Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"...szoktam időnként kisebb Lanparty-kat szervezni a szűk barátimmal...

Hű erről most, meg ne kelljen mondanom, hogy mi jutott eszembe :DDD :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) Oliverda válasza lezso6 (#1) üzenetére


Oliverda
félisten

:DDD :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3) bacsis válasza lezso6 (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

élveznéd te is mi? ;) :P

(#4) cizoe válasza lezso6 (#1) üzenetére


cizoe
őstag

Neked nincsenek szűk barátaid? :DDD

bacsis: Volt egy időszak amikor még a kecsapot is telenyomtam kecsappal, tényleg szinte mindenhez ettem. (na jo talán a húsleveshez nem :D). Aztán az elmúlt pár évben szinte alig túrok valamihez kecsapot, teljesen elment a kedvem tőle, kicsit meg is undorodtam. Pedig szar kecsapot sosem ettem, heinz, felix alá sosem adom. :)

(#5) bacsis válasza cizoe (#4) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Akkor te tudod milyen jó is a kecsapos kenyér :R
a másik kedvencem, mikor kivájjom a zsemlének a belét az ujjammal, és kecsapot nyomok a bele helyére, ez tök praktikus, hisz nem tud kifolyni a kecsap belőle,mert nincs félbe vágva, hisz egy pici lyuk van cask a zsemlén :K

(#6) lezso6 válasza cizoe (#4) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tettem róla, hogy ne legyenek. :P ;] :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

[link] A kedvenc szendvicsem valóságos ételköltemény a ketchupos kenyérhez mérten. :D
Egyébként jó a ketchup. Minden jó, amiben van paradicsom. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#8) forras2


forras2
őstag

A jóóó öreg ketchupos kenyeres sörös settlers3 lanpartyk! :C :DD
Azok voltak a jó idők! :C :R

(#9) Móci


Móci
addikt

Jó is a ketchupos kenyér! Otthon melegszendvicsnél szoktam sokat használni. A jó kis házi szalámit kézzel beletrancsírozom, nyomkodom a két kenyér közé, s jó sok ketchupot nyomok rá, majd kis sütés... Legjobb! :C
Nálunk lan partin kuglóf, pogácsa, pufi, chips, sör volt a menü.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10) mephi666


mephi666
nagyúr

nálunk lanpartin: sör/bor/üdítő... kajának meg jókis hagymás-szalonnás rántotta megszórva paprikával... :) (általában én szakácskodtam...) az energiáról is én gondoskodtam, mert ezeken a "nemes alkalmakon" törökösen főztem a kávét mindig... olyan erősre, hogy egy fél temetőt fel lehetett volna vele támasztani :)

(ui: régi szép idők... kb 2002-2003 körül lanoztunk utoljára :( azóta szétszéledt a csapat...)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Móci válasza mephi666 (#10) üzenetére


Móci
addikt

Nálunk nem voltak ilyen lehetőségek... általában garázsban, de legtöbbször a könyvtárban szereztünk helyet. Utóbbiban ott is aludtunk gumimatracon. Hát, nem volt egy hotel. Most meg ugyanabban a könyvtárban dolgozom, jó kicsit nosztalgiázni. :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12) mephi666 válasza Móci (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

nálunk is általában a garázsban volt... télen pedig a kinti konyhánkban, ami fűthető volt... 5-6gép elfért mindkét helyen és lehetett kaját is csinálni :) de volt a helyi művházban is, ami szombatonként discoként üzemelt és az üzemeltető "felajánlotta", hogy ott tartsuk, de amikor kipakoltunk, kitalálta, hogy kaját/piát nem vihetünk be, hanem ott vegyünk meg mindent... kicsit felb@sztuk rajta az agyunkat, bevásároltunk a helyi boltban, ahol kb 20-25ft-ért adtak 1 párizsis szendvicset (kb 5ft volt akkor a zsömle, kedvünkért felszelték, megkenték 1 mozdulattal margarinnal és ment bele a párizsi) meg piát is vittünk magunkkal... én meg kávét egy termosszal és szevasz... amikor elment az ürge, ettük a saját kajánkat a táska mélyéről :) hülyék lettünk volna 3-400huf-ért ott bombát venni meg 3-400ft-os béna hamburgert enni...
amúgy izgalmas volt 1.5napos lanparti után kb reggel 3-4tájban 1km-en keresztül cipelni a gépet... aztán köv. körben a monitort meg a többi cuccot... :) lehetett edződni rendesen... ilyenkor örültem neki, hogy csak egy 15"os crt-m volt... haveromnak 17-es vagy 19-es crt-je volt... az aztán nem volt kutya :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) puttputt


