Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nara19


Nara19
aktív tag

Tisztelt Olvasó(k)!

Izgatottan várom a véleményeket.:)

(#2) sanykaraj


sanykaraj
csendes tag

Nekem Memo Padom-van, a hatlapra érdemes tokot szerezni mert minden porszem hatalmas karcokat hagy a hatulján.

Eddig a sötéttől féltem, de már tudom, hogy sötét soha sincs, az csak a fény hiánya. Tehát most már a fény hiányától félek :DD

(#3) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Lenovo szerintem jobb. :K

Inkább plusz 30k de akkor tudom hogy egy minőségi terméket kapok. Plusz jobban is néz ki. De ennyiért inkább a kedvencem venném. Sony Xperia Tablet S-t vagy Xperia Tablet Z-t. Az S jobban tetszik. Bár a hardvere gyengébb. (a telefon is jobban tetszik a Z-nél) :R

Smoke some weed nigga!

(#4) matteo_szg válasza Nara19 (#1) üzenetére


matteo_szg
őstag

A MeMO Pad képét majd cseréld. :)

jupiiii

(#5) dgabor80


dgabor80
tag

Szintén Memopad használó vagyok...nyáron került hozzám 40-ért...akkor sztem best buy volt...bár most is majdnem az (persze ha mondjuk a Xiaomi komolyan beszállna a hazai tablet piacba....)

Ennek ellenére az OTG nagyon hasznos lenne...mintha valami olyat olvastam volna hogy rendszerfrissítéssel majd érkezhet Asusra is...

Szerencsére inkább család használja...magamnak bitosan csak OTG-set vettem volna!!!

Jó kis cikk...köszi!!! :R

„Nem kell megtenned, a túlélés nem kötelező.” W. E. Deming

(#6) blueMerle


blueMerle
veterán

Tyű, hát szerintem valami veszettül ronda ez a Lenovo, de ezek szerint van akinek bejön. Az hogy a MeMO Pad-on nincs OTG nekem újdonság, te jó ég, még jó hogy nem vettem meg :DDD

(#7) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Őszintén szólva nem igazán értem, hogy pontosan mire kellene a nagyobb felbontás. Normál távolságról nézve még a kifejezetten jó szem sem igazán veszi észre a különbséget -- ennek érzésem szerint tisztán pszichikai okati vannak.
A nagyobb felbontás szerintem nem jár érdemi előnnyel, viszont komolyabb, drágább és nagyobb fogyasztású hardvert igényel.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#8) Nara19 válasza blueMerle (#6) üzenetére


Nara19
aktív tag

A szépérzékemet két lábbal tiportad össze.:D Nekem tetszik a Yoga.:)

Matteo szg: cserélem :R

[ Szerkesztve ]

(#9) Nigér válasza Wiz Khalifa (#3) üzenetére


Nigér
őstag

Tablet Z-t ennyiért hol veszel?
Használt nem ér!

Ja, amúgy jó kis összehasonlítás volt, köszi! :R
Kettő közül én a Lenovo-t venném, a kicsit nagyobb képernyő és a nem kicsit nagyobb üzemidő miatt.

[ Szerkesztve ]

(#10) Wiz Khalifa válasza Nigér (#9) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem azt mondtam hogy pont ennyiért. :R

Smoke some weed nigga!

(#11) blueMerle válasza Nara19 (#8) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem volt célom, ez egy teljesen szubjektív vélemény. Nekem egyszerűen nem jön be, másnak pedig az, ami mondjuk nekem tetszik :)

(#12) Nara19 válasza blueMerle (#11) üzenetére


Nara19
aktív tag

Én is csak viccből írtam a kommentet, hiszen "izlések és pofonok különböznek".:)

[ Szerkesztve ]

(#13) Nigér válasza Wiz Khalifa (#10) üzenetére


Nigér
őstag

De kár...
Akkor most itt tarhálnám tőled a linket... :P :D

(#14) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi a cikket, elég kimerítő. :R

Nálam a Lenovo a nyerő, lényegében mindenért, amit leírtál róla.

"nincs rá lezsóidő"

(#15) NoMagix


NoMagix
addikt

Nekem is a Lenovo a nyerő, nem is kérdés!
köszi a írást! :R

[ Szerkesztve ]

(#16) mexel válasza blueMerle (#6) üzenetére


mexel
veterán

Élőben is láttad? Volt a kezedben? Mert amíg képeken láttam nekem sem nagyon jött be, kicsit "érdekesnek" tűnt, de amikor a boltban elénk tették kb 1 percen belül beleszerettünk apárommal és vettünk is kettőt, majd még kettőt :DDD Meg lett oldva a karácsonyi ajándékozás és azóta sem bántuk meg. Eszméletlenül jól használható a mindennapokban, bár ez talán nem az a hordozós típus. A talp mindig nyitva van nálunk, állva tároljuk stb.

