Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) Milestone2 válasza kocsij (#2600) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Na most ez így kicsit kevés.

Clean telepítés vagy frissítés volt?

Melyik GAPPS csomaggal?

Minden wipe megvolt-e?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2602) kocsij


kocsij
tag

Úgynéz ki a hiba elhárult, legalábbis nem írta ki azóta a hibát. Viszont egy valami furcsa, minden cache ürités megvolt és frissitettem a cm-t és a gappsot is felraktam ami a cm mellé van rakva és a telefonon csak 200 mega tárhely maradt. Ennek mi lehet az oka? Az elöző cm-t nem töröltem hanem csak rá frissitettem a mostanit.

Galaxy S23 Ultra

(#2603) kocsij


kocsij
tag

google+ és google kereső kapásból 100 mega helyet foglal. ezeket lehet törölni vagy nem ajánlatos?

Galaxy S23 Ultra

(#2604) Milestone2 válasza kocsij (#2603) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Simán le lehet, ha nem használod.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2605) kocsij válasza Milestone2 (#2604) üzenetére


kocsij
tag

Rendben. Már csak egy kérdés mivel tudom ezeket törölni? Mert az alkalmazásokba csak a frissitést lehet törölni és a gyárira akarja lecserélni.

Galaxy S23 Ultra

(#2606) Milestone2 válasza kocsij (#2605) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Először letörlöd a frissítéseket, majd letiltod a gyárit. Ez az egyik lehetőség. Nézd meg ez változtat-e a megabájtjaidon?

A másiknál már telepítened kell valami root turkáló programot, megadni neki a jogosultságot Superuserben és törölni a systemből a kívánt programokat, de ezzel már óvatosan!.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2607) kocsij válasza Milestone2 (#2606) üzenetére


kocsij
tag

Köszi, ez a letiltás bevált rögtön 300 mega lett a szabad helyem

Galaxy S23 Ultra

(#2608) Milestone2 válasza kocsij (#2607) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ugyan ez érvényes még jó pár programra, csak biztos kell benne lenned, hogy attól, amiért Te nem használod, a telefonodnak még szüksége lehet rá. Tehát, csak amiben biztos vagy! Vagy kérdezz. De, ha visszakeresel, párszor leírták már a biztonságosan letiltható rendszer-appok listáját! Végül is a letiltásban ez a jó, hogy kísérletezgethetsz, ha beáll a CRACH újra engedélyezed. Bár előfordulhat olyan is, hogy olyat tiltasz le, ami miatt már többé nem tudsz belépni a Settingsbe, úgyhogy tényleg csak vigyázva!!!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2609) DarknessHope válasza koko971 (#2553) üzenetére


DarknessHope
senior tag

+1 :) én is használnám az OTG-t meg rákötve pendriveként de ez nem megy... addig is az AIR-Droid legtöbbször jó... de ha nics wifi nem tudom megy e kábelről vagy ilyesmi.

plusz én a BT ikont hadesetnél nagyon szeretném ha lenne külön csatlakoztatott jelzés. lásd korábbi HSZ-em

amúgy rövidesen én is felteszem ezt az újabbat hátha tudok még néhány tapasztalattal élni :)

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#2610) Szergej07


Szergej07
csendes tag

[link]

Sziasztok!

cm11-et probálnám feltenenni de nem sikerül sehogy. Vagy elsőnek inkább kezdjem cm10.1 -el?
rootolnám de ott kiirja hogy? (kép csatolva) azt most telepítenem kellene?
Az OT 995 elött egy ZTE SKATE telóm volt de ennyit nem szivtam vele.

Köszönöm elöre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#2611) Milestone2 válasza Szergej07 (#2610) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem kell rootolni!
Olvasd el a nevem alatti blog OT995 részét!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2612) Szergej07 válasza Milestone2 (#2611) üzenetére


Szergej07
csendes tag

Köszi nekilátok

(#2613) Szergej07


Szergej07
csendes tag

GAPPS csomagot cm11 telepitése után rögtön rakjam fel vagy ráér?

[ Szerkesztve ]

(#2614) Szergej07


Szergej07
csendes tag

Sikerült minden. Hálás köszönet a le írásért és a ROM-ért.

(#2615) Milestone2 válasza Szergej07 (#2614) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A ROMért Bagyusznak!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2616) bundyrem


bundyrem
csendes tag

Miui is lessz hamarosan?

(#2617) Milestone2 válasza bundyrem (#2616) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem bizos, hogy ilyen hamarosan...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2618) kocsij


kocsij
tag

Egyet nem értek. Ma néztem az Alcatel POP C7 telót és feltünt hogy 1 giga ram van benne és ebből 960 megát fel lehet használni tehát ott az androidnak nem kell csak 60 mega ram. Akkor az OT-995-nél az 512-ből miért nem annyit vesz el? 450 mega ramnak kéne szabadnak lenni, ehhez képest van 200 mega körül ha üres a rendszer.

