Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) colonia válasza iMaverick (#400) üzenetére


colonia
aktív tag

Köszi!
A GravityBoxnál erre gondolsz?
https://play.google.com/store/apps/details?id=air.GravityBox

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#402) r3muska válasza colonia (#401) üzenetére


r3muska
csendes tag

Nem!

Erre gondolt: [GravityBoxJB]
De előbb ezt kell felrakni. [Xposed ]

Az apk-kat töltsd le. Előbb megy fel a Xposed és utána a GravityBox modul

(#403) iMaverick válasza colonia (#401) üzenetére


iMaverick
addikt

Jól írja r3muska kolléga!

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#404) Groovebaby válasza iMaverick (#403) üzenetére


Groovebaby
tag

hát tegnap mondta egyik ismerős, hogy próbált hívni, és nem csörögtem ki (de semmi válasz nem volt) viszont én láttam később nem fogadott hívásként....plussz abban nincs változás hogy ülök van 3g meg se mozdítom a telefont elmegy a 3g csak 2g van de az se stabil majd hirtelen visszajön a 3g....sőt, tegnap az egyik helyen a wifi is szórakozni kezdett...lehet ez a driver nem a legjobb....kezdek kétségbeesni...vagy komplett romcsere lesz...

Amoi N828

(#405) iMaverick válasza Groovebaby (#404) üzenetére


iMaverick
addikt

Próbálj meg egy komplett új rom-ot. Nekem ez a Walton Primo H2 bejött.

Az orosz fórumon meg ahogy látom azt a Wolfgang AT-AS45qHD rom-ot nyomatják. (Ez nekem azért nem tetszett, mert ugyancsak 4.2.1, míg a Walton-os már 4.2.2.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#406) colonia válasza r3muska (#402) üzenetére


colonia
aktív tag

Köszönöm iMaverick és r3muska!
Kipróbálom!
Nem tudtok olyan alkalmazást ami ha csak egy sim kártya van bent a telefonban akkor nem írja ki hibaüzenetként az állapotsávban?

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#407) iMaverick válasza colonia (#406) üzenetére


iMaverick
addikt

Dehogynem! :DD Gravitybox... :C

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#408) colonia válasza iMaverick (#407) üzenetére


colonia
aktív tag

Köszönöm!
Még ezt is tudja? :)
Nem találom! :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#409) colonia válasza iMaverick (#407) üzenetére


colonia
aktív tag

Megvan köszönöm!
Tényleg rengeteg mindent lehet beállítani!
Az értesítési jelzést beállítottam de lehet azt is, hogy mennyi ideig villogjon?

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#410) iMaverick válasza colonia (#409) üzenetére


iMaverick
addikt

No ennyire még sajnos nem sokoldalú. Ráadásul írják is, hogy ez a része még kísérleti státuszú... Türelem!

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#411) Groovebaby válasza iMaverick (#405) üzenetére


Groovebaby
tag

köszi, megnézem...de szerintem mindenekelőtt havertól elkérem a simkártyáját és kipróbálom vele - mert lehet hogy szimplán a digi szar...

Amoi N828

(#412) r3muska válasza Groovebaby (#404) üzenetére


r3muska
csendes tag

Azért szerintem még nem kell kétségbe esni! Akad még egy rakat ilyen driver, ha gondolod töltök fel még neked, van még kb legalább kettő amit az orosz szakács kolléga beírt ajánlottnak. De amúgy a teljes rom csere sem rossz ötlet. :)

[ Szerkesztve ]

(#413) Groovebaby válasza r3muska (#412) üzenetére


Groovebaby
tag

ha küldenél megköszönném, egyszerűen nem engedi a regisztrációt erre a fórumra...nem értem miért...
ha gondolod esetleg küldhetek e-mail címet is, bár a dropbox-os megoldás is tökéletes volt nekem.

köszi előre is...

Igazából csak azért esek kétségbe, mert ugye elég fontos, hogy elérhető legyél akár sima gsm-en, akár adathasználattal...és amúgy imádom ezt a telefont...ne ezen bukjon már el...:(

Amoi N828

(#414) paolinho válasza iMaverick (#405) üzenetére


paolinho
őstag

Érdemes kipróbálni ezt a két romot (Wolfgang és Walton)? Van valami konkrét előnyük az 5.6-os Death King-hez képest?