Kijelző: én nem látom pixelesnek, szerintem ekkora méretben ez elég mindenre, így a sebességgel sem lehet gond. Nekem a 7"-on az 1280-as felbontás nagyon tetszik, csak túl kicsi már minden.

OFF: Melyik legyen az alapvető Yoga topik? Kár lenne szétforgácsolni.

[ Szerkesztve ]

(#17) blueMerle válasza mexel (#16) üzenetére


blueMerle
veterán

Igen, pont ma láttam élőben egy műszaki áruházban (épp onnan jövök, friss az emlék :D ). Nem változott a véleményem, nem jön be. Nekem a hagyományos, simple, classic, standard,... :D tabletforma jön be. Mint amilyen a tabletek 95 százaléka.

(#18) Dazsar válasza NoMagix (#15) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Nálam Asus..... oké nincs otg..... meg hogy kisebb a képernyő de akkor is Asus... :D nem lenovo.... nekem ez az első asus tabom... és több mint való színű hogy ezentúl csak asus telom is lesz

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#19) blueMerle válasza Dazsar (#18) üzenetére


blueMerle
veterán

Nálam az OTG hiánya hatalmas gond lenne (még nagyobb mint megbarátkozni a Yoga kinézetével), a munkám miatt. Bár másnak lehet nem, viszont nekem a tablet fő munkaeszköz.

(#20) mexel válasza blueMerle (#17) üzenetére


mexel
veterán

Akkor nem csak képek alapján ítélsz, így más. Így elfogadható teljesen a vélemény :)

(#21) Gabinator


Gabinator
csendes tag

szerintem a lenovo egy nagyon jó tablet, de nem ennyiért :O pedig a dizájn nagyon király :(
ennyiért inkább egy lg gpad 8.3
egyébként remek cikk, köszi :DD

(#22) NoMagix válasza Dazsar (#18) üzenetére


NoMagix
addikt

Kinek a pap és kinek a paplan! :DDD
Igen, sokat számít a minőség, de talán a Lenovo sem olyan rossz, sajnos még nem volt szerencsém élőben látni!

(#23) Nara19


Nara19
aktív tag

A tegnapi üzemidőm a Yogán: majdnem 15 óra kijelző 10 óra wifivel.:)

(#24) NoMagix válasza Nara19 (#23) üzenetére


NoMagix
addikt

ez elég bitang! :C

(#25) mexel válasza Nara19 (#23) üzenetére


mexel
veterán

Ennél többet is elmegy, mi csak pár naponta töltjük, mondjuk nem használjuk napi 10 órát :)

(#26) this is life válasza Nara19 (#1) üzenetére


this is life
Ármester

Eloszor is koszonet a munkadert ! Szerintem a lenyeget megragadtadd benne pro es kontra a tabok mellett. Ha csak a kulso szamitana es az ar nem akkor nalam a lenovo mindent visz, vegre nem egy egyen eszkoz . De az ara kisse odaver, de hatha lesz az meg baratibb is.
Koszi megegyszer.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#27) mexel


mexel
veterán

Valószínűleg lesz olcsóbb, ennyiért nem biztos hogy elkapkodják, bár lehet hogy megéri. A legnagyobb erőssége az akksi, az mindent visz ebben a kategóriában.
Köszi a cikket egyébként!

(#28) Wiz Khalifa válasza Nigér (#13) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Biztos van ennyiért de az nem Magyarország! :)

Smoke some weed nigga!

(#29) Nara19 válasza Wiz Khalifa (#28) üzenetére


Nara19
aktív tag

Tegnap az amerikai (US) Lenovo oldalon 199 USD áron kínálták. Még ha ez ott kint is "nettó" ár, akkor sem 80.000 Ft.

(#30) Wiz Khalifa válasza Nara19 (#29) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én most az Xperia Tablet Z-re gondoltam és azzal is azt hogy biztos van 80k-ért is de az nem Magyarországon. :)

Smoke some weed nigga!

(#31) Nara19 válasza Wiz Khalifa (#30) üzenetére


Nara19
aktív tag

Igazad van. :)
Remélhetőleg a Yoga hazai ára is követi majd a 199 USD árat.

(#32) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Nagyon durván elkezdtem sóvárogni egy yoga után... :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#33) Wiz Khalifa válasza Nara19 (#31) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Követné de nem teszi mert a Magyarországi gazdaság színvonala olyan mélyen van hogy meg sem lehet találni. :O :W

Smoke some weed nigga!

