Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) determinator


determinator
csendes tag

Szia!

Olvastam az első cikked is.
Nagyon sajnálom, hogy így alakult ez az életedben.
Nem érdemes bánkódni ezen a dolgon, mert ez az ország tele van más lánnyal.
Remélem megtalálod tényleg azt, akit Neked szánt a sors!
Üdv: determinator!

"Ezért jobb a dinnye mindnél... rengeteg magja van." By: KaiotEch

(#2) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Szia! Gratulálok, felnőttél! :R

Minden ember életében egyszer eljön az igazi nagy pofáraesés. Az a pillanat, amikor totálisan a padlóra küldenek, és hosszú-hosszú időn keresztül képtelen vagy felállni. Viszont ezután már minden más lesz. Sokat tanulál érzelmileg a dologból, és esélyt kaptál, hogy hosszútávon is boldog légy. Pont a mostani szakítás után láthatod már nem az az ember vagy, mint előtte. Már nem lehet olyan könnyen padlóra küldeni. Kívánom, hogy boldog légy.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3) Typhoon47


Typhoon47
őstag

Jó írás :)
Érdekes, ahogy boncolgatod, magyarázod érzelmeidet, tetszik, de szerintem ennyire ne ragozd túl a dolgot, csak vannak és kész :B

"Education is important but big biceps are importanter"

(#4) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Jó az írás, igen én is azt hiszem, hogy felnőttél! Fiatalon nagyon sok szerelmi csalódáson estem át, mert hamar átadtam magam az érzelmeknek. Azt mondják a plátói szerelem marad meg legtovább az ember emlékeiben, de ebben van is valami, legalábbis nálam.
Mindenesetre nem szabad ennyi idősen egy olyan kapcsolatban benne maradni, ahol már belül nem lángol a tűz, erre ráérsz 20-30 év múlva. Tetszett, jól összeszedett írás!

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#5) Gabis


Gabis
őstag

Húúúú látom másnak sem fenékig tejfel a szerelmi élete.

Mikor az előző írásodat olvastam még kapcsolatban voltam de már akkor is elgondolkodtatónak tartottam amit "papírra" vetettél. Most mikor ezen soraidon futottam végig már teljesen együtt tudok érezni veled. Sajnos egy négy és fél éves kapcsolatom dőlt dugába több mint egy hónapja ráadásul én még most is szeretem. Itt vagyok a szülővárosomtól 130 km-re a családomtól és a barátoktól távol egy kicsi szobában egy csupán ~1 hónapos munkahellyel a hátam mögött. Sajnos a szakítás után nem tudtam rögtön költözni ezért hetek teltek még úgy el ahogyan azt kellet néznem hogyan alszik mellettem a falatka ruháiban és miként készülődik ha éppen bulizni megy és az esti msn-ezésről már nem akarok szólni stb...
Huppsz kicsit elragadtattam magam, ez most nem rólam szól. Szal a lényeg nem szabad összeroppanni, ki kell tartani és csakis magaddal foglalkozni és igenis adni kell időt az elmúlásnak is. Kitartás ;)

(#6) Ipse89


Ipse89
tag

Köszönöm a kommenteket!!! :R :R :R

(#1) determinator: Ne aggódj, nem bánkódok rajta ;)

(#2) jer1cho Az biztos, hogy Dóri nagy hatással volt rám, igaz hogy a maga módján :U de felnyitotta végre a szemem... Amúgy vele a mai napig jóba vagyok, tegnap is beszélgettem vele és ajánlottam neki ezt az írást. "Niki"-nek valahogy nemszóltam ;] Ja, és Köszönöm szépen a jókívánságodat! ( Jelen pillanatban, egy jól sikerült Matek ZH-nak örülnék :B ;] )

(#3) Typhoon47Köszi :) Igazad van, néha kicsit túlságosan belemászok a témába. Viszont, ha rövidebbre írok egy elemzés részt, akkor meg lehet nem tudatosul az olvasóban a monanivaló. Valakinek elég 2 sor, valakinek kell 12 sor, hogy a hatás ugyanaz legyen.

