Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#519) DrTechnoid válasza Gábor0 (#517) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nagyon jól tudom mert rengeteget eszem étteremben, sokat járok bárokba pubokba, és nyilván tisztában vagyok vele hogy a kápé az igazi az üzemeltetőknek.Ez a nézőpont az ő szemszögükből értető. De itt vagyok én a vásárló, és ha belépek egy olyan helyre ami arra hivatott hogy engem kiszolgáljon, enni-inni adjon, és én ezért cserébe fizetőeszközt adok, akkor vállalja azt is hogy a pénzemért cserébe az általam igényelt elvárást teljesítse. Már neharagudj de az engem egyáltalán nem érdekel hogy neki a bérleti díjon felül fizetést kell adnia a dolgozóinak, és minden biszbaszra adót-díjat-satöbbit kell(ene) fizetnie, és én a mocskos vásárló még jövök azzal a kibaszott huszonegyedik századi brutális igényemmel hogy ezeken felül még bakkártyával fizetnék. Szóval szerinted minden elfogyasztott ebéd előtt érdeklődnöm kéne az aktuális havi forgalomról,és ha nem üt meg egy bizonyos szintet akkor saját plusz költségre vegyek le kápét egy ATM-ből és inkább azzal egyenlítsem ki a számlát? Ezek után sem fogok sírva fakadni a legtöbb étteremtulaj 'sanyarú' anyagi helyzete miatt.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.