Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Bkrisz9 válasza nemlehet (#1) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Sokat gondolkodtam a bejegyzés megírásán és úgy döntöttem megírom ha kapom a hideget hát legyen. Én megértem miért nem ajánlják. A kategóriában (150-160.000) a K501 minden kétséget kizáróan jobb vétel. Én is azt ajánlanám e helyett ha van az embernek annyi pénze. Nekem nem volt és ezt sikerült szereznem NAGYON jó áron (az eredeti 150.000-hez képest). Így lett ez. Pozitívan csalódtam. A vigyázással nem lesz gond, én még a töltő kábeleket, adatkábeleket is nagy ívben hajlítom meg ne törjenek stb. szóval... :) Ahogy írtam is szakavatott embernek akik sok üzleti gépet fogtak, használtak már érthetően gagyinak érződik. Mintha valaki egy 3-as Golfba ülne A8-as audik után. De egy átlag embernek nem hiszem, hogy szörnyű lenne és a sok lakkozott műanyagot bármikor lepipálja. Én is egy fém üzleti HP-ról váltottam. Érzem a különbséget és mégis használom és egyenlőre elégedetten. Egy kicsit kompromisszum képesnek kell lenni.

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.