(#4) ijjájom Köszönöm a kommentedet!!! :R Igen erre én is rájöttem, hogyha nem lángol a tűz akkor nincs értelme... Ezért is gondolkoztam, amikor Igent mondtam Nikinek, mert akkor még nem lángolt a tűz. Az esetemben, eddig mindig engem dobtak ki, szóval ezt még nem éreztem át... :))

(#5) Gabis Hát hozzád képest semmi, amilyen problémám volt. Viszont, Te tényleg erős vagy lelkileg!!! :Y De azért a barátok nélkül... Engem ők húztak ki még a Dóris idöszakomból, mindegyikük hozzétett kicsit. Forras2-vel eljártunk kicsit alkoholizálni :B Bacsis-sal is beszélgettem a témával kapcsolatban, és egy mondata megragadt a fejembnen: "Akkor jön majd a szerelem, amikor a legjobban nem számítasz rá." Igaza is lett ("Niki" ). Én is kívánom, hogy lelki erőd ne vesszen, kitartás!!!

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#7) Ipse89


Ipse89
tag

El is felejtettem mondani, ha helyesírási, vagy akármilyen nemű hibát találtok, legyetek szívesek jelezni felém!!! :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#8) TazLeacher válasza Ipse89 (#6) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

19 évesen szaladtam rá hasonló témára mint Te. Akkor érettségiztem, ez látszott is az eredményimen. Aztán felálltam, és 2 éve nős vagyok...és nem volt olyan régen, 26 éves vagyok most.

Surround ZH? :D

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#9) laolaj


laolaj
aktív tag

Üdvözletem...

olvastam 1-2 cikked ezzel kapcs.
hát ez a másodikban akadt egy eléggé nagy csavar amikor röhögéssel valló fejfogásos megcsodálkozás kapott el... ( ne rossz értelemben ) amikor azon sorokat olvasom - h vissza könyörgi magát majd 2 nap után Ő közli h alma.. :( .. na az ilyet nevezem én szánalomnak -
és ide van egy jó közmondás amit én is hallottam és mondtak nekem és igaz :K "csak a töltött káposzta jó 2x melegítve"

azon részben mikor nem szereted csak a maga a tény h valami hiányzik számodra ( ölelés, csók....) abszolút helytálló és pl én is átestem egy ilyenben nem is olyan régen...
Bár akkor megmerem kérdezni h ha ez nem szerelem mert nem az. Akkor minek lehet nevezni? :F :F :F ugyan minek :F
DE a megoldás kérlek abban rejlik h ilyenkor a jó dolgokat keresd pl: barátok, csajok társasága és ismerkedése. Hidd el h ha ezeket végzed akkor tuti h a rossz és csúnya gondolatok nem fognak zaklatni. ;) csak abban az esetben ha gyenge vagy és a magányban hagyod h ezen érzések felülkerekedjenek rajtad.

Írásod olvasása folyamán kicsit felbuzdultam h lehet h én is megírnám történetem... bár lehet h sokan olvastak ilyet, ezért is lelkesedésem alább is hagyott...

így tovább :R :C

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#10) forras2


forras2
őstag

Jó írás lett! :R
Én, aki úgymond átéltem ezt "veled", mint 1 külső szemlélő, átéltem ezt valamilyen szinten veled, és most nem akarok felvágni, hogy én megmondtam, de Niki viselkedéséből ez érezhető volt, hogyha újra fejest ugrasz a szívek tengerébe, akkor onnan nagyon nehéz lesz kimászni....
Ezt nem lehet senkinek felróni, hisz ha valaki szeret valakit, akkor ugyan ezt tette volna....
De én úgy érzem, hogy ezen egyszer mindenki átesik, átesett, ez úgy mond az élet része....
Mindenki azt mondja, hogy ezen nem szabad bánkódni, közben mindenki bánkódik rajta, hogy mi lett volna ha, azt nem úgy csinálom, mi lett volna ha.........
Még egyszer nagy grat! :R

Ha kell valami, ha bánt valami, tudod hol találsz, rám számíthatsz! ;) :R

Jah és ne feledd, ha nem jön össze semmi, akkor első :P ;] :DDD

(#11) determinator válasza Gabis (#5) üzenetére


determinator
csendes tag

Nem semmi dolog lehetett az sem Gabis!
Nekem "csak" 1 éjjelt kellett "úgy" kibírnom, az is épp elég volt.
De tanultunk a hibákból remélem. :)
Én csak a legelső barátnőmmel tartom a kapcsolatot baráti alapon.
Azért jó ha az ember mellett mindig van valaki, aki érez iránta valamit.
Reméljük mindannyian megtaláljuk azt a társat, akit keresünk!

