Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Ok, azt hiszem megvan a következő telefonom, ez így ebben a formában nagyon ütős! :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) crue


crue
őstag

Akkor ennyi a home gomb forradalom, hogy fizikai lett?

(#3) M3aN


M3aN
senior tag

A tegnapi cikk alapján, miszerint forradalmasítja a home gombot a Meizu, ez kimerül abban hogy fizika lett a home gomb?
... :C :W

(#4) telemundo


telemundo
tag

Ez hardveresen gyengébb mint az m1 note, ugye?

Kínáé a jövő :)

(#5) Lecs@


Lecs@
addikt

Hmm...

512 GB

(#6) moleculez válasza M3aN (#3) üzenetére


moleculez
veterán

Nem, a trükk az, hogy sikerült ezt S6 stílusban megoldani... Elég komolytalanná teszi a színész külső.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#7) motoflug


motoflug
őstag

Nekem nagyon bejön. Kérdés, hogy miben jobb az elődnél ténylegesen?

(#8) #65577472


#65577472
törölt tag

Miért vették vissza az órajelet? MT6752 ennyire melegedett 1,7 GHz-en?

(#9) babkukta válasza telemundo (#4) üzenetére


babkukta
senior tag

érdekes, az biztos... az M1 noteban magasabb órajelen dolgozik a 8 mag A53, + ott mali T760 van. Na most a kérdés, h az itteni A53 meg is fel tud gondolom boostolni vmeddig, vagy nem? Mert az energiatakarékosság miatt megértem, ha lejjebb veszik az órajelet, de azért ne legyen már gyengébb, mint az "elődje". + a másik, ami számomra szintén kérdéses, itt Mali T720MP3, az m1ben T760MP2. Namost melyik a jobb? :D

Üdvözlettel, Tibi

(#10) Atocha válasza M3aN (#3) üzenetére


Atocha
senior tag

Az egy szépen felturbózott címe volt egy cíkknek. Gondolom a meizunak semmi köze nem volt hozzá, ők nem beszéltek forradalomról. Máshol kopogtassatok ez ügyben. :)

A meizu rendesen rálép a xiaomi tyúkszemére, megjegyzem épp ideje. Valahogy úgy érzem a xiaomi kezd elkényelmesedni. :) Remélem most felébred és letesz valami ütőset ez ellen a teló ellen.

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#11) M3aN válasza Atocha (#10) üzenetére


M3aN
senior tag

Persze, tudom jól, irónia volt részben! ;)

(#12) jacis


jacis
nagyúr

Gyönyörű :U

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Hát ha nálunk is ennyi lenne, vagy jönne hivatalosan. Még sarcal is megéri, ha hozza az előd mindőségét. A samsung gomb meg külön tetszik :DDD

(#14) Goose-T válasza M3aN (#3) üzenetére


Goose-T
veterán

Elég bénán írták meg ezt a hírt. Az új home gomb lényege az, hogy érintős és fizikai egyszerre: érintésre visszamegy egy lépést, megnyomásra meg a főképernyőre visz azonnal. Szerintem egész jó ötlet, és egyik gyártó sem csinált még ilyet.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#15) Spancho


Spancho
őstag

799 Yuan a 16gb és 999 a 32gb-os.
Itt a bemutató videó.
Olcsóbb ,talán jobb ,mint az m1 + van benne sd kártyaolvasó is.
És a gomb :D
Lehet ,hogy az év végéig kijön még az m3 is 3/4 gb rammal (10mag) :)

[ Szerkesztve ]

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#16) tjb007 válasza babkukta (#9) üzenetére


tjb007
nagyúr

1,3GHz, hivatalosan ez a maximum, e fölé nem megy. Hogy ilyen-olyan módosításokkal ki lehet-e hozni belőle azt a max. 1,5-öt már egy másik történet.
A kettő közül pedig az MP2-es T760 az erősebb.

(#17) freeapro


freeapro
senior tag

Miben különbözik az note1-től? Ugyanúgy néz ki, gyengébb SOC van benne. Egyetlen különbség a gomb... Ezen már 5-ös android van?

