Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) syIex válasza Joachim21 (#1700) üzenetére


syIex
veterán

Szinte minden évben veszek gyári bőr tokot az új modellekhez és még sosem volt mállás vagy morzsálódás. Legjobb példa erre a piros bőrtok (product red) még a mai napig használja húgom pedig első perctől az van a telefonján. :U
Lehet vannak rosszabb gyártások (mint mindenben), de felesleges általánosítani.
Az viszont igaz, hogy nem telibe bőr az egész, hanem csak a külső réteg az. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1702) tubeappma válasza freeknight (#123) üzenetére


tubeappma
kezdő

Azért irigyellek, hogy még lóti-futizás közben is munkaidő alatt van időd telót nyomkodni. :) A noccs meg hogy van vagy nincs nem oszt nem szoroz, mivelhogy amúgy is csak a képernyő a része sima állapotsor lenne, semmi más. Nos hogy mi férne oda meg mi nem, nekem mind 1. Amúgy csak jelzem én a 13 minit minden 4 nap töltöm. Igénytelen felhasználója vok. :)

htc desire s, xperia mini, lg g2, lg 4x, xiaomi redmi 5a, xiaomi mi 9 lite, iphone xs, xiaomi mi 10 lite, iphone 13 mini, ipad 2017

(#1703) #16377600 válasza tubeappma (#1702) üzenetére


#16377600
törölt tag

Amúgy tudod,h egy októberi hozzászólásra reagáltál? :D Nem zavar,csak kérdezem...

"Amúgy csak jelzem én a 13 minit minden 4 nap töltöm."
Akkor nem igazán használod ki azt a telefont/ill. annak a képességeit.. :)

(#1704) nagyokos008


nagyokos008
csendes tag

Sziasztok!

2022.03.18.-án vettem egy zöld iphone 13 pro-t. Sajnos csak rá 2 nappal tudtam először kipróbálni a bluetooth autós kihangosítást. Meglepett de nem csatlakozik automatikusan, hiába a párosítás stb. Vissza vittem a telefont a boltba, kértem egy másik új készüléket ( 03.25.-én megérkezett a másik új készülék ) A helyzet nem változott, nem csatlakozik automatikusan a bluetooth autós gyári kihangosítóhoz. ( VW 2016, 2020, 2021-es autókban is direkt kipróbáltam ). A helyzet azért elkeserítő, mert Iphone 8, 12 mini, 12 pro max automatikusan csatlakozik párosítás után. A boltban az eladó azt mondta 2.-jára már nem cseréli ki a telefont ha a hiba továbbra is fennál, mert nem a telefon lesz a hibás... Mi a hibás akkor? 1 hét alatt 2 13pro nem hajlandó automatikusan csatlakozni, manuálisan rádión keresztül lépkedve csatlakozik, híváskor néha berecseg. Elméletileg a 12 és 13 szériában egyforma bluetooth van. ( Mindegyik készüléken IOS 15.4 verzió fut )
Valakinek ötlet? Tapasztalat esetleg?

Köszönöm!

Üdv, Viktor

(#1705) i400 válasza nagyokos008 (#1704) üzenetére


i400
senior tag

Keress meg egy olyan szervizt ahol a fejegység szoftverét tudják frissíteni (OEM+ Hungary például)! Nem írtad, de ha jól sejtem akkor gyári RNS/RDS esetleg Discover PRO rendszerekről lehet szó.

szerk.: régebben hasonló hibával fiat-nál találkoztam, ott a márkaszerviz szoftvert frissített és az megoldott minden ilyen gondot (túl régi verziójú volt)

[ Szerkesztve ]

(#1706) nagyatt


nagyatt
tag

Sziasztok, amikor gyorstolon van a keszulek az normalis, hogy belassul az egesz telefon menuje ? Ha a gyorstoltes veget ert, utana ismet normalisan hasznalhato.