"Ezért jobb a dinnye mindnél... rengeteg magja van." By: KaiotEch

(#12) laolaj válasza determinator (#11) üzenetére


laolaj
aktív tag

hát nem tudom h ti h vagytok ezzel a dologgal.. "...barátnőmmel tartom a kapcsolatot baráti alapon."
én valahogy ezt nem hiszem el h volt majd vége lett és maradjunk barátok alapon ez működik.. nem érzem helytállónak, és h miért azt is indoklom.:
- ha már szakítottunk akkor az valami ok miatt történt.
- barátként :F az valahol takarja azt is h törődni egymással (de hiszen ott volt a lehetőség miért nem törődtünk egymással akkor és most nem tartanánk itt.)
- ha 2 ember szakít akkor valakiben marad tüske! és most szenvedtetni a másikat azért h ezt barátságnak tekintsük.. vagy csak bedobják ebbe a kategóriába és kész.. annak nevezik de nem az akkor meg minek.
- a régi emlékeket akkor felszakítani abban az esetben mikor látod.. és talán lehet h még epekedsz utána.. majd ő is utánad és újra kezdeni ami nem 100%os és még lehetne fokozni.
- ha csak bennem marad tüske akkor látni h nem velem van és én szakadjak szét a fájdalomtól :( hát hülye nem vagyok h öngyötrést végezek magamon :N
és így tovább... lehetne még találni okokat..

Na ezért nem hiszek én ebben a kapcsolat utáni barátágban.. mert jópofán annak nevezni és közben nem fedi a valóságot.. nincs értelme..
ezért lehet h megköveztek.. de én talán 1-2 volt csajszival annyira beszélek ha találkozunk h szia és ennyi.. többre nincs is igény.! Hisz van még annyi csaj. ;) Nem de?! :U

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#13) Ipse89


Ipse89
tag

(#8) jer1cho: Lehet, hogy félreértettél, mert nekem "Niki" hatására javultak a tanulmányaim :))

(#9) laolaj:Elgondolkoztam én is, hogy miért engedtem vissza... és meg is írtam, hogy nagyon elba***tam ezt a lépést, Szóval igazad van, de hibák azért vannak, hogy legyen mit korrigálni. Most próbálná magát visszakönyörögni ;] a káposztás- hasonlatod hatalmas, jót mosolyogtam rajta. :))
Örülök, hogy felbuzdultál, azzal bíztatlak, hogy csak körvonalaiban lehet azonos 2 story Az enyém is, egy "átlagos" szerelmi kalamajka, de mindenkinek mások a zemélyes élményei, ezt máshogy is tudja papírra vetni. Ezért nincs 2 egyforma írás ;)

(#10) forras2
Nem kell felvágnod, mert megmontad, ráadásul 2szer is és igazad is lett minkét esetben :U :R Jogos, hogy nem foglalkozunk a régi szerelmi dolgokkal, holott mindig szóba kerül :)) De majd jövő hét végén, remélhetőleg egy néhány liter vadász mellett bánkódunk ;] :K
Köszönöm, hogy számíthatok rád, és köszönöm a gartulációt! :R :R :R

Jah és lehet, hogy nemsokára élek a lehetőséggel is ;] ;] ;] ;] :DD

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#14) TazLeacher válasza laolaj (#12) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egy az egyben. Ha találkozunk, "sziamizumindenrenben?", ennyi. Sem neked, sem neki, sem az új "pároknak" nem túl jó érzés, ha Ti együtt lógtok.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#15) TazLeacher válasza Ipse89 (#13) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem, nem értettelek félre. Kellett valami, amitől renbe tetted az életed a nagy sz*r után. Ja, és ne rágd magad, hogy visszafogadtad. Mi négyszer próbáltuk meg, mire elfogadtuk, hogy ez nem fog menni... :U

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#16) laolaj válasza TazLeacher (#14) üzenetére


laolaj
aktív tag

na jah. azért mondom h nem értem meg azokat kik.. azt mondják h "barátok" maradnak.. ez vicc. :DDD
kis csaj is mikor vége lett közli h "jajj meg szakad a szíve ..." meg h " akkor barátok és bármi van fordulhatok hozzá.. meg h bármiben támogat.. sőt jobban mint eddig." na ekkor majdnem kieset a szem a fejemből.. :DD hagyonmár..nem kell a parasztvakítás..xD és az a poén h még pár nap múlva ő ír rám MSNen h mi van velem. meg ilyenek.. hát hülye az ilyen..
Én annó meg mondtam neki ha vége van akkor nem kell velem foglalkozni meg érzelmeimmel.. nézzél előre és ne törődjél velem.. ;] még jó pofizni akar basszus ..

na úgy érzem érik az a cikk..xD gyűlnek a gondolatok rendesen.. de egy kicsit össze kell még őket szedni .. :))

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#17) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Nagyon jó írás. :C Sajnálom, hogy csalódnod kellett... De bízz abban, hogy ez csak erősebbé tesz.

