Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Én kicsit drágának találom(tudáshoz képest) :U

[ Szerkesztve ]

(#2) roli543


roli543
őstag

Ez a telefon egy kapufa! Ezért a pénzért egy Lg f70et vesz az ember, de olcsóbban is kap ennél jobbat!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) narobik


narobik
tag

Biztos 512GB Ram? :DD

(#4) C$abi


C$abi
aktív tag

Ennyiért nem igazán éri meg, találni ennél sokkal erősebb, de azonos árú telefonokat. Mellesleg ilyen minőségű kijelző 2014-ben? Rossz vicc. Inkább egy Optimus F6 vagy egy Moto G.

(#5) hue2000


hue2000
tag

Drága a ram meg vicc

Az élet mindig drága

(#6) Bone123 válasza narobik (#3) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Sajnos csak 512 megabájt. Köszi, javítjuk!

[ Szerkesztve ]

(#7) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Vicces kedvében lehetett az Acer, amikor az árat kitalálta. :DDD

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#8) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ezért a telefonért kb 25-30 ezer lenne a reális tudása alapján, mert a viszonylag szép külsőn kívül minden elég szutykos, vagy a finomabb lelkületűek kedvéért: kompromisszumos. Talán majd legközelebb. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) ghiottone


ghiottone
nagyúr

vérszegény alkotás, max. 40.000 ft-ot ér :(

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#10) macskea


macskea
őstag

Cloudmobile II kellene, az gyönyörű volt. Nem tudom miért szakították meg azt a vonalat. :(

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#11) kriver


kriver
tag

Csak röviden annyit fűznék hozzá, hogy a katasztrofális support miatt az Acer Európában nem a legjobb választás mobil fronton. Amíg nincs egy kiforrott szervizháttér a régióban, annyi értelme van Acert venni, mint bármilyen más kínai garanciás mobilt.

Ex S500 tulaj.

[ Szerkesztve ]

(#12) vimes


vimes
senior tag

Kár érte, mert szerintem szép. Mondjuk ezt el lehet mondani az acer telefonok nagy részéről.
Mostanában elgondolkodtam azon, hogy nem is oly régen milyen jó volt egy dual core proceszor, ma meg már "semmire se elég".

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#13) kriver válasza vimes (#12) üzenetére


kriver
tag

Szépnek szépek (egyediek) az kétségtelen. Ha nem lenne tapasztalatom a szervizelésben bátran ajánlanám is. Ha az S500-al nem szívatnak meg, még most is azt használnám legalább még 1 évig.

(#14) ollie válasza vimes (#12) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dual core is elég, ha mondjuk Snapdragonról van szó.

***

(#15) MuzikJunkie válasza vimes (#12) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Sőt! Tudtunk élni egy processzor maggal is. :D
Emlékszem hogy örült a fejem, mikor a Defy prociját sikerült 800MHz-ről 1,1GHz-re húzni. <3

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#16) debrecenikri


debrecenikri
tag

:F :F Csak kérdés: bone mit várt alsóközépkategóriás mobiltól? Ez nem egy fotómobil, nem kell iszonyat jó képeket kamerát várni tőle. Szerintem, ha nem is szépek, de vállalhatók a képei, aki nem akar fotógépet, annak ez bőven elég. Másik az, hogy ha a cég nem teszi alkalmassá HD videók készítészítésére, miből gondoljuk azt, hogy valami nagy dobás a kamera? :) :F

[ Szerkesztve ]

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#17) moleculez


moleculez
veterán

Nekem nagyon nem tetszenek az Acer cuccok, főleg nem mobilban, de a belépős laptopjaik is borzalmasak (osszeszerles, anyag), fentebb viszont egész jók. De ezt a mobil dolgot nem eroltetnem, gyártsanak inkább cipőt, vagy konyhai gépeket, de én egy telót nem tudok tőlük mondani, amit megjegyeztem, mert megragadott.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#18) Csapoati válasza debrecenikri (#16) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A borostyan szinu alap szurot en nem mondanam turhetonek, inkabb a szutyok szo ugrik be rola. Foleg 45-50 ezerert...

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

edigital -nál már lehet kapni a Xiaomi Redmi 1S -t alig több mint 50k -ért....
ami valljuk be ezerszer jobb választás nem csak ennél, de a magyar piacon lévő hasonló árkategóriában lévő összes telefonhoz képest is.. :K

[ Szerkesztve ]

(#20) debrecenikri válasza Csapoati (#18) üzenetére


debrecenikri
tag

Különben ezen az áron a sony az xperia E1-er adja, ami egy 3,2 mp-s fixfókuszos kamerát kapott.

