Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55) Szunya210


Szunya210
csendes tag

Én Most kezdtem el kicsit tuningolni a kicsikémet 5315, én egy C2D T7500 szánok bele és egy Nanya 1GB RAMot, mivel nekem alapból egy Hynix volt benne:D
Sajna most szét kellet szednem mivel a venti megadta magát (noname ADDA venti) így elszántam magam a teljes felújításra.
BIOS-t én frissítetem 1.23-ról 1.45-re az Acer hívatalos weblapjáról szedtem le a frissítést.
A BIOS-t frissíteni tényleg kockázatos dolog, lehet egyszerű de benne van a rizikó mivel a gép hirtelen leáll telepítés közben vagy az o.p. rendszer bekavar elszállhat a gép.
Jövőhéten megjönnek az alkatrészek és beszámolok h muzsikál a kicsike, márha a Posta is ezt akarja :DDD
Apró megjegyzés amit én személy szerint nem értek XP még megértem h IDE (winyo csatlakozás a BIOSZ-ba) megy de h a vista és a Win7 is IDE-n mennyen ez furcsa, átkapcsolom a másik csatlakozásra (hirtelen nem jut eszembe XD) és nem képes betölteni az oprendszer :D Viszont IDE-n elég szépen megy:)

Acer Aspire 5750G [4Gb Samsung DDR3; Intel Core i3-2330M; NVIDIA GeForce GT 520M; 640Gb HDD]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.