Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) baluka26


baluka26
veterán

:( :(((

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2) gooool


gooool
őstag

Egy sportágban vagyunk tényleg kiemelkedőek,de ezek szerint még a szervezők is megijedtek tőlük,hogy félrecímezték... :D
Azért ez elég gáz... :(

Vagy talán Honduras elnöke fegyvert tartott a szervezők fejéhez,h végre Rihanna után ismét picit bulvárképesek legyenek? ;] :DDD

Üdv, Balázs

(#3) baluka26 válasza gooool (#2) üzenetére


baluka26
veterán

Mit irtak volna az oklevélre, ha most törtünk volna be a polo élvonalába?... :(

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4) Z86


Z86
őstag

Kínaiaktól nem nagyon lehet mást várni, fingjuk nincs sem Hondurasról sem Magyarországról. Nekik ez annyi mint összekeverni két vidéki kisvárost valahonnan a Föld másik feléről.
Az viszont tényleg gáz, hogy a FINA egyetlen munkatársa sem vette észre a dolgot. Kíváncsi vagyok hogyan reagálják ezt le, illetve lesz-e valami szankció a bírókra nézve a horvát meccsen történtek után.

(#5) darál0w


darál0w
Jómunkásember

uuuuristen.

ez nem szégyen, hanem szánalmas.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#6) Zolaash


Zolaash
aktív tag

KÍNai. Gagyi. Kici. Óccó. :((

Rip and tear

(#7) psyho85


psyho85
aktív tag

Üdvözlet Honduras-ból, azon belül is a fővárosból, Bukarestből. :W

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#8) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

csájníz népség... :W :W

All→M8

(#9) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Megérdemelték.. ők voltak a legbalfaszabbak az egész mezőnyben, annyira tipikus MINDEN magyar sportolónál, hogy az elején hajtanak és amikor már megvan a kellő előny, elkönnyelműsködik és veszítenek. Egy fél lépésre voltunk a döntőbe kerüléstől és a végén nagy nehezen a negyedik helyen végzünk? Ezek után szerintem nem egy oklevelet gáz elírni..

[ Szerkesztve ]

(#10) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Legalább a többi adatot eltalálták rajta. :DDD

Mondjuk lehet látni, hogy mennyit foglalkozhattak vele.

(#11) Mr.Csizmás válasza juliabrilke (#10) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

most visszakapjuk az alamfoi udvozletet a sved-norveg kiralyert ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) #53246592


#53246592
törölt tag

Kínában Magyarország meg Honduras között a legtöbb ember számára nincs nagy különbség, szerintem. Aztán meg a legördülő menüben ott volt a kettő egymás mellett...

Egy kínai ismősöm annyit tudott Magyarországról, hogy olvasott egy jó könyvet egy magyar írótól - a címet vagy az irót már nem tudta felidézni - valamint az is ismert volt számára, hogy mi robbantottuk ki az I. világháborút...

(#13) EmberXY válasza #53246592 (#12) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem nem csak Kínában...

Up the Irons!

(#15) DeFranco válasza #53246592 (#12) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Sőt, mi találtuk fel az I. világháborút...

... hogy több magyar jónő és Nobel-díj jusson fejenként mindenkinek.

(#16) mephi666


mephi666
nagyúr

még szerencse, hogy hong kong-ból 4 nap alatt idetalált a gears of war triple pack-om... agyf@szt is kapnék, ha mondjuk elküldik honduras-ba :W

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) EmberXY válasza Kalandor (#14) üzenetére


EmberXY
addikt

"valaki, valahol elírt egy nevet..."

Szerintem a hiba jelentősége sokkal nagyobb annál, mintha pl. csak egy betűt írtak volna el, itt két országot felcseréltek..
Az más kérdés, hogy csak azért, mert az illető félrekattintott, vagy azért, mert egyik országról sem hallott még ezelőtt, de mindenképpen botrány egy ilyen esemény kapcsán...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#18) DeFranco válasza EmberXY (#17) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kívánom, hogy az országnak ez legyen a legnagyobb problémája, valamint neked is, hogy ennél nagyobb hibát ne kövess el...

Ez nem botrány, maximum röhely. Nem volt szándékos, és nem is fáj senkinek. Hiba volt, ki lesz javítva, és el lehet felejteni. Úriember ilyenen nem akad fenn.

(#19) dízelracer


dízelracer
senior tag

Elírták. Megesik. Nem kell ezen fennakadni.

Ha ez szerintetek szégyen akkor mit szóltok ő hozzá? :D

(#20) DeFranco válasza dízelracer (#19) üzenetére


DeFranco
nagyúr

- De én úgy mondom hogy omlósz!
[Püff]

(#21) mephi666 válasza dízelracer (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen, és nála sajnos szó szerint csak papíron csökken az "álamadósság" :( (1 betűvel)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) dízelracer válasza DeFranco (#20) üzenetére


dízelracer
senior tag

Köszi. Ezen jót röhögtem. :DD

(#24) EmberXY válasza dízelracer (#19) üzenetére


EmberXY
addikt

Erről a dologról nem igazán lehet véleményt formálni, mert az valószínűleg ütközne az Alapelvekkel. :D

DeFranco: Ha te kapnál ilyen oklevelet, nyilván te is felháborodnál, és tisztelettel merem állítani, hogy azért csak születne erről egy blogbejegyzés. :D

Kalandor: Nyilván mindenki követ el hibákat, de a munkámra vagyok annyira igényes, hogy ha egy ilyen munkakörben dolgoznék, akkor egy ilyen feladat végrehajtásakor ha valamiről fogalmam nincs, akkor még 3-szor utánanézek, a félrekattintásra pedig azt tudom mondani, hogy annyira azért biztosan nem siettették, hogy kapkodnia kelljen, ráadásul szerintem a munkafolyamatból kimaradt az ellenőrzés, szerintem ez nem olyan dolog, hogy "leokézom" aztán viheted, előbb átnézem, hogy mit okéztam le (ha akkor is hibás marad, akkor már komolyabb a gond)...
De ez csak az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#25) DeFranco válasza EmberXY (#24) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kaptam. Nem született. Szóltam. Javították. Csíny letudva.

