Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

cirka 1 óra múlva viszem a postára a procit mert oPalrx7-nek a proccot de addig még gyors tesztelem még valamivel :))

(#2) Davidof92


Davidof92
senior tag

Ennél kisebb képeket nem tudtál volna betolni? :P Csak mert nem látszik a 3dmark eredményből semmi sem nálam.

(#3) bacsis válasza Davidof92 (#2) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

klikkelj a képre rá kicsit nagyobb lesz ;)
kevés a ph-s tárhelyem :(((

(#4) Davidof92 válasza bacsis (#3) üzenetére


Davidof92
senior tag

Szólhattál volna, nekem még van majd 2 mega tárhelyem és most hirtelen nem kell, feltöltöttem volna neked. :K . Nagyítva se sokkal nagyobbak ám. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) bacsis válasza Davidof92 (#4) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

a lényeg látszik bakker, ne kötöszkggyé mán :P :DDD

(#6) DEJVID


DEJVID
őstag

Nem gondoltam volna, hogy ennyivel gyengébb 1db 8800gtx-nél :B

(#7) bacsis válasza DEJVID (#6) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

a skálázódással van a "gond" HA úg ymenne ahogy kéne neki, akkor cirka 11-12ezret kéne kapnia 4 GPU-val...
Az "új" azaz inkább úgy mondom, most egy műásik drivert raktam fel ezzel már majd' 9ezer pöttyöt kapnak a kártyák.. lényegében az még cirka 5% plusz :K

(#8) jolker


jolker
csendes tag

hát ez nagyon jó!

(#9) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Szép munka,Én anno csak a 93.71-es driverrel használtam.Az betonstabil volt.Bár XP alatt a 3DMARK NEM tudta értelmezni a 4 GPU-t!Játékoknál (CoD6:MW2,Dirt2,NfS:Shift) viszont látványos volt az FPS növekedés!!! :K
UP bacsis barátomnak és a Quad SLi-nek!!! :R

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#10) albertboy


albertboy
tag

Azért nemrossz, hogy ezek a "vacak" 7950-esek mire képesek még :DD

Muszáj megkérdeznem, hátha alapon, lenne esetleg lehetőséged 2 db 9800 GX2 -t is tesztelni? :Y

(#11) bacsis válasza madmaxxx (#9) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

az a régi driver nem problémázott az új jétokok alatt? textúra hiba stb?
Most a 191-es van fent, ezzel is jól megy és kicsit gyorsabb is!
Most többször lekapcsolt a gép, asszem a 400as táp lesz a kevés rákötöm az 500ast hátha a tuning jobban megy.. még van cirka 15percem
albertboy! Szerintem majd azt is úgy 4 év múlva tudom tesztelni :DDD
persze ha valaki(k) kinálna fel teszre 2db-ot... ;)

[ Szerkesztve ]

(#12) Yutani válasza bacsis (#11) üzenetére


Yutani
nagyúr

Valahol olvastam ma, hogy a két kártya (Quad SLI) beszippant ~300 wattot, szóval kell oda az 500-as táp.

#tarcsad

(#13) bacsis válasza Yutani (#12) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh 500assal fel tudtam húzni a GPU-kat 580-ra. nem lőtte le magát a gép.. fel is raktam a húzott 3dmark eredményt, most picivel 9k fölött kaptam :))

(#14) Boxi88 válasza bacsis (#13) üzenetére


Boxi88
őstag

megéri azt a többlet áramfogyasztást, gondot hogy működjön egyáltalán, és macerát ami vele jár, az hogy 7326 helyett 8558 pöttyöt kapjon a tesztben?

Mondjuk tudom, hogy te az extrém dolgok híve vagy, úgyhogy az előző kérdés inkább csak költői...

Grat hozzá, mert sokat szenvedtél vele ahogy olvastam :C

(#15) bacsis válasza Boxi88 (#14) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

igen elhiszem hogy költői a kérdésed, a választ tudod rá te is ;)
Most az hogy most powerkodok vele, azt ha kiéltem magam rajta fene tudja mikor röffentem be ilyen "komolyan" a gépet.. most megeszik mittomén 1000Ft áramot oszt utána a következő 2 éveben sem fog annyit,.. szóval ha 10X ennyit fogyasztana akkro sem bánnám, elvégre nem 24/7be lesz ;)

(#16) Boxi88 válasza bacsis (#15) üzenetére


Boxi88
őstag

igen, valahogy sejtettem, hogy nem túl sokat fogod használni őket, inkább csak olyan gyűjtői darabok lesznek...

(#17) bacsis válasza Boxi88 (#16) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

pontosan :K elég nekem a tudat is... hogy nekem van, az enyém az én birtokomat képezi :C
ennyi gépre időm se lenen ha mindet akarnám használni :DDD

(#18) madmaxxx válasza bacsis (#17) üzenetére


madmaxxx
senior tag

1 ilyen kártya ma már kuriózumnak számít a vga-k között.Ha valaki nem fogott még ilyet a kezébe,az nem is tudja milyen "élmény",ha megtapinthatod!!! :C

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.