Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoja™


Zoja™
őstag

Kíváncsian várom a továbbiakat, remélem sok hasznos irományt olvashatok a jövőben. :R

(#2) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Nekem bejön a dolog, szívesen olvasnám/nézném az ilyen jellegű irományokat/videókat :). Tavaly december óta én is kényszerből nekiálltam telefonokat bütykölni(vettem egy i4-et törött kijelzővel és home gombbal, utána leejtettem az lg g2-m amitől besz@art a kijelző, utána meg pár iphone-nak kijelzőjét cseréltem).
Szóval én támogatom a dolgot! :D Ha Pécs közelében laktok, akkor oda tudok adni fél napra egy Meizu M1 Note-ot, hogy legyen magyar nyelvű szétszedős videó is :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#3) kmraton válasza AllTheBest (#2) üzenetére


kmraton
újonc

Sajnos Pesten vagyunk, de ha itt jársz, örömmel szétkapnánk:)

http://tinyurl.com/pfg7fd3 #Mobilmánia #HTC One M8

(#4) AllTheBest válasza kmraton (#3) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Rendben :) Ha aktuális lesz a dolog, akkor szólok :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#5) dark2


dark2
tag

Én is kíváncsian várom a cikksorozatot! :R
Viszont azon gondolkodom, nem lenne-e érdemes majd kibővíteni az okostelefonokon kívül egyéb eszközökkel? Gondolok itt arra, hogy rajtam kívül talán mások is használnak hagyományos készülékeket vagy esetleg egy kis retrózás pda-kkal, stb.

(#6) kmraton válasza dark2 (#5) üzenetére


kmraton
újonc

Az ötlet nem rossz. (Tabletek is lesznek az étlapon.) Viszont! A régebbi kütyüket egyre kevesebben akarják javítani, a többség inkább újabbat vesz. Ez persze nem kizáró ok, tehát ez a "néha retrózás" akár bele is férhet (főleg, ha igény lesz rá) :)

http://tinyurl.com/pfg7fd3 #Mobilmánia #HTC One M8

(#7) egykettő


egykettő
aktív tag

Én is várom, én is bütykölök ha kell és a chinaphone-okat gyakran kell :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Azt tudom mondani, hogy én tudok pár régebbi telefont szétpakolni otthonról, nokia 3210 meg régebbi samsungok, de azok nem olyan érdekesek/komplikáltak mint az okostelefonok :) Ha valakinek van régi/nemhasznált ilyen csodája szívesen fogadjuk és bemutatjuk egy cikkben!

Örülök, hogy vannak érdeklődők! :R

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#9) Zoja™ válasza Matada2.3 (#8) üzenetére


Zoja™
őstag

Egy Samsung Omnia 2-höz mit szólnátok? :)

(#10) Matada2.3 válasza Zoja™ (#9) üzenetére


Matada2.3
veterán

Megköszönjük! :) írok privátot :R

Finn the human

(#11) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Hajrá :)

(#12) kaszaking


kaszaking
tag

kíváncsian várom az írásokat :) Sok sikert hozzá :R

(#13) Matada2.3 válasza kaszaking (#12) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ha sikerült elbánnom pár dologgal akkor még ma lesz egy gyors eszközbemutató, hogy miket is használunk :) Stay tuned :R

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.