Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) fantnhu1


fantnhu1
csendes tag

H1N1 5.8-al a HDMI-re nem küldi át a hangot, és a jack kimenet is néma :( Viszont legalánn kép van :)

Egyedi weblap és webáruház fejlesztés cégeknek, vállalkozásoknak a legújabb webes technológiákkal

(#902) BénaNyurga válasza rumiferi (#900) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Telenoros gyári rommal nekem is iszonyatos a térerő... van hogy eldobálja ott ahol a másik telóm vígan fullon van...

(#903) rumiferi válasza BénaNyurga (#902) üzenetére


rumiferi
csendes tag

sziasztok
Melyik az a rom amelyik nem eszi annyira az aksit,nem merül olyan gyorsan
:))

(#904) Kovbob válasza rumiferi (#903) üzenetére


Kovbob
senior tag

Clean ics

(#905) jézusom válasza bagyusz (#899) üzenetére


jézusom
addikt

Leírnád, hogy lehet FM rádiót hallgatni ezzel a spiritFMmel? Meg egy linket is dobhatsz, mert lehet, hogy nem egy appról beszélünk. Az enyém rohadtul puritán, és úgy fos, ahogy van.

(#906) B2man2 válasza Kovbob (#904) üzenetére


B2man2
aktív tag

Melyik Clean ics-re gondoltál?

A Stock ICS-re?
http://d-h.st/3r9

Vagy a régebbi Clean ICS-re?
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=38188962&postcount=3

B2man

[ Szerkesztve ]

(#907) Kovbob válasza B2man2 (#906) üzenetére


Kovbob
senior tag

Az újra, de szerinte, a régi se merül gyorsan

(#908) B2man2 válasza Kovbob (#907) üzenetére


B2man2
aktív tag

Nekem a Stock Clean ICS van fent, és jó is, de azért az akksiidővel nem vagyok kibékülve.
Átlagos használattal ( nincs játék, csak net 3g/wifi-vel) 2-2,5 óra kijelzőhasználat és vége. Ez szűk 1 nap nálam, de kamerázással jóval rövidebb. Nagyon visszafogott használat mellett 3 nap volt a csúcs, de akkor majdhogynem csak telefonálásra, és csak 1-2 oldal megnézésére használtam.

(#909) Kovbob válasza B2man2 (#908) üzenetére


Kovbob
senior tag

Ettől a telótól ne is várj többet. Nekem gyárilag is kb 1 napot bírt ha használtam.

(#910) ung.mario


ung.mario
tag

Stock clean ics-el nekem 2 napig vígan, netezéssel és telefonálással együtt. Aksi szempontjából nagyon jó, és a kamera is látványosan javult. Mondjuk a galaxy ace még mindig jobb képet csinál.

(#911) kisszilas


kisszilas
csendes tag

Sziasztok! Nagy a baj! A héten felraktam egy CM10 romot, nem is volt semmi gond vele,de tegnap felraktam valamilyen swapper programot is és újraindítás után meghalt a teló. Semmire sem reagál,nincs töltés, nem bootol, a hengerő+power gombokra sem csinál semmit. Kérdésem,hogy a szervizen kívül van e mód,hogy életre keltsem? Nem vagyok nagy telefonguru,de idáig minden ment, viszonylag simán, ez viszont kifogott rajtam. Köszönöm a válaszokat.

(#912) Kovbob válasza kisszilas (#911) üzenetére


Kovbob
senior tag

Abból szerintem szervíz lesz, én is jártam mán így. :( De nem vettek észre semmit megmaradt a gari :) De még várj mások segítségére is biztos ami biztos, és kérdezd meg mélyvízben ott nagyobb esélyed van. :K

[ Szerkesztve ]

(#913) kisszilas válasza Kovbob (#912) üzenetére


kisszilas
csendes tag

Szia! Köszi a választ! Kell valamit tennem,hogy ne derüljön ki a turpisság? Memkártya formázás ilyesmi.

(#914) bagyusz válasza jézusom (#905) üzenetére


bagyusz
őstag

(#915) Kovbob válasza kisszilas (#913) üzenetére


Kovbob
senior tag

Sd kártyát nem is kell oda adni. :N Nekem még a hátlapot és az akkut se kérték. De még a bootloader se jön be?

[ Szerkesztve ]

(#916) kisszilas válasza Kovbob (#915) üzenetére


kisszilas
csendes tag

Semmi! A pc sem ismeri fel,írtmár ki mindent: unknow device, zeus flash device,alcatel qd loader. Mindenesetre az sd-t letöröltem mert root progik és mappáik vannak rajta, remélem nem lesz gond a szervizzel.

(#917) Kovbob válasza kisszilas (#916) üzenetére


Kovbob
senior tag

Akkor az tényleg szervíz. Az sd-t felesleges elvinni (szerintem) ;)

[ Szerkesztve ]

(#918) Joxy20 válasza kisszilas (#916) üzenetére


Joxy20
csendes tag

A kártyát nem is küldik fel. Hátlap kártya marad nálad.

