Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HujperPatrik


HujperPatrik
kezdő

Ismét látszik hogy miért az Apple uralja a tabletpiacot.

Szeressetek tettetés nélkül, irtózzatok a rossztól, ragaszkodjatok a jóhoz. (Róma 12,9)

(#2) Mezcal válasza HujperPatrik (#1) üzenetére


Mezcal
addikt

Miért?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#3) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Úgy látom nem kell lecserélni az Air 4-et.
Viszont Ipad használóként felszisszentem a "még mindig erre a platformra van a legtöbb jól használható és a kijelző méretéhez megfelelően optimalizált alkalmazás" mondaton. Van Androidos tabletem is, részben azért mert funkciógazdagabb appok vannak rá másrészt sok általánosan használt app jobban jelenik meg rajta, továbbá a szövegbevitel is intelligensebb.

Szeretem az Airt, de csak tartalomfogyasztásra, munkára és hobbira nem.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#4) csƵ


csƵ
őstag

Mondjuk annak örülnék, ha applikációban jobban ráfeküdne az Apple a tablet vonalra is, mert mióta megvan a Mini 6, azóta nem nyúlok otthon a telefonomhoz.
De az meg röhej, hogy mobilra optimalizált app-ok érhetők el tabletre is full széthúzott felbontással és nem is teljes képernyővel.

(#5) Ádám16 válasza csƵ (#4) üzenetére


Ádám16
addikt

Lásd: Instagram. Az hogy lehet, hogy nem optimalizálta még a Meta? Érthetetlen.

(#6) viragdani01 válasza futo001 (#3) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Kiegészítem a mondatot egy 'tapasztalataim szerint'-tel, úgy korrektebb lesz. Én főleg szövegszerkesztő, képszerkesztő programokra használom az iPadet a tartalomfogyasztás és böngészés mellett. Android tabletekkel kevesebb tapasztalatom van ugyan, de az TabS8-ak közül az egyiket majd mindenképp szeretném kipróbálni.:K

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#7) Danipicur2 válasza csƵ (#4) üzenetére


Danipicur2
tag

De ezt lehet szűrni az App Store-ban és ha a "Csak iPad"-re szűrsz, akkor az ilyen appokat nem fogod megtalálni, az, hogy egy adott app nem képes kihasználni egy iPad teljes képernyőjét és 16:9-s vagy 18,5:9-s állított ablakban fut, az már az alkalmazásfejlesztők hibája

(#8) Danipicur2 válasza Ádám16 (#5) üzenetére


Danipicur2
tag

Az Insta azért fut kis ablakban, mert a Foldnál is voltak gondok vele, hogy a Storyk esetében kb. a felét nem láttad a Fold négyzetes képaránya miatt

[ Szerkesztve ]

(#9) bjames


bjames
aktív tag

Én is kipróbáltam, egy 2017-es alap ipad-et akartam leváltani. Szuperül megy a rendszer, tényleg gyors és jól tartja a memóiában az appokat, ahogy azt elvárható is tőle.
Viszont engem a hangszórója nem győzött meg. Podcast és egyéb beszédközpontú tartalmakat jobb hallgatni a régi ipad-emen, ezen olyan jellegtelenebb, dobozosabb hangja volt. Ez számomra fontos, így hát visszaküldtem. De azért sajnáltam kicsit...
Másnak nincs problémája a hangszórójával?

(#10) HujperPatrik válasza Mezcal (#2) üzenetére


HujperPatrik
kezdő

Mert az iOS (avagy iPadOS) szvsz jobban működik tableteken mint a droid.

Szeressetek tettetés nélkül, irtózzatok a rossztól, ragaszkodjatok a jóhoz. (Róma 12,9)

(#11) moleculez


moleculez
veterán

A13, sőt A12 is bőven elég arra, amire az iOS-t használni lehet. Az M1 egy abszolút fölösleges overkill, főleg hogy a 60hz kijelzőn nem is tud igazán érvényesülni.