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#21) debrecenikri válasza LantosBerry8 (#19) üzenetére


debrecenikri
tag

bocs a dupla hsz-tAz igaz. Öszességében van jobb a lternatíva, de kamera szempontból van ennél jóval lejjebb ennyiért. :)

[ Szerkesztve ]

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#22) #86973952 válasza Csapoati (#18) üzenetére


#86973952
törölt tag

Így van. Én nem látok semmi olyan dolgot benne, amiért érdemes lenne 40 - 45 körüli összegért megvenni. Kamera az meg borzalom, ebben a kategóriában 2 - 3 évvel korábbi telefon is lazán veri ezt a szintet, de sok mindenképpen megütötte.

Kameramobilok ide vagy oda, manapság már sokaknál elvárás, hogy jó képet csináljon a telefonja. Persze nem azt mondom, hogy full extrának kell lennie, de ebben a kategóriában látunk jobbat is, nem kicsit. Legalább jó fényviszonyok között csinálna jó képeket... Többi hardverben sem "szálltak el annyira".

(#23) FATtila78


FATtila78
tag

Nem sokat kéne hozzá tenni, és azért az ember egy MotoG-t kap.

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#24) debrecenikri válasza #86973952 (#22) üzenetére


debrecenikri
tag

Na, hát az igaz, hogy az én xperia mini pro m lazán veri sok dologban(pl.: HD videófelvétel, jobb kamera, pedig az is 5 mp-s). Kijelző betekintési szöge is probléma, ekkora méretben már lazán érzi úgy valaki, hogy
ezen lehetne filmet nézni a haverokkal. :))

[ Szerkesztve ]

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#25) Csapoati válasza debrecenikri (#20) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az a durva, hogy az mégis sokkal jobb képeket csinál.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) mrlujoak válasza debrecenikri (#20) üzenetére


mrlujoak
veterán

Az Xperia E1 nagyon nem ez a kategória.
MediaMarktban is kapsz már független E1-et 27990-ért, de a Sony Szalon is 32900 forintért adja... Baromira nem egy kategória. Sem tudásban, sem árban!

Dual verzió pedig szintén Sony Központi Szalonban 34900.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#27) debrecenikri válasza mrlujoak (#26) üzenetére


debrecenikri
tag

Igen. Az E1 a kamerát leszámítva több irányból pofozza ezt a gépet. Bár az is hasonló áron nyitott, mostanra örvendetesen olcsóbb lett.Az alsó kategóriában szerintem még elég az az 512mb RAM , míg a középsőben már jó lenne 1 GB-ot látni . Majdnem ugyanezt a felbontást hozza 4 colon, csak az abban az esetben 233 ppi-t jelent, míg itt 196-ot. Ezeket nem kötekedésként írom, nem kell rögtön lehurrogni, mert valamit rosszul mondtam.Köszi! :N

[ Szerkesztve ]

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#28) mrlujoak válasza debrecenikri (#27) üzenetére


mrlujoak
veterán

Lehet, hogy lehurrogásnak véled, nem, nem volt az.
Tényközlés volt, amit bárki ellenőrizhet.
Tényként lett közölve, hogy elhamarkodottan ítélkeztél, mert sem árban, sem tudásban nem ellenfelei egymásnak.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#29) debrecenikri válasza mrlujoak (#28) üzenetére


debrecenikri
tag

Köszönöm a választ, nem akartalak megsérteni, de ilyen fórumokon nem nagyon lehet érteni az ilyen mondatokat, mert az ilyeneknél élő beszédben a hangsúlyozás dönt. :) (bár azt a véleményem még mindig tartom, hogy az E1 a lehetséges z5 vásárlók szemében is lehet másik alternatíva, ha hasonló tudású, viszont olcsóbb modellt keresnek)

[ Szerkesztve ]

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#30) mrlujoak válasza debrecenikri (#29) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ár-érték és kijelző méret-funkcionalitást szem előtt tartva (ha az árat most nem nézzük) a Z5 lenne jobb választás.
Az E1 a Sony belépője, relatíve kis kijelzővel, és alap kamerával. Jelenlegi árát még épphogy megéri.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#31) debrecenikri válasza mrlujoak (#30) üzenetére


debrecenikri
tag

Jó erről ne nyissunk vitát. :) Én ezt pártolom, te azt, ez így jó. Nem akarom megváltoztatni más véleményét, szerintem a fórum nem erre való. :N

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#32) vimes válasza ollie (#14) üzenetére


vimes
senior tag

Valami jó kis Snapdragon S1? :DDD

(#15) MuzikJunkie: Hát gyorsan száll ez a fránya idő :)

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#33) Luck Dragon

Ebben a kategóriában egy picit többet fűzetve egy Redmi 1S-t

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#34) Kékes525


Kékes525
félisten

Majd lesz egyszer annyi is! ;)

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#35) Csapoati válasza debrecenikri (#27) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A kamerában is veri, az imént néztem meg a tesztképeket. Autofókusz meg 5 mpixel ide vagy oda, szebb képeket lő a Sony. Az Acer elárazta ezt a cuccot, vagy ha ennyiért akart adni valamit, akkor ebbe harmatos hardver került az árához képest. Volt már nekik jobb ajánlatuk, lesz is még, de ez most nem jött össze.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#36) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Én bírom az Acert, de ez egy nagy darab, kövér nulla.