puttputt
őstag

Azt hittem, teszel közéjük legalább egy szelet procit vagy pár cseppet A "mustáros pasztából"... :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14) Móci válasza mephi666 (#12) üzenetére


Móci
addikt

Nekem is 15 katód volt régen, örültem is neki, amikor cipelni kellett! Később, a 19-es csodánál már ezt nem mondhattam el. Volt, hogy alig tudtam kiszállni az autóból, bepréselt a monitor az első ülésbe. :DDD
Kár, hogy most már nincsenek ilyen partik. Én még szívesen játszanék, csak ugye senki nem ér rá, sokan dolgoznak, itthon sincsenek, stb.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15) bacsis válasza Móci (#14) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh nálunk is ez volt a probléma, hogy sokanelkezdtek dolgozni a barátaim közül, na de akkor mostmár lassan itt az ideje, hogy újra össz gyűljön a csapat :C

(#16) Móci válasza bacsis (#15) üzenetére


Móci
addikt

Remélem nektek sikerül, mi biztos, hogy nem tudnánk már megoldani. :(

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#17) ollie


ollie
MODERÁTOR

Jaj, de utálom a ketchupot. A modern konyha szégyene, cukrozott paradicsom némi fűszerrel. A legrosszabb, ha pizzára teszik (vagy akár tésztára), na az az igazi igénytelenség (hát ha még ezt használják pizza alapnak, förtelmes!).

***

(#18) mephi666 válasza ollie (#17) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem olyan rossz az szerintem :) habár kicsit felháborodtam, amikor a balaton mellett megálltunk és pizzára éheztünk... követeltük hozzá szószt és kaptunk kecsapot :( mellesleg a feles vilmosom helyett kb 3cent lehetett, amit kaptam :( meg amúgy is gyér volt a pizzájuk...
egyébként nővérem szokott főzni házi termesztésű paradicsomból kecsapot... de megnyomja szépen minden fűszerrel, meg amivel kell... össze sem lehet hasonlítani a boltival... majdnem olyan, mint a jobbféle pizzaöntet... :)
sima kecsapokból mi univer-t szoktunk általában venni vagy globust... olcsóbbakból ezek nagyon jók... viszont régen talán valami reál-osat vettem, de az szörnyen rossz volt...

#16: hát nálunk is kivitelezhetetlen sajnos :( egyik haver 25km-re lakik, másik tatabányán melózik kb 170km-rel arrébb... harmadik meg pesten és el is van tűnve néha egy időre...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) Móci válasza mephi666 (#18) üzenetére


Móci
addikt

A coop-os ketchup jó még, mi azt szeretjük. A házi pizzára nem is kerül ketchup, csak a jó, paradicsomból készült friss fűszeres szósz!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#20) DeFranco válasza ollie (#17) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Idén Olaszországban nyaraltunk.

Amióta egy német társaság fele ketchupot is kért a pizzához, a másik fele meg hamburgert és sült krumplit kért főétel gyanánt a pincértől, egészen új tartalmat nyert a "gyilkos pillantás" kifejezés számomra. Küklopsz sírva könyörögne a receptért.

Aztán én megszoktam, mert minden németnek ez volt a menü, a pincér viszont nem.

