Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) david1212


david1212
tag

Mivel rendelkezem egy ilyen tablet-el, én is írok róla. A kijelző érzékenysége valóban túlzott egy kicsit, könnyen mellé lehet nyúlni. Van összehasonlítási alapom, mert volt már egy másik abszolút kínai tabletem (fele ennyiért), és azért érződik rendesen a különbség. A betöltött weblap görgetése nem akadozik, tehát élvezhető. Mivel van market sok mindent le tudunk onnan tölteni. Aki egy kicsit ért, vagy foglakozott már androiddal, az könnyen kezelhetővé tudja tenni a tabletet. A minőség (összeszerelés, dobozolás) szerintem ennyi pénzért bőven elfogadható. Az alcordigital.hu folyamatosan próbálja javítani a szoftveres hibákat, és próbál válaszolni a felmerülő kérdésekre. Bárki aki véleményt alkot, vagy összehasonlítja a híresebb, nagyobb nevű tablet pc-kel, az vegye azért figyelembe, hogy ez harmad, illetve negyed annyiba kerül. Filmet nézni valóban lehet rajta 720p felbontással, akadozás mentesen játssza le. Az Angry Birds és ehhez hasonló játékok nem igazán futnak rajta, de az egyszerűbb grafikájú játékokat lehet élvezni. A cikkben említett e-book olvasó szerintem is egy nagyon jó alkalmazás. Az akkumulátor nagyjából 5 órát bír ki vegyes használat mellett. Kérdésekre ha van, szívesen válaszolok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.