sweetlou6.wordpress.com

(#18) TazLeacher válasza laolaj (#16) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Maradjunk barátok...összejövünk néha sörözni, pókerezünk, ha meg nagyon uncsi van, akkor átugorhtsz, aztán nyomjuk a Resident Evil-t coop-ban, végül elmegyünk és felszedünk pár csajt, azt mindent bele...Te is így gondoltad, CIMBI? :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#19) laolaj válasza TazLeacher (#18) üzenetére


laolaj
aktív tag

akár :U :DD

de azok a csajok nekem jók legyenek.. ;] :P vagy k*rva sok a pia... :B

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#20) determinator válasza laolaj (#12) üzenetére


determinator
csendes tag

Amikor elváltunk, akkor nem békésen váltunk el. :)
Volt is időszak, amikor egyáltalán nem beszéltünk a kapcsolatunk végét követően.
Majd évek múltán megkerestem Őt egy közösségi oldalon, hogy mégis mi van Vele.
Aztán egy félreértés miatt szakított Velem, mert azt hitte, hogy Én féltékeny vagyok, hogy hívtam, és érdeklődtem felőle, hogy mi van Vele, stb...
Messze is laktunk egymástól.
De szerencsére elmúlt az a tüske, ami bennem volt sokáig. :)
Remélem így már értetőbb a dolog.

"Ezért jobb a dinnye mindnél... rengeteg magja van." By: KaiotEch

(#21) Ipse89 válasza Sweet Lou 6 (#17) üzenetére


Ipse89
tag

Köszi :) erre csak annyit mondok, hogy nézd meg, mi van az aláírásomban... A 2. rész erről szól, hogy nem zuhantam össze, (csak 1 picit :B ) hanem talpraálltam :)

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#22) laolaj válasza determinator (#20) üzenetére


laolaj
aktív tag

Azt ne feled... ha ezt az információt nem tudod meg az életben akkor lehet h egy kellemetlen gondolattól kíméled meg magad, mert azt ne mond h nem volt gondolatidban az h mi lett volna akkor HA!.. és a múltat nem bírod megváltoztatni max belegondolni h mi lett volna.. és az édes kevés. ettől a marcangolástól megkímélted volna lelkivilágod...

szerintem ez a dolog pont olyan amit inkább nem akarok tudni és jobb is így. ;)
hidd el így van.. tudtam már meg dolgokat amikre azt mondtam h oké nem számít és pedig napokig eszembe jutott h mindek a f*sznak kellett elmondani.. MINEK :F fölösleges... mert lehet h az a mondat egy világ képet rombol le...

Ez csak egy észrevétel.. :U

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#23) Ipse89 válasza TazLeacher (#15) üzenetére


Ipse89
tag

Igen, tényleg kellett valami változás pozitív értelemben.Csak az a dúrva, hogy sírt nekem a telefonba, hogy most jött rá, hogy kellek neki meg stb. stb. aztán 2 nap múlva meg kever valami csávóval... ez kicsit nemtetszett :N

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#24) laolaj válasza Ipse89 (#23) üzenetére


laolaj
aktív tag

sír - csak keményen !!! :U ilyenkor csak az észre.. :K

na de milyen volt a hangja 2 nap múlva a telefonba.. :F :U ez a nagy kérdés.. akkor nem sírt? vagy h van ez... :((

azt ne feledjük viszont el h egy nagyobb párkapcsolatban a férfi jobban megzuhannak lelkileg pl: leisszák magukat, játékgép.. stb.. míg a nők mennek és pasiznak..

jah és még azt se feledjük h melyik a nehezebb.?!:
egy csaj szét teszi lábát és meg****** magát, vagy egy csávó kér meg egy csajt h meg******* :U

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#25) Ipse89 válasza laolaj (#16) üzenetére


Ipse89
tag

Van benne valami... Rám pont tegnap írt "Niki" msn-en, hogy "sziamivanveled..." Az a dúrva, hogy a szakítás után pár nappal, még felhívott, és elküldött a pcsába, minden hülyeséget a fejemhez vágva, meg okított, mintha ö találta volna fel a spanyol viaszt... Közben meg Dórival is MSN-eztem, ő meg kérdezgette izagtottan... "nah mikor küldöd el a fenébe? " erre csak azt válaszoltam, hogy nem süllyedek le az ő szintjére, hogy most én is elkezdjem osztani. Nem vagyok haragtartó, de sohasem felejtek.

