Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) Bespet83


Bespet83
újonc

Hali mindenkinek!

Én vagyok akit sikerült "zombisítani" egy ilyen kib*** okos telefonnal.
A lényeg:
1. A telefon szerintem telefonálásra való. ( Mégis megtetszett, hogy rengeteg programmal tudok kapcsolatot teremteni az ismerőseimmel.)
2. Aki fényképezésre használja és nem tetszik a kép minősége, az vegyen egy fényképezőgépet, mert az arra való. ( Nekem a kamerával komoly bajom nincsen, a munkámhoz elégséges. )
3. Mint első androidos telefon szerintem kiváló, hisz nekem nem volt előtte hasonló, és megtetszett hogy lehet vele bohóckodni.
4. 20.000,- Ft-ért, ha valaki tud nekem szerezni egy Xperia Z3 naggggyon okos telefont, akkor privátba üzenjen. Aki nem tud, az ne hasonlítson egy rézkarikát egy Tiffany gyémántgyűrűhöz, és ne is írjon.

Összegzés:
Mint első androidos telefon, - pici pénzért - mint kezdő androidos felhasználó, nyugodt szívvel tudom ajánlani sorstársaimnak. Amikor "kinövöm" vagy bosszantani fog a lassúsága ( bár ezt az általam használt programok nem fogják előidézni ) akkor kategóriát váltok, de addig is tökéletes.
Ettől a telefontól szerettem meg az androidos készülékeket, és ezután is ilyet fogok vásárolni.

U.i.: A hátlap könnyen lejön, de magától soha nem fordult még velem elő. Remélem ez így is marad! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.