Egyébként ez lenne a legújabb?: Többnyelvű 4.2.1 firmware alapján az eredeti Wolfgang AT-AS45qHD Seavovk Edition 2013/12/16 : AMOI_N828_AT-AS45

[ Szerkesztve ]

(#415) iMaverick válasza paolinho (#414) üzenetére


iMaverick
addikt

A Walton eleve 4.2.2... Ugye Android alatt a hibák foltozása nem olyan, mint Win-en, hogy kiadunk egy peccset, felteszik a user-ek oszt jóvan, hanem a következő verzióban majd már kijavítva adjuk ki. Igen ám, de ezt a következő verziót a kedves telefongyártó elfelejti megcsinálni...

Szóval ha más nem, ezért én mindenképp maradok ezen.

Igazából a GPS-t nem merem megnézni csak, mert félek, az nem müxik. Amúgy minden pöpecül működik rajta. Le is lehet magyarítani a JBart-tal, úgyhogy korrekt.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#416) paolinho válasza iMaverick (#415) üzenetére


paolinho
őstag

Na jó, leszedem ennek a Walton-nak a Seavovk Edition féle változatát, noha iszonyatosan lassan döcög lefele, mindenesetre fel kelteted a kíváncsiságomat. Nálam mondjuk a GPS lényeges körülmény lenne, de végül is egy próbát megér. Ha nem jön be, legfeljebb megy vissza a régi.

(#417) Groovebaby válasza iMaverick (#415) üzenetére


Groovebaby
tag

Azért ha a gps-t is kipróbáltad akkor számolj be mindenképp, hogy milyen ez a rom :)

Amoi N828

(#418) iMaverick válasza Groovebaby (#417) üzenetére


iMaverick
addikt

Szerintem paolinho kolléga azzal fogja kezdeni... :D

Engem azért nem izgat, mert azóta sem volt bekapcsolva a GPS, amióta a DK5.6 volt felpattintva. Így nem idegesítem magamat rajta.

Igazából ha jönne egy főzött 4.3, vagy méginkább 4.4, akkor lehet még beáldoznék valamit. Pl. a gombsor világítást.

szerk: #416 paolinho: furcsák ezek a külföldi tárhely oldalak... Néha (amikor náluk csúcsidőszak van?) lekorlátozzák 64kb-re... Érdekes.

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#419) paolinho válasza iMaverick (#418) üzenetére


paolinho
őstag

Szerintem paolinho kolléga azzal fogja kezdeni... :D Telitalálat :K

Valóban nagyon furdalta az oldalamat a kíváncsiság, hogy mit is mixelt ez az orosz gyerek, és lévén, hogy szabin is vagyok a héten, reggel ahogy elhúzott a csajszim, neki is láttam megismerkedni a programmal. Kezdem azzal, hogy ez a 64 kB-os letöltés felejtős. 20 óra lett volna a letöltés. Regisztrációt követően a Yanex.Disk-en keresztül lent volt a rom kb.8-10 perc alatt. Még fél óra, mire átpörgettem jBart-tal magyarra, aztán mehetett is fel.

Így első ránézésre nekem nagyon tetszetősnek tűnik. 4.2.2 Androiddal fut, ami egy kicsit színesebb is a rendszerbeállítások alatt. Lényegesebben kiismerni nyilván csak ha jobban belakom, lesz rá lehetőség, ami akár heteket is igényelhet, mire minden visszakerül rá, de a GPS-szel bízvást állíthatom, hogy nincs semmi gond. Csak saját magam megnyugtatása végett megcsináltam a szokásos protokollt az első elindításhoz, amelyet követően kb. 20 mp után váltottak zöldre a műholdacskák. Később használat közben is fogom tesztelni, mind magát a rom-ot is aztán majd referálok. Egyelőre ennyi.

