Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Richie86


Richie86
senior tag

Nem semmi.

(#2) erer1000


erer1000
őstag

kagyló mobilok rev 2.0 :C :C

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#3) aelod


aelod
veterán

Mobiloknál káva fétis, ezeknél meg zsanér fétis lesz...

Ocsmány amúgy.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Rettenetesen néz ki!
Kb mint egy kétszárnyú ablak, zsebbe rakva fekete fóliával.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) moleculez


moleculez
veterán

Amúgy érdekes, hogy a QHD kijelző is, meg csomó más okosság kínai telókban lett először piacra dobva,(persze nem globális piacra) mintegy béta tesztként, aztán jöttek ki vele az "A" brandek. A 4K kijelző azért kivétel, de 6gb RAM sem Samsung mobilban fog először testet ölteni.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#6) BoC1ka válasza moleculez (#5) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Mndjuk a ram meretenek novelese egyaltalan nem okossag vagy ujitas szerintem

YNWA

(#7) galaxys80 válasza Polarstar (#4) üzenetére


galaxys80
veterán

A Passport óta tudjuk, hogy a szépség relatív. Hiszen volt, olyan ember akinek az is tetszett. :DD

(#8) Látnok válasza galaxys80 (#7) üzenetére


Látnok
aktív tag

Pl. nekem is tetszett, és azért mert szép is volt, sőt most is az!

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem bejön. Okosan csinálják! (Igen, én is kényes vagyok. Nálam csak télen, nagykabátot hordva nem zavaró akár az 5 colos telefon. Tavasztól őszig négy, max 4.5 colos telefon. A cikkben említett telefon megoldja a problémám.)

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#10) Obyboy válasza Polarstar (#4) üzenetére


Obyboy
addikt

Nem tudom emlékszel-e még az első érintő kijelzős mobilokra azokon is hatalmas "káva" volt a kijelző körül. Ha bejön ez az összecsukható mobil irány biztos itt is törekedni fognak a lehető legkisebb kávára, de jelenleg szerintem az a lényeg, hogy ne tudja eltörni a júzer.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#11) joey04


joey04
titán

ez csak egy proto. tökmindegy hogy néz ki...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) janeszgol válasza joey04 (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Pontosan! Még a kijelzőjét sem lehet használni. Ez sosem fog megjelenni, de az ötletet díjazom! (Igaz díjaztam a nyomkodós touchot is - 6s - azt hittem, elterjedt lesz. eddig nem lett. De erre az összehajtható érintős okostelefonra azt mondom, király ötlet és nem hiszem, hogy csak én várnám!)

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#13) galaxys80 válasza Látnok (#8) üzenetére


galaxys80
veterán

Na látod. Ezért mondom, hogy relatív a szépség. :)
Mert az én véleményem szerint meg minden idők egyik legrondább telefonja. ;)

(#14) lezuvius válasza janeszgol (#12) üzenetére


lezuvius
őstag

Nyugalom el fog terjedni a 3D Touch is csak hagyni kell neki egy kis idõt :)

Nagyon kivàncsi vagyok mit hoznak majd ki a hajlítható kijelzõkbõl. TV/monitor-->Tablet, Tablet-->Telefon vagy Telefon-->Óra kialakítàst szivesen latnek mar :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#16) pusszycat válasza lezuvius (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Telefon----> óra [link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#17) #88470784 válasza lezuvius (#14) üzenetére


#88470784
törölt tag

Origami! Telefon -Tablet - Monitor :D

(#18) laci1892


laci1892
senior tag

Hely takarékos lesz a következő tabletem

(#19) lezuvius válasza pusszycat (#16) üzenetére


lezuvius
őstag

Apple vagy Samsung felkarolhatna ezt a projektet :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#20) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Szerintem ez a technológia még erősen kiforratlan.

A térerő veled van!

