Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kroni1


Kroni1
veterán

Szia! Köszi a szuper leírást! sikerült feltennem. :R :R :R

Az lenne a kérdésem, hogy a download to beállításánál hogy nézzen ki pontosan, ha nem a "Public" mappába akarom, hanem mondjuk vagy egy másik "Adatok" nevű megosztásom oda szeretnék letölteni? Nem vágom a megosztások nevét és helyét pontosan.. Igy mondjuk helyes lenne? /DataVolume/shares/Adatok

(#2) Kroni1


Kroni1
veterán

Közben kiirta, hogy mennyi még a szabad hely, és el is kezdte oda leszedni, akkor ezek szerint jó lesz! Köszi mégegyszer a szuper leírást és a többi cikket is! :R

(#3) meehi


meehi
csendes tag

szia,

köszi a remek leírást. Úgy látom, hogy ez ugyanaz a guide, mint ami itt van:[link].

Végigvittem, de sajnos nem működik az új firmwarre: v04.00.00-607
Kénytelen voltam utána system restore-t végezni, mert befagyott a media szerver.

Nincs tipped, hogy lehet működésre bírni az Transmission-t az új firmware alatt?

WD My Cloud 3T

procedure DreamGenerator {try{while(cant(sleep)) inc(sheeps);} finally {wakeup();}}

(#4) meehi


meehi
csendes tag

OK, megvan a megoldás.

Ha 4-es, vagy magasabb verziód van, akkor downgrade-elni kell 3-as verzióra, ugyanis 4-es verzión nem megy.

procedure DreamGenerator {try{while(cant(sleep)) inc(sheeps);} finally {wakeup();}}

(#5) akihaennem válasza meehi (#4) üzenetére


akihaennem
csendes tag

Szia!
Azt tudod, hogyan lehet downgradelni 3as verzióra? :)

(#6) akihaennem válasza akihaennem (#5) üzenetére


akihaennem
csendes tag

Továbbá, próbáltad te is?
A transmission program miatt downgrade-eltél? :)

(#7) morrrx válasza Kroni1 (#1) üzenetére


morrrx
csendes tag

hey,

a downgrade-hez link: http://community.wd.com/t5/WD-My-Cloud/Firmware-downgrade/m-p/693918#M9273

Röviden: a régebbi firmware *.deb fájlt át kell nevezni magasabb verzióra, mint ami most rajta van, és így csinálni egy manuális frissítést.

(#8) meehi válasza akihaennem (#6) üzenetére


meehi
csendes tag

Igen,végigvittem a downgrade-t a Transmission miatt. Kicsit paráztam, mert pár hetes a cucc,de Megérte,most frankón működik minden. Kivve,hogy ki van kapcsolva a firmware update

[ Szerkesztve ]

procedure DreamGenerator {try{while(cant(sleep)) inc(sheeps);} finally {wakeup();}}

(#9) meehi válasza morrrx (#7) üzenetére


meehi
csendes tag

Én nem ezzel a módszerrel downgradeltem,hanem a wd fórumán találtam hozzá jó leírást

procedure DreamGenerator {try{while(cant(sleep)) inc(sheeps);} finally {wakeup();}}

(#10) morrrx válasza meehi (#9) üzenetére


morrrx
csendes tag

Azóta már van leírás az új firmware-hez is:

http://community.wd.com/t5/WD-My-Cloud/Guide-Transmission-v2-84-for-firmware-V4-00-00-607-7-2014/td-p/770207

GL!

[ Szerkesztve ]

(#11) Kroni1


Kroni1
veterán

Ha szeretném feltenni az újabb FW-t és hozzá a TM 2.84-et akkor mielőtt FW frissitek mit tegyek a jelenlegi TM 2.82-vel?! Le kell valahogy pucolni a MyCloudról, hogy ne okozzon galibát?!

(#12) meehi válasza Kroni1 (#11) üzenetére


meehi
csendes tag

szia,

nem kell leszedned a TM-t. Épp most csináltam végig a folyamatot: 3-as firmware-ről upgrade-eltem a legújabb 4-esre, majd a morrrx által írt link alapján végigvittem az install lépéseket. Teljesen korrektul működik, bár a boot idő kb. 10 perc lett és boot után nem indul automatikusan a TM (az a cron job script hibás).
Egy szépséghibája van még, nem lehet másik skint feltenni rá ez alapján: [link]

procedure DreamGenerator {try{while(cant(sleep)) inc(sheeps);} finally {wakeup();}}

(#13) envagyok válasza meehi (#12) üzenetére


envagyok
veterán

Nekem az 5.ik v a 6.ik lépés után segmentation errort ír ki :(
Azóta se kép se hang.
Szerelhetem ki a hdd-t..

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.