Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) joelke HU válasza darthdenes (#347) üzenetére


joelke HU
senior tag

Hát akkor most már végképp összezavartatok. És lehet lemondok a Redmiről is, aztán egyszer élünk alapon, ötvenéves törlesztőre veszek egy "jólárazott" szifont. :P

Dave: Remélem így már érthető az irónia...

[ Szerkesztve ]

Motorola G51

(#352) Dave™ válasza joelke HU (#351) üzenetére


Dave™
nagyúr

A jólárazott és a szifon nehezen értelmezhető szókapcsolat :)

(#353) tomsolo válasza joelke HU (#351) üzenetére


tomsolo
őstag

Hát, 4 napja van nálam egy 6 plus - melóhoz kell. Tegnap véletlenül azt vettem elő a buszon velem és szemben ült egy csapat iskolás csávó rögtön elkezdtek sugdolózni, meg mutogatni.

Miután konstatáltam, hogy rossz készüléket húztam elő, eltettem és elővettem a jó öreg Samsung S1-et és lelkezdtem azon Trónok Harcát olvasni. Mikor felnéztem csupa döbbent tekintett vett körül. :DDD

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#354) joelke HU válasza tomsolo (#353) üzenetére


joelke HU
senior tag

Örülj neki, hogy nem vertek meg. :)

Motorola G51

(#355) ChrisDzsi95


ChrisDzsi95
aktív tag

Sziasztok!

Lenne esetleg valakinek tapasztalata ezzel a telefonnal, illetve a Oneplus One-al kapcsolatban? Jelenleg One-om van, csak megtaláltam az eustockos lehetőséget, és eléggé megtetszett a telefon. A kérdésem, hogy mennyiben másabb ez a két készülék, előnyők/hátrányok? Köszönöm a válaszokat előre is!

(#356) kelzsoca válasza ChrisDzsi95 (#355) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szia!

Nekem van összehasonlítási alapom, összességében nem jobb annyival a OnePlus, mint amennyi különbség van árban a két készülék között, a kijelző például szerintem szebb a Meizunál, persze ez a készülék nem olyan erős mint egy snapdragon 801-es SoC-al ellátott, ram is kevesebb 1GB-al (nem érzem kevésnek a 2GB-ot) de szépen megállja a helyét, a tárhely 16GB, viszont micro SD-val bővíthető, az akkumulátor azonos teljesítményű, a rendszer ugye itt Flyme OS, és nem Cyanogen OS.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#357) ChrisDzsi95 válasza kelzsoca (#356) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Igen, tudok róla, hogy ez gyengébb, viszont én már a One-t sem használom ki hardverileg, nem játszom RR3-szintű játékokkal, nekem elég ha a rendszer smooth. Egyedül a Cyanogen OS-t nem akarom elhagyni, iszonyat jó, stabil, habár Flyme-vel még nem volt tapasztalatom. Vannak bugjai? Esetleg fagyások? Ha váltanék, szeretném, ha olyan szintet hozna, mint a One stabilitás ügyileg. :K

(#358) gaben1117


gaben1117
senior tag

Sziasztok!

Erösen elgondolkodtam,hogy levaltom az LG G2-met egy ilyen telora.

Tudna valaki irni,akinek most ilyen van es korabban G2-t hasznalt,hogy mennyire lenne jo döntes?

Masok velemenyet is szivesen veszem. :R

(#359) FET-MEN válasza ChrisDzsi95 (#355) üzenetére


FET-MEN
veterán

Nekem volt olyanom is :) abszolút nagyon jó telefon csak ajánlani tudom, de nekem pl elégnek tűnik ez a note is. Facebook, messenger, gooogle maps, én csak ezekre használom.

Iphone 7

(#360) Dave™ válasza ChrisDzsi95 (#357) üzenetére


Dave™
nagyúr

Én ugyan csak egy-két hete használom kb. de semmi fagyás vagy akadás, baromi logikus és simán fut az egész. Windows Phoneról jöttem, konkrétan Lumia 920-ról, az is elég gördülékeny tudott lenni, de ez jóval reszponzívabb, a multitaszk pedig összehasoníthatatlanul gyorsabb. Előfordul pár apróbb baki a felületen, jellemzően félrefordításokra kell gondolni, de a sebesség és a felhasználói élmény elsőrangú, személy szerint nem térnék vissza WP-re. Nem volt még androidos telefonom, de a következő is Meizu lesz, nagyon egyben van az egész, a rendszert pedig nem tudom eleget dícsérni, a gesztusok, a böngészője, a file managere is használatra van tervezve, tele apró kényelmi funkciókkal. Végiggondolták az egészet a fejlesztők, nem úgy mint a W10M-et.

