Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peet91


Peet91
aktív tag

A probléma az, hogy full ugyanaz a specifikáció, mint a Redmi 3 Pro esetében, csak majdnem 1"-el nagyobb a kijelző, ami mellé beférhetett volna egy még nagyobb akksi, vagy egy erősebb soc, esetleg QHD kijelző. Így szerintem csak egy nagyon szűk réteg körében lesz kelendő...

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#2) Csapoati válasza Peet91 (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De így olcsó, és a nagy méretkülönbség meg is indokolja a Mi Max létét.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) Baggins86 válasza Peet91 (#1) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Nekem pont a méret miatt kéne!

(#4) Freiherr


Freiherr
őstag

2/16-ot épeszű ember már elfejti 2016-ban,ha telót vesz.
Kivéve,ha csóró almás és megideologizálja magának,miért jó ez neki. ;]

XXX

(#5) #71562240


#71562240
törölt tag

Ha tényleg 200 dollár lesz, akkor jó vétel lenne mint megnövelt méretű Note 3 Pro. A mérete éppen ideális, a hardver elég lesz egy-két évig középkategóriásként.

(#6) Richie86


Richie86
senior tag

Nekem nem kellene (számomra túl nagy), de az hétszentség, hogy ezen már faszán lehet netezni, filmezni :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Csapoati válasza Freiherr (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tényleg olyan nehéz felfogni egyeseknek, hogy nem az emberiség 100%-ának kell 16 (11) giga tárhely, illetve 53 egyszerre futó app? :F (gyorsan hozzáteszem, hogy 3/32-es telefonom van, még mielőtt...) Az oké, hogy manapság ez már szerintem is a minimum, de annak bőven jó.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) Freiherr válasza Csapoati (#7) üzenetére


Freiherr
őstag

Tapasztalat.Végigmentem én is a különböző stációkon,ezért mondom,hogy 3/32-64 alatt a felhasználói élmény rovására megy a dolog.Igaz,ez az én szempontom,de mindenki jobban jár,ha még spórol egy kicsit a nagyobbra,te sem véletlenül kuporgattál össze 3/32-re.

XXX

(#9) Fitzgerald válasza Csapoati (#7) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Úgy tűnik. 2/16-os LG G3-am most adtam el, tökéletesen elegendő volt szinte bármire. Csak a legkomolyabb játékok haraptak bele, de ma már nem igazán játszom ilyenekkel, szóval nem érdekelt különösebben.
Ramot sosem éreztem kevésnek, főleg mert ha nem használtam valamit, azt kilőttem. Mi a ráknak fusson a háttérben?
4/64-es Mi Note Pro-ra váltottam, azzal meg jövő nyárig legalább elleszek.

[ Szerkesztve ]

(#10) Csapoati válasza Freiherr (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én elég sok appot használok, köztük több játékot is (pl RR3), ezért előre próbáltam gondolkodni. De előtte 2/16-osom volt és vígan elvoltam vele.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) #71562240 válasza Freiherr (#8) üzenetére


#71562240
törölt tag

Aki nem használja 3D játékra, annak az 1GB is bőven elég bármilyen "felhasználói élményhez".

(#12) vigyori78


vigyori78
őstag

4000 milliamperórás akku :F note 3 pro-ban is ekkora van, ebbe már egy 6000-es aksit is rakhattak volna.

(#13) Freiherr válasza #71562240 (#11) üzenetére


Freiherr
őstag

Hehe,hehehehe...ez jó volt.

XXX

(#14) joey04 válasza Csapoati (#2) üzenetére


joey04
titán

Igazad van, de az akksi lehetett volna nagyobb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) balint355


balint355
aktív tag

Ez így egy az egyben egy RN3 Pro túlméretezve... A dizájn pont ugyanolyan jellegtelen, mint bármelyik Xiaomi, meg nekem nem is lenne szükségem ekkora telóra.

Viszont ha ezen 6-os droid van, akkor talán Note 3-ra is jön lassan :)

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#16) Csapoati válasza joey04 (#14) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Minek? 7-8 óra kijelzőidő nem lesz elég?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) joey04 válasza Csapoati (#16) üzenetére


joey04
titán

Mert ha a note 3 pro-ba is ekkora fért akkor ide fért volna nagyobb, ramból és akksiból sosem elég. Majd ha éveket bírna egy töltéssel egy készülék, akkor lenne értelme a minek kérdésnek. A 7-8 óra nagyon szép de ettől még minimum 2 naponta tölteni kell.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) Szakiii


Szakiii
addikt

És még a samura mondják hogy nehéz követni.. hát nem tudom nekem itt ez kezd sok lenni

(#19) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Szép nagy batár és ezen az áron jó is lenne, de csak a szokásos Xiaomi kamu ár.