Gondolom a rengeteg M1 készletet el kell lőni valamire, ha már egyszer ontja magából nekik a TSMC.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#12) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Én nem érzem az előrelépést sajnos. A soc gyorsabb, de eddig se ez volt a baj ahogy a cikk is írja. Ennyi idő nem volt elég hogy az ipad vonalas ios rendesen meglegyen csinálva? A hátlapba meg kicsit több anyag kellene. A lányomnak itthon a 2018-as modell van minden kiegészítővel együtt. És az árak is sokkal barátibbak. (a kiegészítőknek meg a tabletnak is)

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#13) Shyciii


Shyciii
veterán

egyetemre magunkkal hordozós táblagépnek bőven elég

Örömmel tapasztalom, hogy most már teljesen általános dolog, hogy egy egyetemista 300e-et ki tud adni egy tabletre, ami mellé persze kell egy rendes notebook, meg mobil is. Az én időmben nem volt ennyi pénzem az úri huncutságokra.

[ Szerkesztve ]

(#14) HujperPatrik válasza Shyciii (#13) üzenetére


HujperPatrik
kezdő

Ha megveszi egy szolgáltatótól 24 havi részletre az simán kiköhöghető.

Szeressetek tettetés nélkül, irtózzatok a rossztól, ragaszkodjatok a jóhoz. (Róma 12,9)

(#15) Shyciii válasza HujperPatrik (#14) üzenetére


Shyciii
veterán

Az ugye megvan, hogy ez a tablet sem váltja ki a notebookot, így az is kell neki, meg egy mobil, sokan fizetnek albérletet, utazás, élelmiszer stb. Suli mellett meg értelmes jól fizető munka nem nagyon van, szal az a simán kiköhögi kicsit erős. Arról nem beszélve, hogy 2 évig szopatja magát törlesztővel.

(#16) HujperPatrik válasza Shyciii (#15) üzenetére


HujperPatrik
kezdő

Miért ne válthatná ki? Vannak olyan szituk amikor simán kiválthatja.

Szeressetek tettetés nélkül, irtózzatok a rossztól, ragaszkodjatok a jóhoz. (Róma 12,9)

(#17) Shyciii válasza HujperPatrik (#16) üzenetére


Shyciii
veterán

A vannak szituk, és minden esetben kiválthatja nem ugyanaz. Én pl a szakdolimat biztos nem írtam volna meg tablet-en. Az már igazi emberkínzás lett volna. De bármilyen gépelés esetén nekem a tablet kiesik. Egyszerűen sokkal gyorsabb egy rendes billentyűzeten gépelni, mint a tabletet tapizni, vagy swipe-olni. A weboldal kódolás, vagy adatbázis kódolásról nem is beszélve.

(#18) HujperPatrik válasza Shyciii (#17) üzenetére


HujperPatrik
kezdő

Ez oké, rendben van. Mondjuk mostanra elég kafa billentyűzetes tokokat lehet kapni amivel már simán lehet melózni. De nem mindenki programozó, van bőven elég szak ahol egy almaceruza elég mindenre.

Szeressetek tettetés nélkül, irtózzatok a rossztól, ragaszkodjatok a jóhoz. (Róma 12,9)

(#19) Shyciii válasza HujperPatrik (#18) üzenetére


Shyciii
veterán

Persze. Vannak olyan egyetemisták, ahol elég lehet, de ha az IT-s egyetemistákat nézzük, akkor ott bőséggel előjönnek azok, amiket én írtam. Én még az őskorban voltam fősulis, de már akkor programoztunk Visual Foxpro-ban, notepad-el htmle-eket szerkesztgettünk, Borland Delphi, pedig én még nem is informatika szakra jártam, hanem egy hibrid informatikai manager-re. Gondolom azóta ennél csak keményebb lett az info-s rész :)

(#20) HujperPatrik válasza Shyciii (#19) üzenetére


HujperPatrik
kezdő

Persze, nekik ez egy játékszer. Ahogy gondolom tetszőleges mérnöki szakon is az.