(#361) ChrisDzsi95 válasza FET-MEN (#359) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Esetleg tudnál egy pro/kontra listát róla? :) Sebesség, stabilitás, hangminőség, anyaghasználat, ilyenek :)

(#362) ChrisDzsi95 válasza Dave™ (#360) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Ezt nagyon jó hallani, na de még át kell gondolnom :R

(#363) ChrisDzsi95


ChrisDzsi95
aktív tag

Esetleg van valakinek kék színben? Mennyire fényes változat a szürkéhez képest?

(#364) kelzsoca válasza ChrisDzsi95 (#363) üzenetére


kelzsoca
félisten

[link]

https://vertigostore.eu

(#365) ChrisDzsi95 válasza kelzsoca (#364) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Köszi :R

(#366) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az mitől lehet, hogy nincs mobilnetem a telefonnal? Látja a hálózatot, csatlakozik is rá (regisztrál), de mobilnet az nincs. Vodafone, elvileg 4G-m is lehetne, de hiába ír vent 3G-t, semmi nincs. :( Lehet köze ahhoz, hogy a nano-SIM vágásnál kb. 1-1 mm a SIM tetejéből és aljából levágásra került? Így is alig fért bele a tálcába. Telefonálni egyébként simán tudok. Lehet valami beállításbeli gond lenne?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#367) kelzsoca válasza Csapoati (#366) üzenetére


kelzsoca
félisten

Amennyiben előfizetéses a SIM, akkor nézd meg a Beállítások-APN résznél alapból ez szerepel: vitamax.internet.vodafone.net, ezt módosítsd le erre, majd mentsd el: internet.vodafone.net, ez után már mennie kell.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#368) Csapoati válasza kelzsoca (#367) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Óóóó, köszönöm, erre nem is gondoltam. Megoldódott a gond. :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#369) FET-MEN válasza ChrisDzsi95 (#361) üzenetére


FET-MEN
veterán

Rendszer innovatívabb sokkal, és frisebb. Gáz ,hogy a xiaomi sorozat még mindig csak 4.4 alapon nyugszik. Az érintős gomb is nagyon tetszik. Ez a sok modern apróság hiányzik a xiaomiból. Ott a fém keret adott jó minoségérzetet, de a lakkfehér hátlap nem volt nagy szám, nem érzek anyagminőségben jelen esetben visszalépést. Megjelenésre ez jobban tetszik, férfiasabb ebben a szürke színben. Nagyon jó telefon a mi4, fateromnak adtam inkább minthogy eladjam, de nekem ez az m2 note most sokkal jobban bejön. Mivel nem használom játékra stb nem érzem az erő hiányát sem. Teljesen szuper a hétköznapokra.

Iphone 7

(#370) ChrisDzsi95 válasza FET-MEN (#369) üzenetére


ChrisDzsi95
aktív tag

Hmmm, ez meggyőző, azt hiszem fel is rakom hirdetni a One-om :C

(#371) L.C.S. válasza kelzsoca (#367) üzenetére


L.C.S.
tag

Szia kelzsoca!

Nekem kettő darab t-mobilos kártyám van, de csak az egyikkel megy a 4g a slot 1-ben, a másikat hiába rakom be az 1-es rekeszbe és választom ki fő kártyának maximum 3g-t mutat. Ez miért lehet szerinted, és hol tudom beállítani?

(#372) kelzsoca válasza L.C.S. (#371) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szia!

A másik kártya előfizetéses vagy feltöltős, mennyi idős?

https://vertigostore.eu

(#373) L.C.S. válasza kelzsoca (#372) üzenetére


L.C.S.
tag

mind a kettő előfizetéses, az amelyik csak 3g-s az céges, nem tudom mennyi idős, a saját ami tudja a 4g-t azt újonnan kértem a t-mobiltól, mert korábban normál simem volt. Az előfizetésem egyébként több mint tíz éves.