Amúgy a kecthup jó, a ketchup finom, a ketchup különleges. :)

[ Szerkesztve ]

(#21) mephi666 válasza Móci (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem vagyok sznob, de tényleg felháborodtunk magunkban rendesen, hogy egy magát étteremnek nevező helyen, ahol pizzát lehet kapni, (sőt, ahogy láttuk, mások is fogyasztották rendesen) nem adnak normális pizzaszószt, hanem helyette kecsapot? aki készített már friss szószt, tudja, hogy semmivel nem költségesebb, mint a kecsap... még inkább olcsóbb... itt meg kaptunk egy tubus kecsapot... :( akármilyen jó lehet egy kecsap, ha pizzára egyszerűen nem az igazi... pizzára öntet helyett kecsap olyan lehet, mint egy izomjó csaj helyett egy guminő... (habár a guminőt még nem próbáltam, de nagyjából el tudom képzelni, milyen lehet...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) Móci válasza mephi666 (#21) üzenetére


Móci
addikt

Megérdemelnek egy fejlövést, az biztos. Ilyen igénytelenséget... :W
Amikor már a pizzára ketchupot kell külön rakni, akkor az vagy menzás, vagy a kutyának való. Esetleg mindkettő.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#23) bacsis válasza ollie (#17) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

tudod mit kedves ollie!
akkor szeretettel várlak a következő lanparty-n ha gondolod megbeszélhetjük, hogy pontosan mikor lesz, eljössz, és kipróbálod, velünk ezt a fajta kecsapos kenyeret, s a vele járó feeling kedvéért hidd el, kihagyhatatlan :R
mephi666! Fogadjunk, hogy az egyik ISMERŐSÖD már próbálta a guminőt ;) :P

[ Szerkesztve ]

(#24) mephi666 válasza bacsis (#23) üzenetére


mephi666
nagyúr

ilyen irányú információim nincsenek ;]

egyébként én meg a májkrémre voltam rákattanva... de olyan szinten, hogy kettévágtam egy zsömlét és egy "családi méretű" májkrémet képes voltam rákenni arra a 2 szeletre... vastagabb volt maga a májkrémes réteg, mint a zsömle :) de magában is meg bírtam enni belőle rengeteget... pl szigeten, meg régi időkben hasonló sátorozásokra általában töménytelen májkrémet+zsömlét vittem :)

ui: a post meghozta a kedvem egy jókis pizzázáshoz... pénteken szerintem asszonnyal beülünk a törzshelyünkre és pusztítunk :) a pizzájuk szerintem 4/5-ös, a szósz pedig 5/5...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#25) Móci válasza mephi666 (#24) üzenetére


Móci
addikt

Májkrém... csak azt ne! Kollégiumban azt ettem, meg tarhonyát legtöbbet! Azóta egyik sem a szívem csücske valahogy... :(
Jó falást akkor a pizzákhoz! Mi tegnap előtt rendeltünk pizzát, s nagyon meg voltunk elégedve. Jól is esett a kaja, s sikerült annyira bezabálni, hogy másnap nem kellett a reggeli.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#26) ollie válasza bacsis (#23) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na jó, nincs semmi bajom a ketchupos kenyeretekkel, csak éppen ilyenkor mindig eszembe jut az, hogy mire használják - rosszul - a ketchupot.

Egyébként a másik dolog amitől feláll a hátamon a szőr, ha "kecsöpnek" ejtik ki a helyes "kecsáp" helyett.

Ja, és próbáld ki a margarinos-mustáros kenyeret, sokkal finomabb a ketchuposnál. ;)

***

(#27) bacsis válasza mephi666 (#24) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Lengyelországba mikor votlam, ilyen Óriás zsemlét adtak, legalábbis, a Magyarhoz képest, úgy dúrván 2,5-3X nagyobb volt... adtak mellé lekvárt, nutellát, vajat, sajtot felvágottat, szal aki akart édesen ette aki meg sósat szerette, felvágottat rakott bele. na én nem szaroztam.. ketté vágtam, kiszedtem a belének egy részét oszt amit mellé adtak belepakoltam ;] mindíg lesték, hogy vajon megesze-e és mindíg megettem :DD

