133696 válasza xxSanchez (#5) üzenetére


#41133696
törölt tag

De ez is már 2009 óta az MW2-vel kezdődően folyik, hogy hol van dedikált hol meg nincs :D

(#7) .LnB válasza xxSanchez (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A beta dedikált szervereken futott?! :F
Nem is tudtam, annyi éve mondják, hogy lesz újra dedikált szerver lehetőség, hogy nem is hittem el. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) nanus válasza xxSanchez (#5) üzenetére


nanus
senior tag

Hol vannak a dedszerók :F :Y sehol waze :W ez is egy ratyi :DDD

(#9) xxSanchez válasza .LnB (#7) üzenetére


xxSanchez
őstag

A bétának is azon kellett futnia, de én már nem hiszek nekik. ;]

Heyho.

(#10) .LnB válasza xxSanchez (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk ha USA dedikált szerveren futottak volna a beta gamek akkor lehet magas ping, de akkor se, 400-600ms.
Nem játszottál bétával? Mert gondolom aki játszott az könnyen meg tudja mondani, hogy dedikáltak voltak e. Volt szerver kereső?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) Devilhun_HUN válasza .LnB (#10) üzenetére


Devilhun_HUN
aktív tag

Nekem egyáltalán nem jött be a játék. Fokepernyoig jutottam ott nyomtam entert keresi a szervereket és szépen kiirja hogy hiba........masodik probalkozasnal kidob.
Erről ennyit. (Bocs nem válasz akart lenni hanem új.)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#12) #41133696


#41133696
törölt tag

Egyébként ez lesz az első olyan CoD amelynél már a Steam refund funkciójával is lehet majd élni, szóval az előrendelők sem feltétlen kockáztatnak vele.

(#13) ribizly válasza Devilhun_HUN (#11) üzenetére


ribizly
veterán

Hali!

Nekem is ez volt először, de azt a tűzfal fogta meg. Valószínűleg fel kell Nálad is manuálisan venni (Eset Smart Security-nél mindig ez van, hiába állítod akármelyik módba) az alkalmazást az engedélyezett alkalmazások közé.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#14) kengyel


kengyel
nagyúr

Erről sajnos lemaradtam, de remélem jó lesz a játék :U

kengyel

(#15) xNAGOYAx válasza #41133696 (#12) üzenetére


xNAGOYAx
tag

Nekem már az Advaced Warfare is bejött, hogy nem a tipikus megyek és lövök hanem dash, exo ability, meg nagy ugrás stb.. jót tett neki ez a kis frissítés ez ugyan olyan jó hogy a falon futhatsz és külön vannak " kasztok" is benne mindegyik kb egyedi képességgel.

(#16) nanus válasza .LnB (#10) üzenetére


nanus
senior tag

Ennyit a dedikált szerverről :DDD

A pingel nem volt baj 100/50 digi ;]

[ Szerkesztve ]

(#17) Loresz


Loresz
tag

A pingekkel nálam is volt gond, de kb 80 % ban a t szolgáltató legalapabb netcsomagjával 40-60 között volt! A multival meg szntem nincs gond, az aw-t mai napig nyomom és nyoma sincs annak amit a bfbe tapasztaltam, h ha agyonlövöm az ellen akkor sem döglik meg akármien szuper pingem legyen!.....szóval nálam a cod a nyerő meg a titanfall.....bf eddig kuka kivéve a harmadik részt de annak is csak az egyszemélyes verziója!

[ Szerkesztve ]

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.