Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ace owner


Ace owner
addikt

Tényleg jó ára van, többre számítottam. Nekem tetszik :C

Galaxy Fold 4

(#2) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Az a kép, ahol az ember telefonál ezzel aaa.... készülékkel, az elmond mindent. :D

(#3) blueMerle válasza szilagyiv (#2) üzenetére


blueMerle
veterán

Pár éve komplett hülyének néztek páran, amikor a hatalmas X10i-vel telefonáltam az utcán, hogy Te jó ég, mekkora hatalmas óriási tepsi. De ez.... :Y :D

(#4) AS


AS
félisten

Csak azt nem értem mi itt az újdonság?:) Samsung Tabok nagy részével is lehet telefonálni már régen.
De amúgy jó cucc.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) Wajk válasza szilagyiv (#2) üzenetére


Wajk
addikt

ez nálam is üt. Headsettel OK, de ez beleégett a retinámba :DDD

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#6) Maxentius


Maxentius
addikt

Meglepően jó kezdőára van, a Padpad/Fonefone kifejezésen jót röhögtem. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#7) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Már vártam ki dobja be a közösbe ezt a tabletet a fülhöz és úgy telefonálsz metódust, de valamiért én a Samsungra tettem volna egy nagyobb kp-t :D
Nem vagyok méretirigy sőt. Azon kevesek közé tartozok akiknek tetszik a Note2 és társai, de ezt már én sem nyelem le, mindamellett a viccfaktor erősen jelen van, ha meglátok egy ilyennel telefonálni valakit. :D

All→M8

(#8) sdd2


sdd2
veterán

Frankó lett :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#9) NoMagix


NoMagix
addikt

Remek masina, de ez már túl megy minden "telefon"határon! :DDD
A nagy T-nél már a hamarosan kapható státuszban van!

(#10) culas25


culas25
tag

Hű, frankó áron nyit a készülék. Ha táblagépet akarnék venni bizonyára ezt választanám, de persze a telefont nem helyettesíti. De ez mellé már tényleg elég egy 4" telefon. Már csak a sim ide-oda helyezése lehet kényelmetlen dolog.
Ha tele lennék pénzzel, akkor még mindig inkább padfone-t vennék, de ha már táblagépet vesz az ember, akkor bonus-nak jó ha telefonálni is lehet vele.

(#11) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A kamera tipikusan "tabletes" lett, az üzemidő viszont irigylésre méló. No igen, van hová férnie az akksinak. Normál telefonálásra nem használnék ilyet. :D
Az ára viszont nem olyan vészes, többre számítottam.

<< Heimdal >>

(#12) ribery22


ribery22
tag

3g tablethez képest elég jó ára van. Szerintem így kell erre a készülékre tekinteni, a telefon rész csak egy bónusz, ami felvidítja a kívülállók életét

Sim áthelyzéses problémákra a t-nél van egy netmegosztós sim.

[ Szerkesztve ]

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#13) bostone


bostone
addikt

A procit nem értem. Jobban örültem volna, ha egy qualcomm ül a fészekben.
A szolgáltatói megjelenés dátumáról nincs egy közelebbi időpont?
Amennyiben tényleg ilyen végfelhasználói árral operál, igazán üthet a nagyravágyók köreiben, de még tabletnek sem utolsó. A note-nak fel kell kötnie a gatyáját.

(#14) |AP| válasza ribery22 (#12) üzenetére


|AP|
veterán

Igen, ha azt nézzük, hogy ez egy 7"-os 3G-s tablet 1280x800-as IPS kijelzővel, izmos akksival és viszonylag erős hardverrel, minőségi házban 80-ért, akkor ez igencsak jó vétel...
Most terveztem 16 gigás Nexus 7-et venni, de egy pillanatra elgondolkodtam...

(#15) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Atom és Atom közt is van különbség.., természetesen ez nem von le semmit sem a készülék erejéből :):..

cikkhez : Gratulálok, jó cikk lett, bár tényleg elég vicces hogy a 'telefon' megevezés kicsit idejétmúlt :D..