(#28) rup1u5


rup1u5
nagyúr

úúú basszus ez ritka undorító! :DDD
eszembe nem jutott soha életembe kecsapos kenyeret enni.

ez baromi egészségtelen, ételnek nem is nevezhető. :(
fogadj meg egy tanácsot és egyél rendes kaját. szervezeted meghálálja!
ennél a kecsapos szarnál a fokhagymás piritós fényévekkel jobb és nem is sokkal macerásabb.

kecsap+sültkrumpli az ami nem tud meglenni egymás nélkül. nálam nincs sültkrumpli kecsap nélkül.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#29) bacsis válasza rup1u5 (#28) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

de a vele járó feeling miat kihagyhatatlan :R
ne aggódj, ha te is itt lennél Lanparty-n nálam, megennéd szó nélkül :DD

[ Szerkesztve ]

(#30) Móci válasza bacsis (#29) üzenetére


Móci
addikt

Bakker, minél többször olvasom ezt a topicot, annál jobban megéhezek a ketchupos kenyérre. :DDD
Én ki fogom próbálni, az biztos! Már csak ketchupot kell szerezni... kenyérből a szeletelt a befutó, vagy a rendes?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#31) mephi666 válasza rup1u5 (#28) üzenetére


mephi666
nagyúr

kb 10éve haverommal sütöttünk palacsintát, mert volt még a mamám-féle jókis szilvalekvárból... (tuningra szerintem elsőosztályú anyag lett volna, de ebben nem gondolkodtunk akkor...) begyűrtünk fejenként vagy fél tucattal és meguntuk az édeset... besóztuk a tésztát és kirámoltuk a hűtőt... de úgy rendesen: szalámi, sajt, felvágottak, májkrém, majonéz... elkezdtünk kombózni... a sajtos-szalámis meg a felvágottas finom volt... a májkrémes is még elment... viszont a majonézes ritka undorítóan nézett ki és bűnrossz íze volt mellé... mellékesen tocsogott a palacsinta abban a trutyiban, mert a hőmérséklett hatására még folyósabb lett az anyag... szó szerint "a kutya nem ette meg" :)

#27: 2hete "utónyaraltunk"... reggeli/vacsora benne volt az árban... vacsorára volt vagy 2féle leves mindig meg vagy 4-5féle komolyabb kaja... általában bekóstoltam az egyik levest, aztán elindultam egy nagy tányérral és kb mindenből szedtem rá, amit megkívántam... (a nap közben elfogyasztott jéger/pálinka/tequilamennyiség után volt étvágy rendesen) de kb így, hogy: brassói, pároltkáposzta, pörkölt, sült tarja, többfajta saláta, öntetek meg minden... :) púpozódott a tányér rendesen... az lett volna csak durvább, ha gyümölcsrizst is teszek a tetejére...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32) rup1u5 válasza bacsis (#29) üzenetére


rup1u5
nagyúr

nem ismersz :N
ha ilyennel kinálnál ugy repülne hogy öröm lenne nézni hol landol.
akkor már inkább egy szelet üres kenyér meg egy darab igazi PARADICSOM.

rengeteg szemetet megeszünk. így 30 fölött kezdett csak el jobban érdekelni a téma. tudod mennyi mesterséges szinezéket, tartósítót, ízfokozót és egyéb laborokban kikevert vegyületet eszünk meg ezekkel a szarokkal? ha tudnád ordítva menekülnél!
pl. az "előre bepácolt" husokon alkalmazott pirosas színű szinezék amit sokféle húskészítménybe beletesznek azt kérlek egy bizonyos tetüfajtából nyerik. és még lehetne sorolni.
ez az utóbbi 20-30évben lett ilyen ipari méretű népmérgezés. azóta növekszik szépen ugrásszerűen az allergiás és asztmás betegek száma is. ezeket a szervezet nem tudja feldolgozni, lerakódnak és anyagcserezavarokat okoznak.
jó az ízük, szaguk, átverik az érzékszerveket de tulajdonképpen mérgek!

