Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem ez kicsit konkrétabb megfogalmazása annak, hogy a project halott: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

KOnamit nem értem amúgy? Szinte kész tény a dolog, de nem képesek egy normális bejelentésre!

Live-Die-Respawn

(#3) ldave válasza oriic (#2) üzenetére


ldave
félisten

Konami PR részlege nagyon nincs a helyzet magaslatán az egész Kojima ügy kezdete óta.

A játékért pedig kár, Guillermo del Toro nagyon jó látványt és hangulatot tud teremteni a filmjei alapján.

A Slime draws near! Command?

(#4) Wlac


Wlac
Ármester

Megerősítette Norman Reedus is, hogy törölve lett a játék.

“The wha-"

(#5) satz18


satz18
őstag

Hát ezt nagyon sajnálom. Mostanra sikerült az összes részt kijátszani, még az exclusivitási nehézségek ellenére is, szóval nagyon vártam a játékot.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#6) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sebaj, a Konami majd szép lassan a darabjaira hullik. Nem tudom mi ez a sok shit a kiadó körül, lehet valaki megkattant a vezetésben (vezetők közül). Saját maguk alatt vágják a fát. Majd rájönnek, hogy PES-ből meg Castleviniából nem lehet megélni. Maradnak majd az Arcade, és Casinó játékgépeknél... :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) wednesday


wednesday
őstag

Pedig vártam nagyon.

Tuti belejátszik a Kojima körüli botrány, de én azt se tartom kizártnak, hogy nem lett volna egy gagyi közép@szar, tucat játék, ezért törölni kell. :((

[ Szerkesztve ]

(#8) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát persze...végre egy játék ami nem HD Remaster és még érdekelne is valakit..hát töröljük gyorsan..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) oriic válasza wednesday (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"egy gagyi közép@szar, tucat játék,"

Del Toro-Kojima párossal? Kizárt hogy középszar játék lett volna.

Live-Die-Respawn

(#10) vhw


vhw
addikt

Mondjuk nekem kezdetektől fogva nem igazán tetszett a felállás az új epizódnál... nem síratom meg.

De ha már így alakult, akkor jöhet egy szép HD remaster az 1-2-3-nak (meg esetleg a 4-nek is :U )
Állítólag a rajongók szeretik a klasszikus részek felújításait :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#11) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Emiatt a játék miatt vettem volna elsősorban PS4-et, nem baj, majd akkor elköltöm másra az erre szánt pénzt...

(#12) james001


james001
veterán

Konami bekaphatja,baromira vártam ezt a játékot :W :O

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#13) wednesday válasza oriic (#9) üzenetére


wednesday
őstag

Pont ezt mondom. Nem lett volna elég kommersz. :(( Lehet ezen is ment a vita mellékesen.

És nem azért mert igényes elsősorban. Hanem ez azzal jár, hogy nem tudsz mindenkinek megfelelni, mert pozíciónálod a játékot. Nem a mindenből van benne (főleg akcióból és könnyed játékmenetből) recept.

Igényesebb történet, rejtvények, netalántán még ijesztő tényleg. Ezzel csak szűkűl a vásárlói közönség.

[ Szerkesztve ]

(#14) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Úgy látom a hozzászólásokból, hogy nem csak én érzem úgy, valami nagyon elszaladt a Konaminál és folyamatosan rúgják maguknak az öngólokat.

Az egészben a "legjobb", hogy Del Toro felírhat egy újabb címet a meglehetősen hosszú, meg nem valósult filmtervek listájára. Csak ez ezúttal egy játék...de itt sincs szerencséje. Hát, nekünk sincs. :(((

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#15) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Lol, Norman Reedus lett volna a főszereplő? :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16) .LnB válasza wwenigma (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó reggelt! Hamar eljutott hozzád az infó. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) oriic válasza wwenigma (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja, de ez nem újdonság. :DDD

Live-Die-Respawn

(#18) Wlac válasza vhw (#10) üzenetére


Wlac
Ármester

Sohasem játszottam még Silent Hill játékkal, és a kora miatt nem hiszem, hogy belefognék ezután. Ha azonban kiadnának egy HD változatot, akkor simán bepróbálnám.

“The wha-"

(#19) satz18 válasza Wlac (#18) üzenetére


satz18
őstag

Már megtették. A 2-t és a 3-at kiadták HD-ban. Az origins PC-n PSP emulátorral szintén HD. A downpour meg eleve HD, szóval lehet szemezgetni.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#20) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Update: Konami has told Eurogamer that it will continue to work on the Silent Hill franchise and its contract with actor Norman Reedus has expired, although no other information specific to Silent Hills has been made clear.

Live-Die-Respawn

(#21) wwenigma válasza .LnB (#16) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nekem az eddig nem lattam kepet belole. :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#22) #08052480 válasza oriic (#9) üzenetére


#08052480
törölt tag

Kizárt hogy középszar játék lett volna.

Miert? A szamtalan atlagon feluli Kojima-horror es Del Toro-jatek miatt? En siman el tudom kepzelni, hogy Kojima eltavolitasa utan tartottak egy spajz mustrat es nem tetszett nekik amit lattak - vagy mert eladhatatlan lett volna szeles kornek, vagy mert sehogyse alltak, vagy csak szimplan nem volt jo.

(#23) wednesday válasza #08052480 (#22) üzenetére


wednesday
őstag

A sehogy sem álltak az megállja a helyét, hiszen tényleg alig kezdték el a dolgot.

Ez nem lehetett gond, mert még nem is volt mit elrontani rajta. Ponr arról volt szó, hogy még az új MGS ki nem jön, nem is feszülnek neki annyira a SH-nak.