Szeressetek tettetés nélkül, irtózzatok a rossztól, ragaszkodjatok a jóhoz. (Róma 12,9)

(#21) Noukoum


Noukoum
veterán

8 giga ram? Na ennyi tuti elég lesz az utolsó frissítéshez is. :R Ellenben maga a tablet ugyanaz mint 2 éve. Extrákból le van butítva, viszont kellően magas az ára. Ez a 64 gb tárhelyről inkább ne is beszéljünk.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#22) vakablak93


vakablak93
őstag

Elég jó lett, végre van elég ram, és egy olyan erős Soc amivel ki is lehet használni azt jónéhány frankó dolgot amit az ipad os lehetővé tesz.

Kicsit röhejes volt amikor megjelenés után a 2019-es minit már megakasztgattam képszerkesztő appokkal, de gondolom az M1-el ez esélytelen :K , 8Gb memóriával talán most először a Pro verzió alatt is ki lehet használni igazán a multitaskingot ami ennek a rendszernek az előnye az iosel szemben.

Tök jó cuccok ezek de ha akár csak hobbira is de többre használná az emeber mint netflix+youtube stb tartalomfogyasztás, akkor eddig komoly korlátokba ütközött az ember amik miatt a rendszer adottságait nehéz volt kihasználni.
Úgy látszik ezzel a modellel már kissé fordult a dolog. A mérete miatt nem veszem meg, csak a mini jöhet szóba nálam, de ha a kövi mini ilyen lesz akkor lehet visszatérek.

A kérdés mennyire haladtak az appfejlesztők a rendszerlehetőségek kiaknázásában. Mert 2020-ban még számos klassz dolog csak nagyon korlátozott számú appal ment.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#23) moleculez válasza Shyciii (#19) üzenetére


moleculez
veterán

Egyrészt nem a magyar piacnak (pénztárcának), főleg nem egyetemistáknak szól ez. A hanyatló nyugaton azért ki lehet ezt köhögni.

Mint IT egyetemista:
Programozásra alkalmatlan, ezt mondanom sem kell. Ok, Jupyter Notebookra ott a Juno, azzal azért kis snipetteket gyorsba fel lehet prototypeolni, vagy a Pythonista 3 ha csak általános Python a cél. Egy billentyűzettel azért kissebb dolgokra elég. Office alkapmazásokhoz is nagyon jó. De ugye ezekre mind jó az alap iPad is. Amiben nagyon jó társ, az a jegyzetelés, pdf kezelés, folyamatábrákat összerakni. Nagyon fluid az egész, második éves vagyok, egy szál papírt nem használtam.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#24) #76500480


#76500480
törölt tag

Kispórolt Alu mennyiség és a tesztből kihagyott lötyögő gomb nagy fekete pont. Kötelező tok meg plusz pár ezer Mátyás :U Vastagabb mint a Pro de könnyebb, kell a semmi a hátlapot alá :C

[ Szerkesztve ]

(#25) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Egész jó deal, nekem tetszik. Vinni fogjàk. :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#26) bostone


bostone
addikt

Az iPad és a pro helye a palettán egyértelmű.
Az Air picit lóg a levegőben.

(#27) N.otorious


N.otorious
senior tag

Én egy dolgot hiányolok, az a GPS...

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#28) bostone válasza N.otorious (#27) üzenetére


bostone
addikt

Az van benne, ha nem a wifis verziót választod.

(#29) Mezcal válasza HujperPatrik (#10) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem így gondolom. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#30) HujperPatrik válasza Mezcal (#29) üzenetére


HujperPatrik
kezdő

Ezen nem fogunk összeveszni :)

Szeressetek tettetés nélkül, irtózzatok a rossztól, ragaszkodjatok a jóhoz. (Róma 12,9)

(#31) doooo


doooo
veterán

Kannibalizálja a Pro vonalat... az abszolúte felesleges M1 miatt.
Az viszont meglepő, hogy egy ennyire drága SoC-t (ha még ezt annak lehet nevezni) beleraknak egy ennyire (relatíve) olcsó modellbe. Azaz hajlandóak jóval alacsonyabb haszonkulccsal dolgozni.