(#1707) stomi83


stomi83
csendes tag

Sziasztok!
Kérlek segítsetek, hogy jól értem-e: van egy privát gmail-es email címem, és van 2db céges Exchange email címem. Ezeket szeretném egy közös applikációban használni.
DE
A gyári apple mail esetén az Exchange fiókoknak be tudom állítani, hogy átküldéssel (Push) jöjjenek a levelek (azaz amint kapok egy emailt, egyből jelez is a telefon). Viszont itt a Gmail-nek csak begyűjtés (Fetch) beállítás lehet, azaz csak akkor jelez a telefon, ha: vagy belépek az Apple Mail alkalmazásba, vagy ha beallitok neki egy automatikus ellenőrzést (de itt 15 percenkénti ellenőrzés a legkisebb beállítás és ahogy olvasom, ez eléggé meríti az akksit).
Sebaj, gondoltam akkor felteszem a gyári Gmail applikációt, végülis Androidon is azt használtam és szerettem is. És itt is jön egy "de": itt viszont nem lehet Exchange fiókot beállítani. :D

Két kérdésem lenne: jól tudom, ezek tényleg így működnek?
A másik: ki milyen email applikációt használ, amin működik a Push, kezeli a gmail és az Exchange fiókokat is?

Köszi! :R

(#1708) Ubi


Ubi
tag

Sziasztok! Erősen gondolokodok egy 13Pro készüléken, csak azt nem tudom 128 vagy 256-os telefont kellene nézegetnem. Meg tudnátok mondani, hogy mennyi helyet foglal az IOS? Nem tudom elég lenne-e a 128-as változat. Remélem ez nem kicsi és marad hely a fotóknak.
Előre is köszönöm! :))

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#1709) #16377600 válasza Ubi (#1708) üzenetére


#16377600
törölt tag

iOS 9,19 GB
Rendszeradatok 4,58 GB

i 13/ iOS 15.3.1

[ Szerkesztve ]

(#1710) Ubi válasza #16377600 (#1709) üzenetére


Ubi
tag

Köszönöm!
Ez nem sok, sőt! Nagyon kicsinek tűnik. Minidig Androidos voltam, és jelenleg a 11-es verzió 29GB. Ehhez képest a 13-14GB nagyon kevés. Így elég a 128GB-os is. De jó! :DD

[ Szerkesztve ]

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#1711) Menslee válasza Ubi (#1708) üzenetére


Menslee
tag

nagyatt:
Ahogy nézem, nem vagy egyedül.
Próbáltad esetleg másik töltővel/kábellel?

stomi83:
Ezt esetleg próbáltad?
Ha jól értem, akkor Exchange fiókként is hozzá tudod adni a Gmail címedet.

Ubi:

Esetleg vedd azt is figyelembe, hogy a ProRes videóból a 4K felbontás csak 256-os vagy nagyobb telefonon elérhető.
128-as tárhelynél "csak" 1080p.

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#1712) Ubi válasza Menslee (#1711) üzenetére


Ubi
tag

Köszi! Igazad van, de nem tudom ez mennyire fontos. Úgy látom, óriási nagyok lesznek a videók. Ugyan gyönyörű, de tárolni már nehezebb. De köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem!

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#1713) Menslee válasza Ubi (#1712) üzenetére


Menslee
tag

Igazán nincs mit :)

Én is ezért vettem 256-osat (meg mert csak ez volt azonnal elérhető amikor vettem :DDD ).

Fotókat amúgy is google photos-ba szinkronizálok, nem zavarnak sok vizet.

Viszont így ha egyszer előtörne belőlem a művész nem fogom szívni a fogam miatta.

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#1714) nagyatt válasza Menslee (#1711) üzenetére


nagyatt
tag

Uhh latom sokakat erint ez a problema.
Kiprobalom egy masik toltovel es visszajelzek mi a tapasztalat.
Koszi a helpet :R

(#1715) i400 válasza nagyatt (#1714) üzenetére


i400
senior tag

Baseus gyorstöltővel nem tapasztaltam ilyen problémát, ha ez segít.

(#1716) nagyatt válasza nagyatt (#1714) üzenetére


nagyatt
tag

Elszaladtam vettem egy gyari apple gyorstoltot(a nem kompatibilis a regi samsungom toltoje volt). Ezzel nem is melegszik, illetve a fentebb emlitett kijelzo akadozas sem jelentkezik toltes kozben. Most is igy irok, csatlakoztatott toltovel.