(#919) Kovbob válasza Joxy20 (#918) üzenetére


Kovbob
senior tag

Nekem az akksit se küldték.

(#920) Joxy20 válasza Kovbob (#919) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Nekem megint vissza kell vinnem, mint már említettem, mert megint recseg a beszédhangszóróm.
Vajon mennyi az esélyem, hogy kapjak egy új készüléket? Hogyan tudom elérni a Telenornál, hogy ne szervizeljék, mert megint nem fog semmit érni....

(#921) Kovbob válasza Joxy20 (#920) üzenetére


Kovbob
senior tag

Hogy hogy érheted el az új telót azt nem tudom. De ha van eszük akkor most már adnak egy újat.

(#922) Joxy20 válasza Kovbob (#921) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Hát Remélem, mert ez így már tuti nem hangszóró hiba hanem valami beljebb.. Max fenyegetőzök egy kicsit a fogasztó védelemmel aztán csak adnak másikat :D

(#923) kisszilas


kisszilas
csendes tag

Elvittem a telót,leadtam! Nem kérdeztek semmit,sd ,hátlap nálam maradt. 1 hetet mondtak. Majd kiderül! Kérdés: elképzelhető,hogy cm 10 romra felraktam egy swap programot és miközben dolgozott, leállítottam, újraindítottam és ezért halt meg? Tudom, hogy ez lámaság volt,de látszatra semmit nem csinált a program. Vagy esetleg a rom csere miatt történt? Bár 3 napig tökéletesen futott, az akksit kicsit ette,de semmi rendellenesség.

(#924) Joxy20 válasza kisszilas (#923) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Nem valószínű, hogy attól halt meg..Majd megmondják ha visszajön

(#925) vcsabbi válasza Joxy20 (#920) üzenetére


vcsabbi
újonc

Ha nem szervizelés után is ua. a hiba, akkor minden további nélkül kérheted a cserét. Korábbi SGS telefonomat is 3* vitte el a szerviz, aztán kérdésemre elmondták, hogy küldenek egy papírt, amivel igazolják, hogy javíthatatlan, és ezzel menjek be oda, ahol vettem a telefont. Nagy nehezen, de végül kaptam egy S Arc St helyette, igaz, némi ráfizetéssel. Szóval hajrá, kérjél újat a 3. szerviz után :)

(#926) Joxy20 válasza vcsabbi (#925) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Ez még csak a 2.ik lesz ha beadom. Akkor még nem sok esély van rá? Igazából, ha megcsinálják nekem az is jó....

(#927) ricsi8800gt válasza kisszilas (#923) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Hát kiwi leszek mi lesz ebböl.Csak mert nekem is ilyen főzött rom van rajta és ha gebasz van se be kapcs se semmi akkor mire is számithatol.De hála isten eddig semmi nincs a H1N1-es rommal.5.8a :)

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#928) Kovbob válasza Joxy20 (#924) üzenetére


Kovbob
senior tag

Nem biztos hogy megmondják mi volt a baja. Nekem csak annyit mondtak hogy alaplap csere volt. Ha nem kapcsol be akkor szerintem nem jönnek rá a hibára. (Már ha szoftveres.)

[ Szerkesztve ]

(#929) kisszilas


kisszilas
csendes tag

Egy Google-felhasználó - 2012. október 18.
nekem nem

"Feltelepítettem, beállítottam, újraindítottam a telefont és a telefon nem indult újra. Sőt semmit nem csinált még egy nyomorult hardver resetet sem tudtam csinálni. Lehet hogy én csináltam valamit rosszul de szerintem nem, mivel nincs sok beállítási lehetőség." ------------- Ezt írták a GooglePlayen arról az apk-ról amit felraktam. A neve: Swapper for Root ! Ezért kérdeztem.

(#930) Joxy20 válasza Kovbob (#928) üzenetére


Joxy20
csendes tag

Bekapcsol, csak a hangszórójával van baj... mással nem. Minden megy rendesen, csak recseg...

(#931) Kovbob válasza Joxy20 (#930) üzenetére


Kovbob
senior tag

Ja bocs kisszilas-nak akartam válaszolni nem tudom mért neked válaszoltam :N

(#932) B2man2


B2man2
aktív tag

Fel szerettem volna tenni a h1n1 clean ics-t, a stock clean ics helyett, mert az előbbiben van oc állíttási lehetőség, amit én 800/122MHz-re szoktam lőni, mert nálam mintha tovább bírta volna az akksi.

Feltettem, és a mentésből visszaállítottam a data partíciót. Indítás után az üzenetek app fc-vel bezár.
Adattörlés is volt de a helyzet változatlan.

Úgy néz ki, ez sajnos nem járható út nekem....