(#37) mrlujoak válasza debrecenikri (#31) üzenetére


mrlujoak
veterán

Hmm, eleddig azt vágták a fejemhez, hogy sonybuzi vagyok, és csak a Sony... Most, hogy nem Sony modellt javaslok, meg azért "kapok"...

Hova vezet ez?! :D

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#38) debrecenikri válasza Csapoati (#35) üzenetére


debrecenikri
tag

Nekem mondjuk ezek a képek jobban tetszenek, de hát ez teljesen ízlés függő, két, fotózásban elég gyengécske telefonról van szó. Szerintem ebben talán jobb a vonalélesség, ha itt lehet ilyenről beszélni. :)
(#37) mrlujoak : nem rólak meg azért, mert valamilyen telefont ajánlasz , csak szerintem az egyeseknek jobb ajánlat lenne az, akár ennyiért is.

[ Szerkesztve ]

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#39) bostone


bostone
addikt

Kisöpörték a padlást és találtak valamit, amiből telefont lehetett gyártani?
Nem igazán vagyok otthon számítástechnikában, de egy lenovo vagy asus, hogyan képes elfogadható modelleket tervezni, acer meg nem?

(#40) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Na tessék, erre kell írni, hogy szar a kamerája!!!

(#41) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Külsőre bejövős, de a beltartalom... az "Különösen elkerülendő" :DD

Durván ennyiért vettem április közepén az Xperia M telómat, ahhoz képest egy ez vicc :D

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#42) Csapoati válasza debrecenikri (#38) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor más a szemünk. Ilyen ez, valamennyire ez is szubjektív.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#43) dsr


dsr
senior tag

Hát nekem nem jön be...

(#44) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

"Különösen NEM ajánlott" címke nincs? :B Tessék, csináltam egyet!

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#45) vimes válasza Bogyó bá' (#44) üzenetére


vimes
senior tag

Azért voltak már rosszabb ár/érték-arányú cuccok a történelemben...

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#46) debrecenikri válasza Csapoati (#42) üzenetére


debrecenikri
tag

Persze. Én erősen rövidlátó vagyok. De viccet félretéve, ez tényleg teljesen nézőpont kérdése, szerintem fotózásban egyik rosszabb, mint a másik. :)
(#45) vimes: voltak, de jóval többnek találták és találják el az árcéduláját. ;)

[ Szerkesztve ]

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#47) gabber01 válasza vimes (#45) üzenetére


gabber01
addikt

Hát...nagyon össze kéne szednem a gondolataimat hogy találjak egyet.
50-ért ez? Komolyan mondom eldobom az agyam. És még van aki védi is. Szar a kijelző, szar a kamera, szar a hardver, kevés a ram (napi használatra kevés, nem csak játékra), mi nem szar ezen? Ja, viszonylag tűrhetően néz ki, ki lehet rakni a vitrinbe.
Más normális telókat meg ócsárolnak, amik még jóval olcsóbbak is, ki érti ezt...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#48) bostone válasza debrecenikri (#46) üzenetére


bostone
addikt

Soha nem volt fényképezőgépem. Talán emlékeznek páran, amikor kijött a SonyEricsson K750. Számomra a felvételek minősége, megdöbbentő volt. Aztán követte a K800. Akkor rájöttem, hogy nincs is szükségem fotómasinára, mert az én képernyőmön, amit ezek tudnak, nekem bőségesen elegendő. Arról nem is beszélve, hogy itthon, csak rácsatlakozom a wifi-re, és egy kis idő elteltével szinkronizálva vannak a képeim a felhőben és a számítógépemen.
Az apám még szalagos magnóra gyűjtött anno...
:)

(#49) Prevent


Prevent
aktív tag

ACER: Mobiltelefon? Laptop? Mindenhol gyengék vagyunk :)

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#50) debrecenikri válasza bostone (#48) üzenetére


debrecenikri
tag

És 50 hsz, röpke 10óra leforgása alatt!
K750 régen etalonnak számított a 2 mp-s kamerájával, most sem számítanak rossznak azok a képek(én még azóta is onnantól tartok egy telefont jó fotómobilnak, ha a k750 szintjét képes hozni ). Apám gyerekkorában szintén szalagos magnó után áhítozott, azután megkapta születésnapjára. :)

[ Szerkesztve ]

Fast ring nélkül nem élet az élet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.