Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) yerico


yerico
senior tag

Hát, a Fócvágen a IV-es Golfnál érte el a mélypontot, az ötös ahhoz képes más kategória.

(#2) AllTheBest válasza yerico (#1) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát nem tudom, nálam a következő golf ami tetszik az az mk7.
Szerintem jó autók, megvannak a típushibái, de ha időben meg vannak oldva, akkor megbízható autók :)
A belterére szoktak sokan panaszkodni. Ott tényleg van baj azzal a retek gumibevonattal mit minden műanyagra rányomtak.
Én azt lepucoltam róla és matt festékkel lefújtam az összes műanyagot, így kb úgy nézett ki, mintha most jött volna ki a gyárból és cserébe már nem akartam elhányni magam akárhányszor hozzá kellett nyúlni valamihez.
Igaz, ehhez rengeteg időt bele kellett ölni a beltérbe, de szerintem megérte.

Valószínűleg 2-3 éven belül fogok venni hétvégi autónak egy mk4 golfot, csak valami ritkább motorral, hiányzik kicsit az autó :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#3) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Rozsdafoltok... Kialaktoltatni...?

Mutogatni való hater díszpinty

(#4) Márk


Márk
senior tag

2.0 PDTDI.... Jó-jó, de olvasd el ezt, oltári nagy szopástól kímélheted meg magad.

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#5) AllTheBest válasza hcl (#3) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Nem ért nekem annyit az autó, mint amennyibe egy teljes lakatolás és fényezés került volna :) Az unokahúgom vette meg tőlem, tanulóautónak neki tökéletes lesz :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#6) AllTheBest válasza Márk (#4) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Köszönöm, de szerencsére eléggé utánanéztem :) BKD az enyém, ami láncos, nincs benne ez a tengely, nemrég csináltam olajcserét, leszedtem a olajteknőt és szerencsére a lánc is feszes és a lánckerekek fogai is hibátlan állapotúak :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7) hcl válasza AllTheBest (#5) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem teljes? :)
Én a sokkal kevesebbet érő autóimat is inkább lakatoltatom (nem telibe), mert legalábbis ismert az előélete. Sokba kerül, de a veszek másikat + annak is lehet valami baja + költségek kombónál olcsóbb.
Mondjuk nálam egy autó nem 3 évet van, hanem 10+

Mutogatni való hater díszpinty

(#8) AllTheBest válasza hcl (#7) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát kicsit már én is bánom, hogy megváltam a golftól, csak sajnos mindennapi használatra nekem az ereje kevés volt a fogyasztása pedig magas :) Ezt az audit hosszútávra tervezem, én se feltétlenül akarom 2 évente cserélgetni az autóimat, de alapból rövidtávra volt betervezve a golf, amíg nem jött össze a pénz a mostanira.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.