Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) ricsi8800gt válasza pirey (#3250) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

:K

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#3252) pirey válasza ricsi8800gt (#3251) üzenetére


pirey
tag

Ajánlom bagyusz h1n1 gb-jét :D

(#3253) ricsi8800gt válasza pirey (#3252) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

:R

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#3254) tothjozsi96 válasza pirey (#3252) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Ez tök jó, nekem is ez volt a bajom.

Fel is raktam egyszer ezt a bagyusz ROM-ot, először ment.
Majd pár hónap múlva lecseréltem.
Nem sokkal később vissza raktam, és amikor feltelepült akkor jött volna a nyelv kiválasztás, és ott össze esett az egész kép.

De lehet hogy hibás a telefonom, amúgy.
Egy hatalmas gyakori hibája van a telefonomnak.

Most a 4.0.4 van rajta, ja és Telenor-os.
Az a baj hogyha felfrissítem a YouTube-ot, akkor egyszerűen ha videót nézek és be akarom zárni akkor kifagy az egész telefon.

Másnál nem jelentkezett még ez a probléma?
Azt hittem hogy YouTube hiba lesz így eleinte.

Körbe néztem, havernak van egy sokkal gyengébb Xperia Tipo-ja, és azon ráadásul Kit Kat van, és ott nem fagyott ki ha jól emlékszem soha sem.

(#3255) pirey válasza tothjozsi96 (#3254) üzenetére


pirey
tag

Hmm én nem küszködöm ilyen hibával.
Én csak a gyártásihibámmal xDDD elvileg másik wifi chip van a telómban ._. Vagy mi a szösz. Szervízben ezt mondták xDD ezért minden romolásnál wifi driverrel kell szórakoznom....

Am próbáld ki a cm11-t (bagyusz) vagy a Paranoid 4.6-t (namerke) :D

(#3256) tothjozsi96 válasza pirey (#3255) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Próbáltam én már mindent, a legújabb KitKat-nél szerintem nem jobbak ezek amiket leírtál.

Mindig kifagy, de érdekes hogy az a régi fajta YouTube nem fagy ki soha.
Már öcsémé a telefon, a régi YouTube-ot használja és azóta egyszer sem fagyott ki.

És mindig lefagy az egész telefon, össze csúszik a kép is, és ugyan így van bagyusz GB-jénél is.
:))

(#3257) pirey válasza tothjozsi96 (#3256) üzenetére


pirey
tag

Na ez számomra nagyon furi :/

(#3258) Dimitry001


Dimitry001
csendes tag

Sziasztok!!
Abban kérném a segítségeteket, hogy az én telefonomra (ot995) feltettem a H1N1 V1.0 2.3.6-os rendszert. Nekem nagyon tetszik a gyorsasága és a stabilitása miatt, DE a hibája az volt, hogy nem tudtam letölteni a play áruházból, pedig bejelentkeztem elfogatta stb. Utána újból feltettem akkor már engedett letölteni de nem érik el az alkalmazások így nem tudnak megfelelően működni az alkalmazásaim :/ (A Google Play szolgáltatásokat amelyre egyes alkalmazások támaszkodnak, nem támogatja az eszköz. Segítségért forduljon az eszköz szolgáltatójához.) Ezt írja... tudtok ebben segíteni?
segítségetek előre köszönöm :)

(#3259) soos92 válasza Dimitry001 (#3258) üzenetére


soos92
csendes tag

nálam is volt ilyen problem
de nekem ezzel sikerült megoldani
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.play.games
azóta azt használom én is a h1n1 2.3.6-ot

(#3260) Eldenisa


Eldenisa
csendes tag

Ha csak gps-ként akarnám hasznánli az OT995-et, (sygic gps-el ahhoz nemkell net csak gps jel) melyik romot ajánlanátok?

(#3261) Danke DJ


Danke DJ
csendes tag

Sziasztok!
KitKat 4.4.4-et tettem fel, és nekem is szintén az a gondom, hogy nem tudom felcsatlakoztatni a memóriakártyát. Letöröltem az OTA-t, úgyse, visszaraktam, úgy sem ment. Hibakereső módban látja.
Na de... Feltenném én rá a 4.2-t, de nem tudom, mert nem tudok recovery módba kapcsolni sem, ugyanis úgy sem látja a telefont a gép... Úgyhogy meg vagyok lőve. Kérlek segítsetek!

