Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) iguana válasza Lacee1986 (#48) üzenetére


iguana
őstag

végrevégre :)

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#52) #33907968 válasza thesound (#17) üzenetére


#33907968
törölt tag

"Most ha elveszek engedélyeket appoktól, akkor nem indulnak."

És ez nem csak a fejlesztőn múlik. Amikor ezt behozták 4.3-ban először, akkor megszaporodtak a beküldött crashek az alkalmazásomban. Ugyanis a felhasználó szépen megtagadta az internet elérést az apptól (minek az neki...), amire az adott gyári android api nem dokumentált security exceptionöket kezdett el dobni amikor megpróbált valamit elérni a neten...
Az app meg elszállt, hisz minden dokumentált kivétel el volt kapva, csak a nem dokumentálttal nem volt mit tenni (max egy nagy try-catchbe az egész alkalmazás, de attól még ugyanúgy le fog állni).

Kiváncsi vagyok ezzel csináltak-e valamit... Mert mindig a fejlesztőt szidják, de az aktuális állapot szerint nincs rá mód hogy egyáltalán ellenörizni lehessen normálisan hogy megvan-e még az engedély... Mindezt persze futásidőben bármikor, hisz nincs rá garancia hogy egy háttérbe küldött apptól a felhasználó közben épp nem vont vissza valami engedélyt és amikor előtérbe jön lesz nagy meglepi.

(#53) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Hey! Fejlesztői módban van sötét téma és automatukus! Yeeee! :C

Pixel 8 Hazel

(#54) Zitta


Zitta
őstag

Szerintem meg elmehet ez az egesz brigad a jo edes anyjaba!

Megveszel egy keszuleket, beigerik a frissitest, ami egy kalap szar, de szo szerint, mert ez a nyaloka inkabb szopoka - majd kozlik, hogy itt az uj ami majdddd huuu de jo lesz - csak eppen a meglevo 1 eves keszuleked sajna pont nem fogja tudni biztositani a szoftver valamilyen igenyet, ugyhogy most venned kell egy masik szart amire ugyanez a szlogen lemegy jovore.

Vicc ez az egesz!

Ezek total hulyenek neznek mindenkit! :C

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#55) vicze válasza azopi74 (#6) üzenetére


vicze
félisten

Jé csak szállingóznak az érdekességek. ;)
Nem is értem minek ezeket a hülyeségeket emelték ki a bemutatón, na mindegy.

(#56) gerii


gerii
addikt

Nem lett egy nagy szám, a szokásos világmegváltó újításokkal dagasztják a rendszert, utána meg...

(#57) Stauffenberg válasza Poison73 (#39) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azért őszig van még idő, addig csak developer preview státuszban marad, mint a Lollipop is tavaly novemberig, fél éven át.

(#59) dpinyo válasza TaylorPro (#50) üzenetére


dpinyo
csendes tag

Eddig majdnem minden ok, de nekem megszünt a kapcsolat usb-n keresztül. Van sötét téma (ahogy eddig néztem egyedül a beállításokban látszik).
Nekem az előző alkalmazások menü jobban tetszett (izlés megszokás kérdése)
Mélyebb turkálás és tapasztalatszerzés később.

(#60) #06658560 válasza Sza_Sa (#9) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem tudom eddigi két androidos telefonom egyikén se chrome volt az alapértelmezett böngésző. Az egyiken fenn se volt.

(#61) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Eszközöket nem mutattak be?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#62) dozsabalint válasza dpinyo (#59) üzenetére


dozsabalint
senior tag

Válaszd ki a fejlesztői menüben a "Select USB Configuration"-nál az MTP-t. Nálam is ez volt...
Egyébként eddig ez a legnagyobb hiba, amivel találkoztam.

Egyre okosabb lesz a Stock Android (az, hogy a gyártók mit kavarnak vele, az nem ide tartozik). Nagyon jó irányba fejlődik.

[ Szerkesztve ]

(#63) #06658560 válasza Ricardo (#14) üzenetére


#06658560
törölt tag

Szintén, két telefonon is ott van a százalékos kijelzés. Gyári Android felüelttel is ott volt azon, amelyiken azt a felületet láttam.

(#64) dozsabalint válasza hallerlaller (#61) üzenetére


dozsabalint
senior tag

Majd -valószínűleg- ősszel, ahogy tavaly is. I/O-n dev preview, aztán összel Nexus + stabil Android, akárcsak a Lollipop-nál.

