Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szüksége van erre a külön Honor márkára a Huawei-nek egyáltalán?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) batai15


batai15
félisten

ppf csak 2gb ram, ennyivel már kis is van zárva.

(#3) Mill3r


Mill3r
tag

Jól néz ki nagyon, kb mint a Honor7, csak szerényebb a vas.
Remélem mire ideér nem száll el nagyon az ára. :(
Olyan 70 ropira tippelnék...

IDDQD IDKFA

(#4) ghiottone válasza batai15 (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

3GB tényleg jó lett volna + egy 60.000 Ft körüli magyar ár.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#5) Graphics válasza .LnB (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel a Huawei nem kínál ebben az ársávban nagyon már semmi értelmeset, így igen :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) szentkuti11 válasza .LnB (#1) üzenetére


szentkuti11
addikt

Úgy tűnik, hogy igen, legalábbis a gyártó emberei látják a különbséget a két márka célcsoportja között. Ha kicsit alaposabban érdekel a téma, olvasd el ezt és ezt a cikkünket.

(#7) konczy3 válasza Graphics (#5) üzenetére


konczy3
senior tag

Várhatóan nem lesz sokka rosszabb a P9 lite-nál de abba is kb ez a chipset lesz és az ára jóval szerényebb lesz, hasonlóan mint a p8 lite vs 4c , szinte csak küllemben voltak különbségek.

Never Settle

(#8) Graphics válasza konczy3 (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pontosan rávilágítottál a lényegre :)

Ezért kell a Honor, és nagyon jól keveri a lapokat a Huawei ezzel

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Ryoo


Ryoo
senior tag

"A Honor 5C-be két darab SIM-kártyát tehetünk, a drágábbik verzió a Cat.6-os LTE-nek köszönhetően maximum 300/50 Mbps sebességet érhetünk el mobilinternet segítségével."

És az olcsóbbik verzió nem 4g képes lesz? Arról nem írtatok semmit. :(

[ Szerkesztve ]

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#10) #13110016


#13110016
törölt tag

Ennyiért szerintem jó vétel. 2 giga ram szerintem bőven elég egy középkategóriás telefonnak.

(#11) szentkuti11 válasza Ryoo (#9) üzenetére


szentkuti11
addikt

Egy bekezdéssel lejjebb olvasható a jelenleg elérhető összes információ a dologgal kapcsolatban, idézek a hírből: Kínában már a mai napon elérhető a termék, ahol biztosan lesz 3G és 4G változat is, előbbi 38 000 utóbbi 42 000 forintnyi jüanért, az itthoni elérhetőségről viszont semmit nem lehet tudni azon kívül, hogy várható.

(#12) Richie86


Richie86
senior tag

Verhetetlen lesz a saját kategóriájában.

(#13) bollokcs80 válasza Richie86 (#12) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Szerintem is, az elődök jó árazásából kiindulva nagy siker lehet itthon is, ha megáll 55-60 körül.

B.Cs.

(#14) BenHans


BenHans
addikt

Nagyon jó ajánlat, főleg ha megáll 60k-ban pl edigitalnál! (úgy emlékszem a 4C 54k volt) Remélem nem lesz semmi minőségbeli vagy szoftveres gubanc, mert akkor sokat ajánlott mobil lesz a "Milyen okostelefont vegyek?" topikban. :)

Grat Huawei, azaz Honor. :) Példát vehet erről a Samsung, LG, Sony, HTC is, mert lehet nincs rajta annyi haszon, de a népszerűségnek pl jót tenne a HTC-nél és a Sony-nál is egy ilyen akár 65-ért is, mert nem elég a felső-közép és csúcs kategóriában alakítani. De a többitől is épp úgy elvárás...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#15) Richie86 válasza bollokcs80 (#13) üzenetére


Richie86
senior tag

Ha jó lesz az ára lehet el is gondolkodom rajta, másodtelefonnak tökéletes :)

[ Szerkesztve ]

(#16) bollokcs80 válasza Richie86 (#15) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nem bánod meg, nekem 4X-em van, nagyon jó kis (nagy) telefonok... :D

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#17) janeszgol


janeszgol
félisten

Hm, kitűnőnek ígérkezik. Ott javítottak, ahol kellett. (Bár a 4c-ből csak az LTE hiányzott nekem.)
Igaz a képméret maradhatott volna 5 col.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#18) Richie86 válasza bollokcs80 (#16) üzenetére


Richie86
senior tag

;)

(#19) gutriqper válasza batai15 (#2) üzenetére


gutriqper
tag

Már nem azért de ennyi pénzért mennyit szeretnél? 8gb-ot? Van a huaweinek elég nagy termékpalettája, tudsz válogatni a 3-4 gb memóriával rendelkező telefonok között.