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#26) Ipse89 válasza laolaj (#24) üzenetére


Ipse89
tag

teljes mértékben egyetértek... Nem remegett a telefonban a hangja... Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy mi lesz, mikor nyáron ismét együtt fogunk dolgozni... ;]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#27) szablya


szablya
tag

Nos, én csak gratulálok neked, hogy sikerült túlvergődnöd ezeken a dolgokon. Azt különösen el tudom képzelni, hogy a Dóris helyzet mennyire rossz lehetett...
Hasonló cipőben járok 16 évesen, egy lány a legjobb barátom, illetve inkább én az övé, és sajnos jelen állás szerint csak voltam... Én ősidőktől (most lesz 2 éve) szerelmes vagyok belé, és tényleg sikerült nagyon közel kerülnöm hozzá, de viszont nem enged egy pontnál tovább. Hiába vallottam neki szerelmet, hiába bombáztam szerelmes versekkel, egy vonalt nem tudok átlépni. Pedig voltam már nagyon közel ahhoz a vonalhoz, azt már tudom...
Most ott tartunk, hogy talán túlzásba vittem a dolgot, ő pedig olyanokkal állt össze, akiket én múltamból adódóan utálok... Lassan 2 hónapja már csak veszekszünk, aztán mentegetőzünk, mindketten szarul vagyunk, és nem tudjuk elengedni egymást. Őszintén szólva én nem is akarom, ő mindenem, az életem értelme, és amennyire érzem, ő sem akar csak úgy elfelejteni... A dologhoz hozzátartozik, hogy mindketten meglehetősen depresszív alkatok vagyunk, így még rosszabb az egész. Bevallom, nekem már az is megfordult a fejemben, hogy kinyírom magam. És szerintem neki is. Mégsem tudunk csak egyszerűen kibékülni. Eddig nem sikerült. Szeretem. Neki pedig szüksége van rám. Mellette akarok maradni :'(

Bocs a személyesért, csak valamiért el kellett mondanom. Talán írok majd egy fiú-lány barátságos cikket... Már nekifogtam, de sosem volt erőm folytatni :(

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#28) determinator válasza laolaj (#22) üzenetére


determinator
csendes tag

De legalább tudom, hogy hl rontottam el, és legközelebb mit kell tennem ahhoz, hogy ne fordulhasson elő ez. :)

"Ezért jobb a dinnye mindnél... rengeteg magja van." By: KaiotEch

(#29) laolaj válasza determinator (#28) üzenetére


laolaj
aktív tag

kettő adott helyzetet nem szabad összehasonlítani nincs még 1x ugyan olyan szitu.
nem létezik séma.. ezt csak érzésre szabad csinálni.. :B

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#30) Ipse89 válasza szablya (#27) üzenetére


Ipse89
tag

Sajnállak, hogy most ebben a "fázisban" vagy :( sokat ragoznom nem kell a dolgot, mivel nagyjából ugyanazt éled át, amitén is éltem át.Ilyenkor kellenek a barátok, ha magadbafordulsz teljesen, az már szinte veszélyes. Mikor az érzelmek felülkerekednek a józan ész felett, és csak zt veszed észre, hogy gyalogolsz egy magas híd felé vagy a stukkert emeled a fejedhez. Ez nekem is feszegette a gondolataimat, majd mikor belegondoltam szó szerint vertem a fejemet a falba, hogy hogy lehetek ilyen, hogy erre vetemedjek. :W Akármilyen helyzetben vagyok, életem csak 1 van. Viszont egy elég nehéz időszak előtt álsz, és én mondom neked, igaz 20 éves fejjel, hogy nem lehetetlen túljutni ezen. Ha meg a környezetedben van aki beszólogat, hogy mit depizel meg ilyenek... Nos öket sz@rni kell le . Vagy nem voltak szerelmesek, vagy a sors eddig megkímélte öket 1-2 pofáraesésből... Belölük nagyobb valószínűséggel lesznek önyilkosok, ámokfutók. Szívből kívánom, hogy rendeződjenek a dolgaid! :R
Még két dolog:
"Egyik csajból csak egy másikba lehet "menekülni" " by: Ipse89
"Nem az a nagy, aki sosem bukik el, hanem az, aki ha elbukik fel tud állni..." by: RootRulez

az utóbbi lebegjen előtted, és sikerülni fog ;)

