Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Kuter válasza bagyusz (#550) üzenetére


Kuter
senior tag

Sziasztok.
Sikerült lecserélnem a kernelt az oc-ra megy rendesen semmi gond.(megtaláltam ahogy írtad 1.8ghz max)

Köszönöm a segítséget,És jó romolást.

Üdv: Kuter

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#552) ömböly válasza bagyusz (#550) üzenetére


ömböly
csendes tag

a mostani GB re is tovább birja az aksija hogy 1500 és nem 1000 res ?
nekem 5.8van rajta és a kamera elég rosz nem valami jo csak akkor ha nagyon süt a nap csak akkor jò

Seres Mihály

(#553) HebokA válasza ömböly (#552) üzenetére


HebokA
csendes tag

ICS alatt azért rossz a kamera mert alapból szarul adták ki a ROM-ot
az eredeti ICS-ben is fos a kamera, sajna ezzel csak az Alcánál tudnának kezdeni valamit, de ők nem igazán sietnek vele...

(#554) bagyusz válasza ömböly (#552) üzenetére


bagyusz
őstag

Ugyan addig fogja bírni mint v0.9

Ahogy az előttem szóló is mondta, gyári ics kamera alapból pocsék, a v5.8a-ban sincs másképp, de elvileg a JRD team csinál hozzá egy patchet amit hamarosan megkapunk, de van egy olyan érzésem, hogy csak a vaku lesz javítva benne..

[ Szerkesztve ]

(#555) ung.mario válasza HebokA (#553) üzenetére


ung.mario
tag

Ez a közeli vakuzásra vonatkozik? Megvettem a telót, és ki sem próbáltam az eredeti rommal, szóval nem láttam a GB-s minőségét. A fókuszálás is hibás? Galaxy ace-nél pontosabban csinálta és nem kattogott.

(#556) bagyusz válasza ung.mario (#555) üzenetére


bagyusz
őstag

Szerintem igen, de majd elválik.

Igen a fókusz is rossz ics alatt.

Mélyvíz topikban van egy pár GB-s test kép.

(#557) moomoon03 válasza bagyusz (#556) üzenetére


moomoon03
újonc

is it possible to flash boot.img of H1n1 5.8a in H1n1 CM10?

(#558) Libidec válasza moomoon03 (#557) üzenetére


Libidec
csendes tag

No, that is separate.

(#559) B2man2


B2man2
aktív tag

Tudna vki segíteni abban, hogy mobilon mért nem tudok elérni egyetlen Logout, mobilarena, proharvare oldalt se?
Itt egy kép a hibaüzenetről.

Próbáltam Opera mini, Opera browser béta, Chrome, és beépített ics böngészővel.
H1n1 v5.5 van a telefonon.

B2man

[ Szerkesztve ]

(#560) bagyusz válasza B2man2 (#559) üzenetére


bagyusz
őstag

Egyik topikba is elég belinkel..

(#561) moomoon03


moomoon03
újonc

ahhh i can t wait for H1N1 CM10 with overcloked gpu lol!!!!!!!! :DD

(#562) emerzee


emerzee
aktív tag

Zenét hallgattam volna 5.8a-alatt... Akadozik. Sajnos váltanom kell... Asszem megy fel az 5.5... CM 10 alatt is ugyanez volt a gond. Remélem 5.5 alatt nem lesz ilyen gond...

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#563) mtm800


mtm800
senior tag

Üdv! cm cocktail4.1.2 alatt másnak is van olyan problémája, hogy néha nem reagál egyik ikon megnyomására sem a teló / ilyenkor hagyni kell kicsit és záróképernyő feloldás után megint jó.Hívás után szintén előfordul, hogy nem tudom lebontani , megfagy a kijelző/.A másik kérdésem ha recowery-ben inditom a telót / mentést szeretnék csinálni /akkor csak robot felkiáltó jellel. Akksit kivéve visszahelyezve kábeles kapcsolattal meg jó. Normális ez ot 995 esetében? :U telenoros gyári 4.0.4.-volt az alap rom.

[ Szerkesztve ]

(#564) Raklap# válasza mtm800 (#563) üzenetére


Raklap#
tag

Nálam nem voltak ilyen gondok a hívásnál sem cwm et flaseld fel a telefonra

(#565) mtm800 válasza Raklap# (#564) üzenetére


mtm800
senior tag

Recowery-ből install a zip állományt ,vagy terminál emulátorral?