(#420) Groovebaby válasza paolinho (#419) üzenetére


Groovebaby
tag

Várjuk majd a beszámolót!!! :)

Amoi N828

(#421) iMaverick válasza paolinho (#419) üzenetére


iMaverick
addikt

Még valami! Az általam korábban rendszeresen ajánlott Solo Launcher eltűnt a Play-ről ( :F ), így másikat kellett néznem... És találtam is egy tetszetőset! A 4.4-es Kitkat-re hajazó launcher! LINK

Pofás és eddig fürge is. Ajánlom!

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#422) paolinho válasza iMaverick (#421) üzenetére


paolinho
őstag

Én a Nová-t nyúztam, nekem az eddig egész jól bejött, de ránézek a KitKat Launcherre is, köszi!

(#423) r3muska válasza Groovebaby (#413) üzenetére


r3muska
csendes tag

Szia Groovebaby!

Bocsi, hogy csak most!
Nem tudom, hogy javult-e a helyzet azóta itt vannak amiket ígértem.
Ezeket írták még elvileg jónak:

[modem_v5.F1.P56_22.08.2013.zip]

[modem_v10P10_24.09.2013.zip]

[modem_v19_21.06.2013.zip]

Remélem ezek közül megtalálod a megfelelőt!

Srácok!
Ne írogassatok ilyen pozitív posztokat, mert egyre jobban érzem a késztetést a rom cserére, pedig nincs is baja a jelenleginek! :)

(#424) iMaverick válasza r3muska (#423) üzenetére


iMaverick
addikt

:DDD

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#425) Groovebaby válasza r3muska (#423) üzenetére


Groovebaby
tag

Köszönöm szépen!!!!
Délután lementegetem és ki is próbálom őket!

szerk.: sajnos nem javult, sőt, most a wifi is szórakozik időnként, hogy kapcsolódik, ott az ikon, de nincs adatforgalom és ilyenkor csak a telefon újraindítása után működik jól - és nem csak a saját wifimmel...szóval vannak itt azért gondok, de nem értem, hogy miért :(

[ Szerkesztve ]

Amoi N828

(#426) iMaverick válasza Groovebaby (#425) üzenetére


iMaverick
addikt

No tegnap este én is rápróbáltam a GPS-re: mindenféle wodoo varázslat nélkül (igaz, a wifi be volt kapcsolva a Google Maps miatt), szinte azonnal talált holdakat és bepozicionált. (Walton Primo H2-es rom. 4.2.2)

A másik dolog: a dual-simes topicban olvasom, hogy van CM a Neo3-asra... Hmmmm.

szerk: ráadásul CM10.1, tehát 4.3-as droid. Hmmmmmmmmmm. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#427) Groovebaby válasza iMaverick (#426) üzenetére


Groovebaby
tag

honnan tölthető le ez a Walton rom?
linket kaphatnék? :)

Amoi N828

(#428) iMaverick válasza Groovebaby (#427) üzenetére


iMaverick
addikt

Gondolom ráér estig, ugye? :DDD

Feltolom neked toldacuccot-ra a magyarosítással együtt.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#429) paolinho válasza iMaverick (#426) üzenetére


paolinho
őstag

Én is tesztelgetem a Waltont, és azt kell mondjam, vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. A Beállítás menü sokkal színesebb (szó szerint), és nagyon pofás hátérképeket rejt a rom, viszont másban nem igazán látom, hogy felül múlná a DK 5.6-ot. Sőt helyenként nekem kifejezetten érthetetlen hiányosságai vannak. Pl. az akku mellé nem tudom a Beállításokból az Akkumulátor menüből kipipálva sem az aksi töltöttségi százalékot megjeleníteni. Okay, találtam rá alkalmazást, megoldottam, de ez nekem zavaró. Vagy a Viber, ha élesítve van sem jelenik meg a bal oldalon legfelül az ikonja. Ez is apróság, de én szerettem vizuálisan is érzékelni, hogy fut a progi (pl. a Skype rendben megjelenik ott)
A GPS-szel semmi gond nincs, gyakorlatban is teszteltem, bár ez is, akárcsak DK alól, elég gyakran leszédül az útról, és néha meglehetősen messzire kolbászol, ami borzasztóan zavaró. Egyébként más alkalmazással nem volt ütközési probléma eddig, és az akkut nagyjából ez is ugyan úgy kajálja mint korább dolgoztatott testvére. Azért még nézegetem, aztán majd meglátjuk.

