Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A mérete miatt nem kellene, de ez ettől függetlenül is remekül néz ki.

(#2) kriszpontaz válasza PR0JECTNR56 (#1) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Tényleg szépre sikeredett :).

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nahát, fekete? Micsoda újdonság. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egyetértek a fent tevékenykedőkkel... :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#5) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Csaknem lock screen music controls az első képen? Ezt az egy dolgot nem bírják beletenni a MIUI6-ba, de állítólag dolgoznak rajta.

Amúgy tetszetős. :K

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#6) wertigo1984


wertigo1984
őstag

A merete talan mar jo de meg egy icurka picurkat lehetne nagyobb. Amugy gyonyoru!

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#7) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Hajrá Xiaomi :C

(#8) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Mi Noteot szívesen megnéznék már MATV-be. :K

Xr

(#9) judas13


judas13
addikt

Egy (főleg) hangtesztre már nagyon kîváncsi lennék..

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#10) Tomi_Ohl válasza Hunt3r22 (#8) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

+1

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#11) monti0222w válasza Hunt3r22 (#8) üzenetére


monti0222w
addikt

Én is! :K

(#12) D@niel válasza Hunt3r22 (#8) üzenetére


D@niel
addikt

+2,5

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#13) Luck Dragon

Nagyon szépre sikeredet, tetszik a menü része is, ha valóban ilyen lesz, nagyon eltalálták és ízléses.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) fornettisuti


fornettisuti
veterán

szemre való

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#15) petipetya


petipetya
nagyúr

Fekete pont a Xiaomi számára, amiért az MI4 nem ilyen fekete színű. Piros pont azért, mert ez az MI Note gyönyörű.

"nincs rá lezsóidő"

(#16) babkukta


babkukta
senior tag

Ez ez... gyönyörű!!!! :Y

Üdvözlettel, Tibi

(#17) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Kéne!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#18) Fejvadi válasza Hunt3r22 (#8) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nagyon jó lenne. :)

(#19) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Az a háttér kellene! :)

(#20) hemaka


hemaka
nagyúr

Jol nez ki nagyon.

(#21) dzsi23


dzsi23
addikt

A dobozával együtt nagyon szépen mutat, de a doboz max. fél óra után úgyis a szekrény alján köt ki a többi doboz között. :D
Most már jöhet a White Edition kalocsai mintával!! :D

(#22) Fejvadi válasza KaiotEch (#19) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ami a dobozon van kép?

(#23) Tomi_Ohl válasza KaiotEch (#19) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Ez?

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#24) Halkow.


Halkow.
senior tag

kicsit vibe z2 beűtése van de ennek ellenére szívesen elfogadnám

(#25) Zoja™


Zoja™
őstag

Na ez veszett jól néz ki.

(#26) dzsi23 válasza Halkow. (#24) üzenetére


dzsi23
addikt

Ööööö... biztos? [link]

(#27) Fejvadi válasza dzsi23 (#26) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Fényévek a különbség.

(#28) kelzsoca válasza Hunt3r22 (#8) üzenetére


kelzsoca
félisten

Április 25.-én szombaton a Veletech-en élőben is megnyomkodható a WayteQ standnál a Mi Note készülék.

https://vertigostore.eu

(#29) Fejvadi válasza kelzsoca (#28) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszönjük !!

(#30) Dhampir válasza kelzsoca (#28) üzenetére


Dhampir
félisten

A kínai mobilpaletta miatt is megéri a Veletechen részt venni. :K

(#31) HardRic válasza dzsi23 (#21) üzenetére


HardRic
addikt

A hajlított üveg hátlap feketében nagyon szép lehet élőben.

(#32) Penguin95


Penguin95
senior tag

Jól néz ki. Kár, hogy nem kedvelem a MIUI-t mostanság.

(#33) #79335424


#79335424
törölt tag

Egyszer talán lesz belőle egy valóban EU piacos verzió, ami a 800Mhz -es (B20) LTE sávot is ismeri. Mert úgy tűnik, hogy a jelenlegi verziókban nuku B20.

(#34) joey04


joey04
titán

Kicsit koppincs lett ez is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) judas13 válasza Halkow. (#24) üzenetére


judas13
addikt

Erre tippeltem volna utoljára, akkor már inkább egy fekete alapra épîtő Umi Zero.
........

joey20 gondolom a szokásos szifon klón lehet....vagy de..

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#36) joey04 válasza judas13 (#35) üzenetére


joey04
titán

Lopnak ezek mindenhonnan.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) pusszycat válasza joey04 (#36) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy kicsit innen egy kicsit onnan... :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#38) KaiotEch válasza Fejvadi (#22) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Igen, az az óra formájú valami :)

(#23) Tomi_Ohl: Nem.