(#566) Raklap# válasza mtm800 (#565) üzenetére


Raklap#
tag

Én fastboot tal raktam fel.

cwm 6 : [link]

cwm 5.4 : [link]

Újra indítod a telefont powergomb + hangerő gomb le vársz vele egy picit ha a telefon megakad az alcatel képnél akkor jó.
Kicsomagolod a cwm et usb kábel be majd flash.bat és kész a többi már egyértelmű.

(#567) badxgirl


badxgirl
aktív tag

Sziasztok.

Azt hiszem, eléggé megszivattam magam....Eddig a legújabb gyári ICS-t használtam a telón. Most felraktam a kezdő cikkben található CM10 romot a következő leírást követve, csak annyival kiegészítve, hogy reciverybe lépéskor mindenek előtt még lőttem egy backupot:

"-Felrakod az SD kártya gyökerébe a romot és a google gappset(nem tömöríted ki a zip filet)
-Letöltöd a CWM_6_20130305-t (a wifi mac cím visszaállítás csak ezzel a CWM-l működik, mással nem !!!)
-CWM indítása: teló kikapcsolt állapotában nyomod a hengerő le+bekapcs gombot az első rezzenésig, majd rákötöd pc-re és elindítod a már kitömörített CWM_6_20130305 mappán belül a "fastboot load.bat" filet.
-Telepítés előtt full wipe kell csinálni, de a system, system/app partíciókat sem árt formázni.
-CWM-ben "Install zip from sdcard" ->"choose zip from sdcard" menüben kiválasztod a romot
-gapps telepítés esetén is így jársz el."

Minden ment is szépen, használtam, de az akku idővel nem voltam elégedett, mert eddig az ics-vel 3-4 napot bírt, a cm10-el pedig csak 1-et....ma gondoltam semmi gáz, leírás elejét követve gépre dugva hangerő le+bekapcs, gépen fastboot load.bat indít, recovery bejön, backupból visszaállítás...ez végig is megy, CSAK: mikor végez a visszaállítással és rámegyek recoveryben hogy "reboot system now" akkor kidob egy szöveget aminek az a lényege, hogy bootoláskor vissza fogja flashelni a gyári recoveryt vagy valami ilyesmi...na és innenstől itt mindegy hogy "no"-t vagy "yes"-t választok, újraindulás után a telenor logónál megfagy az egész, onnan tovább semmi, nem indul....

és a nagy kérdés: hogy tudnám a backupból a régi gyári ics-met visszarakni? vagy ha már azt nem is tudom úgy a progikkal együtt, egy szűz tiszta módosítatlan gyári ics-t (lehetőleg a legújabbat) honnan és hogyan tudok rá visszacsempészni?

(#568) Kuter válasza badxgirl (#567) üzenetére


Kuter
senior tag

Szia. Szerintem ezt nem csináltad meg a vissza rakás előtt a recoveryben.

wipe data/factory reset -> törli a data partíciót, tehát minden programunkat, beállításunkat
wipe cache partition -> törli a cache-t

Ha ez meg van akkor jöhet a restore.

Üdv: Kuter.

ui: majd írj mire mentél.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#569) Raklap# válasza badxgirl (#567) üzenetére


Raklap#
tag

cwm 5.4 el csináld meg ezeket

-wipe data/factory reset
-wipe cace partition
-mounts and storage
-format /system
-format /custpack
-format /data
-format /cache
-advanced
-wipe dalvic cache
-wipe battery stats

majd útána

-backup and restore

válaszd ki a mentésedet

(#570) badxgirl válasza Kuter (#568) üzenetére


badxgirl
aktív tag

De megcsináltam mindkettőt, és mégsem akarja az igazságot :(

(#571) badxgirl válasza Raklap# (#569) üzenetére


badxgirl
aktív tag

és cwm 5.4-et honnan szedek? Mert nekem most valami 6.xx van, a telefon meg éppen kuka állapotban, géppel jól együttműködik, de önálló életre képtelen....

(#572) Raklap# válasza badxgirl (#571) üzenetére


Raklap#
tag

[link]

amúgy meg kb 2 hozzászólás ezelőtt linkeltem be a 6 ost meg az 5.4 est is

nézd vissza
amúgy mivel csináltad a bacup ot mert azzal kéne vissza tenned

[ Szerkesztve ]

(#573) badxgirl válasza Raklap# (#572) üzenetére


badxgirl
aktív tag

Köszönöm, megpróbálom, remélem jó lesz...

(#574) badxgirl


badxgirl
aktív tag

5.4-es cwm-ben az utasításokat követve restore-nél ez van:

Checking MD5 sums...
Erasing boot before restore...
Restoring boot image...
Restoring system...
Error while restoring /system!