[ Szerkesztve ]

(#65) hallerlaller válasza dozsabalint (#64) üzenetére


hallerlaller
addikt

Valami moto 360 2 meg pixel 2 rol volt szó, azért kérdem nem szoktak ilyenkor is osztogatni ilyesmiket.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#66) Cathulhu válasza Baggins86 (#33) üzenetére


Cathulhu
addikt

#33: Erolteti a mobilnezetet, a desktop nezete szinte hasznalhatatlan (gondolok itt a betumeretezesre, erdemes megnezni pl egy mobilarena forumot vele), duplaklikkes nagyitas eleg hektikus. Mas webkit alapu bongeszok (pl opera) sokkal jobban meg tudta ezt az egeszet oldani. PC-n jol elvagyok vele, de mobilon ellensegeimnek se kivannam.

#34: Nem vagyok a baratod es nem szorulok a felvilagositasodra. Probalj ki egy rendes bongeszot es megvaltozik a velemenyed. Talan

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#67) #16820480


#16820480
törölt tag

Hát, ez nem olyan nagy szám. Nem néztem élőben a műsort, de azok alapján, hogy egy oldal csak a bemutató cikk, elég kevésnek tűnik az idei felhozatal. Semmi eszköz, semmi új szolgáltatás igazából. Nyomják a hordható cuccokat, ami sajnos engem teljesen hidegen hagy :U

A készenléti üzemidő javítása jó dolog, erre tényleg szüksége volt már nagyon a rendszernek, mert úgy merültek a készülékek, mint a nyeletlen fejsze még készenlétben is. De ezekért nem fogok visszaváltani droidra, főleg úgy nem, hogy kb csak Nexus készülékeken lesz elérhető a következő 1 éven belül a rendszer, azokból meg nem lehet emberi méretűt kapni már (oké, még a N5 ott van, lassan 2 éves készülék).

(#68) Ricardo válasza azbest (#38) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha lehúzom az értesítő redőnyt ott természetesen százalékban írja, de én arra gondoltam, hogy magán a sávon százalékban mutassa. Ilyen amennyire tudom a pure droidban sajnos nincs. :(

Silenzio:
"Ez nem 1:1 az IOS megoldásának a lemásolása?"

Főzött romokban volt már eddig is lehetőség utólag módosítani az engedélyeket.

[ Szerkesztve ]

(#69) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Túl sokat tudnak ezek a mai szoftverek... Nekem tünik csak úgy? :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#70) azopi74 válasza Polarstar (#69) üzenetére


azopi74
addikt

Igen ;]

(#71) Buda76


Buda76
senior tag

Nekem tűnik csak ellentmondásosnak, hogy az alsó szegmensben még mindig legégetőbb RAM problémákra ígértek megoldást, eközben pedig: a háttérben weblapok betöltése szerepel mint újitás a listán.
(ami nem tínük egy ram kímélő újitásnak)

(#72) eventus válasza Polarstar (#69) üzenetére


eventus
veterán

Sokat, de mit? Valoban hasznos dolgokat vagy felesleges, de "uristen, milyen tuti", gondolkodast csokkento funkciokat? + igy az alkalmazasok.. RAM kezeles mar korabban is fontos lehetett volna (hihetetlen mi tud futni mindig), illetve a mai hw-k mellett egy kis grafika is elferne a rendszerben.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#73) noorbertt válasza #79335424 (#46) üzenetére


noorbertt
őstag

Nekem megy simán nexus5 és moto g 2gen is. Nfc biztonság végett nem működik zárt telefonnal.. Ahogy az USB sem megy zárt telefonnal

(#74) #13110016


#13110016
törölt tag

Az mikor derül ki, hogy mi lesz a neve?
Véleményem szerint tuti Milka lesz.

(#75) Lycan85


Lycan85
csendes tag

Hát remélem jobb lesz, mint a Lollipop, vagy tegyenek bele fejlesztésként egy kamera reset app-ot, hogy ne kelljen mindig újraindítani a Nexus-t ha kifagy a kamera valami nehezen felderíthető csillag együttállás miatt :) Illetve még lehetne kicsit javítani az értesítési LED-en is, hogy azért kicsit kisebb időközönként villanjon fel. Tudom erre is van app, de azért a gyári megoldás csak biztosabb lenne szerintem. Az akku százalék kijelzéssel én is egyet értek, jó lenne, illetve egy kis felfelé-lefelé nyíl az adatkapcsolatnál és a WIFI-nél beleférhetne, hogy tudjam mikor kommunikál a teló. Ezek minimumok szerintem, ha alternatív ROM-okban megvan, akkor a gyáriba is igazán beleférhetne :)

(#76) Csapoati válasza #13110016 (#74) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vagy Marshmallow, az meg jobban is passzolna az eddigiekhez.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77) csepelball


csepelball
tag

Ingyenes korlátlan tárhely? Egyetlen gond a fotók minőségének lerontása, de alap felhasználóknak jó, akik telefonnal fotóznak meg kis kompakt géppel.