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#31) laolaj válasza Ipse89 (#25) üzenetére


laolaj
aktív tag

látod nem is messzire menni .. ;]

egyébként azt tudom.. h mikor így a fejekhez vágják a dolgokat azt mind félelemből teszik.. mintha ők valahogy így akarnák takarni érzéseiket és ez mögé bújni.. nem akarnak a ferfi nem előtt meghajolni és bevallani h igenis még érzik azt.. ők szerintem így felednek .. de elég szarul.. :DDD

az a poén h mikor én éreztem h vége. és még láttam a kiírásokat úgy döntöttem h törlöm és tiltom MSNről.. majd lementem edzeni és beszéltem egy barátommal és mondta h ne.. engedjem vissza.. és csak simán töröljem le. h ő még lásom engem és ha ír akkor csak rövid 1-2 szavas válaszokat írjak..
így is tettem...
hallgattam zenét és eléggé frapáns volt a refrénben egy szövegrész.. (Fankadeli) és én ezt kitettem MSN kiírásnak.. (annyit még előzménybe h szakítás után már 3-4 nappal neki kiírás h "jó volt veled kicsim".. azaz volt már valaki.. és mindig azt hitette velem h csak ÉN és kész.. de eléggé érdekes ha ő állítása szerint szeret akkor 3 nap és köddé váll.. :F ) na mind1 ...
majd 10p. se és ő rám írt... és az a lényege.. h ő azt közli nem bírom ÉN elfeledni.. meg ilyenek.. volt még 1-2 ilyen írása..de akkor már ő rég levolt törölve MSNről.. na mondom nem mondom még el ...
1 hét kb hanem több és jön az írás.. h letöröltem.?.. kérdem h miért..?.. mire ő mondjam meg h igen vagy nem.. mondom igen! erre Ő tilt töröl.. :))
csak ebben tudod ő bukott nagyot.. azt hitte és hangoztatta h én még epekedem vagy mi.. de ő nem tudta h törölve lett.. és most pofára esett.. és enyém volt az UTOLSÓ SZÓ.. ;] ez neki jobban fájt... mint ő azt csak képzelte volna... :U
és tudod lesz*rom.. férfiak vagyunk büszkék.. és kész.. ;]

uppsz kicsit már bele mentem a storyba.. xD :U

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#32) Ipse89 válasza laolaj (#31) üzenetére


Ipse89
tag

Ezt így kell csinálni ;] ;] ;]

Pont ezt csináltam én is... 1-2 szavas válaszok, kérdezett én meg válaszoltam... Csak tudod, azért vagyok szarba, mert mi együtt dolgozunk nyaranta, és ö "felettem" van.Mondjuk nyakamba varrni meg nem tudna semmit a főnökömnél indokolatlanul, mert a munkamorálom miatt beloptam picit magam, a fönököm szívébe :U . Úgy vagyok vele, hogy nem kell a balhé. Pléne a nyári melóhelyemen Pláne egy csaj miatt. Szóval ez az oka, hogy még mindig "beszélek" vele, ha úgy hozza a sors. Dóri teljesen más kategória, vele a mai napig jóba vagyok.
Egyik spanom az egyetemen kérdezte, hogy milenne, ha "széttenné a lábát" (máshogy nem tudom megfogalmazni :B ;] ) Erre csak annyit válaszolnék, hogy öltözz fel. Hogy miért?
és tudod lesz*rom.. férfiak vagyunk büszkék.. és kész.. ;] nem majd még könyörgök 1 kis szánalom sex-ért... ugyanmár ;]

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#33) laolaj válasza Ipse89 (#32) üzenetére


laolaj
aktív tag

hát ha a melót és a magánéletet összekeveri a csaj akkor az egy szánalmas selejt.. (már bocs)... :U

nyugi, van sok ringyó lelkű csaj... (tiszt. kivétel) ;) onnan lehet válogatni.. :K

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#34) Ipse89 válasza laolaj (#33) üzenetére


Ipse89
tag

Nyugi, jól fogalmaztál... Ha megpróbálja, akkor elvágom a nyakát ;] :U De nem tudna mivel megmártani, mert a Fönököm is tudja, hogy szakítottunk, de azt is tudja, hogy jómunkásember vagyok, meg ha valamit télleg elkurok akkor azt be is vallom. Szóval lehet próbálkozni... :))