(#20) Fejvadi válasza .LnB (#1) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Biztosan, mert egyre jobban fogynak.

(#21) batai15 válasza gutriqper (#19) üzenetére


batai15
félisten

már nem azért de tudod mennyibe fáj + 1 giga ram ? pár dolcsi.
:U

(#22) Graphics válasza batai15 (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen ,de mondjuk 1 millió eladott telefonnál az 1 pár millió dollár :) ....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Gstyler válasza batai15 (#2) üzenetére


Gstyler
senior tag

42.000Ft-os árért mit vársz, csúcskategóriát?

(#24) gutriqper válasza Graphics (#22) üzenetére


gutriqper
tag

Ha meg beleépítik az árba, akkor meg a versenyképesség csökken. Nem ismerem a p9 lite specifikációit, vagy az 5x-ét, de azokkal szerintem a logika szerint simán be lehetne tömni az imént említett űrt.

(#25) batai15 válasza Graphics (#22) üzenetére


batai15
félisten

érdekes a xiaominak megy.. vagy adják annyival drágábban .

(#26) Graphics válasza batai15 (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha drágábban adják, már nem lesz piacképes :)

Ne akarjunk innen világmegváltó ötleteket adni cégeknek.

Pénz mentén működik mindegyik, nem jótékonysági alapítvány egyik se :)

A Xiaomit meg lehet itt hasonlítani, de akkor se lesz benne az ami a Honorban van... Plusz a Honor hivatalos forgalmazású, a Xiaomi pedig nem...

Szóval totál más ár jön ki a végén... Külföldi viszonylatban meg majd kiderül mi lesz.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) gbal65 válasza batai15 (#25) üzenetére


gbal65
aktív tag

Szerintem eleg 2giga ram, inkabb csak a rendszert kell optimalizalni. Ha az korrekt lesz, teljesen jo az egesz telefon.

iPod Touch 6. gen., 10.2 <<>>DIY 2x50W Bipolar Transistor AMP w. Infinity Alpha 5 speakers

(#28) Beri78


Beri78
őstag

Ha itthon se lesz drágább a kinti ár +10/20 e huf, akkor biztos sikertermék lesz
A leírtak alapján nagyon jó kis közép telefon lett :K

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#29) Ryoo válasza szentkuti11 (#11) üzenetére


Ryoo
senior tag

Köszi szépen :R Ez elkerülte a figyelmemet.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#30) helixP


helixP
nagyúr

Vajon hibrid sim-es a dolog? Sajnos nagyítóval kell keresni a normál megoldást. Fel nem foghatom ezt a tendenciát.

[ Szerkesztve ]

(#31) undersance


undersance
tag

Akkor most Mali-T830 MP4 vagy MP2? A másik cikkben MP2 szerepel. Nem hiszem, hogy kétféle jönne belőle.

(#32) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Teljesen jónak tűnik ez a telefon, eszméletlen mennyit fejlődik a Huawei/Honor.

A 2GB RAM középkategóriában teljesen reális, a 16GB belső memória pedig már illendő, a 8 tényleg kevés. A gond csak az, hogy nagyon emelkedik az ára, a 4C és a 4X ugyanúgy középkategóriásként ezek elődmodelljeiként sokkal megfizethetőbb áron kerültek a polcokra.

Nekem 4X van, ráérek még cserélni, mert nagyon jó telefon, valószínűleg a következő mobilom is ennek a szériának az aktuális modellje lesz, vagy ha ilyen szinten fognak a jövőben is emelkedni, akkor C, de én azt nem értem sem ennél, sem más márkáknál, hogy hova a fenébe sietnek, minek évente kiadni új modelleket egy adott szériából, bőven ráérne két évente, csak kapjanak rendes frissítést a piacon lévők.

(#33) tjb007 válasza undersance (#31) üzenetére


tjb007
nagyúr

Utóbbi.

(#34) jacis


jacis
nagyúr

Ennyi pénzért nagyon jó telefon :Y

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#35) Gusztáv válasza batai15 (#21) üzenetére


Gusztáv
addikt

Termék pozícionálás is van a világon, meg elég ritkán adják alkatrész áron a telefonokat. Akinek kell 3GB ram, az hajlandó fizetni is érte, és jellemzően ezen van az igazi haszon (pl 64GB-os iPhone).