[ Szerkesztve ]

(#78) azopi74 válasza #13110016 (#74) üzenetére


azopi74
addikt

Kizárt dolog. A Milkát az Európai piacon kívül szinte sehol nem ismerik.

A KitKat ellenben az USA-ban is rendkívül népszerű, csak ott nem a Nestlé gyártja és forgalmazza, hanem a Hershey-nek van licensze.

(#79) #13110016 válasza azopi74 (#78) üzenetére


#13110016
törölt tag

De azt nem lehet tudni, körülbelül mikor hozzák nyilvánosságra?

(#80) h4h01


h4h01
senior tag

Developer preview Tour!

[ Szerkesztve ]

(#81) szabi__memo válasza alevan (#44) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ebből én annyit szűrnék le, hogy jó szar munkát végzett a samsung

(#82) Ricardo válasza Csapoati (#76) üzenetére


Ricardo
félisten

Macskanyelv :DDD

(#83) Just_Reboot válasza szabi__memo (#81) üzenetére


Just_Reboot
addikt

+1

(#84) azopi74 válasza #13110016 (#79) üzenetére


azopi74
addikt

KiktKat és Lollipop példájából kiindulva majd a megjelenés előtt egy-két héttel, vagyis valamikor ősz végén.

(#85) Phoenixy válasza csepelball (#77) üzenetére


Phoenixy
senior tag

16MP-re "rontja le", azért az elég jó.

Motorola Edge 20 Pro

(#86) alevan válasza szabi__memo (#81) üzenetére


alevan
őstag

Én annyit szűrök le, hogy szinte minden mainstream, könnyen elérhető gyártó ezt csinálja és a Google engedi nekik.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#87) Kékes525 válasza Just_Reboot (#15) üzenetére


Kékes525
félisten

+1 Ezzel nagyon egyetértek! Másrészt a leegyszerűsített rajzolatú ikonok helyett egy normál ikonkészlet.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#88) Just_Reboot válasza Kékes525 (#87) üzenetére


Just_Reboot
addikt

A Dark UI bele került, igaz még kicsit felemás. Az ikonok úgy jók ahogy vannak.

(#89) Kékes525 válasza Just_Reboot (#88) üzenetére


Kékes525
félisten

Egyezzünk ki döntetlenben. Legyenek többfélék, ne kelljen feltenni egy Launchert, ha új ikonokat akarok.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#90) Tomi_Ohl válasza Csapoati (#76) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Egy oldalon olvastam, hogy Medvecukor lesz. :D

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#91) hemaka válasza #13110016 (#74) üzenetére


hemaka
nagyúr

Szerintem meg Mutyi. :D

(#92) #06658560 válasza Csapoati (#76) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azt akkor nem lehetne frissíteni Snapi 810-en, mert elolvadna a tűzben. ;]

[ Szerkesztve ]

(#93) szabi__memo válasza alevan (#86) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nexust kell venni :D

(#94) szabi__memo válasza Csapoati (#76) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Malteser
Macaroon
Meringue Pie
Moon Pie
Mint
Milk Dud
Milkshake
Milky Way
Mars

van választék :D

[ Szerkesztve ]

(#95) undersance


undersance
tag

"Az ilyen eszközök a Weave névre hallgató programnyelven fognak kommunikálni."

Ezen a mondaton még kellene egy kicsit faragni. Programnyelven kommunikálni... :(

(#96) dozsabalint válasza szabi__memo (#94) üzenetére


dozsabalint
senior tag

Milkshake volt az egyik előadó okos karóráján, úgyhogy mint mindenki erre tippel.

(#97) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Képernyőképek.

Pixel 8 Hazel

(#98) Just_Reboot válasza TaylorPro (#97) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Köszönjük szépen. :R Ma én is feltolom.

(#99) joey04


joey04
titán

Elég soványka lett. :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#100) Ricardo válasza TaylorPro (#97) üzenetére


Ricardo
félisten

Egész jó :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.