(#24) vhw válasza satz18 (#19) üzenetére


vhw
addikt

Ja, a 2-3-at a két prev gen konzolra, 720p-ben 30fps-el... meglehetősen gyenge minőségben...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#25) #08052480 válasza wednesday (#23) üzenetére


#08052480
törölt tag

Gugli szerint mar 2012-ben nekikezdtek, meg ha nem is teljes gozerovel, de harom ev utan mar illene korvonalazodnia egy prototipusnak. Ha megsem az szvsz teljesen ertheto ok a kaszara.

(#26) KaitouP válasza vhw (#24) üzenetére


KaitouP
veterán

Na, azért nem olyan gyenge minőségű az. Egy egyszerű, normál HD Remaster, a második rész plusz új szinkronnal, a három meg maradt az eredetivel. Ami nekem egy picit nem tetszett, hogy a második rész cutscene -jeit hagyták úgy ahogy van a PS2 -es verzión is, ráadásul aránytalan is 16:9 -es képernyőn, plusz mintha hangosabbak is lennének mint maga a játék. De ezt leszámítva tök rendben van az egész. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#27) wednesday válasza #08052480 (#22) üzenetére


wednesday
őstag

Hát nem tudom, szerintem inkább nézeteltérés jellege lehet a dolognak.

Egy Kojima játéknál mi az a 3 év? A bemelegítés. Szerintem csak akkor vetették fel, hogy talán csinálhatnának egy SH játékot. Meg ezt lehetett tudni, hogy nem sietnek vele.

(#28) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

MOst már hivatalos, KOnami is bejelentette. Törölték a játékot. A jövőben azonban várhatóak új Silent HIll játékok. Konami nem normális esküszöm.

Live-Die-Respawn

(#29) KaitouP válasza oriic (#28) üzenetére


KaitouP
veterán

Csak ne valami hulladék team rakjon össze egy új SH -t. :U Homicoming sem érdemelte meg az SH nevet, olyan vacak lett.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#30) ldave válasza oriic (#28) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy érdemes megnézni a Konami bevételeit. A cég fele nagyjából a "Digital Entertainment", évről évre csökkenő bevételekkel. Eközben a cég többi része, "Health & Fitness" és "Gaming & Systems" (játéktermi cuccok) pedig növeli a bevételét. Szóval a gonosz részvényesiek, akik csak a profitot nézik és nem érdekli őket az MGS/SH hívők lelki világa, azok simán lehet hogy leállítanak egy ilyen drága fejlesztést. Ez van.

A Slime draws near! Command?

(#31) satz18 válasza KaitouP (#29) üzenetére


satz18
őstag

A story-ja annak is jó volt. A PC port az elképesztő hulladék és a játékmenet is gyenge. Összeggégében nekem az is jobban bejött mint egy átlag túlélő horror. Az egyetlen rész ami nem tetszett, az a Shattered memories. Az nem csak SH hanem minden viszonylatban elképesztően szar volt.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#32) vhw válasza satz18 (#31) üzenetére


vhw
addikt

Miért volt az?
(ugyan nem játszottam vele, de már 2-szer is végignéztem egy végigjátszást belőle, nekem tetszett)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#33) satz18 válasza vhw (#32) üzenetére


satz18
őstag

A harcrendszert kivették belőle egy az egyben, a menekülős sikoltozós részek frusztrálók voltak mint állat, a történet abszolút nem volt SH-s, meg a a meseszerű grafika sem illett a sorozathoz. Én egy percig nem élveztem az a játékot. És nem a PSP emu miatt az biztos, mivel közvetlenül előtte vittem az Originst ami viszont elképesztően tetszett.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#34) KaitouP válasza satz18 (#31) üzenetére


KaitouP
veterán

Ízlés dolga, szerintem rém gyenge és erőltetett volt. Yamaoka zenéit tudtam egyedül értékelni a játékban. Nulla horror, semmi olyan nem volt benne amitől egy jó SH az SH. Egyszer kétszer persze végig lehet pörgetni, de ennyi. :(

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#35) #08052480 válasza wednesday (#27) üzenetére


#08052480
törölt tag

Egy Kojima játéknál mi az a 3 év? A bemelegítés.

Na hat epp ezaz, ennyit kotlani egy jatek felett anelkul, hogy tudnanak belole mutatni epkezlab jatekmenetet, ongyilkossag. A Konami pedig az utobbi evek alapjan nem igazan engedheti meg maganak, hogy szponzoraljanak egy penznyelot, ami vagy vagy sikeres lesz vagy nem.
Akarhogy is, nem veletlenul kukaztak a jatekot - ha olyan over-the-top lett volna, mint amilyennek a csalodott rajongotabor kepzeli latatlanul, akkor meg mindig javaban keszulne.

(#36) gantum


gantum
aktív tag

(#37) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most meg bejelentették (a Konami), hogy kivonulnak az amerikai tőzsdéről. 2002-óta voltak értékpapírjaik Amerikában is. Lassan ezek felteszik a lakatot a kapura (bezárnak).

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#38) ldave válasza .LnB (#37) üzenetére


ldave
félisten

Mondom, a cég többi része egész jól működik, egyedül a videójátékos részlegük gyengélkedik.

A Slime draws near! Command?

(#39) KaitouP


KaitouP
veterán

MG: Phantom Pain azért remélem még megjelenik. :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#40) KaitouP válasza KaitouP (#39) üzenetére


KaitouP
veterán

MGS, akarom mondani. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.