Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) The DJ


The DJ
addikt

Na hát megérkezett a befejezés. Este 11-től hajnali fél 4-ig írtam egyfolytában. :) Remélem tetszeni fog azoknak, akik olvasták az előzményeket, és remélem azok is kedvet kapnak hozzá, akik még nem. A terjedelemért pedig elnézést, elég hosszúra sikeredett, de így is sok momentumot ki kellett hagynom. Word-ben írtam meg, de lehetséges, hogy így is maradtak benne elgépelések, hibák, azok nyugodtan lehet jelezni és kijavítom őket.

Véleményeket, kritikákat szívesen fogadok :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#2) 7


7
addikt

Szemét dög, hát szabad így megszorongatni az olvasó szívét? :DDD
Töménytelen sok érzelmet formáltál meg úgy, ahogy azt az ember valójában átéli. Ez mindig nehéz feladat, de szépen megoldottad. :K

Találkoztam néhány elírással, ezek közül a nyomorgörcs volt az, amin felnyihogtam. :P
Egy szél rózsával a kezében is álldogált a fiú az erkélyen, ahogy elnéztem, de volt egy sejtette szavad is, ami az értelme alapján sejttette formában helyes :K

Milyen hangulatban váltatok el egymástól végül, és milyen a kapcsolatotok most?
Ő látta az írássorozatot?

(#3) DarkByte


DarkByte
addikt

Nagyon szép írás, köszönöm hogy olvashattam. Ilyenkor mindig ott a nagy kérdőjel a fejemben: vajon mikor leszek én is ilyen gyereklelkűen szerelmes valakibe? :F

Talán túlzottan is komolyan viselkedem ahhoz hogy ez bekövetkezhessen. Ami nagyon tetszett, az a szorongás az egyes szituációk előtt, hogy vajon mit mondjak neki, mit fog gondolni rólam; ez nálam teljesen átjött. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Lenry


Lenry
félisten

az én Kedves Párom is egy május elsején mondta ki először, hogy Szeret... akkor több, mint egy hónapja együtt voltunk... 2007--ben
ma naponta ezerszer mondjuk ki... és másfél éve együtt vagyunk...

sajnálom, hogy vége a szerelmeteknek... olvasva az akkor készült írásaid, a blogod, lehetett érezni, hogy igazán boldog vagy, hasonlóan éreztem/érzek én is... :B

örülök, hogy befejezted ezt az írást... amikor kitöröltél szinte minden hozzá kapcsolódó írást akkor lemondtam hogy valaha is megtudom a sztori végét...
de most mégis
köszönöm :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Majstor


Majstor
senior tag

Nagyon szép befejezés... GraT :R

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#6) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Írásod mély érzelmeket váltott ki belőlem. De jó lett volna 40 évvel korábban olvasni...

Hónapokig gyakoroltam, hogy végre ki tudjam mondani: szeretlek. Tükör előtt ment, aztán beszerveztem egy havert is. Eljászotta a lányt, én meg szőrös kezét fogva suttogtam, hogy szeretlek, szeretlek, aztán már ordítottam.
Fog ez menni.
Tévedtem. A lány közelsége egyszerűen megbénított. Nem nehéz kitalálni, mi lett a történet vége. Egy vagabund srácot tett boldoggá.

A sors igazságos.
Amikor megismertem a feleségem, semmi görcs nem volt bennem. Igaz szerelmes sem voltam bele, később lettem a rabja. Addigra viszont már olyan szoros és fesztelen volt köztünk a kapcsolat, hogy érzelmeink csak minőségükben változtak. No meg persze erősödtek is.
Egy hónap híján 35 évet tudhattunk közös múltunknak, amikor elragadta a csúf kaszás.

Ragyogó írás, köszönöm az élményt. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) enddav


enddav
aktív tag

Húú nagyon jó írás! Nekem teljesen átjött minden izgalom, szorongás és az a jó érzés, amikor előszőr megcsókolta lányt. :) Most én is úgy vagyok, hogy valahogy nem tudod megtalálni azt a lányt, akibe úgy igazán szerelmes lehetnék. De remélem ami késik nem múlik. :B :U

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#8) The DJ válasza 7 (#2) üzenetére


The DJ
addikt

Nem volt könnyű az elválás, egyikünk részéről sem. Utána még nem egyszer találkoztunk, összefutottunk, beszélgettünk, néha elcsattant egy csók is, de mindketten tudtuk, hogy ezzel nem segítünk a dolgokon, így abban maradtunk, hogy nem találkozunk egy ideig és meglátjuk mi lesz. Persze ilyenkor mindig reménykedik az ember, hogy hátha egyszer mégis, újra... De ahogy az lenni szokott természetesen nem így történt :) Azóta ő ismét boldog egy másik férfi oldalán és a fiú élete is jó sok meglepetést hozott az eltelt idő alatt. Nem haragszunk egymásra, biztos vagyok benne, hogy ő is ilyen jó kedvvel emlékszik vissza ezekre a közös pillanatokra és szívesen meséli el bárkinek, amiket átéltünk. Olyan dolgokat kaptunk a másiktól, amik egy életen át megmaradnak és amiktől igazán több lesz az ember. Azt hiszem ez az, ami igazán fontos egy kapcsolatban.

