Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És egy újabb VR eszköz...

(#2) Gebriel

A Morpheus legnagyobb gondja, hogy csak PS-hez lesz használható, de attól még nagyon is jó lehet. Oculus Rift mellett a RE Vive lehet még nagy dobás, már ha a Job Simulatort csak viccnek szánják és nem ilyen játékokat akarnak kiadni rá.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2) Gebriel


Gebriel
veterán

Morpheus is jöhetne már. :K

(#3) Juliuska


Juliuska
senior tag

Igen látványosra sikeredett a barcelonai bemutatón ez a youtube videó :C

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#4) Wasp_HUN


Wasp_HUN
tag

valve-nak egyszerű lesz elterjeszteni ezt a kütyüt...

Csak be kell jelentenie, hogy készül 2 verzió a Half-Life 3ból. Lesz egy alap verzió, mondjuk 40€-rt és egy VR verzió ami Vive tulajoknak ingyenes (Anélkül el se indul). Bumm! Máris elkezdenek fogyni a szemüvegek :)

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#5) oriic válasza Wasp_HUN (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ehhez kellene egy HL3 bejelentés is. Ha nem is a GDC-n, de az E3-on minimum. :D

Live-Die-Respawn

(#6) Enton válasza oriic (#5) üzenetére


Enton
addikt

Igazából az idejükbe simán beleférne. E3 bejelentik, karira meg jön HL3+Vive. Szépen lenne.
Klassz kütyü ez is plusz a decemberi megjelenés végre valami történik is. Ocuclus-nak van valami dátuma esetleg?
Most nézem 4.-én nekik is lesz egy kis eventjük:

[link]

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7) oriic válasza Enton (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Igazából az idejükbe simán beleférne. E3 bejelentik, karira meg jön HL3+Vive. Szépen lenne."

Kb, felrobbanna az Internet. :DDD De mégis itt lenne az esélyük, hogy nagyot dobbantsanak, mert a Half Life új részére kb. a fél világ vár már évek óta.

Live-Die-Respawn

(#8) gianni85 válasza oriic (#7) üzenetére


gianni85
veterán

Ha ma elkezdek programozóként és grafikusként tanulni, akkor tanulmányaimat befejezve egyedül előbb csinálom meg a HL3-at, mint ahogy a Valve fogja :)
Egyébként az is lehet, hogy már évek óta kész van a játék. Csak el kellene rabolni Gabe-et, és követelni a szabadon engedéséért :)

[ Szerkesztve ]

(#9) oriic válasza gianni85 (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kétlem hogy évek óta kész lenne, hiszen a Source motor is változott az évek alatt, így folyamatosan fejleszteni kell a programot is.

Live-Die-Respawn

(#10) Enton válasza oriic (#7) üzenetére


Enton
addikt

Azért a hivatalos oldalon a valve is így van ám emlegetve:

...creators of such ground-breaking games as Portal and Half-Life.

Ebből egy Protal 3 simán kinéz.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#11) oriic válasza Enton (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megtanul a Valve 3-ig számolni? :D

Live-Die-Respawn

(#12) TESCO-Zsömle válasza oriic (#7) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Addig tökölnek, hogy mire tényleg megjelenik a HL3, már mindenki rég por és hamu lesz, aki emlékezhetne az előző részekre... :(((

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13) oriic válasza TESCO-Zsömle (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Basszus, rájöttem. Elsőként kiadják újgenerációs konzolokra a HL1-2-t, majd utána az Episode 1-2-t, majd utána a Portal 1-2-t, és utána jöhet a HL3!!!4

Live-Die-Respawn

(#14) Wasp_HUN válasza oriic (#5) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Amit sose fognak. Minek vesződni, mikor a Steam is annyi pénzt hoz? Meg persze 3... Valve-nál tiltott szám. Gondolom náluk 3 napos hétvége sincs :D

Hát nem tudom... Nem hiszem, hogy bármit is konzolra adnának ki előbb. Akármit is fognak tenni az arra irányul majd, hogy a Steam-et erősítse.

[ Szerkesztve ]

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#15) Garada


Garada
őstag

Ez volt a legnagyobb meglepetés ami a tegnapi élő adás során ért. :)

(#16) mcwolf79 válasza oriic (#7) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nyugi, majd valszeg a Last guardian-nal együtt meg fog jelenni a HL3 :P

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#17) .LnB válasza TESCO-Zsömle (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont ezt akartam írni én is. A Valve addig ül a HL3-on, hogy a generáció aki imádta rég eltűnik. Azt hiszik a zsebükben van az aranyt tojó tyúk. És ha kiadják akkor majd mindenki rákap. Csakhogy a játékostársadalom 2004 óta teljesen átalakult (sajnos). Ma már nem biztos, hogy vevők lennének a játékosok arra a játékmenetre ami a HL2-ben volt. Vagy kapunk egy butított HL3-at, perkekkel és minden mai, trendi ló****-al? Annak semmi értelme nem lenne.