Ami még feltűnt, hogy még előtte format/cache parancsre is dob valami hibát...

formatting cache...
Done.
E: unknown volume for path [/sd-ext]
Dalvik cache wiped

itt nekem az E: kezdetű sor nem szimpi....

(#575) Raklap# válasza badxgirl (#574) üzenetére


Raklap#
tag

az nem hiba : E: unknown volume for path [/sd-ext]

ez gondolom valami progi val csináltál leválasztást swapnak vagy zramnak nálam is van ez pimp my romtól még a régi aromas tweakből
próbáld felrakni h1n1 5.8 at

[ Szerkesztve ]

(#576) Raklap# válasza badxgirl (#574) üzenetére


Raklap#
tag

Csak ezt jelzi hogy nincs ext partició az SD-n.

(#577) mtm800 válasza Raklap# (#566) üzenetére


mtm800
senior tag

Üdv! Így csináltam eredetileg is , majd újraindítottam. Felállt a rendszer , utána megpróbáltam . Kikapcsolás -újraintitás- recowery módban ...eredmény robi felkiáltójellel !!!! Mi lehet a gond? EDDIG SE A NEXUSON SE AZ S3-ON nem tapasztaltam ilyent. Nem értem egyszerűen. :W. Újfent csak pc-ről van recowery.

[ Szerkesztve ]

(#578) B2man2


B2man2
aktív tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy a gyári Hírek és Időjárás app-nál, ha meg szeretném nézni az időjárás részleteket ( városnév mellett az i betűre rábökve) az óránkénti hőmérséklet/csapadék kijelzés helyett kényszerített bezárással kilép. Ilyet utoljára a hibás ICS-sel produkált. Most H1N1 v5.5 van fent.
Alkalmazás adattörlés, gyorsítótár ürítés megvolt, de semmi változás. Mi okozhatja, és hogy javítható?

B2man

(#579) Raklap# válasza mtm800 (#577) üzenetére


Raklap#
tag

nem tudom nálatok miért nem jó nálam minden műkszik szóval passz max. a machfixes h1n1 es cwm el próbáljátok ki

(#580) Termi92 válasza mtm800 (#577) üzenetére


Termi92
tag

Ha a bat-al indítod ami a zip-ben van a cwm mellett akkor nem flasheli fel a recovery-t... azért kapsz döglött robit mert nincs recovrey, az a bat csak bootolja recovery-be... más parancsot kell adb-be adni hogy fel is flashelje telefonra, ne csak bootoljon...

(#581) fantnhu1


fantnhu1
csendes tag

CM10-nél sajnos a kamera videó módban iszonyatosan vacakul vesz fel. Felvétel közben nincs semmi gond, de a felvétel élvezhetetlenül akad. Előfordult már, hogy egy fél perces videóm 7-8 képkockából állt.
Nem mindig jelentkezik, de ha használom a zoom-ot, akkor szinte egészen biztosan. Nálatok is hasonló?

Egyedi weblap és webáruház fejlesztés cégeknek, vállalkozásoknak a legújabb webes technológiákkal

(#582) mtm800 válasza Termi92 (#580) üzenetére


mtm800
senior tag

Üdv! Akkor hogyan kell? van valami módszer? Priviben jó lenne,Köszi

[ Szerkesztve ]

(#583) csybe4


csybe4
csendes tag

sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni,felraktam a GB H1N1v1.0,és nem látja ill.ismeri fel az sd kártyámat,mit tudnék csinálni?!
köszönöm előre is a válaszokat!!!
Amúgy nagyon jó ez a ROM,Köszönöm!!!

(#584) bagyusz válasza csybe4 (#583) üzenetére


bagyusz
őstag

Rossz bootloadert választottál. Gondlom frissítettél hivatalosan ics-re, akkor az ics-bootloadert kell választani telepítéskor.

[ Szerkesztve ]

(#585) csybe4 válasza bagyusz (#584) üzenetére


csybe4
csendes tag

Köszönöm! megpróbálom!!!

(#586) csybe4 válasza csybe4 (#585) üzenetére


csybe4
csendes tag

Sikerült Köszönöm,az volt a baj!!! :))

(#587) lewyy87


lewyy87
csendes tag

Hali, szerettem volna kipróbálni a ICS H1N1 5.8a (2013.03.23 stabil), eddig az 5.4 volt fent. letöröltem mindnt, felküldtem a cuccost, a telepítés szépen lefutott Finished... felirat megvolt, nextre kattolva visszadom a recovery menüjére. itt újra indítom a telefont és bejön a telenor logó és itt el is akad, semmit nem csinál. Ilyenkor mi a teendő? előre is köszi!

(#588) lewyy87


lewyy87
csendes tag

Ha minden igaz sikerült megoldani, a gpu beálltást alapra tettem telepítésnél, gy tovább enged.