Ami a CM-et lleti, eddig csak a NEO3-ra adták ki, szóval ez még a mi szemszögünkből csak a remény kategória :((

[ Szerkesztve ]

(#430) iMaverick válasza paolinho (#429) üzenetére


iMaverick
addikt

az akku mellé nem tudom a Beállításokból az Akkumulátor menüből kipipálva sem az aksi töltöttségi százalékot megjeleníteni.

Igen, ez igaz. Csakhogy azért, mert eleve tettek bele egy QBattery progit, ami megcsinálja... BEÁLLÍTÁSOK/MEGJELENÍTÉS/AKKUMULÁTORKIJELZŐ STÍLUSA ... :DD

A GPS-szel semmi gond nincs, gyakorlatban is teszteltem, bár ez is, akárcsak DK alól, elég gyakran leszédül az útról,

Ez szerintem nem a rom hibája. Sajnos.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#431) r3muska válasza paolinho (#429) üzenetére


r3muska
csendes tag

A Viberben kell beállítani, hogy megjelenjen. Settings\Show Viber status icon-t pipa be és voila!

Nem tudom néztétek-e, de frissítették a Walton H2 romot 18-án és este full sávszélességgel tudtam tölteni. (napközben csak 64kb/s letöltést ajánlotta fel.)

[ Szerkesztve ]

(#432) Groovebaby válasza r3muska (#431) üzenetére


Groovebaby
tag

akartam mondani, hogy nekem se jelenik meg a viber ikonja, de nem is érdekel :D

iMaverick, természetesen jó lesz este is, köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

Amoi N828

(#433) paolinho válasza iMaverick (#430) üzenetére


paolinho
őstag

Igazán nagy vagy, köszi. Így ez a kicsi hiba már nem is hiba :)

(#431) r3muska
Sajna nekem az általad írt módon sem látszik a Viber ikonja, de valójában, ahogy Groovebaby írta - és nagyjából tök mindegy is - szóval annyira végül is engem sem érdekel.
Viszont a 18-i frissítés az a Seavovk-féle Edition változat? Vagy nem?
Ez INNEN letölthető, de nekem csak a Yandex.Disk reg-et követően jött le villámgyorsan.

(#434) r3muska válasza paolinho (#433) üzenetére


r3muska
csendes tag

Igen, az amit te is linkeltél (nekem most is sima downloadot ír :) )

(#435) iMaverick válasza Groovebaby (#432) üzenetére


iMaverick
addikt

Sikerült... :)) LINK

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#436) paolinho válasza iMaverick (#435) üzenetére


paolinho
őstag

AMOI_N828_H2_HUN_iMaverick.zip Ez mit takar?

(#437) iMaverick válasza paolinho (#436) üzenetére


iMaverick
addikt

A magyarosítást... :D

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#438) paolinho válasza iMaverick (#437) üzenetére


paolinho
őstag

Ja, értem. Nekem a jBart-tal átpörgetett nagyjából akkora méretű lett, mint az eredeti.

(#439) iMaverick válasza paolinho (#438) üzenetére


iMaverick
addikt

Gondolom az egész droid-ot betolod a JBart-nak. Igazából csak a System mappa kell alá. Nekem így lett kisebb. Vagy valami. :D Mindenesetre az előző DK-es 5.6-nál is így volt: látványosan kisebb lett a magyarító CWM zip.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#440) paolinho válasza iMaverick (#439) üzenetére


paolinho
őstag

Így van, valóban mindent becsatolok a jBart-ba, aztán kiköp egy magyarított ROM-ot. Ezek szerint a system is elég neki? És utána csak azt élesítem CWM alól?

