Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) momo2828


momo2828
tag

Egyik legjobb sorozat :DD
Én is pont most nézem azt a részt ahonnan van a kép :D

(#2) darál0w


darál0w
Jómunkásember

1-2 rászt láttam belőle...tervbe van véve a teljes :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3) Ice!?


Ice!?
őstag

himym -höz viszonyítva milyen?:D

(#4) Samus


Samus
addikt

Szerintem a világ legjobb sorozata. Alig várom már szeptember végét, kezdődik az ötödik èvad.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) BITBOYS válasza Ice!? (#3) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem ismerem ezt a sorozatot, nem tom milyen lehet :)

A nekrofil: :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6) Thome


Thome
addikt

4. Évad elején megszakadt nálam a nézése, mert nem bírtam volna ki egyesével megnézni. Majd folytatom egy kicsit később... :)
Tényleg brutáljó a sorozat, de csak eredeti angol nyelven, feliratozva! A magyar szinkron valami ótvarszar. :U

(#7) BITBOYS válasza Thome (#6) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én nem bírom ki, folyamatosan darálom le az epizódokat :D Az a baj, hogy így túl gyorsan végzek :N

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8) moha21 válasza BITBOYS (#7) üzenetére


moha21
addikt

Ja én is ledaráltam 1-2 nap alatt.:(

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#9) Lenry válasza Ice!? (#3) üzenetére


Lenry
félisten

legalább annyira jó :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) BITBOYS válasza moha21 (#8) üzenetére


BITBOYS
addikt

Próbálom beosztani, de nehezen :)
Én olyat még nem láttam, hogy valaki Doppler jelenségnek öltözött :DDD
Ezt lehet megrendelem[link], meg ezt is :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#11) moha21 válasza BITBOYS (#10) üzenetére


moha21
addikt

Amúgy van benne hiba is, mikor visznek fel vmit a lépcsőn akkor az erőt szinusszal számolják, pedig koszinusz.>

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#12) Sprq válasza Ice!? (#3) üzenetére


Sprq
aktív tag

Jobb, sokkal. :) (szerintem)

Do you hear the voices, too?

(#13) BITBOYS válasza moha21 (#11) üzenetére


BITBOYS
addikt

Na kösz, erre nem figyeltem fel :D
Biztos kodek hiba miatt :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14) Thome válasza moha21 (#11) üzenetére


Thome
addikt

Ha van benne hiba, ha nincs, ez a sorozat így ahogy van, kurvajó. :D

(#15) BITBOYS válasza Thome (#14) üzenetére


BITBOYS
addikt

bonzsúúr mádmázell :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16) JColee válasza moha21 (#11) üzenetére


JColee
őstag

Tévedsz, a sorozatban jól van. :)

(#17) EczkE


EczkE
addikt

Nem nekem való. Egy rész mutatott kocka haverom, nem fogott meg. Inkább a HIMYM.

Asszem mindenféleképpen!

(#18) BITBOYS válasza EczkE (#17) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szerintem ez a sorozat annak is bejöhet, aki nem koczka, betekintést enged a világukba :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#19) EczkE válasza BITBOYS (#18) üzenetére


EczkE
addikt

Én nem tartom magam annak, de nekem sok volt. Nem tetszett. :N

Asszem mindenféleképpen!

(#20) [balu]


[balu]
tag

Tényleg nagyon jó sorozat. :)
Bár szerintem az első két évad után kicsit romlott a színvonal, főleg az új karakterek miatt.

(#21) Thome


Thome
addikt

(#22) darál0w válasza Thome (#21) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:C :DDD :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#23) Ice!? válasza Lenry (#9) üzenetére


Ice!?
őstag

akkor nekiállok.:R

(#24) Samus válasza [balu] (#20) üzenetére


Samus
addikt

Szerintem jót tett neki a sok (khm, ez volt vagy három, ebből egy csak egy fél évadig) új szereplő, tovább vitte a sztorit, kellett. Kíváncsi vagyok az ötödik évad hogy fog kezdődni (aki látta végig, tudja mire gondolok)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#25) [balu] válasza Samus (#24) üzenetére


[balu]
tag

Új szereplők kellettek, viszont a karakterek annyira nem működnek szerintem (Amy pl. nagyon el lett túlozva, főleg az elején). Arra pedig én is kíváncsi vagyok. :)

(#26) Samus válasza [balu] (#25) üzenetére


Samus
addikt

SPOILER

Nekem Prya nem jön be...bár kellett a csavar, de nekem nagyon nem szimpatikus. Leonard előző barátnője (az orvos) jobban bejött. A legjobb karakter "Shamy", annyira egyformák, főleg a kémkedés most, hogy Penny féltékeny lett.