(#26) rt06 válasza psyho85 (#7) üzenetére


rt06
veterán

lebombaztuk magyarorszag fovarosat - bukarest nincs tobbe (nyocker)

EmberXY: nekem rendszeresen irjak el a nevem, nem csak okleveleken, de olykor hivatalos okmanyokon is (de pl nyelvvizsgabizonyitvanyon 2x irtak el a szuletesi datumomat - masodjara azutan, hogy jeleztem az elso hibat)
eddig tuleltem, imho ezutan is tul fogom
ahogy mondani szoktak, csak az nem hibazik, aki nem dolgozik

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#27) mephi666 válasza rt06 (#26) üzenetére


mephi666
nagyúr

még 10-12évesek voltunk és újdonság volt a (vezetékes!) telefon a falunkban, akkor még asszem a különböző dohánycégektől lehetett kérni ingyenes "ajándékcsomagokat" 80-as számon keresztül, akkor rendeltünk poénból a szomszéd sráccal egymás nevére ilyeneket, de úgy, hogy "átkereszteltük" egymást :DDD pl. babar-ból lett bubor, bobor, babor és hasonlók :DDD jöttek is a csomagok rendre, szüleink meg néztek nagyokat...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28) EmberXY válasza rt06 (#26) üzenetére


EmberXY
addikt

Nekem is elírják (és néha rosszul olvassák le a személyimről) a nevemet, szerencsétlenségemre a Tanács és a Takács szó olyannyira hasonlítanak egymásra, hogy bármi is legyen leírva, az csak Takács lehet. :D
Anno még a nyelvvizsgámra is Takácsként hívtak be, és még nekik állt feljebb, hogy miért nem hallgatok a nevemre. :DDD
Talán ezért is érint engem érzékenyebben ez a dolog, én nem tudom könnyen elfogadni azt, ha ilyen jellegű hibákat követnek el.

Up the Irons!

(#29) mephi666 válasza EmberXY (#28) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem is félreértik néha a rigó-t rió-ra :) barátnőmmel viccelődtünk is, hogy ha fiunk lesz, akkor ferdinánd-nak fogjuk hívni, hátha ő is jó focista lesz :DDD

#30: ja, hülye ex-szomszéd is tudott ebből jó neveket kitalálni (előző kommentben tárgyalt szórakozás alkalmával): lettem rugó, rágó, stb :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30) darál0w válasza mephi666 (#29) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#31) DeFranco válasza mephi666 (#29) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Álljunk össze mint két kicsi rigó? ;]

(#32) #53246592 válasza DeFranco (#15) üzenetére


#53246592
törölt tag

Azt nem mondtam, hogy ez az ismerete szerintem helyes ;)

(#33) dabadab válasza #53246592 (#32) üzenetére


dabadab
titán

Miert, ki robbantotta ki az I. VH-t, Hondurasz? :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#34) #53246592 válasza dabadab (#33) üzenetére


#53246592
törölt tag

Az Osztrák-Magyar Monarchia?
Vagy inkább Haiti? ;]

(#35) mephi666 válasza #53246592 (#34) üzenetére


mephi666
nagyúr

most már egyértelmű, hogy honduras volt :K ezekkel az oklevelekkel jól lebuktatták magukat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36) baluka26 válasza Kalandor (#14) üzenetére


baluka26
veterán

3-an aláírták ezt...gondolom mennyire nézték meg, mit írnak alá. Mégiscsak egy vb, és a 4. helyezés is szép eredmény amúgy..

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#37) darál0w


darál0w
Jómunkásember

pont most megy a híradoban.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#38) puttputt válasza mephi666 (#16) üzenetére


puttputt
őstag

Mint ahogy gyaníthatóan a legtöbb magyar fake mailcíme is Izlandhoz van applikálva. :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#39) csƵ


csƵ
őstag

A szerbek elleni elődöntőben nyújtott bírói tevékenység után ez egyenesen bicskanyitogató.

(#41) EmberXY válasza Kalandor (#40) üzenetére


EmberXY
addikt

De attól még csak rányomták valakik a bélyegzőt, vélhetően a saját aláírásukkal, a gondolatmeneten nem változtat...

Up the Irons!

(#43) EmberXY válasza Kalandor (#42) üzenetére


EmberXY
addikt

Az is egy érv.

Up the Irons!

(#44) rt06 válasza EmberXY (#43) üzenetére


rt06
veterán

ezeket nem ugy szoktak, hogy kinyomtatnak 500 darabot, es egyesevel ranyomjak, hanem csinalnak egyet, arra ranyomjak, es abbol keszul aztan 500 darab

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#45) tildy


tildy
nagyúr

Valaki a legordulo menubol eggyel fentebbit valasztott ki. Az nem gond, ha elsore nem is siekrult neki, de javithato , meg a nyomtatas elott.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Vajon Honduras wikipédia lapjára felkerült már az a 4. hely?

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.