(#374) kelzsoca válasza L.C.S. (#373) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én arra gondolok hogy a SIM kártya már régi, és ezért nem támogatja az LTE-t, mivel céges (flottás) a SIM, így az adott céggel egyeztetve, meghatalmazással ki lehet valószínűleg cseréltetni ingyenesen a SIM kártyát a szolgálatónál.

https://vertigostore.eu

(#375) L.C.S. válasza kelzsoca (#374) üzenetére


L.C.S.
tag

Ha jól tudom a kártya nem régi, mert miattam cserélték, nem volt nano simjük, külön kellett kérniük.

Gondolom olyan nincs, hogy az előfizetés nem támogatja a 4g-t, vagy lehet ilyen? :))

[ Szerkesztve ]

(#376) Dave™ válasza L.C.S. (#375) üzenetére


Dave™
nagyúr

Telekomnál van, csak a 7GB-os és nagyobb csomagok tartalmazzák a 4G-t, a kisebbekhez külön opcióként érhető el (350 Ft). Régebben nem így volt, most így van.

(#377) L.C.S. válasza Dave™ (#376) üzenetére


L.C.S.
tag

na szép, elmennek a búsba...

(igazából egyelőre nem zavar, csak annyira nem szeretem az ilyen szarrágó hozzáállást, ami a magyar szolgáltatókra jellemző)

[ Szerkesztve ]

(#378) Surda-


Surda-
őstag

tesztfotót,videot csinált már valaki? megnézném mit tud.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#379) PeetR válasza L.C.S. (#375) üzenetére


PeetR
aktív tag

Nálam a céges Vodás kártyánál is max H+ van, 4G nincs, így lett kötve anno 3 évvel ezelőtt...

Surda: [link]

[ Szerkesztve ]

(#380) Csapoati válasza PeetR (#379) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem idén nyáron engedélyezték flottánál a 4G-t (Voda). De az m2 note-tal nem megy, gondolom 800 MHz-s.

Surda-: Délután csinálok neked képeket meg videókat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#381) PeetR válasza Csapoati (#380) üzenetére


PeetR
aktív tag

Nagyobb városokban mennie kéne.. nem mindenhol 800-as a Voda 4G.
Merre mozogsz(város)?

(#382) Surda- válasza Csapoati (#380) üzenetére


Surda-
őstag

:R megköszönöm!
87bp :R

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#383) Csapoati válasza PeetR (#381) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dél-Pest (Erzsébet és Soroksár).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#384) tonerz válasza Csapoati (#380) üzenetére


tonerz
aktív tag

A B20 800Mhz miatt nem megy, és nem is fog valószínűleg.
Nekem alkalmazotti redem van amin minden be van kapcsolva, és Bp közepén (9ker) is csak H+ van, de nekem bőven elég az is.

[ Szerkesztve ]

(#385) hislah válasza BloodRay (#293) üzenetére


hislah
aktív tag

Melyik sw verziót használod ehhez az üzemidőhöz?
Melyik teljesítmény mód van beállítva nálad?

(#386) Csapoati válasza tonerz (#384) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem sem probléma, csak azt hittem, hogy Pesten 2600-as az LTE-jük.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#387) PeetR válasza Csapoati (#386) üzenetére


PeetR
aktív tag

Én is ebben a tudatban voltam.. ,de végül is elég a H+ is:K .

[ Szerkesztve ]

(#388) kelzsoca válasza Csapoati (#386) üzenetére


kelzsoca
félisten

Elvileg igen, mert csak vidéki kistelepüléseken szoktak 800MHz-et használni, de ezek szerint ez nem teljesen igaz.

https://vertigostore.eu

(#389) joelke HU


joelke HU
senior tag

A főképernyő sorrendje változtatható? Értem ez alatt, hogy például melyik legyen a home.

Motorola G51

(#390) hislah


hislah
aktív tag

Segítségeteket kérném.
A készülékem dobozán M571 TD-LTE felirat látható. Ez azt jelenti, hogy international változat lenne?
A készüléken jelenleg 4.5.3A rom van. Ez persze azt feltételezi, hogy nem nemzetközi, de ki tudja.