(#589) Kovbob válasza lewyy87 (#588) üzenetére


Kovbob
senior tag

Valószínű neked se bírja a gpu tuningot, azért nem bootolt be oc-val.

(#590) Kovbob


Kovbob
senior tag

Bagyusz következő frissítés kb mikorra várható?

[ Szerkesztve ]

(#591) bagyusz válasza Kovbob (#590) üzenetére


bagyusz
őstag

ICS/GB romokból már nem lesz több frissítés.

(#592) sztal válasza bagyusz (#591) üzenetére


sztal
csendes tag

Szóval akkor MIUI meg CM10.x frissítés várható legközelebbre?
és ha ugye a drága Alcatel majd kiad valami javított ICS-t esetleg valami kamera javítást az se lesz?

[ Szerkesztve ]

(#593) bagyusz válasza sztal (#592) üzenetére


bagyusz
őstag

Inkább csak cm10.

Ha majd kiadják akkor csinálok egy patchet.

[ Szerkesztve ]

(#594) Kovbob válasza bagyusz (#593) üzenetére


Kovbob
senior tag

A GB és ICS romok mán amúgy is jól működnek, kivéve hogy az új ICS-nél csak egyszer játssza le a csengőhangokat. (Azért ha azt kijavítanád megköszönném). De a CM10 frissítést már várom.

(#595) sztal válasza bagyusz (#593) üzenetére


sztal
csendes tag

Az jóó :D bár én CM10-et használok csak halottam hogy elvileg kiadott valami javított kiadást az ICS-ből tehát valami frissebb ICS-t az Alcatel csak rá egy napra vissza is vonta mert annyi minden xar volt benne ... Szóval GG Franciák :D de nem baj ezért vagy nekünk te bagyusz :P
bár a kamerát igazán megcsinálhatná az Alcatel mert förtelmes néha de mind1. :D türelem normális kamerát teremt :D

(#596) ricsi8800gt válasza bagyusz (#591) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Nagyon jo lett a v5.8a Rom.Most már 3hete fut szépen az Ot-n Aksi 3napot el megy és lefagyás vagy akármi nem jött elö.
Cpu 1.6Ghz fut
AnTuTu-n:5830p.
Az aksi még ugy is el megy majd 3napot hogy zenét halgatok meloba vele..Szépen zökkenö mentessen megy a Rom. :C

[ Szerkesztve ]

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#597) ung.mario válasza Kovbob (#589) üzenetére


ung.mario
tag

Valamit változtattak rajta azért. 2db 995-ös van a családban. A régebbinek porosodik az első kamerája, kicsit recseg az első hangszóró és a hdmi felöl erősebben világít be. Ezeket az újnál már javították (hdmi bevilágítás minimális). Ezen kívül az antutuban a gpu 500 pontal többet kap az új készülék esetében(Friss 5.3-as telepítéssel mindkettőn).

(#598) Kovbob válasza ung.mario (#597) üzenetére


Kovbob
senior tag

Az antutu amúgy se mindig ugyan azt méri. Nekem volt hogy egyszer 5300-at mért kevésnek tartottam lemértem újra és 5600-at kapott, de volt mán hogy 5800-at is kapott (már nem maga a GPU hanem összesen). Szóval az lehet mérési hiba is. Ezzel nem azt mondom hogy nem változtathattak rajta, mert lehet hogy igen.

(#599) lewyy87


lewyy87
csendes tag

Hali. olyan problémám lenne, van egy régi zte, van az új zte blade3 és van egy Alcatel ot995 is. Bent a cégnél van kiterjesztett wifi jel, amihez megvan minden adatom, a két Zte szépen kapcsolódik de az Alcatel ugyan azokkal a beállításokkal nem akar. egtalálja a jelet de semmi. Viszont az itthoni netemre felkapcsolódik, tehát biztos nem a wifije a szar.
A két ZTE gyári rendszerrel fut, először az alcatelt is azzal próbáltam ki de gyárilag se kapcsolódott, azóta feltettem 4-5 rendszert, jelenleg az 5.8as van fent de egyiknél se akarja az igazat.

Valakinek lenne erre valami ötlete mi miatt lehet ez?
Cégnél több telefonnal is kipróbáltuk, egy iPhone járt még így, tablettpctől kezdve 2.3.6os gyári androidos telefontól 4.0.4ig mindennel próbáltuk de csak én szívok :(

(#600) bagyusz válasza lewyy87 (#599) üzenetére


bagyusz
őstag

Konkrétan milyen wifi beállítások kellenek a másik hálózatra?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.