Annó így áltam át h1n1 v5.5-ről stock ics-re és semmi probléma nem volt.
Az adatvisszaállítás miatt fc-zhet az üzenetek app? ( Bár h1n1 v5.5 alatt is volt hogy leállt néha... )

B2man

(#933) Kovbob válasza B2man2 (#932) üzenetére


Kovbob
senior tag

Ha stock clean-ben oc-t akarsz tedd fel az 5.8a kernelt :) Én úgy használom és nagyon jó ;) Ha kell akkor itt van. Ha felteszed akkor nem kell visszaállítással babrálni. Csak rakd fel a no frills cpu controlt-t vagy valami oc appot hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#934) Bucie válasza B2man2 (#932) üzenetére


Bucie
újonc

Ha visszafelé akarod állítani a procit, akkor nem kell a kernelt sem kicserélni, elég ha letöltöd a no frills-t.

(#935) B2man2 válasza Bucie (#934) üzenetére


B2man2
aktív tag

Köszi, felraktam a no frills-t. Lefelé tényleg enged, bár a govenorok nincsenek amiket szoktam használni, de majd meglátom, hogy muzsikál így.

[ Szerkesztve ]

(#936) Wayne08


Wayne08
újonc

Sziasztok!
Mindent a leírtak szerint csináltam, mégsem indul el a telefon, csak tölt és tölt a CyanogenMod logónál. Valaki segítsen légyszives, nagyon be vagyok tojva... :( nincs backupom

(#937) Wayne08 válasza Wayne08 (#936) üzenetére


Wayne08
újonc

Ha valaki segítene szívesen elviszem a telefont, én Szolnokon élek!

(#938) Gobok


Gobok
tag

halika!

cm10 20130413-unoffical nál csak nálam nem működik az sd kártya csatlakoztatátsa a géphez meghajtóként?

vagy csak régi verziót szedtem le?! :S

(#939) Kovbob válasza Gobok (#938) üzenetére


Kovbob
senior tag

Töröld a drivert a gépen otu-val! Ezerszer le lett már írva.

(#940) Gobok válasza Kovbob (#939) üzenetére


Gobok
tag

otu fenn se volt! driverekkel szorakoztam.otut is felrakatam de valami még nem jó! konkrétan melyik driverral működik?

(#941) ikaros13 válasza Wayne08 (#937) üzenetére


ikaros13
aktív tag

Üdv!

Sikerült azóta működésre bírni?
Nekem az a tapasztalat, hogy a CM telepítés után az 1. indítás nagyon nagyon lassú.

lateralitási kvóciensem: -100

(#942) vcsabbi válasza Gobok (#940) üzenetére


vcsabbi
újonc

- Feldugod a telefonod
- Elindítod az Eszközkezelőt
- Kijelölöd az eszközt
- Del gombbal törlöd
- Nyomsz egy Művelet > Hardverváltozások kezelés
- Vársz, míg felteszi az új drivert.

Nekem így sikerült.

(#943) Kovbob válasza Gobok (#940) üzenetére


Kovbob
senior tag

Telepítsd az otut és annak a mappájában találsz majd uninstall drivert. Azzal le törlöd nekem úgy lett jó mindig.

(#944) Gobok válasza Kovbob (#943) üzenetére


Gobok
tag

na siker! de csak engem szopat azzal hogy elkezd 8000k val másolni aztán 10% után 300-400k nál megáll az élet... :S

(#945) Gobok


Gobok
tag

cm10 20130413-unoffical

eddigi hiba nállam:

-Apolló el sem indul.
-csengőhangot nem fogad el mp3 nak (zenelejátszoval orvosolható)
-mp3 csengőhang nem működik csak alap csengőhangokkal cseng, ha mp3 van beállítva csak rezgés van.
-sd kártyára való másolás tetű lassú.

(#946) Kovbob


Kovbob
senior tag

Bagyusz akkor az új cm10-ben a lockscreen még mindig bugos?

(#947) bagyusz válasza Kovbob (#946) üzenetére


bagyusz
őstag

Ha a beégésre gondolsz akkor nem tapasztal egy 8órás alvó állapotot követően.

(#948) burngole


burngole
újonc

Hali. Felraktam CM10-et de nem csatlakozik mobilnetre (telenoros vagyok, be is állítottam amiket kellett ->hozzáférési pontok nevei és átírtam telenor online-ra a nevet, APN:online APN typusa:default) annyit csinál hogy kiírja a 3g jelet de nem csatlakozik...

(#949) bagyusz válasza burngole (#948) üzenetére


bagyusz
őstag

Huu hát így passz, már egy ideje nincs mobil netem.

(#950) Kovbob válasza bagyusz (#947) üzenetére


Kovbob
senior tag

Igen a beégésre gondoltam, ha nincs akkor nagyon örülök mert végre használhatok ezen a telón is cm-et :K Isten vagy bagyusz. :C :R De nekem nem működik a dev host. Ja de most már igen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.