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#35) Gabis


Gabis
őstag

Ejha, nem is gondoltam, hogy ennyire hasonló gondolatok járnak mások fejében is ill. szituációk esnem meg emberekkel.
Ez a barátság dolog szerintem úgyis csak addig tart amíg valamelyik fél nem talál maga mellé valakit, jelen esetben én is tartom még vele a kapcsolatot egyrészt mert nem nagyon ismerek itt senkit (persze neki sok ismerőse van a fősuli és egyéb okokból) valamint egyáltalán nem közömbös még számomra. Másfél éve ismertem már mielőtt összejöttünk ergo 6 éve amit nem lehet egyik napról a másikra eltörölni de ha meglátnám egy pasival nem is tudom melyiket csapnám agyon :DDD na jó ez csak vicc volt. Különben jól megvagyunk de tuti csak x ideig lesz ez így.
Az biztos, hogy másként dolgozza fel egy csaj és egy pasi, amint említette is itt valaki ált. ők nekiállnak pasizni de csak arra használják őket, hogy felejtsenek (na ez nekem nem menne az tuti)
nem is akarom megfejteni a női lélek rejtelmeit inkább csak elfogadni de az biztos, hogy miattuk barátokat és családot nem eldobni mert őt akkor is ott lesznek mikor más már nem

(#36) Ipse89 válasza Gabis (#35) üzenetére


Ipse89
tag

Hát igen. családot, barátot eldobni miattuk nem érdemes...Amúgy fura téma ez a fiú-lány barátság.Mikor mindkettőnknek(Dórinak) volt partnere akkor is szoktunk beszélgetni, csak kevesebbet, mert Niki iszonyat féltékeny volt rá....( Nem csodálom, hisz ö is olvasta az 1. részt ;] )Most sem érzek semmit, pedig a barátjával már másfél éve együtt van... Ha akkor találkoztam volna vele, lehet elvágtam volna a nyakát, de most simán leülnék vele beszélgetni, annyira nincs bennem semmi ellenszenv :K Mondjuk, ha egyikőnknek sem lenne partnere... bele sem merek gondolni ;] :U

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#37) Ipse89


Ipse89
tag

Kicsit most eltűnök mert utazok 120 km-ert :B fél7-7 fele jövök, és válaszolok ha lesznek kérdések/kommentek :R

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#38) .bableWes


.bableWes
őstag

Szia! Érdekes volt olvasni, ahogy megfogalmaztad az érzéseidet. Nekem "tetszett", hiszen én is anno. ilyen cipöben jártam.
Én megcáfolnám azt a mondatodat, hogy egy második kapcsolat nem lesz olyan mint a régi.
Barátnöm márciusban szakitott velem, volt barátja miatt. Akkor voltunk másfél honaposak, igaz elötte nem nagyon ismertük egymást. Szakitott velem, nagyon rosszul viseltem, ő is és én is. Majd husvét elött, megkeresett telefonon - 20 km-re lakik tölem - és egy orát beszélgettünk. Én tudtam, hogy mit akar, de nem vezettem rá konkrétan. Majd mikor hazajöttünk a "husvétolásbol" megbeszéltük, hogy a városban találkozunk. Ez nem sikerült mivel az autoval teknikai gondok akadtak. Aztán aznap este, msn-en megbeszéltük a dolgot/dolgokat. Április 13.-tól vagyunk együtt és mondhatnám, hogy majdnem tökéletesen, de ha nem is tökéletes ez a kapcsolat, mégse akarunk szakitani. Pedig mindenki azt mondta, hogy gyere össze vele megint, felesleges megint ott fog hagyni valaki másért. És nem igy történt.
Szerintem lehet egy második kapcsolat is jo, de már csak azért is jo, mert tudjuk mire figyeljünk oda, és probáljuk meg ezeket a hibákát, csorbákat kiküszöbölni.

Mellesleg az alkohol néha tud segiteni, néha pedig még jobban belevisz az érzelmek viharában.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#39) Omega81 válasza TazLeacher (#2) üzenetére


Omega81
senior tag

Pontosan.

Eljön majd az igazi. :K

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#40) FPéter


FPéter
aktív tag

Eleve nem lehet egy ilyen "kapcsolatot" komolynak titulálni, hogy az "összejövés" tulajdonképp egy találkozás alatt megoldódik. De a vége a legröhejesebb, mikor a hölgy 2 nap leforgása alatt kétszer gondolja meg magát. Mindkét fél részéről komolyan vett kapcsolatok nem kezdődnek és nem végződnek így.
Remélem lesz komoly kapcsolatod is egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#41) Ipse89


Ipse89
tag

(#38) .bableWes

Nincs kéz egyforma kapcsolat. Ezt igazolja, amit a fentiekben elmondtál. Remélem sokáig lesztek együtt :R

(#40) FPéter

Igazad van :) Dórival igen komoyan kiismertük egymást, az 1. csók előtt. Nikitől nem kerültem padlóra... Lehet nem is szerettem úgy, ahogy kellett volna? :F vagy tényleg megváltoztam Dóri óta? Mindkettőben van valami :))