a szervezet azért több mint egy cső amibe elöl kaját nyomsz, hátúl meg szar jön ki.
nem árt odafigyelni rá, mert tényleg igaz a mondás: amit eszel, azzá leszel.
:R

mephi666. :DDD régebben mikor még sok thc-t jutattam rendszeresen a szervezetembe különböző úton-módon, én is imádtam így mixelni a különböző ízeket.
a majonézt viszont mindíg is kerültem. nem tudom. nekem az egy nagyon bizar készítmény. apám mindíg csak "majomgeci"-nek hívta ami már kiskoromtól alapból meghatározta a hozzáállásomat ehhez az izéhez.....barátnőm imádja és mindenhez eszi.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#33) bacsis válasza Móci (#30) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

a szeletelt kenyér nagyon tuti hozzá :K
mi azt csak úgy hívjuk mármint a "gyárilag" szeletelt kenyeret,hogy kutyaízű kenyér :D

(#34) ollie válasza rup1u5 (#28) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát a "kecsap+sültkrumpli" még egészségtelenebb a ketchupos kenyérnél. :)

***

(#35) ollie válasza rup1u5 (#32) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

"pl. az "előre bepácolt" husokon alkalmazott pirosas színű szinezék amit sokféle húskészítménybe beletesznek azt kérlek egy bizonyos tetüfajtából nyerik."

Mi bajod a rovarokkal?
Európán és Észak-Amerikán kívül mindenhol megeszik őket, sőt a piacon kilóra árulják. :D

***

(#36) mephi666 válasza ollie (#35) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát jah... egyik haverom részegen a lombszöcskét ette meg :) megsajnáltam szerencsétlent... mármint a szöcskét... küzdött szegény, mert nem akart bemenni a szájába, de csak betuszkolta és elropogtatta :) (bacsis: szigorúan haverom volt tényleg :) ) én fogadni akartam velük, hogy 1láda sörért megeszek egy éticsigát nyersen, de nem akartak belemenni, mert tudták, hogy: amilyen hülye vagyok, megcsinálom :DD

többek között hol van? indiában/thaiföldön? ahol mindenféle sült rovart meg bogárt meg kígyóvért meg ilyeneket árulnak?

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#37) Móci válasza bacsis (#33) üzenetére


Móci
addikt

Az tényleg hasonló. :DDD
No, majd ha lesz melegszendvics, ezt is kipróbálom! Ma a majonézes-paradicsomkarikás pirítós kerül tesztelésre.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#38) rup1u5 válasza ollie (#34) üzenetére


rup1u5
nagyúr

nem hinném. eleve sokkal több krumplit eszek meg kevesebb kecsappal, míg egy kecsap+krumpli kombónál az arány szerény elképzelésem szerint inkább a kecsap irányába billen. pláne ha alul-felül kecsapos az a szerencsétlen kenyér. :DDD
és itt szigorúan az otthon, jó olajban, jó krumpliból kisütött friss frencsfrájzra gondolok, jófajta kecsappal és nem a mekis szemétre.
hozzátartozik, hogy nem is állítottam olyat, hogy a sültkrumpli+kecsap egészséges de az az egyik kedvencem. :B
és hogy a kecsapos kenyérnél jobb a bélrendszer számára az tuti! :K

#35: nincs is ezekkel probléma mert általában frissek és televannak proteinnel. sült sáska meg csótány meg tücsök. délamerikában sült tengerimalac is van. :DDD
na de mit keres egy porráörölt alapból mérgező tetüféleség egy csirkecombon.
azért gondolom érzed az árnyalatni különbséget. ;)
Lehet ezekkel viccelődni de akkor is komoly dolgok!

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39) Móci válasza rup1u5 (#38) üzenetére


Móci
addikt

Nem lehet valami nagy a tengerimalac-comb... :DDD
Egyszer lehet, hogy azt is kipróbálnám, vonzanak az egzotikumok.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#40) ollie válasza rup1u5 (#38) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A sültkrumpli önmagában nem egészséges.