SPOILER vége

A lényeg, hogy ennyire eltalált sorozatot rég láttam, hozza az "Egy rém rendes család" szintjét, anno azon is ennyit röhögtem.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#27) [balu] válasza Samus (#26) üzenetére


[balu]
tag

Az orvos tényleg sokkal jobb volt, de nekem Leonard barátnő nélkül a legszimpatikusabb. A "Shamy" jelenetek változók szerintem, amikor rövidek, akkor nagyon tetszenek, viszont mikor túlhúzták párszor kifejezetten rossz is volt a páros. Amy jeleneteit a "barátnőivel" jobban szeretem :D
Prya meg szerintem nem borzalmas, inkább csak unalmas. A kedvenc női szereplőm a régebbi évadokban Leslie volt, nagyon sajnálom hogy eltűnt.

(#28) Samus válasza [balu] (#27) üzenetére


Samus
addikt

Nem tudom, de amikor a harmadik évadban összejöttek (Leonard és Penny), úgy tűnt, hogy eléggé összeillik a két karakter. Sheldonnal és Amy-vel egyetértek, ha a fél rész róluk szól, elég unalmas. Leslie jó volt, mert Leonardnak bejött, de Shaldonnal utálták egymást. Kíváncsi vagyok mi lesz Raj-al, mert már csak neki nincs barátnője (bár Sheldonnak is csak lány barátja van :D). Utálom, mikor az évadok közt ennyi kell várni...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#29) [balu] válasza Samus (#28) üzenetére


[balu]
tag

Leonard és Penny tényleg eléggé illettek egymáshoz (bár nekem azért hiányzik az az időszak leginkább, mert akkor voltak a legjobb Sheldon-Penny jelenetek :D).
Raj viszont remélem hogy barátnő nélkül marad, ami a beszédproblémája miatt esélye. Mégiscsak furcsa lenne, hogy egy ennyire geek társaságból mindenkinek lenne. :D
Én is utálok ennyit várni az új évadra (úgy is, hogy a TBBT nem a kedvenc sorozatom, hanem talán mostaniak közül negyedik).

[ Szerkesztve ]

(#30) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Sheldon looking for the acoustic sweet-spot in the cinema. :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#31) Syl válasza BITBOYS (#30) üzenetére


Syl
nagyúr

Nekem ez a kedvenc jelenetem: [link] :))

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#32) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Engem Leonard gesztusaiban idegesít, Sheldont nagyon bírom:D

(#33) joey04 válasza Ice!? (#3) üzenetére


joey04
titán

más :D
nekem ez a 2 kedvenc sorozatom most :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) amanoba


amanoba
őstag

Azt kell mondjam bölcsészként, érthető, élvezhető, imádom..sőt barátnőm is, pedig neki néha magyarázni kell egy két dolgot. :DDD

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#35) koxx válasza BITBOYS (#30) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Először is szégyelld magad, hogy nem nézted ezt a sorozatot :)

Te is ezt csináltad a Trafo3 vetítés előtt? :DDD

(#36) BITBOYS válasza koxx (#35) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem, eleve középre foglaltam jegyet :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#37) koxx válasza BITBOYS (#36) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Még xilofont se vittél magaddal a hangoláshoz? :D

(#38) BITBOYS válasza koxx (#37) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hát nem, de nem is thx volt :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#39) gzbotii válasza Thome (#6) üzenetére


gzbotii
veterán

Ja, ma a baratnomet akartam meggyozni, hogy O is kezdje nezni. Neki angolul nem ment, (roman) felirattal semi igy hat kerestem magyar szinkront. Amikor meghallotam Sheldont "beszleni" azt hittem kitepem a hajam :W :W

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.