Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) Bosiken


Bosiken
csendes tag

Üdv!

Vettem egy ilyet. Igaz nem ezt akartam, igazából e-book reader-t kerestem. De mivel az eladó nem volt hajlandó bekapcsolni a kiválasztott kütyüt, hogy működés közben is megnézhessem :) így futottam bele az Alcorba. Persze egy másik boltba.

Firmware frissítés után, már tudom használni a vodafone HUAWEI K3765 3G USB Stick-ket is.

A teszt íróval teljesen egyet értek az Alcor tudásával kapcsolatban!
Én leginkább E-könyveket olvasgatni vettem. De meg kell mondanom, hogy azért ennél jóval több rejlik a kicsiben.
Feltöltöttem rá pár pdf-et, és ha kimegyek az ügyfeleimhez a lakásukra, ezen mutatom be, hogy mit is szerelnék fel hozzájuk. És ez nagyon be jön nekik, független a koruktól.
Igaz a telefonom gyorsabb :) (HTC DESIRE) de ezen jobban láthatóak a dolgok.
És ott van még az internet, e-mail kezelés stb... amit sokkal barátságosabb egy tablet gépen, mint a telefonon.

Tesómnak egy Galaxy Tab-ja van, ő is megnézte a kis Alcort, és mivel ő is hasonló feladatokra használja, nem tudott rá rosszat mondani. Még azt is mondhatnám, hogy kényelmesebb az Alcor ha este könyvet olvasok rajta, mint a Galaxy Tab, csak az a fránya kék led ne égetné ki a szemem...
Ár/Érték arányban mindenképpen jó alternatíva lehet

ASUS P6T6 WS Revolution-Intel Core i7 965 XE-Kingston HyperX 24GB RAM-MSI N460GTX-Corsair TX850W-NOCTUA NH-U12P-ThermalTake Armor+-RAZER NAGA-Zalman ZM-MFC1 Plus+5db. Scythe S-FLEX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.