Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tildy


tildy
nagyúr

Ha már magyar népi elemes goa: hungarian folk freak.

Bár ez nem annyira goa, ez egy (szerintem kritikán aluli) killer-minimal, Shpongle után szégyen volt ilyet hallani Ozorán.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2) FPéter


FPéter
aktív tag

Mivel sose hallgattam zenét és sose értettem a művészeteket, az ilyen írások után mindig olyan mintha valamilyen másik bolygóról olvastam volna. Persze ez nem a ti hibátok, csak gondoltam megjegyzem:)

(#3) Crystalheart válasza FPéter (#2) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ne aggódj, ha goáról van szó, akkor én is így érzek. :D (Bár most új zenei(?) főellenségem a dubstep.)

(#4) vikvuk


vikvuk
aktív tag

nekem bejön, mint zene :D
a hozzá társított ideológiák nem érdekelnek

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#5) Advent válasza tildy (#1) üzenetére


Advent
tag

Shpongle nagyon tetszett idei Ozorán , ők nyitották a festet de emlékeim szerint nem Antagon volt utána ... no mind1,én szeretem a darkot de ez egy elég elba... szám :)

Psn ID: Muki-13 , Btag : LiquiDSuN#2963 , Steam : Liquid_Sun

(#6) tildy válasza Advent (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Tavaly. Tavaly volt Shpongle után Alpha (Antagon) .
Szerintem amúgy fontos az ideológia mellé, nem kicsit. :)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) Advent válasza tildy (#6) üzenetére


Advent
tag

Szerintem is nagyon fontos. Sokan tényleg csak a zene és a fellelhető izék miatt járnak bulizni és ezeknek általában a viselkedése is olyan meg kb kinézik a goásokat saját bulijából hogy ilyen öltözékekben mit keresnek itt címszó alatt ...

Psn ID: Muki-13 , Btag : LiquiDSuN#2963 , Steam : Liquid_Sun

(#8) tobal válasza tildy (#6) üzenetére


tobal
tag

Nagyon is fontos lenne, ha foglalkozna vele bárki is, de sajnos nem nagyon teszik :)

(#9) rybank válasza tobal (#8) üzenetére


rybank
senior tag

nézd nem mindenkinek öröm, komolyabban a témákba hasítani, mások vagyunk, és nem ugyanolyan szinten szeretjük a dolgokat

(#10) tobal válasza rybank (#9) üzenetére


tobal
tag

Persze, semmi gond nincs is ezzel. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit tart fontosnak, és mit nem.

(#11) Franklin


Franklin
addikt

Goa zenét már kb. 96-97 óta hallgatok (csak akkor még nem tudtam, hogy az).

Főleg itthoni zenehallgató vagyok, első goa partin 2004-ben voltam. Második goa partin a 2009-ben Ozorán voltam. Harmadik goa partin 2010-ben voltam, egy kis buli volt Pest mellett. Ozora sajnos kimaradt akkor.

A két utóbbit összehasonlítva ég és föld a különbség. Amik miatt nagyon-nagyon megszerettem Ozorát, azokból szinte semmi sem volt ott a 2010-es bulin. Csak a zene. Azt meg tudok hallgatni itthon is.

Szóval abban egyetértek, hogy nagyon rossz irányba ment az egész goa kultúra. Ozorán kb. 90%-ban külföldiek voltak. Talán attól volt az egész teljesen más.

Az biztos, hogy ha legközelebb goa partira vágyom, akkor Ozora vagy semmi :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.