[ Szerkesztve ]

(#1717) Menslee válasza nagyatt (#1716) üzenetére


Menslee
tag

Érdekes, alkalom adtán kipróbálom majd asszony Samsung töltőjével.
A lényeg hogy megoldódott :)

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#1718) huan


huan
őstag

Sziasztok,
Magsafe autós töltőt keresek a telefonomhoz, ami jól is néz ki? Ti mit használtok, ami biztosan tartja is a telefont?

(#1719) syIex válasza huan (#1718) üzenetére


syIex
veterán

Tartót tudok, de töltőt én nem ismerek ami így tartaná is.
Én ezt használom és egyszer sem esett még le róla bármilyen sz@r úton is mentem.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1720) Ubi


Ubi
tag

Sziasztok!
Lenne pár (számotokra biztosan nagyon alap és megmosolyogtató) kérdésem, de még soha nem volt IPone készülékem ebből adódóan nem tudom.
Az elkészült fotókat mindenképp feltölti a felhőbe, vagy lehet csak lokálisan a készüléken tartani őket? Ha menteni szeretném egy Windows-os gépre az elkészült képket akkor kábellel összekötöm és lementem az iTunes segítségével?
Csengőhangot lehet feltölteni rá valahogy?
Köszönöm előre is!

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#1721) syIex válasza Ubi (#1720) üzenetére


syIex
veterán

Szia!
Nem muszáj felhőbe menteni, ez egy opció és tárhely kímélő is lehet.
3uTools a program amivel bármit tudsz simán másolni, drag&drop.
Csengőhangot, zenét, képet, videót stb. Csak a formátumra kell oda figyelni főleg csengőhang esetén. Vagy pár száz forintért meg tudod venni és akkor örökre megmarad az Apple ID-on.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1722) Ubi válasza syIex (#1721) üzenetére


Ubi
tag

Értem. Köszönöm a gyors választ! :R

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#1723) syIex válasza Ubi (#1722) üzenetére


syIex
veterán

Bármi kérdésed van írj nyugodtan ide vagy az iPhone topicba! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1724) Ubi válasza syIex (#1723) üzenetére


Ubi
tag

Köszönöm az infót! :)

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#1725) pepetech válasza Ubi (#1720) üzenetére


pepetech
őstag

fotókat lementeni a legyegyszerűbb csak rádugod a gépre a telefont, felismeri és sajátgépben megjelenik az összes fotó ahoz hozzáférsz itunes nélkül is.

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1726) cH1


cH1
aktív tag

Van valami mód telepített appok filejai között kutakodni? Van egy játék aminek androidon is át kellett írnom a cfg fileját mert appon belül nincsenek grafikai beállítások. Itt valahogy megoldható?

(#1727) icecave válasza cH1 (#1726) üzenetére


icecave
nagyúr

Egy zárt rendszeren? Tuti, hogy nincs. Csúnya is lenne.

(#1728) Barcsik


Barcsik
aktív tag

Sziasztok!

Két napja lettem tulajdonosa a telefonnak. Eddig kellemesen csalódtam az Apple termékekben és már értem, hogy miért szeretik sokan annyira. Ez a mobil “nagyon beteg” jó értelemben. Eddig minden cuccok HUAWEI volt de le lesznek cserélve. A “kezdő szett” már megvan. Az üzemidő eddig fenomenális.

(#1729) syIex válasza Barcsik (#1728) üzenetére


syIex
veterán

Szép kezdő szett! :C
Jó szórakozást majd hozzá, hamar be tud vonzani az Apple ökoszisztéma! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1730) huan


huan
őstag

Sziasztok,
Ezt a töltésjelzést még sosem láttam a telefonomon vezeték nélküli töltésnél. Miért?

(#1731) despitz válasza huan (#1730) üzenetére


despitz
csendes tag

magsafe töltővel jön csak elő

(#1732) pethYeti válasza huan (#1730) üzenetére


pethYeti
addikt

5 seccel lassab voltam. :(

[ Szerkesztve ]

(#1733) Krolockgrof válasza zsolidodd (#1693) üzenetére


Krolockgrof
csendes tag

Iphone 7 Plus óta az összes modellre megvettem a bőrtokot (8 Plus is újat kapott, Xs Max, 11 Pro max, és most a 13 Pro Max is kapott egyet.) Nekem sajnos az összes nagyon gyorsan kopott (fekete volt az összes, most világos barnát vettem.) Érzetre nagyon jó, szeretem velük használni a telefonom, és a hátlap/keret is épp maradt. Viszont kicsit bosszantó, hogy kb egy fél év után elkezd szétjönni :( (összes Istyle vétel, biztos eredeti volt az összes.)