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

Ez a kép kegyetlen. :D

(#17) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

- Szia! Nem láttad Bélát?
- De, ott van a telefon mögött... :DDD :DDD :D

Tökéletes eszköz arra, hogy elbújj az utcán a kellemetlen ismerősök elől. :K Amúgy tabletnek tökéletes és olcsó, headsettel telefonnak is okés, de max télen, mert nyáron nem nagyon van akkora zseb, ahová befér. :U

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#18) GabenBFG

:Y Szerintem ilyen kezdőáron kaphatott volna ajánlott plecsnit. :U

(#19) Legendd válasza MuzikJunkie (#17) üzenetére


Legendd
senior tag

:D :D

(#18) GabenBFG: szinte az, az Atom lapka miatt nem éri el feltétlenül, de 3G-s, szóval jó ez nagyon, csak telefonálni vicces vele.

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#20) Nigér


Nigér
őstag

Számomra telefonként nem, de droidos táblaként simán szóba jöhet.
Korrekt az ára is.

(#21) callmeakos válasza GabenBFG (#18) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Miért, ajánlanád ezt bárkinek is? :D

All→M8

(#22) Mr. WolfDog


Mr. WolfDog
tag

A készülék maga nem rossz, de egyszerűen nevetséges, ahogy ezzel telefonál valaki :)

(#23) McSpy


McSpy
őstag

Nem tudom,de nekem mosolyt csal az arcomra,ha valaki ilyennel telefonál :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#24) |AP| válasza callmeakos (#21) üzenetére


|AP|
veterán

"ez egy 7"-os 3G-s tablet 1280x800-as IPS kijelzővel, izmos akksival és viszonylag erős hardverrel, minőségi házban 80-ért, akkor ez igencsak jó vétel..."

Ezt írtam korábban... ezek alapján szerintem igenis ajánlható. Telefonálni nem kötelező vele, fejhez emelve meg pláne :)

(#25) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

ez hogy néz mar ki ? majdnem elfoglalja az egész display-t .. :W
_

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#26) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Sztem ajanlott is lehetne,vegulis ez egy javitott nexus 7...oke nem tegra 3as,de hetkoznapi hasznalatra film,net munka levelezes,navigacio kivalo! Raadasul,ha megnezitek a nexus 7 3g-s valtozatokat akkor ez ajanlottabb,mert ebben 3g alabbol van es esetleg meg telefonalni is jo... 70ert sztem veszem is megfelele. Az meg plusz pont,hogy bovitheto is.

AS:A samsung meg azert gyengebb,mert az nem hd kijelzos es nem ips!

(#27) wertigo1984 válasza Wajk (#5) üzenetére


wertigo1984
őstag

Galaxy tab2-mel en is igy maszkalok, maxra huzva a beszedhangszorot metron es forgalmas utcan is jol hallom a masik felet. :)

Nekem nagyon tetszik. :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#28) Dr.FantastiK válasza hemaka (#16) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

ez jobb volt ? :DDD
_

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#29) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem csak a telefonalas vicces tablettel, a fenykepezes is mokas. Nem tudom mekkora igeny van ra, en siman elhagynam roluk.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) satz18


satz18
őstag

A hét colos tabletteknek hány százaléka tölthető micro usb-ről? Nem láttam leírva, de azt következtettem, hogy ez tud. Nálam ez nagy plusz pont.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#31) Tirexi


Tirexi
addikt

Legközelebb már egy laptop-ot tartunk a fülünk mellett. :DDD
Ez semmi más mint az emberi telhetetlenség és a menőzés.
Nekem nagyobb van!!! Kit érdekel...