Az eredeti 4.5ös rommal kaptam meg a telcsit, ezzel a kijelző idő pazar volt. Most a 4.5.3. verzióval sokkal kevesebbet megy az akkum. Mi lehet az oka?

(#391) kelzsoca válasza hislah (#390) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az általunk forgalmazott készülékeken: M571H jelölés található, ez hivatalos nemzetközi verziós készülék, amit a Meizu-tól vásárolunk, és gyárilag is I rom van rajta, méghozzá a 4.5.2I verzió, a jelek szerint a Tiéd kínai belpiacos készülék.
Illetve a TD-LTE is a kínai variánsra utal, az európai az FDD-LTE.

https://vertigostore.eu

(#392) madgie válasza joelke HU (#389) üzenetére


madgie
titán

Tudtommal csak Flyme Tools app-pal (root, xposed, stb).

(#393) makkker007 válasza FET-MEN (#369) üzenetére


makkker007
csendes tag

Ki mondta hogy a xiaomi 4.4 alapokon nyugszik?

Ha az élet citrommal kínál, készíts belőle limonádét. LRH

(#394) madgie válasza makkker007 (#393) üzenetére


madgie
titán

Jézus, az a font. Komolyan így néz ki az ó betű a telenonról résznél ? :Y

[ Szerkesztve ]

(#395) makkker007 válasza kelzsoca (#308) üzenetére


makkker007
csendes tag

A különbség abszolút érződik. Itt most nem csak a MIUI 7 ről írok, ami sokkal szebb mint a flyme, de határozottan gördülékenyebb, a játékokról nem is beszélve. Abban a szerencsés helyzetben voltam hogy egyidejűleg mindkettő birtokomban volt, bár mindkettőt eladtam, de csak azért hogy a redmi note 2 prime-ot vegyem meg, amiben az MT6795T SoC van, ami még +200MHz magonként.
Gondolkoztam a meizu mx5-ben is, de 140 USD-vel drágább, és csak egy ujjlenyomatolvasóval (amire semmi szükségem) és 1 GB rammal van több benne, ez nekem nem ér 140 USD-T
Abban egyetértünk, hogy nem csak a raw power számít, hanem a használhatóság is, de nem tartok egy olyan telót ami kevesebbet tud mint egy elavult 2 éves MT6592. Ha legalább lehúzott volna annyit mint az MT6752, (olyan 42 000 antutu pont körül) akkor maradhatott volna de ez a SoC egy tragédia, ez egy visszalépés.
Csak próbáld ki egy asphalt-8 al, érezhetően nyekeg mekeg.

[ Szerkesztve ]

Ha az élet citrommal kínál, készíts belőle limonádét. LRH

(#396) tomsolo válasza makkker007 (#395) üzenetére


tomsolo
őstag

> ami még +200MHz magonként.

ami még jobban melegíti + többet fogyaszt ;]

Egyébként bár az árak hasonlók, az emberek különbözőek. Nekem pl. sokkal többet jelent a hosszabb üzemidő, két vonással jobb kamera, szebb kijelző mint pl. hogy az asphalt hogy döcög. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#397) #65577472 válasza makkker007 (#395) üzenetére


#65577472
törölt tag

"legalább lehúzott volna annyit mint az MT6752"

Te AnTuTu-huszárok gyöngye, áruld már el, hogy jóval alacsonyabb órajellel és kb 30%-kal gyengébb GPU-val ez mégis hogyan következhetett volna be?

Mindenki tisztában van azzal, hogy az MT6753 gyengébb, mint az MT6752, miért kell itt osztani az észt?

[ Szerkesztve ]

(#398) Mcleod


Mcleod
tag

Sziasztok!
Most adtam le a rendelést (Eustock), remélem még a héten belépek a táborotokba.
Már nagyon várom. Galaxy Ace 4 után úgy érzem jelentős javulás lesz!

[ Szerkesztve ]

Csak egy maradhat!!

(#399) joelke HU válasza madgie (#392) üzenetére


joelke HU
senior tag

Hát akkor marad a Nova használata.

Motorola G51

(#400) madgie válasza joelke HU (#399) üzenetére


madgie
titán

Megpróbáltam már párszor (Nova Prime-ot is megvettem anno, tehát minden sz@rt be lehet állítani rajta), de mindig visszatértem a gyári Flyme Launcherhez :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.