Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) Ursache válasza djculture (#46) üzenetére


Ursache
senior tag

Nem zavar, ne aggódj. És ezért is a valve szopik? Mert ők gyártották a játékot? Ez olyan, mint hogy 576-ba bemegyek, mert előrendeltem a játékot, majd átveszem, hazamegyek és játszom vele (talán ki is viszem [kijátszom a játékot]), majd rájövök, hogy ez egy rakás szar, és visszaviszem 576-ba, hogy nem ezt vártam, kérem vissza a pénzem. Vagy kiküldik postán, és akkor van 14 napom, nem? De! Pont így megy.

De itt az a másik hír, hogy mittomén ps4 killzone shadow fall, vagy mi a fene, nem 1080p, hanem interpolált és blabla, és valami irdatlan nagy pénzösszeget követel a fickó. Jól ki is lett tárgyalva az egész téma, és azt hiszem az lett a hsz-ek vége, hogy esélye sincs a fickónak, mert hogy a bíróságot nem izgatja, meg a render outputra 1080p kerül ki meg mittomén.

Na és ráadásul ki fogja azt elbírálni, és mi alapján, hogy a nem megelégedés jogos-e? Ez mérhető? Egzakt reláció definiálható az értékek között? Mi a határ? Hopp ez a spekuláris visszaverődés lehetne élethűbb, ez egy kalap szar, követelem vissza a pénzem. Vagy az autó kereke tartalmazhatna n+1 polygont n helyett...? Vagy nem is értem, hogy ezt hogy gondolják.

Az viszont jogos, hogy be lett harangozva, hogy überszuperkirálynextgen game lesz, és ennek a fele sem volt igaz. Előrendelték a játékot 12-16 ezerért (hasra ütöttem), majd ezen a pár ezren rinyálnak? Nem kenyérre kell nekik (felteszem!), ha ennyit képesek kiadni. De tök mindegy, mert működő szolgáltatást kaptak, innentől kezdve nincs miről beszélni. Legközelebb nem rendelnek elő, vagy konkrétan ettől a fejlesztő cégtől nem vesznek semmit. Majd a fagyi vissza nyal, ráér.

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.