(#34) this is life válasza hitvanyalak (#32) üzenetére


this is life
Ármester

Nekem is tetszik a yoga, azon filozok hogy a samu p5110-bol ez lesz. Az a kulso nagyon megfogott.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#35) .-Szenti-.


.-Szenti-.
csendes tag

Volt szerencsem kiprobalni az ASUS-t es messze menokig elegedett vagyok vele.. Kellemes meglepetes volt mert nem kedvelem annyira az ASUS termekeket.. :DDD

(#36) .-Szenti-. válasza Nara19 (#1) üzenetére


.-Szenti-.
csendes tag

Jo kis cikk. Vegre talaltam egy olyat ahol nem alazzak az asust.. :DD

(#37) Nara19 válasza .-Szenti-. (#36) üzenetére


Nara19
aktív tag

Én is szeretem az Asus MeMO Pad HD7-et. De a Yoga-t még jobban. :)

(#38) .-Szenti-. válasza Nara19 (#37) üzenetére


.-Szenti-.
csendes tag

Lehet,hogy a közeljövőben letudom tesztelni a Levonot is :DDD

(#39) halkow


halkow
őstag

a 2 árából jóbbat vehetél volna de te tudod :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#40) mexel válasza halkow (#39) üzenetére


mexel
veterán

Mire gondolsz? Milyen jóbbat vehetet volna? :D

(#41) Wiz Khalifa válasza mexel (#40) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én se tudom. Ami nem amoledes az nem jobb! És sajnos tabletbe nincs Amoled. Inkább akkor megveszem a kettő árából a Galaxy Mega 6.3-at. :) Az megközelíti az Amoledet. de még az se 100-as.

Smoke some weed nigga!

(#42) Nara19 válasza halkow (#39) üzenetére


Nara19
aktív tag

Igen, biztos. Az Lg 8.3-as tabletjét nézegettem, de az is kevesebb üzemidőt tud, jóval magasabb áron.
Most az Asust a párom használja, a Yogát én. Mindketten jól választottunk.:)

(#43) mexel válasza Wiz Khalifa (#41) üzenetére


mexel
veterán

A kérdés nem teljesen volt komoly, inkább a kérdés feltevése miatt írtam. ( o + 1t ) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44) Wiz Khalifa válasza mexel (#43) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Gondolotam csak énis írtam hogy gyarapodjon a teszthez a HSZ. :)

Egyébként kérdés mindenkitől. Szerintetek miért nem csinálnak egy tisztességes tabletet végre? Mert nekem pl az elvárásaim ezek:

10' min.
2magos proci Intel-be vagy 4magos ami Android alá van.
4Gb ram
32Gb rom + 64Gb Micro SD
Alumínium ház jó szellőzésekkel.
Amoled kijelző.
Full HD vagy jobb.
És egy olyan integrált "VGA" szerűség ami támogatja az Androidot és Windowst egyaránt.

Inkább az Intel-t venném mivel a Windows jobb szerintem mint a droid tableten is.

Smoke some weed nigga!

(#45) this is life válasza Wiz Khalifa (#44) üzenetére


this is life
Ármester

Asus t100 nem lenne jo neked , 4 magos bay trail atom (core2duo teljesitmenyet tudja) 2 giga ram win8.x 32-64 emmc-vel szerelve kulso sdbol barmi belefer.

Nara19

A lg nem rossz dontes, bar uzemidoben gyengebb de a hw az igen utos,darab, ha az uzemido a lenyeg, akkor a lenovo verhetetlen... azt kell eldonteni mi a fontosabb es a szerint valasztani.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#46) halkow válasza Nara19 (#42) üzenetére


halkow
őstag

így már más a helyzet

Alcatel onetouch idol2s the king

(#47) .-Szenti-. válasza this is life (#45) üzenetére


.-Szenti-.
csendes tag

Az sem semmi gep. Csodalatos asus termekek vannak itt hardveren is. Nemelyik nagyon megeri az arat.. :C

(#48) Wiz Khalifa válasza this is life (#45) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én a Panasonic 20"-os tabletjével szemezek... De az sem teljes az elvárásaimnak... :(((

Smoke some weed nigga!

(#49) havasa


havasa
aktív tag

Mindket gepbol van a birtokomban, a Yoga mas kategoria, mint az Asus gepe, nem is ertem az osszehasonlitast.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#50) mexel


mexel
veterán

Egyébként én is kicsit úgy érzem, hogy a Yoga-t nehéz hasonlítani egy sima tablethez. Ez más valahogy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.