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#42) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Hmmm.. Nekem nagyon tetszett, valamiért húzta a szememet az olvasmány, nagyon jól írsz..:) Grat, és sajnálom is egyben! :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#43) Ipse89 válasza gamerkiller (#42) üzenetére


Ipse89
tag

Köszi :) Próbálok úgy írni, hogy ne legyen uncsi a story :B Amúgy valahogy most jobban érzem magam, hogy egyedül vagyok, néha elmegyek egy kis HÚS után portyázni ;] ;] , de most jól érzem magam. fiatal vagyok még komolyabb kapcsolathoz :B :U

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#44) HDDave


HDDave
csendes tag

Szia!
Gratulalok. Igazan szerencses vagy. 4 eve nincs baratnom annak ellenere hogy van egy lany akit nagyon szeretek. A problema csuppan annyi hogy 8000 kilometer valaszt el minket, O otthon el en pedig ideiglenesen Amerikaban. Evente ketszer latjuk egymast. Az iras egyebkent nagyon tetszett. :)

Csak sok szerencset tudok kivanni a jovoben..

"Don't party!! It's like drugs; it's addictive!!!"

(#45) Ipse89 válasza HDDave (#44) üzenetére


Ipse89
tag

8000 km. 4 év :Y :Y a számok magukért beszélnek ... Hát igazán sajnálom... jah és köszi a jó kívánságot :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#46) FID


FID
őstag

ezt is elolvastam! Én nem tudom h mi legyen 3hónapja mentem külön b. nőmtől. és hiányzik és szenvedek! De akkor úgy éreztem h ez a helyes! Most nemtudom h mit akarok de szertnék összejönni megint vele! Rosszba nem vagyunk, majdnem minden nap beszélünk.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#47) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

kedves író,

elég szomorú így látni, hogy nem sikerült, de én úgy gondolom, hogy nem szabad hagyni, hogy egy csaj megalázzon a döntésképtelenségével, (ezt tanítják a SWAT-képzőn is - a döntésképtelen ember a legveszélyesebb :DDD); szóval...

sosem szabad feladni, harcolni kell, a boldogságért, és a lényeg hogy minden a nagyobb jóért legyen...

voltam tisztelettel: Val

még van szerkesztés, szóval a saját esetemet hozzáfűzném:

18 évesen jöttem össze az első komoly barátnőmmel, vele 2,5 évig tartott, igaz az utolsó év már arról szólt, hogy mekkora papucsot akar faragni belőlem...persze nyaggatott eljegyzéssel, esküvővel, gyerekkel, közös lakás...19-20 évesen nem igazán akartam...aztán a végén már szinte menekültem tőle, át egy másik csajhoz, aki a szöges ellentéte volt, szabadságvágyó, és antiszociális (:DDD), vele 1,5 év alatt volt 3 v. 4 szakítás, és visszafogadás, hogy aztán rájöjjünk, hogy ez érzelmileg nem fog menni...viszont nagyon jól megértettük egymást, és most is beszélőviszonyba vagyunk, ha a havi 1-2x MSN-t annak lehet nevezni :)tavaly decemberben lett vége, egy nagy összeveszéssel, utána nagy csönddel...aztán áprilisban összejöttem azzal, aki pont olyan volt, mint akire mindig is vágytam... :) akkor mondtam, hogy bizony igaz, hogy az élet a legnagyobb rendező... :R

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48) laolaj


laolaj
aktív tag

óó látom szépen gyűlnek az írások.. helyes.. :K

én meg most értem haza a melóból... kicsit olvasgattam... :R
így tovább.. :B

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#49) laolaj válasza FID (#46) üzenetére


laolaj
aktív tag

és mi miatt mentetek külön ?..

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#50) Ipse89 válasza Mr.Csizmás (#47) üzenetére


Ipse89
tag

Kedves Csizmás!

Nem kell félni, én most így érzem jól magam. Úgy vagyok vele, hogy fiatal vagyok még a komoly kapcsolathoz, belekóstoltam a komoly és a komolytalan ;] kapcsolatokba is. Jelen pillanatban az egyetem felemészti az összes energiámat, de valahogy nem is hiányzik egy kapcsolat... Magam ura vagyok, ha meg a szükség úgy hozza, az egyetemi bulik adottak egy kis portyára ;] Persze tervezek komoly kapcsolatot, de nem most... rosszul fogalmazok... remélem az élet hoz majd egy komoyl kapcsolatot, de ne most :))

Amúgy örülök, hogy megtaláltad az igazit :) Többet ér mindennél... még egy Audi RS6nál is... nálam ez nagy szó :) ;]

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.