Go hard ... Or go home ...

(#3262) soos92 válasza Danke DJ (#3261) üzenetére


soos92
csendes tag

nem látja a telefont egyáltalán a gép vagy látja és nem ismeri fel?

[ Szerkesztve ]

(#3263) trebrona válasza Danke DJ (#3261) üzenetére


trebrona
nagyúr

5. pont

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3264) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Sziasztok.Fel tettem a telcsimre a miui_cocktail_3.12.13_4.1_20131214-Romot és az lenne a kérdésem hogy az ikonokat hog ylehet elpuculni a képernyöröl?csak mert nem engedi szerkezteni.Mit kell engedélyezni neki?.

ricsi

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#3265) ricsi8800gt válasza ricsi8800gt (#3264) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

?

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#3266) trebrona válasza ricsi8800gt (#3265) üzenetére


trebrona
nagyúr

Húzd őket egymásra, és mappában lesznek. Mivel nincs app drawer, ezért minden a főképernyőn van.
Másik opció új launcher telepítése.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3267) ricsi8800gt válasza trebrona (#3266) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

:R

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#3268) Borosz


Borosz
senior tag

CM11-nek van egyéb hibája? A CM10-el egy napot bír az akku. :O A gyári ICS-el kettőt...

(#3269) Borosz válasza ricsi8800gt (#3265) üzenetére


Borosz
senior tag

Neked jól "csusszan" MIUI-val a képernyő vertikálisan? Nekem a MIUI4-el használhatatlan volt. Mindig megakadt. A MIUI5 már nem annyira, de felettébb idegesítő tudott lenni így leszedtem.

(#3270) ricsi8800gt válasza Borosz (#3269) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Szintén,Ment is vissza a H1N1

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#3271) Flind válasza Borosz (#3268) üzenetére


Flind
senior tag

Nekem CM11-en használattól függ, de a 2 nap is kijön sokszor.

(#3272) Borosz válasza ricsi8800gt (#3270) üzenetére


Borosz
senior tag

:( Azzal akku gondok nem voltak?

(#3273) Borosz válasza Flind (#3271) üzenetére


Borosz
senior tag

Ez a lényeg, hogy kihozható belőle. És persze gondolom 1,4GHz-en. Mert ugye elmegy ez 1,6-on is szaporán. :)

(#3274) ricsi8800gt válasza Borosz (#3272) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Azzal nem voltak aku gondok.Szinte az Összes bagyusz romot kiproszáltam és a H1N1 v5.8a kezeli a legjobban az aksit.2napig vigan el megy

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#3275) Flind válasza Borosz (#3273) üzenetére


Flind
senior tag

1,6GHz nálam a max órajel. Bár sokat nem számít szvsz.

(#3276) Borosz válasza ricsi8800gt (#3274) üzenetére


Borosz
senior tag

Akkor tehetem fel. Ez megnyugtató.
Még valami: az miért lehet, hogy a kamera mindig homályos képeket készít? Volt pár ROM már a telón, de mindegyikkel ez volt. Lehet azt cserélni vagy ilyesmi?

(#3277) Flind válasza Borosz (#3276) üzenetére


Flind
senior tag

Hardveres. Rossz minőségű a lencse. Persze mondjuk H1N1 5.8-al még jobbakat csinál mint CM11-el, de nincs akkora különbség. Jó képeket semmilyen ROM-mal nem lehet csinálni ezen a telefonon.

(#3278) ricsi8800gt válasza Borosz (#3276) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Proszáld ki a Camera Mx progit.Èn azt használom És elég jo kèpeket csinál vele.De lehet lencse baj van.

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#3279) Borosz


Borosz
senior tag

Hm... lehet valamit nem jól tudok, de nem a cm-11-20140811-UNOFFICIAL-H1N1-cocktail.zip a legfrissebb?
Mert ha igen, akkor ez nekem nagyon nem jó rendszer. Valamiért lassabb, mint a CM10-es és ezen nem is lehet a procit húzni. Meg úgy akadozik az egész. SD kártyát nem is látja a gép. Ez nem az a bizonyos 5.8..?