Az 1-es:
http://www.pandawill.com/meizu-m1-note-64bit-octa-core-fdd-lte-55-inch-gorilla-glass-fhd-2gb-16gb-3140mah-p98715.html

[ Szerkesztve ]

(#18) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Ha ilyen áron lesz, beszerzek egyet :)

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#19) janaman01 válasza maggi1886076 (#18) üzenetére


janaman01
addikt

Egy biztos az m1 note mat nem cserélném le erre ..viszont ez a "globális" 4G ugyan mit takar...kérdés tudja e a B20 at...
Az mt6752 is támogatja a 150 letöltési sebességet...vagy nem tudom mire akart cépozni a cikk írója....de leht ő se tudja:D

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#20) #86973952 válasza freeapro (#17) üzenetére


#86973952
törölt tag

Gondolom a fejlettebb kommunikációs képesség miatt választották ezt az SoC -t:
Rel. 9, Cat. 4 LTE (FDD & TDD), DC-HSPA+, TD-SCDMA, EDGE
-->
Rel. 9, Cat. 4 LTE (FDD & TDD), DC-HSPA+, TD-SCDMA, CDMA2000 1x/EVDO Rev. A, EDGE

(#21) maggi1886076 válasza janaman01 (#19) üzenetére


maggi1886076
addikt

Persze, hogy nem. Úgy, mint a Xiaomi Redmi Note-sok sem a Redmi Note 2-re. Nincs akkora ugrás.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#22) #65577472 válasza tjb007 (#16) üzenetére


#65577472
törölt tag

MT6752-ben pedig 1,7 GHz volt hivatalosan a maximum? (m1 note-ban és K3 Note-ban is ennyire volt skálázva, stb)

(#23) janaman01 válasza #65577472 (#22) üzenetére


janaman01
addikt

Igen abban 1.7 , és az m1 ben pont annyira van skálázva, viszont a jiayu s3 ban 1850 re , ez is érdekes...

Maggi1886076: igen , és az a baj hogy a hatdverben meg visszafelé ugrottak egyet...a kijelzőt is sima tempered védi,(bár üvegfóliát használok) még az m1 ben gg3

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#24) #86973952 válasza janaman01 (#19) üzenetére


#86973952
törölt tag

Elvileg igen, P8000 -ben is ez van:
2G GSM: Band 2/3/5/8 (850/900/1800/1900)
3G WCDMA: Band 1/2/8 (900/1900/2100)
4G LTE LTE-FDD: Band 1/3/7/20

skyline_r33:
MT6752M -ben a jelölésnek megfelelően már csak 1.5 GHz. GPU marad 700 MHz.

[ Szerkesztve ]

(#25) tjb007 válasza #65577472 (#22) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, viszont a 6753-nál már 'csak' 1,5.

(#26) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Tehát kijött a m1 Note Lite... Szép munka! :(((

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) janaman01 válasza #86973952 (#24) üzenetére


janaman01
addikt

Na igen a jiayu s3 ban ugyanaz a soc mint az m1 ben és a jiayu tudja a B20 at az m1 meg nem...szóval nem feltétlenül...de nem találok semmi pontos infót...
Duliee: :D

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#28) dzsi23


dzsi23
addikt

Mennyire lehet kényelmes ez a home-vissza gomb? Mondjuk nagy különbség nem lehet használatban, mint a Samsungos fizikai home és érintős vissza gombhoz képest, csak hát ugyanoda kell nyúlni, és véletlenül erősebben érek hozzá visszalépésnél, és máris nem azt csinálja, amit akartam. :U És mi van a menü gombbal?

(#29) #86973952 válasza janaman01 (#27) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ez igaz. Én sem látom egyelőre sehol. Gyártók spec leírása meg általában (mint itt is) ...

[ Szerkesztve ]

(#30) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Kíváncsi leszek nálunk mennyibe fog fájni...

50-60e ft esetleg? :U

Xr

(#31) #65577472 válasza tjb007 (#25) üzenetére


#65577472
törölt tag

Érdekes... Köszi az infót.

Vártam nagyon m2 note-ra, de most tuti az elődjét választanám, ha aktuális lenne a dolog. Home gomb elég ratyi, még ha multifunkciós is.

(#32) Graphics válasza Hunt3r22 (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Alapvetően nem rossz készülék, de szerintem 200$ alatt nem hiszem, hogy lesz...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) janaman01 válasza Graphics (#32) üzenetére


janaman01
addikt

chigon dhl szállitással együtt adja 200 dodóért...170+30(dhl)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#34) Graphics válasza janaman01 (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De a cikkben 32Gb-osról írnak, itt meg 16GB-os van? :D

Amúgy annyiért oké

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) tjb007 válasza Graphics (#34) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindkét változatban létezik. [link]

[ Szerkesztve ]

(#36) janaman01 válasza Graphics (#34) üzenetére


janaman01
addikt

m1 note meg 20 dodóval töb....hát ha nem tudja a b20 at akkor nem lesz egy slágertelefon...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#37) crue válasza Atocha (#10) üzenetére


crue
őstag

Rosszul gondolod, mert a Meizu írta ki a saját facebook oldalára, hogy "Home button revolution".