[ Szerkesztve ]

(#39) #79335424 válasza joey04 (#34) üzenetére


#79335424
törölt tag

De jó szemed van! Az ember hajlamos elsiklani az ilyenek felett, de most, hogy jobban megnéztem, tényleg olyan, mint egy lapos téglatest, érintésérzékeny előlappal. Hol is láttam már ilyet.... Megvan! Az én telóm is ilyen. Sőt! Ha jobban belegondolok, az előző is ilyen volt. Áhhhh... Semmi fantázia, semmi kreativitás! Pedig mekkora királyság lenne, mondjuk egy gömb alakú teló! Mindenkinek lehetne egyedi tartója, amitől nem gurulna le az asztalról. :D

(#40) Fejvadi válasza #79335424 (#33) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Most lesz az első Globál bemutató, ahol az Mi4i-t mutatják be és az már tudja majd. Ez az első bemutató ahol nyitnak Kínán kívülre.

(#41) Fejvadi válasza KaiotEch (#38) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Az csak a dobozon van, a háttérképekben sajnos nem található.

(#39) Somatom
;]

[ Szerkesztve ]

(#42) Oppenheimer válasza joey04 (#36) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szerintem a telefon külsejével nincs gond, a bajok akkor jönnek, amikor bekapcsolod a kijelzőt, és meglátod a vérciki iOS másolat UI-t.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#43) #79335424 válasza Fejvadi (#40) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igazából csak az infót írtam le, hogy ha vki ilyen Note -ot szeretne, akkor képben legyen e hiányosságával. Nálam az 5,5" - 6,5" és MTK a bejövős konfig, úgyhogy a MI Note és a MI4i is kiesik a pikszisből.

(#44) Zoja™ válasza #79335424 (#33) üzenetére


Zoja™
őstag

Nem hiszem, hogy túl sok vizet zavarna itthon a 4G támogatás hiánya, tekintve hogy a lefedettség még elég karcsú. Amíg nem lesz normális lefedettség, addig pl én nem is használom, nem hiányzik az amúgy is harmatos akksimnak, hogy nyeletlen fejszeként merüljön, mert a telefon a 3G-4G hálózatok közt váltogat.

(#45) #79335424 válasza Zoja™ (#44) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez hely és szolgáltatófüggő. Lokálisan lehet, hogy igazad van, de általánosságban nagyon nem . Én Budapesten élek, Telenor feltöltősöm van, 2GB Deezer -rel. Előtte évekig 3G -n nyomtam. Mivel GSM -et csak bejövőre használok, ezért a net nálam elég fontos tényező. Ég és föld a különbség a 3G és az LTE között. Valós sávszélességben (az elméleti ugyanannyi a feltöltősnél, mint 3G -n) és stabilitásban is. Ez már nem fog javulni a 3G esetében, mert az LTE fejlesztésére koncentrálnak. Egyébként fuvarozásból élek, nagyon sokfelé járok az országban, úgyhogy tudom, hogy az LTE nem csak budapesti jelenség. Eddig az összes nagyobb városban, ahol jártam, volt LTE. Ami a 800Mhz -et illeti, ezt azért tartom lényegesnek, mert a két T -betűs szolgáltató megállapodott, hogy vidéken közösen üzemeltetik ezt a frekvenciát. Tehát, ha a teló ezt tudja, akkor mindegy, hogy melyik T -s torony jelét fogja, bármelyikre rá tud állni. Amelyik nem tudja, azon csak ott lesz LTE, ahol a szolgáltató azt a másik két frekvencia valamelyikén üzemelteti.

Ha van stabil LTE, akkor nem váltogat és kevésbé merül, mint 3G -n. Egyébként leginkább azért preferálom az MTK -t, mert nyilvánosan elérhető az SDK -ja és az ezzel az SDK -val írt alkalmazások (pl. DualSIM Control) segítségével én is bele tudok avatkozni ezekbe a folyamatokba. Pl. slotokat aktiválni/deaktiválni, vagy kikapcsolt kijelzőnél csak 2G -t engedélyezni, stb.

[ Szerkesztve ]

(#46) Zoja™ válasza #79335424 (#45) üzenetére


Zoja™
őstag

Én debreceni vagyok, de elég sokat szívtam vele. Viszont ez tényleg egyéni preferencia kérdése. Nekem amúgy sem hiányzik az LTE, itthon és a munkahelyemen is wifin lógok, a köztes kevés időszakra meg bőven elég a 3G. :R

(#47) Evil Snowman válasza Zoja™ (#44) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

"Nem hiszem, hogy túl sok vizet zavarna itthon a 4G támogatás hiánya, tekintve hogy a lefedettség még elég karcsú."

ROFL. "Karcsú"

[ Szerkesztve ]

(#48) dzsi23 válasza #79335424 (#39) üzenetére


dzsi23
addikt

Hagyd, a koppintás a mániája! :DDD

(#49) nemlehet válasza Oppenheimer (#42) üzenetére


nemlehet
őstag

Ha te ettől jobban alszol. De amúgy azt tudod hogy lehet kb ezer millió csillió témát leszedni MIUI-hoz ingyen? Szóval ha annyira másolat kb 5 mp lecserélni....

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#50) Oppenheimer válasza nemlehet (#49) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Volt Xiaomi telefonom, nem kell bemutatnod azokat a témákat. :DDD Arról ne is beszéljünk, hogy attól, hogy lecserélsz egy témát ugyan úgy látszik rajta, hogy nevetséges másolat.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.