Még mindig nem hat meg ez a VR mánia, ahogy mondtam korábban ez kicsit sok nekem. Bár hallottam, hogy sokan ilyennel szimulátoroznak (Assetto Corsa), az vagány lehet. Azt egyszer kipróbálnám.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) TESCO-Zsömle válasza .LnB (#17) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azt hiszik a zsebükben van az aranyt tojó tyúk.

Ott van... És a tyúk neve: Steam...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19) oriic válasza .LnB (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Vagy kapunk egy butított HL3-at, perkekkel és minden mai, trendi ló****-al? Annak semmi értelme nem lenne."

A legtöbben egyébként attól tartanak szerintem, hogy a HL 3 egy átvezetőkkel telitűzdelt csőjáték lesz majd.

Live-Die-Respawn

(#20) .LnB válasza TESCO-Zsömle (#18) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a HL3-ra gondoltam. A steam egy más dolog. A steam nem fogja eladni ezt a VR-t. Ellenben egy exkluzív HL3 eladhatja.

(#19) orichalcos: Erre értettem azt, hogy trendi. Mostanában ez a játékmenet a divat. Meg lehet ezt jól is csinálni, de a HL nem ilyen volt. Ha összehasonlítjuk a mai FPS játékokat és a HL1-et akkor kis túlzással a mai játékosok végig se tudnák játszani a HL1-et. De lehet a másodikat sem. És mielőtt azt hinnétek megint g*ci vagyok és trollkodok, azért tennék egy próbát ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) Zedz válasza .LnB (#20) üzenetére


Zedz
addikt

A Steamen keresztül sok kisebb fejlesztő is nagy közönséget tud elérni, és ha mondjuk beveszik a repertoárba a VR támogatást, akkor jól is járt a Valve.

Annak örülök, hogy több mindenki elkezdte ezt a VR-s témát, remélem lesz akkora árverseny, hogy csemegézni is lehessen a termékek között. :)

(#22) .LnB válasza Zedz (#21) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért most pl az OR-re nem fejleszthet bárki játékot?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#23) Enton válasza .LnB (#22) üzenetére


Enton
addikt

Technikailag alapvetően ugyanaz a kettő, így nem kizárt hogy végülis valamilyen szinten kompatibilis a OR és ReVive. Revive kinál pluszt a külső világ fejletebb érzékelésével és a majdani plusz irányítóval.
Szerencsére aki VR-re fejleszt nem OR-re vagy Revive-ra fejleszt hanem VR-re.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#24) Zedz válasza .LnB (#22) üzenetére


Zedz
addikt

De, bárki fejleszthet. Viszont ha mondjuk neked lenne egy Steam szerű áruházad, amin már egy rakat játék támogatja a VR-t, lehet a saját terméked linkjét raknád oda, és nem az OR-ét. Legalábbis szerintem simán megcsinálhatják ezt, hogy agyba-főbe reklámozzák a saját a cuccukat.

(#25) XharX válasza .LnB (#20) üzenetére


XharX
aktív tag

Erre kíváncsi vagyok, így megkérdem. Szerinted miért ne tudnák végigvinni? Nagyon szeretem a HL részeket, de semmi bonyolultság nincs bennük szerintem.

(#19) orichalcos A HL eddig nem csőjáték volt? Csak nagyon szépen adták el.

[ Szerkesztve ]

(#26) batai15


batai15
félisten

A hl valóban nem bonyolult játék. A játékok butulasa amúgy a konzolok hozadéka.

(#27) #21055488


#21055488
törölt tag

Első versenyképes VR-headset, szerintem. Mögötte a Valve, az egyik legnagyobb online játékáruház alapítója. Amúgy lehetne egy kicsit szebb is...

(#28) #21055488 válasza batai15 (#26) üzenetére


#21055488
törölt tag

Sajnos...

(#29) Zedz válasza #21055488 (#27) üzenetére


Zedz
addikt

Szerintem elég jól néz ki, kicsit high-teches :D

(#30) aAron_


aAron_
őstag

Egy szemre jut ekkora felbontás? OR híreket olvasva kb. ez a minimum.

What is your ikigai?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.