Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

ilyen nálunk is szokott lenni... a frissítésekkel úgy vagyok, hogy a telepítést/újraindítást manuálisra tettem, mert kolléganő többször is megszívta azzal, hogy elment a géptől, az meg újraindította magát büszkén... (közben a vállalati irányítási rendszerben is bennevolt... rosszabb esetben pont egy számlában vagy valamiben, amibe utána nem tudott egyszerűen visszalépni, mert úgy kezelte a rendszer, mintha még mindig benne lenne...) be lehet állítani szerencsére, hogy ne érhesse az embert ilyen "meglepetés"... egyébként meg kib@szott idegesítő néha...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) biker válasza mephi666 (#1) üzenetére


biker
nagyúr

na, akkor nem csak en jarok igy. persze a sok ms fanatic szerint ilyen nincs (moonman es tsai)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4) PazsitZ válasza biker (#2) üzenetére


PazsitZ
addikt

Szerintem is beállítás kérdése. A frissítéseknél gondolom a teljesen automata módszer van beállítva. Ha átállítod az "automatikusan letöltve, de én döntöm el mikor telepítem" opcióra nem lesz ilyen.
Nem akarom én védeni microsoftot, de ez inkább user error. :U
Max a default opción lehhet vitatkozni, h miért az, ami. De az meg pont az egyszerű userek miatt, a "legautomatizáltabb".

- http://pazsitz.hu -

(#5) mephi666 válasza biker (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez van, ha teljesen automatikusan mennek a frissítések... úgy vettem észre, hogy időnként van olyan, ami megköveteli az újraindítást és, ha teljesen automatikusan feltelepül, akkor próbálkozik újraindítással... idióta ötlet nagyon, mert általában az emberek használják a gépet... (idegesítheti őket a folyamatosan felbukkanó ablak az újraindításról...) esetleg olyan munkát végeznek, amihez nem kell a jelenlétük és mondjuk ha egy több órás kódolás közepén kimegy az ember ebédelni, simán felmegy a frissítés, majd sír a rebútért... (el is végzi) aztán jöhet a bosszankodás...
megnéztem: úgy állítottam be, hogy csak értesítést kérek az új frissítésekről, de manuálisan telepítem őket... munkaidő vége előtt szoktam feltelepíteni mindig és kikapccsal együtt megkapja majd az áhított újraindítást is...

egyébként múlt szerdán reggel elutaztunk 3 napra, de úgy hagytam a gépet, hogy a torrent mehessen... reggel mintha feltettem volna valami frissítést indulás előtt... szombaton hazaérve láttam, hogy csak újraindult a "rohadék", de szerencsére a kliens is elindult azonnal, tehát nem potyára ment a gép folyamatosan :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Nálunk is úgy működik, hogy közli a gép, hogy van még x órád hátra, amit egy gombnyomással duplázni lehet.

Egy ilyet próbálj te is beállítani szerintem.

(#7) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

gpedit.msc alatt megfelelően kell bállítani a szoftvert és akkor nincsenek problémák.

Én is találkoztam már erőszakos vállalati gépekkel ahol a cikkben szereplő policyt állítottak be, bár szerintem ez nem igazán segíti a munkát. :)) Egyébként meg minden szoftvert el lehet állítgatni, a mac osxet is.

[link]

(#8) biker válasza biker (#2) üzenetére


biker
nagyúr

nos a telepites automatikusan van, de ehhez miert kell azonnali es vagy kotelezo restart? irja fel a valtozast, es varjon az engedelyre. mint sok ertelmes programnal. nalunk az ido 5perc default. azert ba...a meg az an...t aki eldonti helyettem a restartot. pl bekapcsolva hagyom nyaralasra, hogy tavolrol elerjem, aztan elso nap restart azt all login ablaknal. jo poen.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9) biker válasza Flashcash (#7) üzenetére


biker
nagyúr

koszi, megnezem van d jogom hozzá

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#10) whiz válasza biker (#8) üzenetére


whiz
aktív tag

De ha távolról el akarod érni, akkor ha lejött frissítés, rá tudod engedni kézzel azt is. Full automatikusnál tényleg újraindul, még a server is (volt alkalmam találkozni vele, nem volt vicces). Kézi engedélyezésnél nem kell újraindítani, csak feldobja az ablakot néha, hogy kéne. Mondjuk megcsinálhatnák ezt úgy, hogy automatikusnál is megtegye. Bár lehet, hogy van erre valami policy, mint fentebb írta valaki...

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#11) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Én meg nem frissítem a windows, így ilyen gondom nincs:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18) biker válasza whiz (#10) üzenetére


biker
nagyúr

az a baj, kezzel sose tennem fel. azert lenne jo, ha automatikusan feltenne es csendben varna a restartra. addig nem cserelne semmit.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#22) old gray


old gray
addikt

Ez teljesen természetes dolog, nem tudom miért kell kiakadni rajta és ezért egy cikket írni. :U

Megoldás: [link]

Sima group policy baszkurálás.

MOD: kliens és szerver esetén is beállítható, sőt vonatkoztatható akár felhasználói csoportokra is.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#23) biker válasza borg315 (#21) üzenetére


biker
nagyúr

ezt a szinvonalat eddig a homaron lattam csak. ha ertelmes nem megy, akkor hulyezunk. erre mit kene valaszolni?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#24) biker válasza old gray (#22) üzenetére


biker
nagyúr

nekem nem termeszetes, hogy a gep kedvtelesbol egy 6oras folyamat kozben ujraindul. en azt varom el, dolgozik.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#25) Gabás


Gabás
addikt

xp alatt ez az alapértelmezett, ja, de miért olyan meglepő, már hány éve is van xp?:) vistánál már nem így működödik

(#26) Foglalt név válasza biker (#23) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ez itt nálunk tényleg nem dívik, úgyhogy a jövőben mellőzzük is!
borg315 ez főleg rád vonatkozik.

(#27) borg315 válasza Foglalt név (#26) üzenetére


borg315
aktív tag

oke, torold az enyeimet, megertem, de a #17 maradhat???!!

(#28) biker válasza Gabás (#25) üzenetére


biker
nagyúr

van élet a windowson túl is, bármily hihetetlen, és halvány linuxos emlékeim alatt illetve 4,5 év osx használat alatt ilyennel soha nem találkoztam.
mondjuk ezért meglepő.
meg azért, mert ha pl a munkatársamnak szólok, rendezze át a raktárat, és látom egy óra mulva, üldögél a székben, a raktár meg áll, akkor azt válaszolná, hogy "kimentem pisilni és nem folytattam" az kicsit beb...na :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#29) nrgia


nrgia
őstag

storno :B

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#30) finest


finest
őstag

Megerősítem, van olyan, h a Win frissítés után automatikusan újra indul.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#31) Eastman


Eastman
őstag

Ubi eddig rákérdezett mindig. :K

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#32) Viktor0610 válasza PazsitZ (#4) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi az infót! :)
Már át is állítottam a frissítés módját. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.