(#38) judas13 válasza Graphics (#26) üzenetére


judas13
addikt

Jó!:)
Én maradni fogok az m1-nél szinte tuti de a kettő közti árkülönbségre baromi kîváncsi leszek ha olcsóbb lesz az utód az milyen eladásokat mutat majd...még kivarok talán kicsit...

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#39) janaman01 válasza judas13 (#38) üzenetére


janaman01
addikt

20 dollár a különbség...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#40) Kirrr


Kirrr
aktív tag

Teljesen jó, hogy az újabb gyengébb és kapott egy Samsung gombot.

(#41) judas13 válasza janaman01 (#39) üzenetére


judas13
addikt

Akkor érzelmi kérdés lesz sokaknál akik nem mozdulnak az órajelre, egyebekre de, hogy ez ujjabb az a lényeg meg van rajta ezaz új home gomb...nagyon kîváncsi leszek a két tîpus közti fogyására ezután..

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#42) erahurka


erahurka
félisten

Tetszik, remélem a kamera is értelmes teljesítményre lesz képes. A home gomb megoldása érdekes, bár azért nem nevezném forradalminak. Itthon lehet amúgy kapni a Meizu termékeit? Várhatóan mennyi lesz mire ideér?

(#43) fateless


fateless
veterán

Ez a Home gomb megoldás nekem nagyon tetszik, mert néha előfordul az előzőnél, hogy ha lassan húzom fel, akkor visszalépés helyett a főképernyőre lép - itt ez nem történik meg.
Viszont ezért és a global 4G-ért nem cserélnék...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#44) rhen válasza erahurka (#42) üzenetére


rhen
senior tag

B20-ra én is kiváncsi leszek.
m1 note jelenleg 70k itthon ahogy néztem, ez szerintem 60 lesz, ha arányaiban nézzük. (m2 hivatalos ára 20%-al a m1 alatt van.)
Kamera ugyanaz mint az m1 noteban.

Ami még különbség és a cikkben helytelenül van írva az a Gorilla Glass kijelző, ugyanis ezen nem az van, csak tempered glass.

Bejelentés (Google Translate): [link]

Nekem nagyon bejön a teló am. Remélem az ára is rendben lesz.
A fizikai gombjától viszont kicsit félek. Nem használtam már fizikai home gombos telót évek óta.

(#45) Klara_ válasza rhen (#44) üzenetére


Klara_
őstag

Csak 1800 ha ennek hinni lehet..

(#46) Depression


Depression
veterán

Hát én nem erre a telefonra vártam. :(

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#47) rhen válasza Klara_ (#45) üzenetére


rhen
senior tag

Remélem tévednek :P

Nem is tudtam, hogy az m1 note-ból van Snapi 615-ös: [link]

(#48) Kirrr válasza rhen (#47) üzenetére


Kirrr
aktív tag

az egy simes verzió?

(#49) judas13 válasza Kirrr (#48) üzenetére


judas13
addikt

2 sim vs1sim/1 sd card combo

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#50) cinemazealot válasza Graphics (#26) üzenetére


cinemazealot
addikt

Szerintem ezen nem kell csodálkozni. A Meizu az m1 note-tal nagyot dobott, sláger telefon lett (mára szinte mindenhol üresek a készletek és még mindig van rá igény). Miért állított volna az m2 note-tal konkurenciát a saját üdvöskéjének? Ez inkább egy m1 note Alternative, ami kicsit lassabban pörög, de van benne bővíthető tárhely és global 4G, ráadásul felajánlja nano SIM választásának lehetőségét egyazon termékvonalon belül. Ugyanazért a pénzért miért adna kiemelkedően jobbat? Szerintem ez egy jó döntés volt a Meizutól, ami annak ellenére, hogy üzleti döntés volt, szerethető... bár én is haragszom rájuk, amiért az m1 note-ban nincs micro SD bővíthetőség. :) Én teljesen ki vagyok békülve az m1 note-tal és olvasva ezt a hírt, egyáltalán nem bántam meg az annak idei döntésemet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.