(#32) PDA_FAN


PDA_FAN
tag

Van iPad-em, és tök jó, hogy lehet ceruzával rajzolni rajta, de egy harmincvalahány ezresért kapható Wacom táblát a laptopra akasztva ugyanúgy lehet rajzolni.
Fotót, videót editálni iPad-en - na ez nekem teljesen nonszensz. El nem tudom képzelni, hogy a laptopon, PC-n használt editáló programokat mi tudná tableten úgy kiváltani, hogy nem használok egeret.

Hosszú szövegek gépelése - határeset. Az iPad virtuális billentyűzeténél valóban jobb még az androidos is, hát még egy laptop, vagy PC. Fura, hogy pont a virtuális billentyűzet terén miért nem fejlődik az iPad, iPhone. Vagy ha már nem akarnak rajta fejleszteni, miért nem cserélhető le külső alkalmazással, mint ahogy ez Androidon teljesen mindennapos.
Persze nagyon sok dolgot jól csinál az iPad, van egy általános komfortérzete a felhasználónak, ha már összeterelte csoportokba a szanaszét szemetelt ikonokat a desktopon, meg kitette azokat a widgeteket, amiktől okoseszköznek tűnik egy tablet. Tök jó az is, hogy stabilan működik, és van előnye is a zárt rendszernek: nem nagyon találkozik az ember olyan appal, ami összegányolja a rendszert, magával rántja az oprendszert, amikor összedől.

Az árazáson lehetne vitatkozni, hogy 300-400 ezret megér-e egy tablet, de akinek kell egy relatíve jó minőségű, jó képernyőjű tablet, az az alap iPaddel is jól jár. Az pedig ár-érték arányban tényleg elég jó, tekintve, hogy kb. két komolyan vehető versenytárs gyártó maradt a piacon, akik szintén egyre vastagabb ceruzával írják az árcédulát.

(#33) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Nekem sem szimpatikus az Air 5 gyártási minősége, vékony, recsegő, könnyen meghajlítható hátlap ...stb.
De az érdekes, hogy 249e Ft-ért drágának találja a szerző a nyitóárat, amikor a "jóval" gyengébb procival az Air 4 239e Ft-on nyitott 2 éve, ráadásul a szar forint + beszerzés miatt most is majdnem ugyan ennyibe kerül.

(#34) janeszgol


janeszgol
félisten

Remek minőségű kijelző, csúcs SoC, jó kamera. A szokásos jó minőségű tablet az Apple-től. Ha nem hajlik, mint virág a szélben.
Mondjuk a 64 GB flasht elhagyhatnák már.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35) Hallosz


Hallosz
senior tag

Egész jó lett. Egy 120 Hz amoled kijelző után a pdf doksit olvasni még csak-csak, de tartalomfogyasztásnál kihívás lenne átszokni a 60 Hz-re.

Mert lakni, muszáj.

(#36) vakablak93 válasza Hallosz (#35) üzenetére


vakablak93
őstag

Csak kíváncsiságból tartalomfogyasztásra mire jó a magasabb képfrissítés?

Én parhuzamosan használok 60 és 120Hz-es kijelzővel eszközöket tartalomfogyasztásra, de nem érzem hogy jatékokon kívül másra annyira fontos lenne.
Értem hogy a görgetés kevésbé darabosabbnak hat meg jobb a több ez evidens, de tartalmak fogyasztásakor youtube, netflix stb, ott mire jó?
Csak mert egy videót például nem 120 fpssel fogok látni.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#37) PDA_FAN válasza vakablak93 (#36) üzenetére


PDA_FAN
tag

Ez engem is érdekelne. Ha egy weboldalt elolvasok, nem gördítem olyan gyorsan, hogy látszódna a különbség a 60 és a 120 Hz között. A Youtube videóknál pláne, mert azok többsége eleve 60 Hz-nél kisebb képfrissítésű. Bár már kezdenek elterjedni a 1080p60-as videók, de még azokra is elég a 60-as képernyő.