(#21) Inkvizitor1


Inkvizitor1
tag

Nekem jó lenne E-könyv olvasáshoz egy dupla méretű kijelző. Azért az király, hogy a kínaiak egyre jobban részt vesznek az innovációban. A gyors-töltés is az Oppo-nál az elsők között jelent meg.

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#22) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Jó kis telefonok az Oppo-k, de drágábbak mindig az azonos tudású konkurenseknél. Ez a flippes stílus viszont nekem nem jön be.

(#23) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Nekem kifejezetten tetszik az ötlet. Remélem mihamarabb piacképes lesz.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#24) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a jövő, kb. jövőre jönnek ki.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#25) TTTotya


TTTotya
senior tag

Szerintem király, mikorra kiforrott kompromisszum mentes lesz mindenki ilyet akar majd.

(#26) erer1000 válasza TTTotya (#25) üzenetére


erer1000
őstag

amig nincs fizikai qwerty addig en biztos nem :DD
szoval az alittas hamis hogy mindenki :)

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#27) judas13


judas13
addikt

Nagyon bejövős!!!!

Az is érdekes lesz, hogy így a Samu és most az Oppo mellet hány további cég "robban" majd be ezzel az új technológiával.

Csak ne mindig a következő évre ígérjék mert emlékeim szerint ezt már 2016-ra jelezték pár éve Samsungéknál.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#28) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Kíváncsi vagyok hány hajtogatás után kezd el tönkremenni a kijelző. Talán az 1 év garancia lejártáig kibírja.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#29) Tomikaa.


Tomikaa.
tag

Jobb lenne összetekerhetőként és beépített holografikus projektorral a videóhívásokhoz.

(#30) erer1000 válasza Tomikaa. (#29) üzenetére


erer1000
őstag

meg egy töltéssel vigyen el a marsra és kihajtogatva egy kertes családi ház legyen, kutyával, fával, és kerítéssel :C

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#31) judas13 válasza erer1000 (#30) üzenetére


judas13
addikt

Szó szerint ezt akartam írni :D

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#32) NandorHUN válasza erer1000 (#30) üzenetére


NandorHUN
addikt

"lelkes újonc" na. 10 éve még én is telefont akartam :D

Majd 15 év múlva.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33) Tidzsimon válasza erer1000 (#30) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Kutyát nem tartanék telefonban, mint ahogy az első emeleten se. :)

Amúgy vevő lennék egy két kijelzős cuccra, kinyitva tablet becsukva kívül egy kisebb kijelző.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#34) kelly416


kelly416
veterán

Nem értem, miért nem hajtható 3-ba. Mint egy japán fal például. A külső kijelző mobil méretben adott lenne, és ha valaki többet is akar használni, mint egy "kis" kijelzőt, szétnyitja, gyakorlatilag 3x akkora kijelzőt kap mindjárt. Vagy ezt már most védessem le? ;]

(#35) judas13 válasza kelly416 (#34) üzenetére


judas13
addikt

Védesd! :))

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#36) madstunt válasza judas13 (#27) üzenetére


madstunt
addikt

Ez egyelőre csak egy techdemonak tűnik ;)

BTW az OPPO, ugyanúgy mint sok más gyártó, ha valami új technológiát vezet be, akár évekig teszteli, hogy mindenképpen kibírja a nyúzást és biztonságos legyen. A VOOC pl 3 év fejlesztésének eredménye, hogy ne gyilkolja úgy az akksikat mint a szedett-vedett Qualcomm Quickcharge pl.

[ Szerkesztve ]

(#37) judas13 válasza madstunt (#36) üzenetére


judas13
addikt

Így van sajna :U ezért is vagyok kissé szkeptikus a mindig a következő évre ígért - de legalábbis várt megoldások kapcsán - de remélem jövőre talán már tényleg berobban ezzel a Samsung v bárakárki más, hogy új lapra fektesse (talán szó szerint is) a mobil telefonok világát.....

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.