(#1734) Tewe013 válasza Krolockgrof (#1733) üzenetére


Tewe013
őstag

Ezektől a bőr bevonatú cuccoktól nem szabad sokat várni (övre és pénztára is igaz), hiába van rajta az alma logó, viszont, ami tömör bőr az biztos, h bírni fogja ameddig a telefon bírja.

(#1735) Menslee


Menslee
tag

Ha élhetek egy javaslattal, nézd meg a Nomad termékeit.
Itthon is forgalmazza pár cég és eddig sose csalódtam bennük.
Megkérik az árát, de nem drágább mint egy gyári Apple tok és cserébe tényleg igazi bőr.

Szerk.: Válasz akart lenni Krolockgrof kollegának.

[ Szerkesztve ]

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#1736) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Iphone 13 Pro vagy Pro Max-ot tervezek venni. Mire érdemes figyelni? Garanciákból milyen variációk vannak? Hogyan tudom ellenőrizni, hogy garanciális-e?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#1737) MaddeNNNN válasza sharp4 (#1736) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Szolgáltatótól és hivatalos viszonteladótól 3 év, többi sufni gsm-ből 1 év apple.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#1738) bbendre


bbendre
őstag

Sziasztok, a kepeket, videokat szeretnem lementeni, de egy halom file-ra azt irja, hogy az eszkoz nem all keszen (Windows 11) amikor kompatibilis modban van a photos. Amikor eredeti modban van a kepek kb 70% jelenlik meg rendesen. Valamiert nem tudja atmasolni. Van erre valami program?

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#1739) Menslee válasza bbendre (#1738) üzenetére


Menslee
tag

3utools [link]

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#1740) Naya válasza zsolidodd (#1693) üzenetére


Naya
csendes tag

Régen még az iPhone 7-re és az Xs-re vettem gyári bőrtokot. Most a 13 Pro-ra ismét vettem (csak azért, mert a Media-ban az eredeti ár fele volt). Hát… nem mondanám, hogy meg vagyok vele elégedve. Kb. 1 hetes és az egyik sarka már megkopott. Nem rakom a zsebembe, a táskámban külön helyen csak a telefon van, nincs mellette semmi. Minőségéhez képest nagyon túl van árazva, még a fél árat sem érte meg.

[ Szerkesztve ]

(#1741) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Nézzétek már meg hogy nektek működik-e a hangkeresés ha lehuzzátok a képenyőt, megjelenik az univerzális kereső. Ott ha rákattintok a mikrofonra, bemondom a keresendő szöveget és csak pörög a karika és nem keres. Nagyon bosszant a dolog.

(#1742) bbendre válasza kisdobos0111 (#1741) üzenetére


bbendre
őstag

Nálam ugyan ez van :R

Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

(#1743) sfdrakex válasza kisdobos0111 (#1741) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nálam is ezt csinálja.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1744) kisdobos0111 válasza sfdrakex (#1743) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Csak pörög nálatok is? Mi a franc lehet a gond?

(#1745) sfdrakex válasza kisdobos0111 (#1744) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem tudom mi a gond, de igen, pörög.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1746) kisdobos0111 válasza sfdrakex (#1745) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

A családban van sima 13, annál tökéletesen keres ha rányomok a mikrofonra és bemondom neki. Mi a fene lehet a pro maxokkal?

(#1747) s_zoltan


s_zoltan
csendes tag

iPhone 11-en se működik.

(#1748) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Használtok valami forum kezelő alkalmazást ios-ra?

(#1749) corran9 válasza kisdobos0111 (#1741) üzenetére


corran9
tag

Nálam a 15.4-gyel kezdte el ezt csinálni, de a 15.4.1 sem javította ki sajnos...

That's a real nasty habit you got there......

(#1750) kisdobos0111 válasza corran9 (#1749) üzenetére


kisdobos0111
aktív tag

Szerintem nálam is azzal kezdődött. Remélem javítják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.