Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) sztyui2


sztyui2
őstag

Hihetetlen, de 17 éves vagyok, és 3 éve nem játszok semmivel, de tényleg semmivel egyáltalán. Miért?
Mert ráuntam.
Mert iszonyú sok pénzt basznék el rá.
Mert fejleszteni kell a gépet hozzá folyamatosan(jó gépem van, de nem játékra használom).
Mert nem nyújt nekem akkora élvezetet, mint pl öcsémnek, aki szintén wowozik.
Ne értsétek félre, én is sokat gépezek, de véleményem szerint sokkal hasznosabban töltöm el az időt, mintha játszanék. Mintha elcseszném az időt azzal, hogy lövöldözök le vagy mittomén micsinálok, és nem jutok az életben semmivel előbbre.

Én a számítógéppel képet szerkesztek, Photoshoppozok, és "tanulok" folyamatosan. Olvasom a tutorialokat, meg minden. És akármilyen hihetetlen, jobban élvezem, mint a játékokat. 3 évvel ezelőtt láttam néhány nagyon profi photoshop képet, és úgy dontöttem, én is ilyeneket szeretnék csinálni.
Mostmár szinte bármit meg tudok csinálni, amit elképzelek magamban. Régebben is szerettem rajzolni, de digitális formában sokkal jobb és egyszerűbb és szebb design-okat lehet csinálni.
Nekem sokkal nagyobb élvezetet jelent az, hogy édesanyám, édesapám, testvérem, és az összes ismerősöm és barátom, és nagyon sok fórumon lévő több ember elismerik és tetszik nekik amilyen képeket csinálok. Eltalálom az ízlésüket, és boldogságot adok nekik azáltal, hogy egy szép képet láthatnak, ami nekik tetszik, és ez engem is boldogsággal tölt el. Sokkal nagyobb boldogsággal, mint egy "HEADSHOT"!
Nekem már az is boldogság, ha 10-ből egy embernek tetszik egy képem, mert akkor azért az egy emberért már megérte 3órát dolgozni.
Nem mellesleg grafikus szeretnék lenni, és szerencsére erre már 14 évesen rájöttem, ezért amikor a többi fiatal még játszogat a gép előtt és elbassza a hasznos idejét, amikor igazából bármit csinálhat(mert annyi szabadideje van), megalapozhatja a jövőjét vagy bármi, inkább játszogat.
17 éves vagyok és életemben nem ittam még egy pohárral sem, mert útálom(akármilyen égő(tahó körökben))! Nem szívtam egy szál cigit sem, és 10 éve vízilabdázok, tehát nem csak a gép előtt ülök.
El lehet hasznosan is tölteni az időt, úgy, hogy ráadásul élvezzük is azt, amit csinálunk. Ugyanis rá kell jönnötök, hogy felnőttkorotokban nem játszogatni fogtok, és nem abból fogtok megélni. Minél hamarabb kezdesz valamit, annál profibb leszel benne később, ugyanis minden a megélt tapasztalaton alapul.
Akinek van kedve megnézheti néhány képemet a sok közül:flickr.com/sztyui

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.