Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #19617792 válasza adamka16 (#50) üzenetére


#19617792
törölt tag

Jó táp az a Giga (mert nem egy szutyok Codegen.), csak zajos. :) CM Silent Pro pedig egy nagyon faja táp. :K

(#52) Gorneck válasza #19617792 (#51) üzenetére


Gorneck
titán

PH se hiába használja szvsz évek óta...

Gorneck#1239

(#53) #19617792 válasza Gorneck (#52) üzenetére


#19617792
törölt tag

Sőt, emellett a leghalkabb léghűtéses tápok közé tartozik.

(#54) Hanok válasza Gorneck (#45) üzenetére


Hanok
senior tag

Elvileg adda ventisek azok is mint az én Seasonic-om...Én megszállott csend mániás vagyok de a 3 éves Seasonic 430-as még mindíg nagyon halakan teszi a dolgát...

Szemezek ezzel a házzal nagyon csak elég sok mod kéne hozzá hogy szépen meg lehessen oldani a kábel elvezetést, meg hogy előre bemenjen a 12-es venti.

Most egy Solo-m van nagyon meg vagyok vele elégedve abszolút igényes de mindíg is piszkálta a csőrömet hogy kisebb ház stb..csak az a baj hogy ez nem sokkal kisebb mint a solo viszont sok pénzt elvinne a váltás..

Szerk: Ez elég szépen meg lett oldva...(a kábelezés..) Ventit máshogy vágnám...

[ Szerkesztve ]

(#55) #19617792 válasza Hanok (#54) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az, hogy Adda ventis még nem minden, ahhoz gyengébb motorerejű venti kell alacsony fordulatszámon, okos vezérléssel, hogy hűvös is legyen, meg nagyon halk. Az Addak valószínűleg túl erősek, emiatt kicsit hangosak.

(#56) Gorneck válasza Hanok (#54) üzenetére


Gorneck
titán

Adda, de az nem jelent semmit...ez is Seasonic beles táp...
Zavaró motorhangja van...

3db 2centis likat kell csinálni...kb 15 perces meló. Én a duplával már túlzásba is vittem, elég lett volna egy szimpla. Bár ha sikerül beszereznem egy 6870et, akkor talán jól fog jönni az a dupla.

12es venti előlre meg felesleges...kicsit a ház...nekem ugyan ki vannak kapcsolva elől a 2db 9es Coolink, de zéró hangjuk volt mikor kipróbáltam őket.

Gorneck#1239

(#57) Hanok válasza Gorneck (#56) üzenetére


Hanok
senior tag

Lehet hogy nem jelent semmit, de az én tapasztalatom az hogy még mindig jobban hallom a 9es noctua ventit elöl 1000rpm-en mint a tápom ventijét..Meg a zaj is relatív kinek mi... 2db 9es coolink engem már biztos zavarna itt a kertes házban ahol a légyfingást is lehet hallani..Ha erre a házra adnám a fejem biztos belevágnám a 12-es s-flex-et hogy a passzív kártyámat meg a passzív procihűtőt rendesen szellőztesse....De az tény hogy látok fantáziát a házba, csak még meg kell győződnöm arról hogy legalább olyan jó lesz mint a SOLO...

(#58) Gorneck válasza Hanok (#57) üzenetére


Gorneck
titán

Kétlem, hogy zavarna mivel nem hallani belölük semmit (ennyire azé ne nézd le a swif2-es ventiket, mert a legjobbak közt vannak a piacon)...igaz én nem 1000en hajtottam őket...me minek...

Gorneck#1239

(#59) Hanok válasza Gorneck (#58) üzenetére


Hanok
senior tag

Nem lenézés (tisztában vagyok a ventikkel, és a minőségi cuccokkal) csak egy tény hogy bizonyos fordulaton még a legjobb 9-es ventinek is erős szélzaja kezd lenni, nem hogy kettőnek... :K

(#60) Gorneck válasza Hanok (#59) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor sokadjáta írom le, hogy ebből én szerencsére nem tapasztaltam semmit...igaz alacsony fordulaton (600-700), de hang tekintetében mind1, hogy megy az első két 9es vagy sem...persze ez 1000en lehet másképp mutat, de a ház méreteinél fogva nincs semmi értelme nagyobb fordulaton járatni a ventiket. Sőt...egyelőre bekapcsolni sincs semmi értelme...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#61) Speeedfire válasza adamka16 (#50) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

A hangján kívül már negatívum nincs rá. Ahogy lejár a gari róla, cserélem egy hasonló teljesítményű, de halk ventire. Utána van egy belsővel megáldott halk tápom, ami nagyon sokáig kitart. :))

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#62) adamka16 válasza Speeedfire (#61) üzenetére


adamka16
őstag

hát most vagy én fogtam ki egy kivételesen halk tápot, vagy nem tudom... pedig azt se mondhatom, hogy nincs terhelve.. 8800gt+4gb memória+phenom II x4 940-nek megfelelő proci+szivattyú(10W)+4 venti a radiátoron, meg egy 12centis a ház hátába+12 a videókarin PWM-el szabályozva. mikor még nem tettem be a házba csak kipróbáltam házon kívül oda tettem a fülem, de tényleg semmi hang. Pedig vízzel van a procim is hűtve...

(#63) albert8


albert8
addikt

Jó bemutató
grat a házhoz :R

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#64) tundrak


tundrak
tag

most lehet ünneprontó leszek,de nekem nem tetszik:D
túl egyszerü,semmi extra:D
aztán,kinek a pap,kinek a paplan...

do the right thing

(#65) _Blank_


_Blank_
aktív tag

nah kicsit fölhozom a dolgokat ugyanis túladtam a Solo-n és újítottam egy ilyen kicsiny NSK-t.. :)

Baromira tetszik hogy ilyen kis köpedék, alig foglal valami helyet. Gyári táp valóban nem egy noise killer, de még a tűréshatáron belül van.. Majd ha lesz sok zsé lecserélem egy Seasonic passzívra de addig elleszek vele, power az van benn úgy is, igaz engem annyira nem érint.. fontosabb a hibamentes működés.

Ami az előnye az a hátránya is, nem tudom neked mennyire ment könnyen a szerelés, de nekem néha le-le dobta az agyam a láncot olyan kicsi a hely..
Na meg az előlapi kábelek.. furatok híjján csak az alagsorba tudtam begyömöszkölni, nem értem mi szükség a fél méteres hossza. + a táp nem lecsatolható kábelei, esélytelen normálisan elrendezni az összest, pl nálam a felső bay-ben van a vinyó, fölé behajigáltam az összes tyúkbélt, jól van az ott.

Aztán majd egyszer mindeképp kellenek a furatok, bár azt nem néztem meg hogy a laptálca mögött mennyi hely van, de ahogy néztem (gondolom, mert arról kép nincs) te is ott vezetted el a fölös dolgokat.

Szumma azért elégedett vagyok vele, az ár tényleg húzós ha megnézem mit kapni ennyiért a piacon, de nekem meg a full towerekre nincs igényem..
Nem beszélve ugye hogy egy komoly konfigot is átszellőztet a ház.

Vegyétek ti it. :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.