(#3280) Milestone2 válasza Borosz (#3279) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Itt a ROM-lista...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#3281) Borosz válasza Milestone2 (#3280) üzenetére


Borosz
senior tag

Köszönöm.
Most megint CM10 van a készüléken, ami marha gyors és nagyon stabil. Kivéve, hogy az óra (x119) és a naptár tárolása (x98) alkalmazások nem engedik deepsleep-be a rendszert. Ezért aztán jön a drain battery. Szerintem...
42,8%-át az eltelt időnek 245Mhz-en töltötte és ez az érték folyamatosan nő. :o

[ Szerkesztve ]

(#3282) Borosz


Borosz
senior tag

Nem tudom releváns-e még a "megoldási metódus" bárkinek is, mivel elég kihalt a topik lévén, hogy nem mai darab ez a készülék, de azért leírom. :)
Telenoros OT995-ről van szó. Kipróbáltam rajta vagy ötféle ROM-ot. A MIUI4-5-nek akadt a kezdőképernyője, CM10-11-nek akku drain gondjai voltak. Az óra és a naptár nem engedte deep sleep módba a készüléket és gyorsan merült. CPU spy megmondta, mennyi időt töltött DS módban és a WakeLock Detector azt is megmondta melyik alkalmazás okozta a problémát.
Végül tegnap feltettem a bagyusz-féle H1N1 5.8a ROM-ot. Ma reggelre 90%-ra esett az akkuszint előző nap esti 20:00 órai teljes feltöltés után - repülő módban.
A legtöbb időt deepsleep módban töltötte a telefon. Egyelőre bizakodó vagyok.
Ez a ROM tényleg gyors, egyszerű. Semmi felesleges dolog nincs benne és stabil. Eddig. :D

(#3283) Flind válasza Borosz (#3282) üzenetére


Flind
senior tag

10%-ot esett este? Repülő módban?!
Nekem CM11-el és Paranoiddal is 1%-ot esik este, repülő módban 0-át. Az akksi kicsit több mint egy éves, eredeti.
H1N1 v5.8-nál én a RAM használaton lepődtem meg, így még soha nem láttam (bőven 100MB alatt a használt).. :D Nagyon stabil, de nekem kell a friss rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#3284) Borosz válasza Flind (#3283) üzenetére


Borosz
senior tag

Előtte volt nyomkodva azért... Ezért esett annyit szerintem. Továbbá frissen flash-elt volt így lehettek fals adatok. Tény, hogy nagyon stabil és bár koros ez a ROM, nem cserélnék KitKat-re.

(#3285) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Sziasztok.
Oylan kérdésem lenne hogy vissza tettem a Gyári T-s Romot GB és a Hátoldali kamera nem mükszik vele csak az elölapi müödik.
Ez mitöl lehet?
Esetleg valaki Backup mentést nem tud adni ?
Innen szedtem le a v616-ost
[link]

[ Szerkesztve ]

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#3286) zsoika


zsoika
addikt

Sziasztok! Segítségetekre lenne szükségem!! Most örököltem az asszonytól az első okostelómat (ot-995 :DDD ) amihez nem értek. ROM -ot szeretnék rajta cserélni mivel alapból sok memóriát és cpu-t fogyaszt illetve 1nap alatt lemerül, facebook, wiber, böngésző progikat kényszerített bezárással azonnal kidobja és a kamerával sincs kapcsolat...tehát sok sebből vérzik szegényke. Szeretnék rá egy stabil rendszert rakni és ne legyen tele a gyári felesleges dolgokkal, így custom ROM-ban gondolkodok. Olvasgatva az alapokat és a topikot bagyusz-féle H1N1 5.8a ROM-ban gondolkodok. A telefonomon 4.0.4 változat van 3.0.8-perf-00002-gb99be5f jenkins@int2 #1 kernel változat ami fogalmam sincs mit jelent illetve hogy ez gyári vagy már 2.3.6 ról újratelepített(használtan vettük 1,5 éve). Kérdésem lenne még hogy mi az a MIUI, CyanogenMod, GAPPS , kell ezek közül nekem v.melyik? A ROM cseréhez ki kell venni a SIM kártyát? Bocsánat az amatőr kérdések miatt ha esetleg bántana v.kit!