(#32) Graphics


Graphics
Jómunkásember

i-mobile 310 link kimaradt

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) peestee83


peestee83
aktív tag

A kép engem is megfogott... Kíváncsi leszek, hány embert látunk majd az utcán így telefonálni :)
A készülék maga jó, az ára remek.
Egy hibát találtam ebben a készülékben... Ha már telefonálhatok is vele (és miért ne), akkor egy picit izmosabb kamera - 5 MP körül - egy villanóval elférhetett volna benne.
Ennek ellenére igen jó vétel... mobil + tablet 80k-ért nagyon baráti :)

Cor ne edito

(#34) twine válasza Csapoati (#29) üzenetére


twine
addikt

meglepődnél,,,,
előadó művészekkel dolgozom, és a nézőtéren, próbákon, rengetegen tablettel rögzítenek videókat... :U

[ Szerkesztve ]

(#35) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

Headsettel végülis még elmegy. Igazából van az az élethelyzet ahol el tudom képzelni. :)
Engem alapvetően zavarna, hogy nem a zsebemben van az eszköz, hanem valamiféle táskában, mappában. Bár háttáskát mindig hordok. Bár még arra is figyelni, hogy a Bluetooth headset ne merüljön le.... hmm..
Eleinte jöttek az ilyen gondolatok, hogy ha az ember mondjuk elmegy futni stb... nem tudja magával vinni. De belegondolva az akármilyen telefonomat sem viszem sehova, hiszen inkább az iPodomat csatolom fel.
Szóval van az az ideális világ ahol ez még működhet is... mondjuk személy szerint egy Note-hoz hasonló almost edge to edge kijelzőnek jobban örülnék!

(#36) batai15 válasza Wajk (#5) üzenetére


batai15
félisten

ó te jó isten, pont erre gondoltam énis

(#37) Krissz9700


Krissz9700
csendes tag

Ááááá.... meglátnák egy ilyet az utcán, komolyan elröhögném magam, ahogy telefonálnak ezzel. :DDD :DDD :D Múltkor is milyen vicces volt már, ahogy egy fickó egy Galaxy Note - tal telefontált. :DDD

[ Szerkesztve ]

Aláírás? Megvan! :DD

(#38) Graphics


Graphics
Jómunkásember

79990 Ft? ez komoly, jesszus bestbuy lett belőle egyből. így ez a körítés, a GPS, a telefon, és a tablet funkció egybegyúrva, nem kérdéses, hogy simán nyerő.

Most már csak egy kérdés maradt, hova lehet ezt tenni, ha zsebbe nem :D

Na ezt csinálja meg az Asus 5 colon, 49990 Ft-ért is

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) satz18 válasza Graphics (#38) üzenetére


satz18
őstag

Az a probléma, hogy az 5 colos masinájuk 200k felett van. Ne értem, hogy ha tud olcsó tabletet csinálni, miért nem tudnak olcsó telót. Kicsit megszorongathatnák a samut meg az almát. Innovációban nálam ők a no.1

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#40) wertigo1984 válasza satz18 (#39) üzenetére


wertigo1984
őstag

+1 :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#41) tubica2012


tubica2012
csendes tag

Egyébként egy bluetooth headsettel miért ne lenne használható?
Ennyiért szerintem jó vétel :)

(#42) Lenry


Lenry
félisten

itt egy péklapát méretű eszköz, és microSIM-es...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#43) ZooLee válasza Dr.FantastiK (#28) üzenetére


ZooLee
őstag

ez jobb volt ? :DDD

Nem jobb, de erre a képre legalább van mentség: 40 (!!!) évvel ezelőtt készült!
Lassan megint ott tartunk, mint a GSM előtti időkben, kis bőröndöt cipelve, hogy a "mobil"telefonok működjenek egy napot...

Ha valaki tudja mit vesz, és egy tablet kell neki, amin időnként telefonálni is tud, akkor jó lehet neki, de ha valaki telefonnak veszi, keservesen csalódni fog szertintem...

Z.

(#44) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Elsőre én is baromságnak gondoltam és röhögtem, egy 34 dekás zsebrevághatatlan telefon, ugyan már.