(#38) Tocso1706


Tocso1706
csendes tag

Nekem az egészben az a fura, hogy mac-esiteni akarják az ipadet, pedig más kategória.
Androidosok rendben, hogy jobban hajaznak a pc-re, viszont ott a többi tablettől való kiemelkedés kényszeriti ki, hogy pc is legyen, meg telefon, meg tablet. Ipad esetében az Apple megteheti, hogy ha pc kell mac, ha telefon iphone, ha tablet ipad.
Nem önmaga ellensége az apple, hogy kiváltson 1 eszközzel többet. Mindnek megvan a maga előnye, de ha nem tudsz dönteni, akkor mindet megveszed.

Nem gondolnám, hogy egy Samsung vagy Huawei csupa szívjóságból készít platformokon átívelő eszközt, hisz minden cég profit orientált, de ezek közül az Apple az egyetlen, aki megteheti jelenleg, hogy ezt csinálja.
Példa erre a OnePlus, az elsők kurva jók és olcsók voltak, majd a “beetetés” után, mikor megszokásból vették az emberek apró emellésekkel eljutottak a mai prémium árakhoz.

2022-ben szerencsére eljutottunk abba a helyzetbe, hogy x ár felett teljesen mindegy melyik gyártót választod, kurva jó eszközt fogsz kezedbe venni. Már csak a priolitásodnak megfelelőt kell kiválasztani.

(#39) moleculez válasza PDA_FAN (#32) üzenetére


moleculez
veterán

Tudsz másik billt telepíteni. Nekem is van fenn GBoard.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#40) Parallaxis válasza PDA_FAN (#32) üzenetére


Parallaxis
addikt

Van iPad-em, és tök jó, hogy lehet ceruzával rajzolni rajta, de egy harmincvalahány ezresért kapható Wacom táblát a laptopra akasztva ugyanúgy lehet rajzolni.

Azt ugye tudod, hogy egy olyan Wacom tábla, ami képernyővel is rendelkezik és nagyjából tudja egy iPad Pro rajzbeviteli képességeit, az 1,5x annyiba kerül mint az egész iPad Pro (és ahhoz még venned kell egy notebookot/PC-t is)?

Fura, hogy pont a virtuális billentyűzet terén miért nem fejlődik az iPad, iPhone.

Nem fura.. Tekintve, hogy ott a diktálás, ami az iPadnél nagyjából 99%-os pontosságú és az írásjelekkel is boldogul, szemben az Androidos megoldásokkal amik kb. 60%-os pontosságúak és nem tudják az írásjeleket értelmezni. Szóval egy hosszabb szöveget iPad-en fele annyi idő alatt bediktálok, mint te Androidon bepötyörészel :)

Vagy ha már nem akarnak rajta fejleszteni, miért nem cserélhető le külső alkalmazással, mint ahogy ez Androidon teljesen mindennapos.

Ha akarod lecseréled, az összes népszerű Androidos billentyűzet elérhető iPad-en is.

tekintve, hogy kb. két komolyan vehető versenytárs gyártó maradt a piacon

Igazából nincs versenytársa.
Sem az Android, sem a Windows nem kényelmes tabletes használatra, mivel Androidon kb tucatnyi alkalmazás van valóban tabletre optimalizálva (UI szinten), Windows felületen meg kb. 0.
Az, meg, hogy tableten egy telefonra, vagy desktop PC-re kitalált felületen ügyeskedik az ember, az nem igazán produktív.

[ Szerkesztve ]

(#41) Parallaxis válasza Tocso1706 (#38) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nekem az egészben az a fura, hogy mac-esiteni akarják az ipadet

Miért fura?
Az iPadOS és a MacOS már lassan 5 éve folyamatosan közelít egymáshoz.
(Lásd MacOS indítófelülete és a MacOS-en futtatható iOS-es appok, vagy az iPad-ek multitask megoldása.)
Az M1-es SOC-al meg egy szintre hozták a tableteket a Mac-ekkel, így innentől csak szoftver kérdése, hogy mit futtasson a vas.
Ha tippelnem kellene, azt mondanám, hogy rövidesen jön egy öszvér gép, ami a billentyűzettel összedugva Macbook Air lesz, széthúzva meg iPad Pro.

