Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tocsa


tocsa
senior tag

Amugy tetszenek a cikkek!
Habar szakmabeli vagyok, es a szamitogepes grafika erdekel is, azert bevallom meg at kell olvassam mindegyiket 1-2-szer, hogy teljesen osszealljon a kep. Valoszinuleg ez amiatt is van, hogy nincs konkret programozasi gyakorlatom ezekkel az uj DX-ekkel.
Sok helyen a cikkben kell rendes hatter tudas is, pl mi az a Stencil buffer, mi az a bilinear vagy trilinear filtering, stb, mondjuk pont ilyenekkel jol tisztaban vagyok, de szerintem az emberek tobbsege nem! Azok nem is tudom mennyit erthetnek a cikkbol...nehol nagyon suru.
Nehol nehezen tudtam egyeztetni, hogy az eppen leirt es magyarazott struktura eppen melyik kepen es annak melyik reszleten talalhato. Mert az abrak rettenetesen fontosak, nagyon szuksegesek a jo megerteshez.

Az osszes megfogalmazott "kritikamat" epito jellegunek szanom, hogy hatha esetleg ezekkel a visszajelzesekkel javitani tudom a cikket, kozvetett modon hozzaadni valamit. A PH torteneteben azert sokszor talalhattunk ilyen architekturalis leirasokat az aktualis csucs videokartya bemutatasarol szolo sok oldalas cikkek elso 2-3 alapozo oldalanal. Ezeket valahogy jobban ertettem (de persze nem is mentek bele ilyen reszletesseggel mindig a dolgokba). Jo egy ilyen masik metszetbol is latni osszefoglalva a dolgokat. Talan ossze fogom vetni a cikkeid par reszletet egy-egy ilyen regebbi PH "alapozo" resszel.

Maximalis respect!!!

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#52) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Nagyon jó a cikk, még több ilyet!

(#53) scope2007


scope2007
addikt

köszi! tényleg jó a cikk.. érdemes volt végigolvasni :R

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#54) fasirTTT


fasirTTT
őstag

eléggé kemény cikk
eléggé ráérhettél :D
grat hozzá, szép munka :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.