Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) alamuszi válasza smkb (#13) üzenetére


alamuszi
senior tag

Hagyjuk az Acer-t. Occsssooooo... És akkor itt be is fejeztem az előnyeit. Azért sokmindent elmond, hogy még a fél milliós termékeire is 1 év a jótállás. De az is, hogy egy szem képviselet sincs itthon.
Jelenleg kettő 6592-es travelmate van nálunk (ha nem mondana semmit, akkor az acer állítólag Corporate Business szériája), kb annyit mondanék róla, hogy egy olcsóbb konzumer Dell minőséget hoz, pedig röpke nettó 235 000 volt darabja. Akkori csúcsmodell szériája volt, másfél évesek minden bajuk van kontaktos a hangkimenet, néha belassul, néha jó, az USB meghalt, mindez kettő másfél éves csúcsmodellnél!!!
Van 4 db Extensa 5220, azaz, ha nem mond semmit, az Acer Small Business szériája, kb 5 fillért sem érnek.

Hagyjuk az Acer-t, olyan van, hogy egy-egy noti rossz lesz, de olyan ritkán, hogy 6 notiból, 5 db igencsak hibás másfél után.

Mióta ott vagyok, Dell Vostro 1510 a minimum, vagy Dell Latitude. Az Acert ahol lehet kerülöm beszerzésnél. De ez csak magánvélemény....

"Másrészt meg az 1410 és 1810 széria igencsak jó. Nekem pl megérné kivárni a garis javítást egy mérföldekkel jobb termékért ami ugyanannyiba kerül mint a 100+ os netbook... de nem kell Acerig menni, Asus UL széria is ott van, ha nem megfelelő az Acer."

Mald, ha a Dell (3 év jótállással), HP, Lenovo árul ilyet, akkor elhiszem, hogy jó. Ha csak az Acer, meg az Asus, na az csak egy dolog.

[ Szerkesztve ]

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.