Az írássorozatot nem hiszem, hogy olvasta, bár nem zárható ki, mert több helyen fenn van az ide vezető link. Viszont én személyesen nem szóltam róla neki :)

Az elírások listáját köszi, javítottam őket, a nyomorgörcs valóban elég sírva röhögős fajta, én is kuncogtam rajta egy sort :D :R

A többieknek is nagyon köszönöm a hozzászólásokat és a véleményeket, ezek szerint sikerült úgy átadnom a történetet, hogy a legtöbbünk számára nyújthasson valamit, ha mást nem egy rövid idei kis fiatalságot és reményt. :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#9) 7 válasza The DJ (#8) üzenetére


7
addikt

Köszönöm a választ. :K

(#10) Samus


Samus
addikt

Nem találok szavakat. Erre nem tudok mit mondani. Komolyan. Rég olvastam ilyen jót, a könnyem is kicsordult közben. Köszönöm! És kvíánom, hogy a lány és a fiú továbbra is ugyanazt érezzék, mint azon a bizonyos Május elsején...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#11) celeron


celeron
senior tag

Kedves DJ!
Amikor megírtad az első részt, nekem gyakorlatilag azzal kezdődött egy kapcsolatom. Ami valahogy így festett mint amit leírtál. Sokat adtál át ezzel az írással az embereknek, így nekem is.
Ezt a részt is ugyanúgy olvastam végig, mint a többit.. A Goo goo dolls- Iris c. számával. És visszahozta nekem azt amit Májusban éreztem.
Itt ülök a nyüves koliban, az egyetem terhe alatt, és mégis olyan megoldhatónak, és könnyűnek tünik minden. Köszönök mindent.

:)

(#12) drizzt1666


drizzt1666
tag

Megérte ennyit várni rá. Olyan lett a befejezés amilyenre számítottam, és hoztad a szintet, amit elvártam tőled ;) Hasonló cipőben vagyok, mint a fiú. Erőt adtál ahhoz, hogy megtegyek majd egy fontos lépést, ami majd fenekestől felforgat mindent, ami az életem része volt. Köszönöm :R

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#13) shaipo


shaipo
csendes tag

Féltem, hogy nem lesz harmadik rész, de örülök, hogy végül megírtad. :)
Nagyon jó hangulata van mindháromnak, és köszönöm őket, mert nekem is okoztak néhány kellemes percet. :) :R

(#14) Gyomman


Gyomman
aktív tag

Végre megjött a 3. rész. A nap legszebb pontja volt, hogy ezt elolvashattam (még tegnapelőtt olvastam, csak most írok), köszönöm szépen. Abba ne hagyd am, mert nagyon jól csinálod! Nem vagyok műértő, vagy irodalmár, de az én véleményem ez. :)
Ráadásul a történet maga is nagyon megfogó. Mit meg nem adnék, hogy nekem is legyen egy ilyen történetem. Nagyon szerencsés vagy. Az hogy már vége ezen semmit nem változtat, az a lényeg, hogy egyszer átéltél egy ilyet. A záró sorokat meg megfontolom, és majd előidézem magamban a kellő pillanatban, ha eljön...

[ Szerkesztve ]

Cogito ergo sum

(#15) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Nagyon tetszett az írásod. Bennem is felidézte a párommal való megismerkedést. Én nem mertem felhívni soha még miután találkoztunk aztuán se jó idejig. persze most meg már a telefonszámla pörög szépen :). Elég nyuszi vagyok ,de az első randi végén megcsókoltam,azt ne kérdezétek ,hogy mi vit rá. De novemberben már ünneplejük az egy éves évfordulonkat. Repül az idő nagyon. Kimegyünk szépen oda ahol először találkoztunk és pezsgő+ meg még kitudja mi :)

Keresgéljetek a neten, megéri! Én a találkát ajánlom.

:R

(#16) Ernus


Ernus
újonc

Szia!
Biztosan sokan fognak bántani ezért a hsz-ért, de muszáj, hogy leirjam mit gondolok. Szóval előre is bocsánat:)
Lehet, hogy bennem van a hiba, de ez az írás közel sem fedi az előzőket. Mindegyiket végig sírtam, ezen képtelen voltam. Ez nem te vagy. Számomra ez egy erőltetett írás. Nem szívből, nem belőled jött. Ez egy vágyakozás valami után. Esetleg Valaki. De nem tudom. Ezek csak eszmefuttatások.
Ne haragudj ha megbántottalak, mert nem ismerlek. De kívánom, hogy az ami ebből az írásból hiányzik (a boldogság), megtaláld! ;)

Így vagy úgy - egy embernek önmagában semmi esélye sincs.

(#17) The DJ válasza Ernus (#16) üzenetére


The DJ
addikt

Nem bántottál meg, köszönöm a véleményed és hogy leírtad a gondolataidat,
Jól látod a dolgokat.

"De kívánom, hogy az ami ebből az írásból hiányzik (a boldogság), megtaláld!"

Köszönöm, remélem egyszer sikerül.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#18) domi007


domi007
őstag

Megadtad a módját, az ünnepet, a különleges dolgokat a várakozás teszi széppé!
Így visszagondolva nagyon megérte várni!

:R :R :R :R :R

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.