A kamera és a villanó hiánya viszont "elárulja" - ez is csak egy 7"-es tablet. Annak viszont nagyon is jó meg minőségi cucc, a telefonos funkció csak plusz fícsör, így viszont a 80K-s árcédulával nagyon is jó ajánlat. (De aki a mobilját akarja ezzel teljes mértékben kiváltani, hát az nem normális.)

Nem a lényeg a fontos.

(#45) Cyberpunk válasza Wajk (#5) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez egy hülye kép, nyilván azt akarják demonstrálni, hogy lehet vele így telefonálni, de értelmes ember headset-et használ erre az utcán meg főleg.

Egyébként meg nem tudom mi ez a méreten lovaglás már megint. 40 hozzászólás fele csak szemét. :U

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#46) txc024


txc024
csendes tag

A Fonepad kijelzőjén nyilván élmény filmezni, főleg úgy, hogy a kijelző képernyője is méltó partner ehhez.

Csak nekem értelmezhetetlen?

(#47) vimes


vimes
senior tag

Nagyon nem örülök az ilyen típusú "telefonoknak". Már az maga elég abszurd, h egy ekkora "valamivel" hogy lehet elintézni a telefonálást. Majd jóhógynem úgy fogok telefonálni, minta fickó a képen... hogy hülyének nézzenek az utcán. Meg szerintem baromira kényelmetlen is lehet egy ekkora készüléket akár negyed órán át a fülünknél tartani. Nekem még fontos, h kényelmes legyen a telefonálás, szterintem a legideálisabb méret a mai viszonyok között, mivel már a régi mobilok lassan kihalnak a 3,5-4". Én is 3,5"-os telefont használok, nekem 4-4,3" a maximum. Az 5"-ra még azt mondom, h nekem soha se, de lehet, h másnak jó. Elmegy még valahogyan. De ez már tényleg sok, van egy határ, és szerintem ezt ezzel az eszközzel túllépték, a Sony és a Huawei efféle (de még mindig kisebb) készülékekről nem is beszélve. Ok, ott a headset, de szerintem az körülményes, nem sanyargatom magam vele, csak azért, mert 7". Akkor vesz az ember inkább egy tabletet, meg vmi alsós (okos)telefont, amivel telefonálhat. Ha már meg tudja oldani, h egy ekkor dögöt mindenhová magával vigyen, akkor csak van hely még ott egy telefonnak, és mennyivel kényelmesebb a telefonálás... Lehet,(sőt valószínű) úgy gondolták, h micsoda ötlet a tabletet és a telefont egy eszközben megvalósítani, de ez szerintem nem volt jó lépés. Nem jó ez így sehogy se... Persze biztos lesz aki megveszi, szíve joga.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#48) Cyberpunk válasza vimes (#47) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem ha úgy kezeled, mint ami ez valójában (egy GSM modullal szerelt tablet), akkor senki sem fog megbotránkozni a méretén. És te sem.:) Tök mindegy a gyártó miként reklámozza.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#49) daniel909


daniel909
addikt

tabletnek nem rossz, telefonnak (számomra) nevetséges. az ára viszont jó nagyon.
hozzáteszem, azért ilyesmi tablet millió és egy van noname gyártóktól, olcsóbban, de ha valakinek ez kiváltja a mobilt és a tabot is (biztos van ilyen) annak nagyon megéri h összesen 80K-t kell kidobnia rá. egy telefon + tablet sokkal drágább lenne.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#50) Sofian válasza vimes (#47) üzenetére


Sofian
őstag

"Majd jóhógynem úgy fogok telefonálni, minta fickó a képen... hogy hülyének nézzenek az utcán."

Aztán ***** nem érdekel, hogy minek néznek vele, telefonálás közben... Nincs ilyen jellegű megfelelési kényszerem. :U

Továbbá jelezni szeretném ,hogy a Samsung 7"-es tabletjein már 2010 óta lehet telefonálni...
;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.