Galaxy S23 Ultra

(#2619) kgymac válasza kocsij (#2618) üzenetére


kgymac
őstag

Szia,
Alapból 512MB RAM van a C7-ben, bár van 1GB-s modell is. De kizárt, hogy csak 60MB-t foglaljon a rendszer és 960MB szabad RAM maradjon. Tárhely az 1GB, nem RAM. 4GB EMMC van benne, ebből 1GB lehet a belső tárhely + 2GB belső SD. [link], MT6582M soc-cal, 4.2.2 droid. 1GB RAM esetén kb. 550MB szabad ram marad a 6582-es soc esetén.

[ Szerkesztve ]

(#2620) kocsij válasza kgymac (#2619) üzenetére


kocsij
tag

Pedig ez úgy van ahogy írtam, saját szememmel láttam ugyanis tegnap a munkatársam a vodánál vette meg és direkt megnéztem hogy mennyi ram van benne és a voda 1 giga ramosat adja és valóban 60 megát foglalt csak el neki, ha nem láttam volna akkor nem mondanám. Ezen csodálkoztam én is hogy azon még a 4.2.2 JB van rajta és alig foglal memoriát.

Galaxy S23 Ultra

(#2621) kgymac válasza kocsij (#2620) üzenetére


kgymac
őstag

Beállítások/alkalmazások/futó-n kéne nézni. A beállítások kb. 20-60MB (nálam [thl w8] most éppen 55MB), gugli play (és tsai) 30MB, címtár 35MB, billentyűzet 14MB, stb. Plusz a hw elemek foglalásai (mint az alca995-nél), meg sem jelennek a listán. 4.2 droid minimum 300MB-t foglal 4 magos mtk-nál.

(#2622) Szpity


Szpity
csendes tag

Sziasztok :) Tudnátok nekem segíteni? Hogyan tudom visszamenőlegesen hivatalos úton frissíteni ICS-re a telefont? Most a H1n1 5.8 van fenn, de én anno még nem hivatalosan tettem fel Ics-t, viszont most szeretném feltenni az új 11es Cyanogen Modot, viszont olvasom, hogy csak akkor működik normálisan ha hivatalosan volt frissítve. Erről nem nagyon találtam leírást. Előre is köszönöm a segítséget!

(#2623) Milestone2 válasza Szpity (#2622) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Lehet tévedek, de úgy tudom az utolsó 3 CM11 bootloader független...majd megerősít, vagy ellentmond valaki.

A másik kérdés meg szerintem utólag nem megoldható...de majd még biztos hozzászólnak...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2624) soos92 válasza Milestone2 (#2623) üzenetére


soos92
csendes tag

pedig megoltható
2hete a haveromnak is így csináltam meg h1n1 5.8-ot lecseréltem a eredeti backupolt 2.3-ra és frissítettem és voálá ics bootloader van rajta ő is pont e miatt rakatta velem ujra az uj cm miatt
és eddig rendesen megy neki a teló

[ Szerkesztve ]

(#2625) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Heló!
valakinek megvan a root.zip?
Kéne!
Köszönöm előre is!
Üdv. tothjozsi96!

(#2626) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Közben meg lett, bocsi!!!

(#2627) Milestone2 válasza soos92 (#2624) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Leírtad a kulcsmondatot, ha jól értem, amit írtál.
Azért tudtad megcsinálni, mert megvolt az eredeti GB BACKUP-ja.
Akinek nincs meg, az máséval nem fogja tudni megcsinálni.
Ha jól emlékszem és nem tévedek erről elég hosszú diskurzus folyt annak idején.
Ahogy már írtam, ha nem is itt de az XDA-n többen visszajelezték, hogy az utolsó 3 CM11 BL független, úgyhogy emiatt felesleges volt.
De abban részben igazad van, hogy megoldható a hivatalos ICS frissítés, de úgy gondolom ahhoz saját 2.3 mentés kell...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2628) Wolf750 válasza Szpity (#2622) üzenetére


Wolf750
csendes tag

Szia !

Itt olvasgass egy kicsit.
http://mobilarena.hu/tema/alcatel_one_touch_995_melyviz/hsz_1-50.html

Ha nem akarsz olvasgatni akkor innen :

https://drive.google.com/folderview?id=0B9EimMqA-DAhcGNxeUlGaHZwQkE&usp=sharing&tid=0B9EimMqA-DAhdEhlYXRSbV9UeEU

letöltheted a gyári GB romokat, sajnos végig kell próbálgatni mindegyiket ,ha nem tudod ,hogy mi volt az eredeti verzió.

Időigényes ,de nekem innen sikerült visszatolnom a gyári GB-t amit aztán simán frissített a telefon.

(#2629) mailo5


mailo5
újonc

Az legújjabb cm11nél ez a frissített cm forrás mit takar? Hol tudok utána nézni? És mikorra várható a következő frissítés?

(#2630) kgymac válasza mailo5 (#2629) üzenetére


kgymac
őstag

A legjobb barátod első találata, ott le vanírva minden.