[ Szerkesztve ]

(#42) rep3at válasza Shyciii (#13) üzenetére


rep3at
őstag

Megnyugtatlak: Egyáltalán nem általános. Nekem is meg kellett gondolnom egyetemistaként hogy melyik vonalat válasszam. Végül egy erősebb Wondowsos tablet lett belőle, a rendszer, az üzemidő és a hordozhatóság miatt.

Feltűnhet a Windows mint érv. Nos, ha csak nem anglisztikára jár valaki, előbb-utóbb (ink. előbb) találkozni fog olyan specifikus programmal v. programokkal amik csak Windowsra vannak meg, így csak szivatja saját magát. Jegyzetelni egy tollat támogató tablettel lehet hogy lehet (nekem is volt de a füzet még mindig kényelmesebb) de Office meg alap dolgokon kívül szerintem az oktatásban minden másra kényelmesebb egy Windowsos vagy Maces rendes laptop. Játszani órán meg ott a teló (ja, csak hogy ne is említsem melyik platforma van a legtöbb rendes játék..).

Forward thinking. كرر

(#43) Tocso1706 válasza Parallaxis (#41) üzenetére


Tocso1706
csendes tag

Nyílván a mostani air vagy pro tableton a macOS is elfutna, ha már m1. De sztem nem célja az apple-nek ezt összehozni, mert akkor valamelyik kategória vásárlót veszítene.
Lásd multiview, gondolom nem tartott volna semeddig sem úgy megírni, hogy rendes külön ablak legyen, ne csak osztott képernyő.

(#44) janeszgol válasza PDA_FAN (#37) üzenetére


janeszgol
félisten

Osztom a véleményeteket. Nekem is van 90 Hz-es kijelzős telóm, láttam több 120 Hz-es telót is. Hát. Lásd S22 Ultra. Alapból szaggat rajta a droid. Oda aztán nagyon kell a 120 Hz.
Engem ami zavar, az a Jelly effekt. Egyre több telefon szenved ettől. Érdekes ez látszólag senkit nem zavar. Csak engem. (Sajnos a Tab S5e is szenved ettől, akárcsak az iPad Mini 2022. Tehát ez nem panelfüggő dolog.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#45) csƵ válasza janeszgol (#44) üzenetére


csƵ
őstag

En elsőnek tényleg feature-nek hittem a jellyt, aztán olvastam, hogy az bizony hiba.

(#46) janeszgol válasza csƵ (#45) üzenetére


janeszgol
félisten

És bizony mivel egyre nagyobbak a telók, egyre többet érint. A taboknál a kijelző szélét nem tudja úgy frissíteni, mint a közepét, és ez a telefonoknál is így van.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#47) Mezcal válasza PDA_FAN (#37) üzenetére


Mezcal
addikt

120hz-en kevésbé fárasztó a szemnek hosszú távon, ami elég jól jön.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#48) Hallosz válasza vakablak93 (#36) üzenetére


Hallosz
senior tag

Nem mindenki szeme érzékeny rá, a mozgásoknál jól kijön. Addig én sem tudtam elképzelni, ameddig nem láttam egy 2K-s monitort 144 Hz-n. Megnéztem ugyan azt FHD-ban 60 Hz és vettem is egy 2K-s monitort.
A Word görgetésénél se mosódjanak a betűszélek :)

Mert lakni, muszáj.

(#49) Noukoum válasza PDA_FAN (#32) üzenetére


Noukoum
veterán

Az ipad még mindig tartalomfogyasztásra való.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#50) vakablak93 válasza Hallosz (#48) üzenetére


vakablak93
őstag

Értem hát nyilván ha neked fontosak az ilyen apró részletek akkor nincs mit tenni neked a jobb kell. :)

De én személy szerint amikor fogyasztom a tartalmat nem nézem akkor nem sok értelmét látom a többnek.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.