(#441) iMaverick válasza paolinho (#440) üzenetére


iMaverick
addikt

LINK

2. A gyári romból mentett ZIP fájl
=================================

Ver1:
Másoljátok át a telefon \system mappáját az SD kártyára, onnan egy számítógépre, és ezt csomagoljátok be egy ZIP fájlba.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#442) petrot válasza paolinho (#436) üzenetére


petrot
tag

Én korábban próbáltam ezt a romot saját jbart-os magyarítással. Egy nagy gond volt vele: a csengőhangot folyton elfelejtette. Bár írták fórumon, hogy sd kártyáról kell zenét választani, azt sem jegyezte meg. Így Jött vissza a DK.

(#443) paolinho válasza petrot (#442) üzenetére


paolinho
őstag

Én viszont nagyon meg vagyok elégedve - lassan egy hét távlatából - a rom-mal. Most már mindent kipróbáltam rajta, és tegnap "döbbenten" tapasztaltam, hogy a GPS is mindenféle elcsámborgás NÉLKÜL navigált el Budán egy címre. A zenelejátzója is hibátlan, akár csak a fényképező opciója. A barátnőm Jiayu G2-je e tekinteben a seggében nincs az Amoi-nak.
Nekem semmiféle csengőhang elfelejtése nincs, sőt Groovebaby-nak mondom, hogy a képernyő kikapcsolást én is egy percen használom, és ezen is hibátlanul fut (nem felejti el). Mondhatnám, nekem nagyon tetszik a Walton, így meg is fogom tartani ezután is, mint alapromot.

(#444) iMaverick válasza petrot (#442) üzenetére


iMaverick
addikt

Dettó mint paolinho kollégánál. Szikra hiba nincs.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#445) paolinho válasza iMaverick (#444) üzenetére


paolinho
őstag

:R
Ezzel még tartozom :)

(#446) iMaverick válasza paolinho (#445) üzenetére


iMaverick
addikt

Igyekszem segíteni mindenkinek. Akárcsak azzal, hogy leírom a tapasztalataimat egy-egy rom kapcsán. (Végülis erre valók ezek a fórumok.)

GrooveBaby: Rom cserével hogy állsz? :DDD

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#447) paolinho válasza iMaverick (#446) üzenetére


paolinho
őstag

Na most úgy néz ki,találtam egy hibát, de hátha van erre is valami a puttonyodban :)
A gondom a Skype-pal volna. Most fedeztem fel, hogy a hangom nem megy ki, míg én hallom azt, akivel beszélnék. Nálam csak egy gyengébb trafóház-szerű búgás van. A videókép az viszont rendben működik. Kipróbáltam új, és régi Skype-pal, illetve mindig csináltam újraindítást is. Most csinálok egy CWM mentést, aztán kipróbálom újra a korábbi Death King-gel is (bár ott ezzel nem volt gondom anno).

(#448) r3muska válasza paolinho (#433) üzenetére


r3muska
csendes tag

Üdv!

Én is váltottam az ominózus romra. Bár önhibából akadt vele gondom, de a 2.ra úgyra sikerült rendesen feltennem. Az érdekesség, hogy nekem a Viber alapból jól kijelzi, hogy online vagyok :P A GPS az eddigiek között a leggyorsabban talál jelet. Hosszabb távon még nem teszteltem, de szerintem nem lesz gond a jeltartással. Hotspot funkció is megy. Nálam ezzel mintha kicsit jobb lenne a wifi erőssége is és GSM jel is. (mintha kb +1 pálca lenne mindenhol) Groovebaby én is csak ajánlani tudom a romot. :)

(#449) r3muska válasza paolinho (#447) üzenetére


r3muska
csendes tag

Kipróbáltam a teszt accounttal a skypeot és nálam működött ( "élő emberrel" nem próbáltam meg még). Nálad ott se megy? Vagy csak akkor nem ha valaki "élővel" beszélsz?

(#450) paolinho válasza r3muska (#448) üzenetére


paolinho
őstag

Nézz már rá a Skype-ra is légy szíves! Ez nekem nem megy rendesen, és kíváncsi volnék arra, hogy ez általános hiba-e, vagy sem, mert ez azért jelenleg nálam kardinális probléma lenne. Tökéletes a rom idáig, de nekem a Skype is kellene.
Én reggel óta nyomozok a témában de egyelőre még nem jutottam sehová.

Na itt megcsúsztam egy kicsit a kérdéssel, bocsesz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.