Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csiki_92


csiki_92
aktív tag

Sztori alapúak lesznek a DLC-k? Most akkor ez egy olyan "Battlefield", aminek a kampány a központi eleme? :Y

(#2) Z a hangya


Z a hangya
tag

Alighogy ezt bejelentették, már kész is félig a következő Battlefield, hogy mihamarabb a nagyközönség elé kerüljön :B

[ Szerkesztve ]

"Zepi zsepi kincset ér, világ taknya belefér"

(#3) errorcode06


errorcode06
őstag

Vegyétek csak. Még egyszer dupla árat egy ea játékért sem fogok fizetni. De még szimplát sem...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#4) velizare


velizare
nagyúr

az, hogy ez nem battlefield volt már? ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#5) D.Orion válasza errorcode06 (#3) üzenetére


D.Orion
veterán

Mikor a BF3 után megvettem a BF4-et, hatalmasat csalódtam. Mindkét játékhoz anno ilyen vga-s ajándékkupon formájában jutottam hozzá. Tehát szinte ingyen volt. A BF3 volt az amire azt mondtam(mellesleg BC2 is megvan), hogy na ez megérte volna teljes áron is. Aztán jött a BF4, ami tulajdonképpen egy bazi nagy dlc volt a BF3-hoz képest. Kiegészítve millió+1 hibával és buggal. Hatalmas csalódás. Megfogadtam, hogy soha nem fogok pénzt kiadni a Hardline-ra és ehhez tartom is magam. Kíváncsian várom a SW: Battlefront játékot ismés a DICE-tól, de azt se fogom megvenni megjelenéskor. Nálam az EA/BF sorozat szinte nullázta magát. Játszok vele, mert megvettem, de egy fityinget nem költök rá.

A Hardline szerintem egy vicces és (tuti itt is megy majd a netcode és a hitreg) bugos Counter-Strike lesz, macro hax-al telítve.

[ Szerkesztve ]

(#6) vg válasza D.Orion (#5) üzenetére


vg
addikt

"Aztán jött a BF4, ami tulajdonképpen egy bazi nagy dlc volt a BF3-hoz képest."

Mivan? :F

(#7) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Meglepő :DDD

(#8) errorcode06 válasza vg (#6) üzenetére


errorcode06
őstag

Miért, nem az? (megvan prémiummal mindkettő, a különbség annyi hogy a 3ba 600 órám van, a 4-be meg 100)

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#9) vg válasza errorcode06 (#8) üzenetére


vg
addikt

Nem, nem az.

(#10) vegitossj7 válasza Z a hangya (#2) üzenetére


vegitossj7
addikt

AC: Unity eset :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#11) Jhonny06 válasza errorcode06 (#8) üzenetére


Jhonny06
veterán

Egyáltalán nem. A 4 sokkal jobb. Ha itt valami dlc szagú, az a a hardline.

(#12) mobal


mobal
MODERÁTOR

Szeretnék megkérni mindenkit, hogy az offolást hanyagoljuk és térjünk vissza az eredeti témához a "Battlefield: Hardline"-hoz!

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#13) Gainka válasza Jhonny06 (#11) üzenetére


Gainka
őstag

Egyet értek, neha vissza nezek bf3ra de a 4- el jobban el vagyok most telorol nem irok egy regenyt de a 3 felidegel hamar valoszinuleg a hitbox miatt is. A mapok azok amik hianyoznak.

De en azert nem ocsarolom, ha valahogy ki tudom majd probalni a multit akkor majd mondok velemenyt a hardline-rol. Addig olvasgatom a hireket\game play videok idovel.

[ Szerkesztve ]

(#14) Zolee11


Zolee11
senior tag

Én egy kicsit más szemszögből nézem a dolgokat mint legtöbbetek, ugyanis nekem az első a BF4 volt mint teljes egészében, azaz premiumot is beleértve, megvásárolt játék. Én hasonlítani nem igazán tudtam semmihez, mert előtte nem játszottam multit semmilyen fps játékkal. Szóval a sok hiba számomra pár apróbb-nagyobb hibában nyilvánult meg. A legidegesítőbb mind közül, amikor egy küszöbön, vagy hasonló magasságú valamin nem lép át és beleakad, vagy ahol simán átugorhatna, ott nem ugrik, és amikor 3-4x megpróbálja az ember és emiatt lövik le az úgy "I'm lovin it." :)
Több száz óra BF4 játék után próbáltam ki a Hardline bétát, és semmivel nem volt rosszabb, nem emlékszem kirívó hibára, de a beleakadok a szinte semmibe, az még mindig megvan... Egyelőre nem szándékozom megvenni, mert semmi újat nem tud adni/nyújtani. Inkább beszereztem a már fillérekért kapható BF3-at, és elszórakozok azzal, majd ha jó-árasítják a HL-t, talán megveszem.
Történet szempontjából szerintem rossz útra tévedt EA, mert ez a GTA területe, a rabló-pandúr nem Battlefiled "specialitás", meglátjuk majd mennyire sikerül eladni. :)

no brain, no problem

(#15) Gainka válasza Zolee11 (#14) üzenetére


Gainka
őstag

Ez állítólag valami "különc játék" lesz, nincs köze a bf sorozathoz ezért megy a felháborodás hogy akkor miért az a neve? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.