(#20) vampire17 válasza Fejvadi (#19) üzenetére


vampire17
addikt

Nem kamu, csak belpiacos kinai :) (mas kerdes, hogy Kianaban sem veszed meg ennyiert, mert egyszeruen nem lehet kapni, mert a viszonteladok mindent folvasarolnak...:P )

De attol meg ez a hivatalos ara :D

(#21) Fejvadi válasza vampire17 (#20) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Majd megkérdezem a Kínaitól, aki ezresével veszi egyenesen a Xiaomi-tól, mennyiért kapja.

(#22) Csapoati válasza joey04 (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Lehet, hoyg a nagyobb méret miatt itt nem vállalhatták be a nagyon vékony fém hátlapot, a vastagabb meg elvesz az akksiból.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#23) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Na ez nem rossz,kivált egy tabletet sokkal kompaktabb méretben.Akku tényleg lehetett volna nagyobb,simán belefért volna 6000mAh is.Árban bestbuy👍🏻

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#24) aelod válasza #71562240 (#11) üzenetére


aelod
veterán

Nem nem elég.
1/8 van és rohadtul nem elég. Zenét hallgatok és közben megy a chrome akkor van, hogy kilövi a powerampot a teló. Rohadt idegelő tud lenni. 100mb szabad ram alatt meg gyakorlatilag használhatatlan lassú lesz a felhasználói rémélmény.

Ebbe a tepsibe meg azért illett volna combosabb akkut belerakni. 4 fal közé ideális. Napi használatra kevésbé.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#25) APippo válasza Freiherr (#8) üzenetére


APippo
tag

Emlékszem mikor az 512/4-es 1Ghz-s xperiámra modoltam mindent. Azon bezzeg minden ment úgy ahogy manapság sok telefonon sem.. ;] - hozzátartozik persze az ámulatba ejtő 320x480as felbontás 3"-on :D Nem azt mondom, de egy megfelelően optimalizált (oké tudom, hogy ez utópia) rendszert -ha moddal is- még 1/8-on is nehéz megakasztani. Nekem ez a tapasztalatom.

Ami telefont illeti, valóban ugyan az mint a redmi note, nekem tetszik de ilyen méretben is a hátul középen elhelyezett olvasó nem lesz egy kicsit macerás helyen?

(#26) Almonen


Almonen
aktív tag

Nekem tetszik :) volt már 5.9' telóm, most a Redmi Note 2 kifejezetten kicsinek tűnik :D meg lehet szokni a batár nagy telefonokat simán. Egy gond van a Xiaomi Max-al hogy 6.4' és 4000 mA?! Elég kevés.

(#27) tolvaj!


tolvaj!
őstag

Rádugtak egy autópumpát egy Redmi note 3 prora? :DDD

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#28) Csapoati válasza APippo (#25) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Változnak az idők, az appok egyre többet kérnek enni, szóval nem nehéz az 1/8-as telefont kiakasztani egyáltalán.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#29) APippo válasza Csapoati (#28) üzenetére


APippo
tag

Persze tudom, de nem is lehetetlen együtt élni vele. :) Nyilván kényelmes használathoz ma már elengedhetetlen a minimum 2 giga ram, nem is vitázom vele. :)

(#30) <Adamsky> válasza Peet91 (#1) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

+1
Ez így tényleg egy Redmi Note 3 "Granny edition"

(#31) exedoc válasza vigyori78 (#12) üzenetére


exedoc
senior tag

Egyetértek, ha már ekkora tepsire nőtt igazán lehetett volna benne legalább egy 5000-es, ha nem több, vonzóbb ajánlatt lenne úgy. No mindegy.

(#32) Kowi84


Kowi84
aktív tag

Engem is csak az akksi mérete zavar, amúgy pont ekkora telót kerestem...

De nem is értem a koncepciót. Ekkora kijelzővel szerintem igen kevés lesz a 4000. Simán rakhattak volna nagyobbat, ha már a Leagoo-nál 6" col alá képesek voltak berakni 6300-at.

Titkon bízom abban, hogy ez a 4000 még csak egy félhivatalos info, és mire odaérünk több lesz belőle.

(#33) Csapoati válasza Kowi84 (#32) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Leagoo 240 gramm...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#34) Kowi84 válasza Csapoati (#33) üzenetére


Kowi84
aktív tag

Az lehet, de a súly nem is volt kérdés...

(#35) Csapoati válasza Kowi84 (#34) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dehogynem kérdés. A Redmi Note 3 egyik legnagyobb erénye a csekély tömeg (140 g), gondolom ezt nem akarják túlzottan megnövelni a Mi Maxnál sem. Ráadásul a Leagoo 6300-as akksijának üzemidejét simán tudni fogja a Mi Max is a 4000-essel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.