(#2631) Milestone2 válasza kgymac (#2630) üzenetére


Milestone2
nagyúr

+1

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2632) soos92 válasza Milestone2 (#2627) üzenetére


soos92
csendes tag

nem muszály a saját mentés
meg kérdeztem a havert ő is elhagyta a sajátját backupját
szóval ő itt fórumozott a logout-on és ki volt linkelve egy ot995 GB-s backup és én azt raktam vissza neki és ugy updateltem ics-re
az eredetit ugy értem hogy nem főzöt rom csak rosszul fejeztem ki magam vagy is gyári backup

[ Szerkesztve ]

(#2633) Milestone2 válasza soos92 (#2632) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Rendben.
Nem biztosra írtam.
Csak hogy én úgy gondolom.
De ezek szerint rosszul emlékeztem.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2634) futyi1


futyi1
csendes tag

Sziasztok!
Feltettem cm 11 et. Sajnos nem szinkronizálja a naptáramat, nem is találja. Másnál is ez a helyzet? :F
Nekem fontos lenne.
Köszi!

(#2635) doriath válasza futyi1 (#2634) üzenetére


doriath
tag

Ha jól tudom miután feltettem a gapps-ot utána minden ok lett, nálam is ez volt a helyzet, sőt még a telszámok se működtek.

(#2636) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Nálam ezzel az ujj Rommal az a baj hogy akármit állitok be csengőhangnak és ha hivnak nem cseng a teló.Mindha Néma üzemmódban lenne.valakinél van ilyen gond?

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#2637) Milestone2 válasza ricsi8800gt (#2636) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kis türelem, Bagyusz hamarosan előáll a következő frissítéssel.
Itt ír róla, meg itt.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2638) ricsi8800gt válasza Milestone2 (#2637) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Értem.Csak most ez pár nap vagy hét?Mert nekem le kell cserélni ezt a romot mert nem csőng a teló ha keresnek.
Gondolom ez a Rom nem ma jön elö?

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#2639) Milestone2 válasza ricsi8800gt (#2638) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A kérdésre nem tudok válaszolni.
De ha minden másnak van hangja, és a beállításokban nincs átállítódva a csengőhang nullára (nálam volt, hogy a gyerek játszott és a játék alatt érdekes módon átállítódott ez is...) akkor csak egy újratelepítést tartok elképzelhetőnek....amit gondolom nem szeretnél.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2640) ricsi8800gt válasza Milestone2 (#2639) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Ahogy ki akarom választani a csengöhangokat és nyomkodom hogy melyiket akarom akkor még hangot se ad.Nem lehet hallani hogy épp melyik hgy szol.Most a H1N1 v5.8a vissza teszem.Amugy nincs elállitva semmi.hangerő a maxon és a párom meg csörgetett és nem szól a teló :(

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#2641) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

H1N1 v5.8a-val jó a hang.Lehet ha fel tettem volna ezt az ujj cm-romot ujra akkor azzal is jó lenne

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#2642) kocsij


kocsij
tag

Egy kérdésem lenne. Én modositottam a cm11 romban a telomon pár dolgot, van olyan amit betettem rendszer alkalmazásnak és van olyan amit pedig töröltem a rendszerből. Ha kijön az újjabb cm11 akkor ha én azzal lefrissitem a telót akkor minden eddigi turkálásom eltünik vagy azok meg maradnak?

Galaxy S23 Ultra

(#2643) kgymac válasza kocsij (#2642) üzenetére


kgymac
őstag

Eltűnik.

(#2644) Milestone2 válasza kocsij (#2642) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Kocsij:

Felülírja. Eltűnik.

ricsi8800gt

Ezt ajánlottam. Csak így tudsz rájönni, hogy hibás telepítés volt-e.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2645) kocsij válasza Milestone2 (#2644) üzenetére


kocsij
tag

Rendben, köszönöm.
Akkor mégegy kérdés, Bagyusz nem akarja úgy megcsinálni a romot hogy a felesleges cuccokat kiszedi belőle? Gondolok itt pl. google+, google kereső stb. akinek meg ezek kellenek az úgyis letudná tölteni őket. Csak azért kérdem mert én ezt a kettöt töröltem nagynehezen a rendszerből és a nova launchert meg beraktam rendszer alkalmazásnak és így a 80-90 mb ram helyett lett folyamatosan 140-150 mb szabad ramom.

Galaxy S23 Ultra

(#2646) ricsi8800gt válasza Milestone2 (#2644) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Amugy mikor fel tettem jo volt a hang.Ki csengett a teló.Csak ma kerestek és mondom nem is szolt a teló azt akkor néztem hogy nem is ad hangót ha keresnek.

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#2647) viktor260


viktor260
újonc

Hogyan lehet beállítani a Spirit FM rádió app, a kimenő hang segítségével a hangszóró igen alacsony, és a fejhallgató mintegy 70%?

(#2648) kocsij


kocsij
tag

Hát az új romal nem vagyok megelégedve. Sokkal lasabb lett tőle a telefonom, konkrétan olyan mint a tetü.

Galaxy S23 Ultra

(#2649) Milestone2 válasza kocsij (#2648) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A tegnap délutáni legfrissebbel? + új GAPPS?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2650) kocsij válasza Milestone2 (#2649) üzenetére


kocsij
tag

Így van, ma raktam fel. Lassú, sokat gondolkodik, az elöző verzió 2-szer gyorsabb volt.

Galaxy S23 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.