[ Szerkesztve ]

Laci

(#36) judas13


judas13
addikt

A kinti árat még megadnám érte de mire ide azt már tuti, hogy nem, de ettől függetlenül nem rossz...

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#37) szami777


szami777
addikt

Nagyon tetszetős.
Ha a rendszer gyors lesz, akkor megvan a kovetkezo mobilom. ( vagy a p9 lite) 60-65 kornyeken megvennem. Orulok h nem 5.5 inch lett.

Jol latom h femhaza van, vagy csak ugy tunik? Cikkben nem lattam, de lehet en vagyok vaksi.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#38) =Mentor=


=Mentor=
őstag

De mi a rossebnek kell a Kínai gyártóknak egymás elnevezését majmolni, lásd Xiaomi 4c Honor 5c.... :U

(#39) Graphics válasza =Mentor= (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

En Mi4C-rol tudok...nem egymást, mindenki mindenkit :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) moma


moma
őstag

Elég átlag teló. Itt az ár a kulcs. Jó áron tarolhat is, amúgy teljesen el is tűnhet a mezőnyben.

we all deserve a bit of luck.

(#41) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Ha itthon is ilyen áron lenne vinnék mint a cukrot.

A térerő veled van!

(#42) fateless válasza =Mentor= (#38) üzenetére


fateless
veterán

Ugye az megvan, hogy mindkét gyártó egy-egy sorozatáról van szó?
Honor esetén volt a 3c 3x 4c 4x 5c 5x
Xiaomi esetében Mi+számjegy, majd a 4-es sorozatnál található Mi4 Mi4i Mi4c Mi4s
Szóval e kettőnél nincs egymás másolása, csak ráerőltetted. :U

Az árhoz:
Eddig a Honor készülékek esetében nagyjából csak "egy ÁFA-nyit" volt magasabb a hazai ár a kinti árnál, így ha ezt a vonalat követik és nem az 5x túlárazását, akkor még jó is lehet...

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#43) Graphics válasza fateless (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Általában azért is így szokott lenni az árazás, mert így a külföldi rendelések nem tudnak belepiszkolni a regionális számokba. / nem éri meg kintről , főleg ha frekvenciákkal is variálnak /

Ezt csinálta pl a Lenovo is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) .LnB válasza szentkuti11 (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi elolvasom!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#45) janeszgol válasza judas13 (#36) üzenetére


janeszgol
félisten

Elképzelhető, hogy a 4G-s verzió megáll 60 ezer forintnál (Edigital, MM). Meglátjuk. Annyiért ez teljesen okés papíron. Persze a specifikáció egy dolog. Az nálam még nem ér egy forintot sem. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#46) Richie86 válasza janeszgol (#45) üzenetére


Richie86
senior tag

Azért a Huawei/Honor az utóbbi időkben szerintem bebizonyította, hogy nem csak papíron állják meg a helyüket a készülékeik :)

(#47) janeszgol válasza Richie86 (#46) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez igaz. Az én kedvenc márkám már majdnem három éve a Huawei. :) (Annak ellenére, hogy akkor még WP fan voltam.)
Rossz, használhatatlan telefont elvétve tudnék mondani tőlük. (Most nem jut eszembe semmi.)
De ők is hibázhatnak.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#48) batai15 válasza janeszgol (#45) üzenetére


batai15
félisten

mondjuk ennyiért énis inkább honor 5c vennék, hiába keveslem a ramot, látván mennyit szívnak az emberek a redmi note 3-al.
Huaweim amúgy sem volt még, lehet ki fogom próbálni.

(#49) ghiottone válasza batai15 (#48) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Van egy 8 colos Mediapad M2-m, ami 1az1ben a P8-as 2GB-os verziója tablet méretben - nagyon megvagyok vele elégedve. - A P9-esen is lehet épp ezért majd el fogok gondolkodni ha új teló beszerzésére kerülne sor.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#50) batai15 válasza ghiottone (#49) üzenetére


batai15
félisten

na igen mellé egy tablet és akkor minden fasza lenne .
Mindíg ha ilyen telefont látok, akkor valahogy mindíg azt érzem hogy kell a francnak 200ért csúcs telefon, mikor nem is játszom, és kezd egyre több telefonba benne lenni az ami nekem számít.
olvasgattam közbe, jónak írják az emuit, és sok 3rd party appot kivált, szóval ha jó ára lesz lehet beszerzek egy honort , akár használtan is .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.