[ Szerkesztve ]

(#3287) zsoika


zsoika
addikt

Bocsánat a duplázásért de a "ALCATEL OT-995 főzött (custom) rom telepítés lépésről-lépésre abszolút kezdőknek" blogon linkelt szoftverek tiltott oldalon vannak, erre kikapcsoltam a vírusirtót....be is kaptam 15 db-ot belőle és újraindult a gép, így nem tudtam szerkeszteni az előző hozzászólásomat.
Tudnátok olyan oldalakat linkelni amik nem fertőzöttek? Köszi
Közben a már lejött progikat telepítem "A(z) MyPC Backup hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségért elnézését kérjük." üzenet jött....jól kezdődik :O

(#3288) zsoika válasza zsoika (#3287) üzenetére


zsoika
addikt

A vírusok ki írtása után gond nélkül feltelepítettem mind a 2 drivert a gépre és végül is a legújabb Bagyusz féle CM11+Gapps-t raktam rá. Kicsit fura a 4.4.2 és a cynogen mod, de majd megszokom vagy most már felbátorodva rakhatok rá másikat. Sok változás nincs az android futásában, ez is zabálja az akkut illetve alapból 75% RAM ot használ, wiber kényszerített bezárása stb...

[ Szerkesztve ]

(#3289) Borosz válasza zsoika (#3288) üzenetére


Borosz
senior tag

Én továbbra is a H1N1 5.8a verziót javaslom. CWM 6-al kell feltenni. Az a legbugtalanabb és az akku is remekül bírja. 1,8GHz-ig is fel lehet nyomni a procit és úgy is stabil a rendszer. Ha nincs semmi widget a képernyőn, még kellően akadásmentes is a működés. :)

(#3290) zsoika válasza Borosz (#3289) üzenetére


zsoika
addikt

Szia! Igen legelőször azt tettem fel és egyből rátoltam a CM11hez járó Gapps-t amivel természetesen összeakadt (felkiáltójeles kis android figura). Ez adódott a hozzá nem értésemből mivel nem válaszolt senki a kérdésemre. hogy mire is jó és kell e nekem a gapps ill.miui stb. ......no mindegy így tök egyedül is rájöttem hogy a Gapps a Cm11hez van így újraraktam. Egyenlőre nincs kedvem visszatenni a H1N1-et bár olvastam , hogy az a leginkább ajánlott. A drivereket fenthagytam a gépen és a H1N1-et a sd-n. Rendelek egy új akkumulátort az ebay-en mert szerintem már nem árt. Köszönöm a segítségedet!

(#3291) Mayweather


Mayweather
tag

Feltelepítettem a GB H1N1v1.0-át. Nagyon gyors és jó is. Viszont ahogy alvómódba lép a telo utána már valahogy fura szineket produkál. Pl a kék az narancs vagy inkább sárgás lesz, a sárga pedig lilás színű stb.
Mi lehet a gond?

(#3292) Mayweather


Mayweather
tag

Feltelepítettem a GB H1N1v1.0-át. Nagyon gyors és jó is. Viszont ahogy alvómódba lép a telo utána már valahogy fura szineket produkál. Pl a kék az narancs vagy inkább sárgás lesz, a sárga pedig lilás színű stb.
Mi lehet a gond?

(#3293) kormányka


kormányka
csendes tag

Üdv! Eddig csak csendes megfigyelője voltam a topiknak, de most szeretném megköszönni bagyusznak a rengeteg munkát, amit ebbe a telefonba fektetett (konkrétan használhatóvá tette :D). Sőt ha belegondolok, hogy KitKat futott rajta mikor eladtam... Félelmetes :D

Szóval minden elismerésem a tiéd, Mester! Az én szememben egy ikonikus hős vagy :D
További jó munkát kívánok az SP-hez! :)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact

(#3294) Mayweather


Mayweather
tag

Sziasztok.
Mitől nem működik egyik cyanogenmod-on sem a viber?

(#3295) zsoika válasza Mayweather (#3294) üzenetére


zsoika
addikt

Igen, ez engem is érdekelne?

(#3296) bagyulus válasza zsoika (#3295) üzenetére


bagyulus
tag

5.0.2.12-es az utolsó ami még működik rajta.

(#3297) Mayweather válasza bagyulus (#3296) üzenetére


Mayweather
tag

Köszi a választ.. kipróbálom

(#3298) zsoika válasza bagyulus (#3296) üzenetére


zsoika
addikt

Köszi! Én is!

(#3299) Mayweather


Mayweather
tag

ééés tényleg jó.. működik az 5.0.2.12 viber :)

(#3300) soos92


soos92
csendes tag

nem tudja valaki hogy lesz bagyusz féle lollipop ot995-re?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.