Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alchemist


Alchemist
addikt

Csak nekem van olyan érzésem, hogy ez kb. megfelel annak, mintha a légitársaságoknak azt ajánlanák, hogy nyugodtan repkedjenek a háborús övezetek felett, viszont szereljék fel a Boeing-eket és Airbus-okat komplex ellenrakétás elhárító rendszerekkel?!

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#2) Pttypang válasza Alchemist (#1) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem csak neked, a hasonlat eleg jol lefedi.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#3) Snoop-y


Snoop-y
veterán

"Kaspersky azt javasolja a rendszeradminisztrátoroknak az ilyen esetekre, hogy telepítsenek egy teljes funkcionalitású – heurisztikus és viselkedésalapú – vírusellenes védelmet, hozzáférés-felügyeletet (HIPS)"

Vagy inkabb le kell tiltani a publikus felhos tarhelyeket a verbe ahogy nalunk is tesszuk...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#4) nyunyu válasza Alchemist (#1) üzenetére


nyunyu
félisten

mintha a légitársaságoknak azt ajánlanák, hogy nyugodtan repkedjenek a háborús övezetek felett, viszont szereljék fel a Boeing-eket és Airbus-okat komplex ellenrakétás elhárító rendszerekkel?!

El Al gepein pl. van infracsapda.

Par eve volt hir, hogy Irakban le akartak RPGvel szedni egy izraeli utasszalitot, de nem sikerult.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5) tatararpad válasza nyunyu (#4) üzenetére


tatararpad
őstag

Mivel az RPG tankelhárító fegyver 100 méteres effektív hatótávval nem csodálom hogy gondjaik voltak a 10000 méteren közlekedő utasszállító repülők lelövésével :D De a téma kb. szerintem is önreklám, "tökmindegy mit csinálsz csak vegyél minket."

(#6) nyunyu válasza tatararpad (#5) üzenetére


nyunyu
félisten

Repter mellol, fel vagy leszallas kozben lottek ra.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7) CloZee válasza nyunyu (#6) üzenetére


CloZee
aktív tag

De az RPG-re nincs hatással az infracsapda, mert az oda lő ahova becélzod és kész. Legalábbis 80 méterig biztosan, aztán pedig megy arra amerre jónak látja. Szóval az vagy nem RPG volt, vagy csak mellé lőttek és jól jött a marketing.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.