***

(#41) bacsis válasza mephi666 (#36) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

fentebb írod: a nap közben elfogyasztott jéger/pálinka/tequilamennyiség után volt étvágy rendesen
még feljebb
mellesleg a feles vilmosom helyett kb 3cent lehetett, amit kaptam
aztán volt ez is: meg piát is vittünk magunkkal...
jahh hogy ezt ki ne felejtsem: nálunk lanpartin: sör/bor/üdítő

és most jössz a részeg "haver"oddal! ;]
te nekem mostmár nagyon gyanús vagy ;] ;] :P :P :R

(#42) mephi666 válasza bacsis (#41) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem sok olyan ital van, amit nem szeretek... a legaljaminőséget hanyagolom, de megkóstolok szívesen minden italt, ami normálisabb :K (szeretem tudni/érezni, hogy melyikben mit szeretnek az emberek... ezek után van az, ami "ízlik" és alkalmakként előrébb kerül a prioritási sorrendben... otthon most pl rum és vodka van)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#43) Móci válasza mephi666 (#42) üzenetére


Móci
addikt

Én maradok a saját, jó kis házi barackpálinkámnál. Múlt hó végén főzettem, s megérte a munkát! Azóta néha-néha iszogatok belőle...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#44) rup1u5 válasza Móci (#43) üzenetére


rup1u5
nagyúr

jófajta házipáleszt egészen megszerettem mióta barátnőm révén mozgolódom mátészalka, tyukod, ököritófülpös háromszögben. azelött városi gyerek lévén nem is tudtam milyen a jó, tiszta házipálesz.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#45) bacsis válasza mephi666 (#42) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

na már Móci be is dőlt a téma terelésednek :))
ne tereld a szót, azt próbáltam kihangsúlyozni, hogy mindíg a haveroddal jössz, ha kínos téma kerül szóba ;]

szerk:
rup1u5 is bedőlt a terelésednek

[ Szerkesztve ]

(#46) Móci válasza rup1u5 (#44) üzenetére


Móci
addikt

Én sem voltam sohasem pálinkás, de amióta ezt kitaláltuk rokonnal, s dolgoztam vele, na meg ugye kóstolgattam, egész megszerettem. Annál jobb érzés nincs, mint amikor az ember a sajátját issza, s tudja, ez bizony csak barackból van, semmi aroma, egyéb vacak nincs benne!

bacsis: én szeretek beszélni az italról, s inni is. :DDD Bevallom, kulturált, rendszeres alkoholfogyasztó vagyok. Persze voltak kivételek, de az más téma.
Tudod mi a jó a guminőben? Az alsó repedéséből remekül lehet inni a pálinkát! Ezt nem én teszteltem le, hanem haver a legénybúcsúján (tudom, én is a haverral jövök, de nekem nem volt legénybúcsúm, így van alibi).

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#47) bacsis válasza Móci (#46) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

de puncsok vagytok, mindenki a haverjával jön! :))
Mondjátok ki őszintén
mephi666: te sáskát zabáltál,
Móci te meg a guminőből ittad a páleszt, mit kell szégyellősködni, hisz egymás közt vagyunk ;] :C

(#48) Móci válasza bacsis (#47) üzenetére


Móci
addikt

Nekem van kép bizonyítékom is! Hoppá! :Y

Apropó: nem kellene egy barátságos off-logout sörözést beiktatni valamikor Pesten? Hétvégén, napközben szívesen felmennék, este sajnos nem tudom megoldani a hazajutást, 200km-t meg nincs kedvem legyalogolni.
Jó ivótársaságot lehetne összeszedni itt. ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#49) mephi666 válasza bacsis (#47) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem sáska volt... lombszöcske :)) és tényleg hülye haverom ette... tanú is van rá... másik haver :)

hasonlóan nézett ki szegény, mielőtt el lett fogyasztva:

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#50) bacsis válasza mephi666 (#49) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nem gyün be a kép :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.